90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
26. feb 2014

@yasmin88 no je to mnamka, kludne si to mozes posypat aj mandlami ....... ja mam skoricu nasypanu v solnicke aj doma aj v praci a davam ju na jablka, kiwi, banan, mandarinky, pomarance ...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nika185
26. feb 2014

@lydka84 povzbudila si ma, ja som si všimla, že viacero nás tu stuká, že váha stojí, ale ja verím, že to pôjde ďalej dobre a hlavne, že máme po 3 vode pred Velkou nocou, to asi začneme zase 🙂 , ale som rada, že sú tu fajn dievčatá a dá sa aj pokecať, tak ahoj, manžel došiel aj s malou-boli v kine idem ich privítať a vyspovedať ten môj pokladík, že o čom bolo Ľadové kráľovstvo, pa 😉

lydka84
26. feb 2014

@nika185 no 3 vodu mame 29.3. a potom do velkej noci urcite aspon ja idem podla tejto stravy ..... aby som sa do vtedy nezopsula 😉

kaciatkom
26. feb 2014

Ahojte dievčatá. Ja mám dnes skroby. Dnes na obed vlocky a na večeru placky so zeleninkou. Hraskom a baby mrkvicka. Ja určite potiahnem dlhšie ako 3 mesiace. Po skonceni 90 dd este miinimálne 1-2 mesiace dlhšie.

lydka84
26. feb 2014

@kaciatkom ahoj na skroby mas vlocky ??? no podla mna vlocky su UH...je to vyrobok z obilnin predsa .... 😉

lydka84
26. feb 2014

@kaciatkom tesime sa na dalsie tahanie....celkom sa uz zbierame tie co chcem pokracovat dalej po 90 DD 😀 😀 😀

kaciatkom
26. feb 2014

@lydka84 vlocky som kdesi čítala, že sú skroby. Mám to tak zafixovane. Tak sa tým riadim

lydka84
26. feb 2014

@kaciatkom no ked pozries SVK knihu tam je pri UH : k jedalnemu listku tohto dna patria jedla zo vsetkych druhov muk ....., ako aj vsetky druhy vlociek a cestovin . 🙂

kaciatkom
26. feb 2014

@lydka84 tiež si myslím, že nás bude viacej. Veru sa aj teším. Už nemôžem cuvnut. Včera aj dnes odcvicena jillian. V pondelok som mala pauzicku, mala som svalovicu. Paradne cvičenie. Rýchlo precvicene telicko. Okrem jillian cvičiť aj niečo iné?

kaciatkom
26. feb 2014

@lydka84 no nevadí. Tak to zmenim. Neviem teda, prečo som to mala tak zafixovane

lydka84
26. feb 2014

@kaciatkom ja cvicim len jill pri mojej vahe a kondicke staci az az aj ked dnes neviem ci budem cvicit, cvicila som teraz 13 dni v kuse a je mi divne dnes, necitim sa vo svojej kozi...... ale mozno este odcvicim, aj v piatok som zacinala cvicit o 22:00 😀 😀 😀 chuda sused pod nami xixix

lydka84
26. feb 2014

@kaciatkom jasne ze nevadi aj aj som mesiac jedla kukuricu ako UH a az potom som ju zaradila ako skrob.... 😉

kaciatkom
26. feb 2014

@lydka84 neberiem to tragicky 😉 asi 3x som to tak urobila.
Ja som ju cvicila zatiaľ len 3x. No nejako zacat treba. Vidíš na sebe rozdiel odkedy cvičiť?

lydka84
26. feb 2014

@kaciatkom jasne ze sa nic nestalo napisala som ti to len preto ze je to v knihe ... tak asi to tak bude 😀
tak mam odcvicenych 12 dni level 1 a 7 dni level 2 takze dokopy 18 dni sice vaha + - kolise stale ale na cm klesam ....hlavne zaludok, mischelin nad pasom, pas, mishelin pod pasom a boky ...... ta strasna pneu pod pasom je o 13 cm mensia ako na zaciatku dietky ....to je to co ma zenie vpred .... 😎 😎 😎 😎 😎

2momo2
26. feb 2014

Ahoj @lydka84 ako ti to ide? ja prežívam druhý mesiac dosť ťažko, čo môžeš vidieť aj podľa toho že som nepísala a ani to poriadne nesledovala - i keď pozrela som sem každý deň. Už máte za sebou 2. vodný deň? Ja som to nevzdala, ale v 2. mesiaci mám dosť veľa drobných prehreškov. Aj s cvičením som polavila, ale ten týždeň som zasa začala intenzívnejšie. To môj drahý, ten je z diety stále nadšený, schudol už 12kg a je to na ňom aj poriadne vidieť

lydka84
26. feb 2014

@2momo2 ahoooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 druhu vodu mame teraz v piatok ....drahemu k ubytku blahozelama co ty? kolko mas dole ?? sak nepisala nepisala preto som sa dnes rozhodla ze vas oslovim ze ako sa mate vsetky a ako to ideeee ..... a drobne prehresky nevadia sak sme ludia predsa , takze z toho si ze nic nerob ale fakt 😉 vy ste valstne kedy zacali??? 8.1 ?? cize 6 dni po nas ???
ja dobre zacala som cvicit jill na vahe tento druhy mesiac nic moc ale cm klesaju takze som stale motivovana ist dalej 😉

komisakpd
26. feb 2014

@lydka84 to dufam ze vydrzim tych 90 dni..dnes mam len druhy den, a k veceru mi chybaju curky...a dnes sa aj dost citim rozhadzana...a to je len druhy den,,,,zajtra mam UH a chystam sa dokladne najest...

chcem sa opytat kukuricne corn flexy su dovolene ci nie? a kedy?

lydka84
26. feb 2014

@komisakpd urcite vydrzis my nevieme ako a dva mesiace mame za sebou neboj potiahneme ta nakolko mnohe v tomto stravovani chceme ist aj po skonceni 90 dni .....urcite papaj do uplneho nasytenia aby io nemala pocit hladu ....
vsetky vyrobky z muk, z obilnin, vlocky , aj spracovana kukurica ci uz na kukuricnu kasu, alebo ten polysttren alebo com flexy, musli su UH den takze mozes si dat ale bez mlieka !!!!
ale teoreticky UH vecera aj s mliekom by mohla byt miesto kolacika ak si z toho robis nejaku mnamku 😉

komisakpd
26. feb 2014

@lydka84 tak UH moze byt mlieko c nie?

a co sa tyka sladkosit len v UH dni? a co ine dni? ☹

lydka84
26. feb 2014

@komisakpd UH den
obed:
cestoviny s rôznou zeleninou ,pizza s paradajkovou omackou, sampionami a zeleninou, slane pecivo, pracliky, slane kolace velkosti pizze z kysnuteho aj nekysnuteho cesta, palacinky alebo lievance BEZ VAJEC A BEZ MLIEKA !!!!! , ale aj obilniny a vyrobky z nich: pohanka, jacnem, proso,pšeno, vsetky druhy vlociek .............. (patrí tu aj polenta - kukuricna kasa, slovenská ryža, tarhoňa, kuskus, musli,"polystyrenove chlebiky"...), vsetky jedla z muky ...
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 3 hodiny
večera: 1 ks torty alebo 3 mensie kolaciky alebo 3 kopceky zmrzliny a k tomu 10 g horkej cokolady - na varenie - POVINNE , ak nie ste na sladké tak slané pečivo alebo 1/2 obeda

na veceru ked si povies ze nedam si kremes ale urobim si kukuricne com flexi s mleikom a kakaom tak to mozes zamenit za ten kolacik, chapes ...... sak aj kolac je z mlieka slahacky a kadecoho ineho ..... tu si to mozes dat
sladke v ine dni su sladkosti tabu len ovocie papame 😝 😝 😝 😝

majkushka
26. feb 2014

@lydka84 ahoj a mak v den UH ?

lydka84
26. feb 2014

@majkushka mak je semeno takze kazdy den mozes 😉

Neutralne potraviny :
- zelenina (okrem susenych strukovin a kukurice)
(zeleny hrasok a zelena fazulka su zelenina - nemaju vysoky obsah skrobu )
- huby
- korenie
- bylinky
- orechy a semena
- jedlé gaštany

majkushka
26. feb 2014

@lydka84 tak cestoviny z makom ale bez cukru neviem ake budu ale no uvidim 🙂

mirkapramukova
26. feb 2014

@lydka84 ahoj,no tak ja som na tom trosku zle.mojaa dietka je takmer v troskach. kazdy den si varim to co mam ale ja po obede mam neuveritelne chute na sladke a neviem sa tomu ubranit tak si vzdy nieco zobnem.Aj ked toho nieje vela ale dam si.A vecer si dam aj vinko.Tak asi som trosku zle na tom.Ale vaha nestupa tak dufam,ze to tak zostane.Ale cvicit som neprestala fitko ma veeelmi bavi.Tak aspon tam to vypotim co popapam navise 😒 😒 😒

lydka84
26. feb 2014

@majkushka trochu cukru mozes, ved aj keby si robila kysnute cesto tak tam davas cukor ...ja som ich robila s trstinovym cukrom, baby ich robili s medom a vraj boli tiez mnam alebo ak pouzivas steviu tak s nou ...popripade umele sladidlo nejake..... 😉

lydka84
26. feb 2014

@mirkapramukova ahoj, ziadne oblbovaky nezaberaju???? zeby si prekonala tie chute? alebo nie si pred menzesom? ja mam take chute na sladke vtedy 😝

2momo2
26. feb 2014

@lydka84 ja mám dolu asi 7,5 kg - 8,5 kg - po vode to vyšvihlo kúsok hore a minulý týždeň bol zlý, tak som sa ani nevážila -teda v sobotu som zabudla a potom sme mali oslavu, kedy boli veľké prehrešky, tak som si povedala, že až túto sobotu sa zasa budem vážiť. Takže uvidím potom. Len dúfam, že sa zasa naštartujem v 3. mesiaci. To je super že si sa pustila do cvičenia. Ja som si kúpila eliptical - som sa tešila, že s ním to pôjde lepšie, ale nerobí mi to dobre - asi kvôli astme . Takže sa vraciam zasa len k rotopedu

lydka84
26. feb 2014

@2momo2 ja po vode to iste, to 1,5 kg co som dala cez vodu dole som mala do 4 dni spat .... to je normalne podla mna .... no hej na cvicenie som sa dala som rada ze sa konence hybem viac ako do auta z auta do kancelarie tam sa vozim na stolicke na kolieskach a zase do auta a domov 😀 😀 😀 😀

majkapetrisova
26. feb 2014

@lydka84 ja by som chcela 10 kg 🙂 ale tak nooo uvidíme, to musím zapojiť pohyb, cvičenie 🙂 uvidímee 🙂 ale keď dám 5 kg, budem tiež rada, aspoň do leta 🙂

lydka84
26. feb 2014

@majkapetrisova ja chcem do leta minimalne 7kg idealne 12 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀