90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mamajka7
26. aug 2008

luciap ďakujem za zaslanie diety..snažím sa ju začínať prvý deň.. držte palce

luciap
27. aug 2008

Dobre ranko vsetkym. Uz je to tu - voda 😖 , drzte palce, aby som to zvladla bez problemov.

Mamajka7 - nemas zac, drzim palce, aby ti pomohla a slo to podla tvojich predstav.

Aniel - super fotky, ste kocky. Skoda, ze nemate este aj povodne fotky pred schudnutim. Ty mas tiez dnes vodu? Bojujeme spolu?

aniel
27. aug 2008

ahojky-aj ja mám vodu ,poslednú a potom si musím dať na chvíľu pauzu.Už mi lezie taá dietka trochu na nervy 😠 Držím ti palce ,aby si to zvládla-dúfam,že aj ja.

janetka
27. aug 2008

baby vodove, tak sa drzte... klobuk dole.. ja mam dnes ovocny....

Poznate kapsule cajove PU EHR? kupila som si ich pred tehotenstvom v dmke a teraz som ich opat vylovila, este su v zaruke, ja si pamatam, ze som ale z nich casto chodila na zachod, dokonca to bolo az neprijemne, ze som nemohla ist ani do mesta 😉 tak skusim si ich dat, ale v mensom davkovani, tam je tusim 3x denne po 2 tbl, tak si dam po jednej... vraj je to super na chudnutie. Ale je to len cisty pu ehr, nic viac

gucz
27. aug 2008

čauko baby

aniel, luciap tak už je to tu, máte vodičku. Dúfam že to zvládate na výbornú, každopádne držím palčeky, aby vám rýchlo utiekol deň 🙂 Hlavne sa treba stále dačím zamestnávať. Pri mojej prvej vode sme behali s MM po meste a vyberali sme firmu, kde si dáme spraviť bezpečnostné dvere. A ani neviem ako, strašne mi to vtedy utieklo.

Mňa voda čaká až o 4 dni. Takže mám dnes mäso. MM robím kura na smotane, k tomu kolienka a ja som si dala piecť kuracie prsia. K tomu si dám rajčinovo-cibuľkový šalát. Dala som tie prsia do trúby a zabudla som na ne. Až keď som zacítila pripálené, tak som si na ne spomenula. Ale neboli zhoreté, to len tá šťava prihorela, tak som ich zachránila. Ja viem poviete si že som ťava, ale to mám za to, že robím 5 vecí naraz ( periem, zvešala som suché prádlo, vyvešala som oprané, varím na dvojo, uspávala som popritom malú ...., upratovala som akotak byt) Laura sama olovrantovala bábovku, takže ešte aj kuchyňa bola celá od omrviniek.... 😖 😝 🙂 . MM má rannú, tak by som chcela poobede dakam vypadnúť. Aspoň na prechádzku kým je ešte pekne....

aniel
27. aug 2008

gucz -ja som tú vodu dnes vzdala,nejak mi nieje dobre ,dám si ju zajtra a tým to aj ukončím.Počkám na teba a potom o týždeň dva môžeme ísť znova na 90dňovku.Pošli foto aspoň e-mailom 😀

jesika26
27. aug 2008

ahoj aniel, ty si super, už si na konci?????Znovu ideš na túto diétu???nie pokračovanie??

miresta
27. aug 2008

ahojky kočky, tak som konečne tu medzi vami. Už sa mi hrozne stískalo. Nečítala som vás ešte dozadu, ale mrknem. Mne sa darí ako vždy, sem tam niejaký prehrešok, hlavne teraz víkend bol divoký, ale inač dobre, váha sa mi stále kolíše, raz je to 10 - inokedy 11 kíl, ale viac už asi nepôjde. Asi si to moje telo už na dietku zvyklo. 😀

gucz, aniel - ako vy aj ja chcem si dať prestávočky, také dva týždne a potom začať od znova. Uvidíme či niečo pôjde ešte dole.

aniel - pozerala som si tvoj album, tak parádne si zhodila, krásne to vidno. Ste zlaté. 🙂

miresta
27. aug 2008

Tak som si prečítala všetko, pekne sa váím darí.
aniel - píšeš že sa cítiš ako by si priberala, že máš také nafúknuté brucho. No ja to mám už dobré dva týždne, som aj prechladená, myslím močové cesty, stále len na záchod, ale aj celé bruško mam nafuknuté a bolestivé, neviem či mi nechytilo aj vaječníky. Idem zajtra ku doktorke, tak uvidíme, že ako.

luciap - držím palce pri prvej vode, uvidíš ako sa budeš cítiť, pre mňa ta voda veľmi nebola, ale zase pevnú vôľu na začiatku som mala neskutočnú

gucz - my sme na to rovnako, aj v zhadzovaní kíl aj s dňami a dokonca, dnes mám naobed to isté čo ty. Vlastne som už po obede. Si zlatá aj so svetlými vlaskami, aj keď si neviem na začiatok zvyknúť.

tak pozdravujem vás všetky a nakuknem neskôr. papa 🙂

luciap
27. aug 2008

Tak sa hlasim z vodoveho dna - zatial ho zvladam relativne v pohode. Hladna ani nie som, skor tie chute. Mala som dnes dost vybavovaciek, takze som sa zamestnala inymi vecami. Popritom som konecne vytiahla bicykel a "pocvicila" som. Cely den pijem iba vodu z vodovodu s citronom.

Aniel - asi je lepsie, ked si sa do toho nepustala, ked ti nie je nalepsie.

Janetka - kapsule nepoznam, iba caj. Dnes som si ani ten nedala. Dakujem za drzanie palcov. Zajtra napisem ake ubytky som za 28 dni zaznamenala.

Gucz - dobre si si vymyslela travit den pri prvej vode. Mne to vyslo akosi automaticky, pretoze som potrebovala vybavit bytovy podnik, ktory nerobi pre "normalnych" (pracujucich) ludi, tak som tam letela pocas obednajsej prestavky a ked uz som mala papier odtial letela som na kataster, kedze toto je jediny den, ked robia dlhsie a potom uz som vybavila aj plynarne. A este som navstivila gynekologa. No som rada, ze som to zvladla a v normalnom case.

Miresta - ja mam pocit, ze telo uz nepusti kg po dosiahnuti urcitej optimalnej vahy pre neho. Som zvedava, ze ked si date pauzu a zacnete od znova, ci to pojde.

miresta
27. aug 2008

luciap - ahoj, tak to som zvedavá aj ja. Ale ja myslím, že áno, len neviem, či tie dve týždne budú stačiť. 😀 😀

miresta
27. aug 2008

luciap - inač obdiv, že si vodu zvládla, no ešte pár hodín do konca dňa, ale to už pôjde. Ja som si musela dať melón, keď dobre pamätám najhorší stav bol pre mňa okolo tretej.
Ale aj tak neverím, že som to dokázala. Už iba týždeň. Aj sa už teším. 🙂

luciap
27. aug 2008

Miresta - doobedie som zvladala v pohode, ale obavala som sa, ze poobede pride kriza. Taka echt kriza este neprisla. Este prezit nejake 4 hod. a bude dobre. Dnes som vypila tolko vody ako este v zivote nie. Pritom je to mozno 2 - 2,5 l. Pijem vsak kazdu chvilu, len aby som si zamestnala ruky a hlavu. 🙂 Keby som sa uz ja tak mohla tesit na koniec diety, ale ja mam este len mensiu cast za sebou.

gucz
27. aug 2008

luciap aj prvá voda je úspech 🙂 , ja som zprvu neverila, že sa dostanem až tam.

Ja dúfam že keď začnem 90tku nanovo, tak kilá pôjdu zasa dole, lebo spokojná ešte nie som aj keď viem, že S-ko nikdy nosiť nebudem, ale také L-ko by bolo super. No dúfam, že to potom vydržím bez prehreškov aspoň prvý mesiac, lebo teraz som zistila, že ak raz poriadne zhrešíš, tak Ťa to potom láka stále. Musím sa priznať, že tento posledný mesiac u mňa nebol bohvieaký a dokonca mám pocit, že som aj asi pribrala. Zajtra sa odvážim, možno nie, ale ako hovorila aniel, aj ja sa cítim taká nafúknutá ako balón. Ľudia čo ma nevideli dlho hovoria že som schudla, ale už mi to tak ani nepripadá, akurát sú mi voľné nohavice čo som si v apríli kupovala.

gucz
27. aug 2008

No už sa sem dnes nedostanem, tak dobrú nocku a vodníčky držte sa 😎 😀

luciap
27. aug 2008

Gucz - drzim sa a uz ani nezhresim dnes. Najradsej by som uz sla spat. Unavena uz som dostatocne, ale chcem si "pokecat" s priatelom. Mas pravdu v tom, ze ked raz zhresis, tak uz ta to laka stale. Aj ja si stale poviem, ze taka "drobnost" ma nezabije. Horsie je, ze neviem ako sa budem stravovat po diete, pretoze su veci, ktore mi velmi chybaju a tesim sa, ked si ich budem moct dat.

aniel
27. aug 2008

jesika-áno aj keď som dnes celý deň pohnojila,zajtra skúsim tú vodu ešte raz a potom si dám 1-2 týždne pauzu a pôjdem odznova.Tú dvojku sii dám až po NOVOM ROKU.Dúfam ,že do Vianoc budem ešte o nejaké kilečko ľahšia 😉

luciap -si super ,že si to vydržala ,ja to skúsim zajtra,ale potom už fakt pauza.To si mala super ,že si sa zamestnala vybavovaním.Aj ja by som mala ísť na ročnú prehliadku gynekológovi,ale akosi to stále odkladám ☹

miresta- ani mne to už nejde dolu.Asi som aj ja trošku prechladla a neskutočne ma bolí brucho.Kojím a zatial nemám menz.A brucho ma bolí akoby som ho mala každý deň dostať,ale stále nič.Potom sa môžeme dohodnúť a začať všetky spolu.Ozaj nevieš ,čo tinaa?

gucz-je to vidieť a riadne a v tvári si aj opeknela.Nie ,že predtým by si bola škaredá,ale teraz si ešte krajšia.No ,čo sa zabijeme ,keď sme všetky krásne 😀 😝 😀

aniel
28. aug 2008

gucz- fotky som zmenšila a poslala,ale tú stými prižmúrenými očami tam radšej nedávaj.

miresta -tortičku si odfotila?

luciap- koľko je dolu po včerajšku?

lucxy -ty sikoľko dala dolu?

jesika -ešte držíš a ako ti to ide na druhý krát?

janetka o tých kapsulách som tiež nepočula,ale javeľmi na tabletky nie som,neviem ich prehĺtať i keď na druhej strane je to pohodlnejšie ako variť čaj.Ty to držíš dosť poctivo však?To by som chcela aj ja pri druhom pokuse.No však uvidíme.

anaret-ty už by si mala tiež končiť,či sa mýlim.?

ja by som chcela dnes tú vodu vydržať a mohlo by sa mi to aj podariť.Do večera máme s twins veľa roboty.Ideme robiť paprikovú a lanšmídovú pomazánku a keď bude dosť pohárov aj hruškovú výživu.mohla by som aj zabudnúť ,že som hladná.tO JE OPRAVA ZA VčERAJšOK.Dúfam,že budem úspešnejšia 😀

luciap
28. aug 2008

Dobre rano vsetkym. Vcerajsok som zvladla v pohode, ale noc bol zla. Preberala som sa pravidelne na to, ze mi bolo zle - na zvracanie. Keby som nemala ist dnes rano na krv, tak by som o polnoci bola sla nieco zjest, len nech mi je lepsie. Hned ako budem mat krv za sebou, idem si kupit nejake ovocie, nech sa nieco dostane do zaludka. Momentalne mam pocit, ze sa mi podlamuju nohy a ze som slaba. Efekt ten mesiac vsak mal:
vaha - 5 kg (momentalne 66 kg)
pas - 4 cm
boky - 4 cm
prsia - 4 cm
stehno - 3 cm
ruka - 1 cm (v hornej casti)

Takze som celkom spokojna. Velmi sa tesim, ze dnes budem moct normalne jest.

Aniel - drzim palce dnes, aby ti ten vodovy den presiel velmi rychlo.

lucxy
28. aug 2008

luciap no vidis, aj ja som hned zhodila 5 kg za ten prvy mesiac, potom to uz islo pomalsie, takze gratulujem ti urcite sa citis super, daj si banan ten ma najviac kalorii 🙂

aniel
28. aug 2008

luciap -dík.Dúfam,že niekde neodpadneš.Daj si na raňajky banán,ten ti dnes dodá najviac energie.Aj ja sa po dnešku zmerám a zajtra napíšem koľko je dolu za 90 dní aj v centimetroch 😀

twins
28. aug 2008

caute babenky ja uz mam dnes koniec prvy krat som vodu vydrzala uplne bez prehresku a to som bola v praci az do pol 7 cestne slovo ani chlp som neprehltla okrem vody a napodiv mi nebolo tento krat ani zle len asi o 23h uz som zacinala mat trochu tukanie ze si nieco dam ale odolala som ja mam dnes 76kg
zhodila som neviem kolko ale v decembri som mala 92 to je hanba ze 😅 ale ked za 90dnovku som zhodila asi 12az 14kg neviem presne ked ta moja vaha vazi ako ju posuniem ale aj tak to na mne neni moc vidiet este by som chcela takych 10a potom budem mozno spokojna asi si dam tyzden taku polopauzu a musim zacat od znova lebo v oktobri ma caka ta svatba a dotial musim byt sik 😀 poodpisujem ked si vas precitam lebo som sa sem za posledne dni vobec nedostala pozdravujem vsetky miresta gucz aniel jesika lucxy maminka mamajka tina anret a proste vsetky nove stare aj na ktore som zabudla

janetka
28. aug 2008

aniel: prave sa mi ani moc nezda, ze to drzim poctivo, snazim sa, ale nie vzdy sa to da, a hlavne ked mam ma na veceru zakusok, tak to prezeniem so sladkostami... 😉 ale ked iny den nemozem 😉

ja som dnes 21 dni a dole mam 4 kg ... ale mna tam dost zabrzdili tie dve svadby.. a teraz ideme na 80tku, ale tam som presvedcena to vydrzat bez prehresku, kolacky si zmrazim 😉
Dnes mam bielkovinovy den, tak si urobim grilovanu cuketu zapecenu so syrom, mam tam ostiepok zo salasa 😀
baby, ako je to s kokosom? vcera som si kupila kokos, rozbila, vylupala cerstvy kokos a zjedla som ho skoro cely na ovocny den,
moze sa?
luciap: chudatko, len aby si neodpadla,e ste ked ti aj krv budu brat, daj si potom aspon cukrik hroznovy cukor..a vysledky mas super

twins: ved to si za 8 mesiacov schudla 16 kil... zas to neprehanaj 😀

janetka
28. aug 2008

aniel: a este som vas chcela pochvalit za tie zavaraninky, ze ake dobrotky vseijake ..hod recept na tu paprikovu pomazanku.. a akym stylom to potom sterilizujes? v hrnci, ci v rure?

aniel
28. aug 2008

twins-už som ti povedala,že to je vidieť.Mám hodiť do albumu foto ako si vyzerala,Radšej nie lebo sa na mňa nahneváš.Potom aj ty sa odfoť ako lucxy,keď budeš o týždeň začínať 😉

aniel
28. aug 2008

Papriková pomazánka:

2kg-sladkej papriky
2-3-feferónky
0.5kg-cibule
250ml-oleja
250ml-octu
25dkg-cukru
1-nakladač

ja to pomeliem a varím to na panvici ako klasický lekvár.Má sa to však variť 20 min.a dávať do pohárov a sterilizovať 10 min.

aniel
28. aug 2008

babenky mám navarené v sebe asi 1liter vody a idem už k našim zavárať ,tak až večer. pa pa 🙂

janetka
28. aug 2008

aniel: tak sa drz, papa

baby, vy sa skoro vsetky poznate osobne?

miresta
28. aug 2008

ahojky baby, tak ako vidím super ste sa držali! 🙂

aniel - nevadí, že si včera vodu odložila, možno to dnes vydržíš, pri zaváraní je horúco, tak sa ti bude chcieť stále piť. Tortičku som odfotila, ale zabudli sme foťák, tak len do mobilu, stiahnem a dám do albumu. Tu paprikovú pomazánku sme robili aj mi ale už som sa jej tak prejedla za roky, že teraz nerobím. Lebo by tam len stála. Ale robím tatarsku omáčku z tekvice a cukety. Chutí skôr ako štiplavejšia pomazánka, ale je dobrá. Ja ju dávam aj pod omáčky na cestovinky, alebo ku mäsku. Tak sa drž. 🙂

gucz - naozaj vyzeráš dobre, tak sa netráp s tým, že už neide dole, veď ono ešte pôjde, a ak nie, tak aj tak sme všetky krásne, ako povedala aniel. 🙂

luciap - si super, to ťa musím veľmi pochváliť, že si vydržala, len dnes si daj naozaj banán, ako ti už radili aniel a lucxy, a čo najskôr si daj obed, ako budeš môcť. Hlava ťa asi bude bolieť aj s odberu, tak sa nám dnes šetri. Dala si pekne dole aj s centimetrov, mne šli prv dole kilá až tak centimetre.

janetka - aj u teba je to pekné a ešte nato že chodíš po samých oslavách, ja neviem či by som tak odolala.

lucxy - takže ty si zase na dietke odznova?

twins - si super, veď si dala krásne kilečká dole. A radšej pomaly a isto, ako rýchlo a potom znova naskočia.

baby som rada, že ideme viaceré na to odznova, tak by sme sa mohli dohodnúť na deň a všetky do toho spolu znova vplávať. Čo vy na to? 🙂

miresta
28. aug 2008

Dnes idem na trh a do mesta, na poštu a tak, poobede by som mala zavárať, tak neviem kedy sa ukážem, ale budem sa snažiť mrknúť. Pekný deň všetkým. 😀 😀 🙂