90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nika185
26. feb 2014

@lydka84 ahoj Lydka,ty máš také suprové recepty, že mám chuť ti poslať obedár 🙂 , no neviem aké by mi to došlo xi xi, trasa Košice-Topolčany ☹ , no to len v rámci srandy 🙂 , inak fajn mňamky máš.

keikasik
26. feb 2014

Ahojte...jaj som vcera namiesto torty...mala hrusky a fernety a kofcu a vineu...a dnes som sa radsej nechala doviest do prace...neriskovala som ist autom...fuu citim sa opito☹ ale rano aspon jedno potesenie bolo...uz mam -10 🙂

komisakpd
26. feb 2014

baby - 10 ste dali za tych 45 dni...a to len jedno ci ste aj cvicili?

majkapetrisova
26. feb 2014

@lydka84 nooo tak veľmi sa mi nedarí, som vyčerpaná, čiže aj často porušujem, ale teraz veľa toho v práci a tiež popri práci robím daňové, čiže nebudem sa trápiť kvôli tomu...budúci týždeň začínam chodiť do fitka, plaváreň a beh s priateľom, musím dobehnúť, ale ja chcem dlhodobejšie držať túto diétku, čiže nepotrebujem hneď za tri mesiace zhodiť všetko :D takže dobehnem...jedla som i veľa sladkého na energiu...ale tak ste mojím povzbudením!

komisakpd
26. feb 2014

@komisakpd to som pochipil ze su ta cestoviny, ale co to je za omacka? priloha k cestovinam?

keikasik
26. feb 2014

komisakpd zhruba za tych 45 dni...ja necvicim...mne sa nechce...mala by som ale zatial sa mi nechce 🙂

komisakpd
26. feb 2014

@lydka84 to som pochipil ze su ta cestoviny, ale co to je za omacka? priloha k cestovinam?

komisakpd
26. feb 2014

@keikasik aj ty si dala dole 10kg, len delenim stravy?

keikasik
26. feb 2014

@komisakpd ano, len 90 dnovou...bez cvicenia...a za 45 dni...uvidime ako to pojde dalej

komisakpd
26. feb 2014

@keikasik vav..tak na to sa tesim :D verim ze vydrzim..leco cvicit nemozem kvoli platnicke

vdaka za inspiraciu, ja by som chcela takych 7kg schudnut..minimalne...hlavne z brucha tak celkovo na feeleng..po detoch mi zostalo riadne brusko, minule sa ma sym pytal ze si mam v brusku babatko ☹

majkushka
26. feb 2014

@komisakpd aj mne ostalo brusko po poslednom krpcovi , moj prvy ciel - 7 kg tak som zvedava ci sa podari mat na 45 den 70 kg 🙂

lovacka
26. feb 2014

ahojte dievcata,
instaluju nam v praci system tak na tajnasa som sa prihlasila.
Dnes mam ovocny den, tak rano som este saskovala s bananom a kokosom. Uz som to aj zjedla a bola to celkom mnamka.
Este si davam grep kedze jened banan na obed by ma asi nezachranil a jedno kiwi k tomu 😝
ja zatial poctivo cvicim kazdy den a dufam teda ze aj u mna po 45 dnoch nastane zmena a hlavne viditelna.
Dnes mi kolega hovori tusim si schudla 😀 tak vravim no jasne od nedele aspon tri kila...ale musim sa dnes odvazit aby som vedela na akej vahe zacinam.pomerala som sa a zapisala aj do vasej tabulky.
zajtra mam bielkoviny a netusim este moc co si pripravim.mozno by som aj mohla ist normalne na obed a si dam nejake maso a salat k tomu.ktovie..uvidim este.alebo aj spenat a vajicko k tomu hmmm no musim sa rozhodnut vecer co si navarim 😀

yasmin88
26. feb 2014

@lovacka ahoj,aj ja mam dnes ovocny,ale nezvladam...ja som ten banan zozrala a to doslova 🙂 už ráno...a ze vraj na obed,neviem čo si dám na zajtra,mam na chuti leco🙂

majkushka
26. feb 2014

@yasmin88 mne pomahaju kešu nesolene nepražene z lidla ked je velmi zle šupnem 4 ks a hned je lepšie 🙂

lovacka
26. feb 2014

@yasmin88 ja ranajkujem pomerne dost neskoro a v malych davkach. rano vstavam cca okolo 6-pol7 do prace pridem cca okolo pol8-8 dam si caj s trochou medu pijem cierny a ten bez toho nedokazem vypit a az tak ranajkujem. cize najskor okolo 9-10. dnes som si na ranajky dala kiwi,jablko a pomaranc.
Na obed som si dala ten banan a kiwi a grep.
Na veceru si dam asi hurmikaki a nejake jablcko k tomu.
Na zajtra este ani ja netusim ze co ale leco osobne moc nemusim je mi z neho tazko.
ja celkom uvazujem o tom spenate a vajicku alebo aj masko nejake k tomu.
Ja som prekvapena zatial a klopem ze som sa odhodlala tak aj celkom bojujem.
Mam tu na stole oriesky a susene banany a ked ma prepadne chut alebo hlad tak zjem nieco z toho.

komisakpd
26. feb 2014

@majkushka a kedy si zacala?

estachova
26. feb 2014

@lydka84 ahoj, celkom sa už držím, dnes som si objednala obed, že zeleninový koláč v lístkovom ceste, ale keď mi to doniesli tak tam bol aj syr, no ale čo už - nebudem hádam hladná, ináč, celkom sa držím, ak keď za tento druhý mesiec asi len 0,5kg dole, ale som dosť porušovala, ešte vydržím posledný a uvidím, ale čakala som od toho viac 😒 , je pravda, že necvičím 😒

majkushka
26. feb 2014

@komisakpd kuk v tabulke ale poriadne od vcera 🙂

lydka84
26. feb 2014

@pomoni supeeeer tak ti to ide pekne dole supeeeer ...ja som + - na tom rovnako ale mam dnes 55 😉
a za to ziadne porusenie mas moj obrovsky obdiv

lydka84
26. feb 2014

@komisakpd ak myslis tu foto co som davala vcera, cize moj dnesny obedik tak recept najdes tu :
https://www.modrykonik.sk/group/5470/uhlohydrat...
nakoniec som na to nasekala rukolu a kedze som to trosku presolila tak som to zajedala rimskym salatom 😉

lydka84
26. feb 2014

@evelin1986 ahoj no ja dufam ze sa zase nastartujes po 2 vode a pojdes dalej s nami 😉

lydka84
26. feb 2014

@nika185 moja ja tak isto na vahe ziadne extra ubytky nie su ak to bude 2,5-3 kg tak skacem meter od zeme ...ale ako pises hlavu hore a ideme dalej ....co som citala na roznych forach tak 99% zien v druhom mesiaci stalo .... a po druhej vode sa im to zase rozbehlo ....dolezite ze sme nepribrali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a obedar kludne posli 🙂 aj tak vo vecsine prepisknem mnozstvo a jem to po sebe dva cykly xixi

lydka84
26. feb 2014

@keikasik ze -10 supeeeeeeeeeeeeeer, ja dufam ze ja budem ze mi vaha ukaze -10 po druhej vode 😀 😀 😀 😀

lydka84
26. feb 2014

@majkapetrisova no kedze sme vcera zvladli kontrolny vykaz tak uz zvladneme vsetko 😀 😀 😀 😀 😀
no dlhodobejsie chcem na nej ostat aj ja , vidim ubytky v cm tak tie kila ma az tak netrapia aj ked to vyzera ze za 90 dni ten ciel nedam ..asi nejake kilecko dve budu chybat ale nevadi do leta to urcite dam ......kolko by si chcela od teraz este dat dole?

lydka84
26. feb 2014

@komisakpd @majkushka 7 kil za 90 dni date urciteeee 😉

lydka84
26. feb 2014

@yasmin88 @majkushka @lovacka baby mne na ovocie velmi pomaha skorica ...je to mnamka a tlmi to chute + nerozkyvava cukor v krvi 😉 velmi dobry pomocnik pri dietke ....

yasmin88
26. feb 2014

@majkushka parodox je u mna ten, že doma sa držím, aj ked manželovi vyváram samé fajnotinky...ale nedám si, ani ma to nenapadne...minule mi vyšiel ovocný v sobotu a to som zjedla banán, pomaranč, kiwi a grep a bol pokoj, celý den som riadila, prala, okna umývala...nebolo kedy....ale v robote.....katastrofa, zrazu to na mna príde a koniec, bežím do obchodu...alebo ma niečím sladkým ponukne moja "40kilová" kolegyna....... 😀 a je zle.......

lydka84
26. feb 2014

@estachova co sa tyka tych kil tak ja nieco medzi 1-2 kg a to cvicim denne (okrem tej 5-dnovej pauzy) ...a co tak citam tak vsetky v tom druhom mesiaci skoro stojime na vahe ale dolezite je ze nepriberame ..... a ako som tu uz pisala, citala som na inych forach (fcb a ine www stranky) ze ten druhy mesiac je stagnujuci a v tretom sa to zas rozbehne 😝 😝 😝 😝 takze hlavu hore a bojujeme dalej 😉 😉

yasmin88
26. feb 2014

@lovacka no to maš fajn, ja to mam celé troška posunuté, vsávam o 4.00 - -morda, v práci som o piatej, a to o siedmej som už celkom dost hladná....rozmýšlam že čo zajtra, idem kuk tie recepty a dam si aspon stacionár na pol hodku

yasmin88
26. feb 2014

@lydka84 vyskúšam zajtra na ranajky, banánik +kiwi a škoricu