90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

22janulienka22
9. jan 2015

@lydka84 ahoj 🙂 ja som cez vianoce dala pauzu, ale od 7.1. držím 😀 dnes na obed cestoviny, ale ťažko sa mi do toho dostáva...nejako som sa rozjedla cez sviatky 😠

catherrine
9. jan 2015

ahojte tak ja som dnes zacala zatial pohodka xi ...

majoska
9. jan 2015

@lydka84

lydka84 @kattulienka
@marycv
@bluen
@aduss
@stellina1982
@monique02
@moncacko123
@andrea1516
@sisa1971
@catherrine
@vercatore
@marinka58
@demonika11
@22janulienka22
@camie
@zuzka2010
@marcela1702
@choco33
@jarabicka
@barbadossa
@angelika23
@kochanka
@jaruska74
dievcata, ako vam to ide? ja som to v oktobri vzdala ☹ , a teraz od noveho roku idem nanovo....som zvedava, kolko by som zhodila, keby som vydrzala s vami....inspirujte ma... 😉

jaruska74
9. jan 2015

@majoska ja som vzdala 90 DNOVKU A OD NOVEHO ROKA SOM ZMENILA STRAVOVANIE , AZDA TO POJDE 🙂

andrea1516
9. jan 2015

@majoska ahoj ahoj ja som teraz začala 5 ho a teraz to dotiahnem do konca 🙂 som naštartovaná a veľmi pribrala a musí to ist dole a zatiaľ mi ani jedna diéta nesadla ako tatko 🙂

majoska
9. jan 2015

no baby a ja som myslela, ze som vtom sama 😝 ....tesim sa, tak teraz to musime dat...... 🙂

andrea1516
9. jan 2015

@majoska určite mne už niečo zišlo od pondelka ....ale to zatial len voda ...chcem začať aj cvičiť ale mám školu a štvrtok ma čaká skúška a včerajšiu skúšku som nedala tak ešte opravné

demonika11
9. jan 2015

Ahojte...ja uz delenu nedrzim..vylucila zom prilohy,muku a sladkosti..-4kg za 2tyzdne...tak hadam uz schudnem 😀 drzim prsty

catherrine
9. jan 2015

Ja som este len dnes zacala tak uvidime ako to pojde 🙂 prvy den zatial na 100%

dii13
9. jan 2015

Baby keď si dávate sladké na večeru keď sú UH, tak čo prosím? 🙂

79zuzana
9. jan 2015

@dii13 Ja si davam nejaky keksik, napr. Milu a kavu 🙂 to je moje mnam ;)

dii13
9. jan 2015

@79zuzana tak to by aj celkom mohlo byť 🙂 len nie si z toho hladná?

79zuzana
9. jan 2015

Inak kocky, co ste zacinali 1.1. Ako vam to ide? Dnes bol bielkovinovy den. Na obed som nam varila kralika...no, smrdelo mi to maso uz pocas varenia. Ale kedze som ho varila hodinu a pol, tak som si ho na obed aj dala a fuj, tak mi bolo potom zle z neho. Vecer som ho isto nemohla. Aspon viem, ze kralika uz v zivote nekupim. Deti si objednavali pizzu, tak som si ja dala kebab, ale zjedla som len polovicu... cuduj sa svete, bola som z toho uplne plna, co bezne som zjedla cely a este by so si aj nieco sladke za tym isto dala 😀 😀 😀 Ale tak potom som si dala este 5 minut cvicenia na elipticali extra, kvoli tym kaloriam navyse ;) A vy ako? Dodrziavate vsetko na 100% ci mate aj vy sem tam take male prehresky?

79zuzana
9. jan 2015

@dii13 aj sa tomu divim, ale nie som ;)

kochanka
9. jan 2015

@majoska ja nijako dlho som nevydrzalanlebo som v novembri otehotnela tak som s tym sekla bohuzial sme o babo pred vianocmi prisli

majkapetrisova
9. jan 2015

No tak ja mám dnes UH deň. Mala som špagety so sójovou drťou. Bolo to chutné a na večeru pár salóniek, keďže ešte ostali 🙂
Ale sem-tam som ochutnala (bez toho to nejde), čo som varila na zajtra manželovi 😖

Už som si pekne na vitamínový deň nachystala fajnú kôpku na kocky nakrájaného ovocia a k tomu som si dokúpila mrazenú zmes ovocia 🙂 už sa mi to chladí na zajtra v chladničke 🙂 čakáme aj návštevu, tak aj im ponúknem chladené ovocie - ale im pridám aj šľahačku a posypem škoricou. 😎

majkapetrisova
9. jan 2015

@22janulienka22 Ahoj. Ja som to tiež predtým vzdala po mesiaci. Škoda, lebo vtedy som po mesiaci schudla 8 kg. Čo som dosť aj cítila a bolo aj vidno. Teraz držím od 7.1....čiže môžeme skľudom sa obe motivovať 🙂 😎

kajgerda
9. jan 2015

kto zacne od zajtra?

puntik27
9. jan 2015

@79zuzana No ja so mala tiež dneska bielkoviny, na obed kuraci salat bez dresingu, ale teraz vecer sme sli na oslavu tak som vedela ze to domrvím ☹ mala som sice pecene maso bez prilohy, ale jedla som po 20:00 a mala som este jedno pivko, a jeden pripitok takze som to pokaslala, ale co uz je mi teraz tazko musela som si dat pankreolan.. no co uz ked som blbá o to prisnejsia budem na seba zajtra.. 😠

dzaneta
10. jan 2015

Baby mňa dnes čaká vitamínový deň. Dúfam že zvladnem 🙂

stellina1982
10. jan 2015

@majoska ahojky ja som to tiez vzdala ...ale od 3.1 sa snazim jest menej.minimum peciva a bez priloh.uvidime.akurat si idem varit obed vajicka so sunkou a zeleninou.ale zvazujem spet 90dnovku.uvidim kolko dam dole kg za tento mes.a snazim sa viac pit vodu.a jest pravidelne.co je teda riadna fuska😀

marwa
10. jan 2015

@79zuzana mne sa zatial dari bez prehreskov..len niekedy nemam chut na to iste jedlo co naobed..tak si dam ine ale iba v ramci toho dna. Vcera bielkoviny na obed maso a vecer cottage...inak zatial za 10dni -1,5kg..co mne sa zda malo..ale asi pomaly chudnut je lepsie..jedna mamina co sme spolu zacinali tak ona ma dole uz -3,5kg a isli sme skoro z rovnakej vahy dole..myslis ze je velky problem ked jedavam na ranajky banan?ten jediny ma zasyti..viem ze by sa moc nemal..

marwa
10. jan 2015

@puntik27 a kolko mas uz dole?

22janulienka22
10. jan 2015

@majkapetrisova super 🙂 tak dúfam, že nám to pôjde dobre spolu 🙂 mne 90dní končilo 26. decembra a ja som skončila 23. a potom som jedla jedna radosť, všetko, čo prišlo pod ruku, našťastie sa mi vrátili len 3kg 🙂

majoska
10. jan 2015

@kochanka je mi to luto 😢 ....ale pred dvoma rokmi som drzala aj ja tuto delenu a tiez som otehotnela....teraz ma mala 9mesiacov 😉

majoska
10. jan 2015

@22janulienka22 a kolko si zhodila??

79zuzana
10. jan 2015

@marwa Aj ja si myslim, ze pomale chudnutie je trvalejsie chudnutie. Ja mam zatial dole 2 kila a viem, ze dalsie pojdu velmi velmi pomalicky. Vobec mi to nevadi, ved som ich ani nepribrala za par tyzdnov, ale som si ich nabalovala cele mesiace ;) Inak aj ja si davam na ranajky banan, nie kazdy den ale tak 2-3 krat do tyzdna je podla mna ok. Dnes som mala napr. hrusky;)

janka7177
10. jan 2015

@dii13 Ja si kúpim zákusok alebo nejaké slané pečivo a potom povinne jeden riadok horkej čokolády. Dnes má moja trieda venček, tak si určite pochutnám na nejakom zákusku, čo napečú šikovné mamičky. 🙂 Na obed som si spravila pizzu s hríbikmi, olivami,a cibuľou.

moni1007
10. jan 2015

@dzaneta ahoj. No ako dnesok zvladas? Ja celkom v pohode,uvarili sme si brokolicu sice so zemiakom,ale co uz :D

dzaneta
10. jan 2015

@moni1007 ahoj,konecne večer. Celkom som zvládla, na obed lečo z tekvice,rajčiny a papriky. Inak za celý deň banán,dve mandarínky a 1/2 pomela, 100g kesu a vody 2,5 l a plus tri kávy so sojovym mliekom. Takze som na zachod furt behala. Ale nevadí, dnes som bola doma,upratovacia mánia.
A tak nevadí,mas delenu stravu 🙂