90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
9. feb 2014

ahojte, dajte mi tip co si dnes urobit na skroby ...som z toho zufalaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

klaudia90210
9. feb 2014

@lydka84 zeleninove rizoto,zemiaky s kyslou kapustou, alebo ja robievam pecene zemiaky v trube a k tomu tiez zeleninku sampiony cibulka , kelovy privarok ,kapustnica tarhona ... Zemiakovy gulasik ...karfiol brokolica atd

lydka84
9. feb 2014

@klaudia90210 rizoto som mala pred 4 dnami ... a z kapusty ma strasne nafukuje to som si dala za 90DD raz amyslela som ze neprezjem ☹ ☹ ☹ asi to zase vyhrali tie peceneee zemiaky so zeleninkou a k tomu nejaky saláátik ale dakujeeem 😉
drzis dietku aj ty ???

lydka84
9. feb 2014

@klaudia90210 a neviem ci som tu tarhonu dobre pochopila ale tarhona je UH 😉

andrea1516
9. feb 2014

ahoj Baby vcera divadlo faantasticke len som trosku podvadzala.....od vodneho dna sa my nedari musim sa zase nastartovat a zacat pit,,,,

lydka84
9. feb 2014

@andrea1516 a na ake predstavenie si bola????
no ja som mala rovnaky problem najhorsi bol pre mna tyzden pred spustenim menzesom to kazdy den som nieco spapala co osm nemala a teraz ked je uz na spadnutie uz je to OK ....neboj das to 🙂
a co dobre dnes varis ????

andrea1516
9. feb 2014

@lydka84 priznavam este som v posteli ale uz pijem kavu ideme na prechadzku a jednou cestou do teska a az potom budem varit a vobec neviem ale rozmyslam nad pecenimy zemiakmy ...vcera som bola v Budapesti a to sme uz a jednej isli a az o jednej noci sme sa vratili doobedu som si spravila zybu s brokolicou ale potom som zjedla tri sojove tycinky na veceru arabsky chlebik so zeleninou a kuracim maskom a cele som to uzavrela s mafinkou obrovskou sladuckou cookoladovov plnenu kokosovou plnkou :D ale aj ja budem mat kramy a uz zacnem aj behat na pasa a cazala som tu ifrasaunu je uzasne...uz nech my dojdu kramy a bude dobre zase ...ty co budes varit?

lydka84
9. feb 2014

@andrea1516 rozmyslam ze si urobim zemiakovu kasu a k tomu zeleninove pyre ...nie ty si pisala ze to robis? ze uvaris zeleninu a rozmixujes na kasu ??? neviem ako daco vymyslim.....sama neviemna co mam chut... 😒 😒

matamisi
9. feb 2014

Ahojte....ja dnes neviem co budem jest,lebo sa ideme na cely den kupat....zobrala som si par jablk a obed bude v restike,dufam,ze moc nezhresim:-X teraz sedim v aute q cakam kym sa babika zobudi🙂

andrea1516
9. feb 2014

@lydka84 ja ju le rozvarim a roztlacim ale mozes aj myxovat podlamna...ideme do teska a podla toho budem mat obed uvidime 🙂

lydka84
9. feb 2014

@matamisi tak pekny dnik uzi si ho 😉

andrea1516
9. feb 2014

@matamisi super uzisi to a vela plavaj to je najlepsi sport 🙂aj ja cakam aby bolo vonku teplo a zacnem chodit aj s malou

lydka84
9. feb 2014

@andrea1516 a cim ju dochucujes???

evelin1986
9. feb 2014

Caute baby...aj mne sa teda uz vaha pohla..skoda ze smerom nahor😀...ach...nekomentujem...cas ukaze...dieta navyse zas chore,od vecera mu tecie z nosa pomaly prudom,ked vidi odsavacku soplovu,tak hysteria..no co vam poviem..krasna noc za nami..:-/

majkapetrisova
9. feb 2014

Ako sa vám darí chudnúť? Potrebujem dať dole min. 5 kg ešte 🙂 Som zvedavá, či sa mi to podarí 🙂
A do leta 10 kg spolu 🙂
Toto stravovanie plánujem držať do septembra, tak snáď tých 10 kg dám dole 🙂 😀

lydka84
9. feb 2014

@evelin1986 ahoj aj ja kolisem stale 1,5 kg hore dole hybem sa od vody medzi 84,5-86 ,...uz to neriesim dnes som totiz skusala par veci a podarilo sa mi to obliect doktorych som do teraz nevosla ...suknu ktoru som na sebe nemala 2 roky , nohavice ktore som ani raz nemala lebo ma skoro uskrtili v pase, taku cipkovanu letnu bluzku ktoru som nemohla minuly rok vziat na dovolenku lebo pri obliekani skoro praskla v svikoch a suknu ktora sa mi zasekla na stehnach a ak som ju aj vytiahl a nejako chybalo mi cez okolo 10 cm aby som zapla zips a ja do vsetkééého vojdem 😀 😀 😀 toto je moja motivacia od dnes ....stojatu vahu trosku pripisujem aj tomu ze som zacala cvicit a ze som pred menzesom....

lydka84
9. feb 2014

@majkapetrisova tak ja planujem minimalne do leta len neviem kedy bude dovolenka a kam .... doterazs sme vo vacsine chodili s AI (april, maj, jun) hmmmm

estachova
9. feb 2014

@lydka84 ja dnes tiež Š mám dusenú ryžu s mrazenou zeleninou z lidla- ochutenou , je to super, neviem sa toho dojesť 😝

lydka84
9. feb 2014

@estachova ja som si nakoniec urobila varene zemiaky a k tomu varenu zeleninu a fajne to bolo 😝

andrea1516
9. feb 2014

@lydka84 vegeta tosku a sol morska to je vsetko

lydka84
9. feb 2014

@andrea1516 uz som dokuchtila sice vez vegety ale fajne to bolo 😝

zuzka2010
9. feb 2014

prosim o radu - mozem z dusenej mrkvy priberat?strasne to mam rada..

lydka84
9. feb 2014

@zuzka2010 priberat nie len mrkva zadrzuje vodu takze mozes mat pocit ze priberas ....

zuzka2010
9. feb 2014

@lydka84 aka zelenina je najvhodnejsia?

lydka84
9. feb 2014

@zuzka2010 zelenaaa ta ma najviac vody a najmenej KJ ... cize uhorky salat su uplne ze naj .... ale zelninu mozes vsetku ...

klaudia90210
9. feb 2014

@lydka84 ahoj ja som len na zaciatku ,ta tarhona ma nenapadlo diky 🙂

Baby ake mate vysledky a po akej dobe?
Ja som drzala min rok a dala som -13kg

1veroncek1
9. feb 2014

tak dnes totalne zlyhanie, sice som mala pripravenu polievku z hrstky ale neodolala som a dala som si bolonske spagety ktore robil priatel, a este za tym jednu zemlu...je to moj prvy takyto velky prehresok , ale vobec ma to nejeduje pretoze raz za mesiac si mozem dopriat a basta 🙂 aspon mam vsetky chutove bunky uspokojene a ide sa na dalsi mesiac bez prehresku 🙂

2momo2
9. feb 2014

@1veroncek1 ako pozerám, tak všetky sme už v 2. mesiaci dali nejaký prehrešok - asi si to naše telá už pýtali ... ale veď pokračujeme ďalej 😉

zuzka2010
9. feb 2014

ja dnes tiez zlyhanie, jedla som jedno cez druhe, ale zajtra dame vsetko do poriadku🙂

lydka84
9. feb 2014

@klaudia90210
a aky den mas dnes ?
na 1600 -stej strane je prvy prispevok odomna su tam linky na tabulky jedna je na vahu druha na miery ...tam uvidis ako sa nam darilo prvych 29 dni 😉