90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marika009
23. jan 2009

zuza80-nerob si s toho nic ja som dnes robila fasirky no a jednu som zjedla lebo som musela ochutnat ci su dost slane ,sice som mala bielkovin tak si myslim ze to nie je az take zle .co si myslis ?-ta jedna fasirka nemohla asi tak zavazit ked s a snazim vsetko dodrzat. ☹

dakujem vam vsetkym za podporu 🙂 tak som zvedava ako to bude dalej .prajem dobru noc sice som aj hladna no ale vydrzim tak dobru zajtra mam skroby tak budu fazulove struky zo zemiakmi uz sa tesim 😝

aniel
24. jan 2009

marika009-ja asi dnes ryžu,zostala uvarená,tak treba dopapať 🙂 Deti ju nechcú aj keď som chcela spraviť rizoto,ale asi ho aj tak spravím 😉

bystricanka
24. jan 2009

ahojte
tak ja mám dnes škroby. A nechce sa mi variť...tak si asi spravím len zemiaky s opraženou cibulkou a ako prílohu si dám kyslú kapustu 😅

aniel
24. jan 2009

aj ja by som si dala zemiačky s kapustou,ale nemôžem s9tále vyhadzovať 😉 😉

bystricanka
24. jan 2009

aniel...ani rizoto nie je na zahodenie. Aj ja by som si dala ryžu, len moji chlapi to nechcú 😠

aniel
24. jan 2009

ty príď k nám a ja k vám 🙂

zuza80
24. jan 2009

ahojte
tak tu sa už varí, prdám sa teda aj ja. kúpila som si tortily, tak ich naplním žampiónmi a zeleninkou.
bystričanka chutila tá zapečená kapusta?

miresta
24. jan 2009

ahojky,

tak ja dnes urobím strapačky s kyslou kapustou, nie su to akurát cestoviny, ale urobím bez vajcia. No čo myslíte, zhreším veľmi?

miresta
24. jan 2009

aniel - tak ty si ako ja , ja som včera ľutovala vyhodiť ryžu a robila som si rizoto. Ideme dnes na návštevu, tak urobím koláčik, a dám si aj ja z neho dnes. už mám chuť.

nawal
24. jan 2009

ahojte, tak vcera ovocny den dopadol nad moje ocakavania. vobec som nebola hladna a ani moc ovocia som nezjedla 😀 Bodaj by to tak bolo uz stale, necitit hlad 😝
dnes som vytiahla kridielka. manzelovi spravim k tomu ryzu a jogurtovy salat a ja si dam zelen. salatik.
Ozaj ked tu spominate kapustu, tak to myslite tu cervenu? lebo taku som tu videla v polskom obchode v zavar. pohari. A ete ju ku vsetkemu? ci len v daki den sa moze?
A este som chcela, ja si rano davam cierni caj, ale s lyz.medu lebo nesladeny ho nevypijem. Nie je o az taky prehresok, ze? 😀 😀

miresta
24. jan 2009

nawal - tak s tým čajom určite to prehrešok nie je. A s tou kapustou tak ja myslím na klasickú kyslú kapustu. Ale tú červenú v pohároch, tú milujem, majú ju aj v sáčkoch, aletá je kyslejšia. Jem ju ako aj namiesto šalátu. 😉

janetka
24. jan 2009

caute, hlasim sa aj ja k drziacim tuto dietu, ja som ju uz raz drzala v lete a vydrzala som len tri tyzdne s - 4 kilami, dve mam teraz po sviatkoch spat, tak chcem opat pochudnut aspon 6 kil... dnes ma moj mladsi syn oslavu, tak vypekam, robim pomazanky a odolavam... pojdem si urobit kavu, toto je moj prvy chudnuci den ..drzte palce

bystricanka
24. jan 2009

zuzi...kapustička včera chutila. Bola vynikajúca, len jej bolo veľa. Ešteže som sa podelila so švagrinkou 🙂

nawal...nie, nie je to prehrešok. Aj ja ladím medíkom 😵

janetka...tak ťa vítam medzi nami chudnúcimi. Nechcela si radšej začať od zajtra, ked už má dnes tvoj syn oslavu? 😕

miresta....ale kdeže nezhrešíš.Však sprav si menej ako máš vo zvyku jesť a bude to v poho 😉

marika009
24. jan 2009

janetka- aj ja ta vitam medzi namija som mala dnes skroby,tak celkom v pohode.
________
miresta- ja som dnes vecerala neskoro az o pol osmej veceer mala som tie faz.struky a zelenin.salat co si myslis j
____________
e to chyba ked tak neskoro jem?

no zajtra mam UH-tak si dam nieco dobre .tak sa drzte nedela je si pre vsetky najtazsia,musime varit pre ostatnych ine jedla a niekedy to treba aj chutnat a to je riadna drina. 🙂 ale je to vpohode no ale robim asi chybu lebo stale sa vazim a vaha nejde tak dolu ako by som chcela.skoda no ale budem drzat az do konca lebo som uz aj ja zvedava co z toho bude.dufam ze to dobojujem s usmevom na tvari a as takym vysledkom aky ocakavam. tak dobru noc a pekny vecer 😉 papa

marika009
24. jan 2009

babenky kde ste vsetky?je sobota vecer tak relaxujete?tak zatial papa

maminkatn
24. jan 2009

ahojky,,,,babulky,,,dosla,,,som vas..kuk,,,,,,,, 🙂 🙂 🙂
inak,,,ja mam od,,,12,,januara....7.5kg,,,,dolu....ja som na svojej kavovej,,,,,tak som vas dosl,,pozret,,ze co mi robite,,,,hojky..miresta,,,anjel....stare,,,zname,,,,babulky,,,,,ako..sa mi mavate,,,,,ako xudnete,,,hm,,,ja mam na bud.tyz.pauzu,,,a potom,,od,,pondelka,,,nanovo,,,,uvidime kolko,,,to vydrzim,,tento krat,,,,,inak,to co som cez sviatky,,nabrala,,mam uz dolu,,,aj nieco,,naviac,,,,som rozbehnuta,,,,a xcem to dotiahnut,,,,dalej uvidime,,,,,, 🙂 🙂

zuza80
24. jan 2009

ahojte
tak ten krásny den za mnou,na večeru tortička a kúsok čokoládky, to je super. no čo, zajtra to už nebude také ružové,celý den ovocie, ale ja to zmáknem.pekný večer 😵

bystricanka
24. jan 2009

zuzi...no jasné, že to zmákneš...ľavou zadnou. Však to nedržíš prvý den a vieš do čoho ideš 😉

ja som chcela trošku zahovoriť, ale aj tak sa priznám. Pľuha moje oči kukali na chlebíčky, bo sme návštevu mali a zhrešila som. Dala som si jeden. Dobre mi padol, ale tie výčitky čo mám ☹ No hrôza...zajtra si dám asi polovičnú porciu cestovín 😝

maminkatn...a to akože z kávovej si takto fajnovo schudla? Fakt to zaberá? Žeby som sa dala aj na tú? 😅

marika...aj ty trpíš v nedelu? No aj ja. Ale zajtra asi bude variť manžel, tak ma možno chute obídu 😀

janetka
24. jan 2009

no uz som tu aj ja, tak som vydrzala, ale dala som si biele vinko... namiesto "bavoraku"...
clovek sa hned lepsie citi a ma lepsiu naladu, ked neni prejedeny.
Inak z torty som si nedala ani kusocek a vsetci ju ospevovali, moja vyroba 😉

bystricanka: naschval som zacala dnes, aby mi zas nesla vaha hore, lebo by som z kazdeho ochutnala...

zuza80
24. jan 2009

janetka, to je správny prístup 🙂
bystričanka, trochu si pocvič a budeš sa cítit lepšie.sprav pár brušákov a chlebíček vypot 😀

bystricanka
24. jan 2009

janetka...dobrý začiatok. Ale od zajtra už bez vínka, dobre? 😉

zuzi...pocvičím na mužovi 😀 😀 😀

zuza80
24. jan 2009

no vidíš aj tak sa spaluje a ešte príjemnejšie. tak do toho 😀 😀 😀

aniel
24. jan 2009

maminkatn-tak super sa držíš 🙂

ja som tu celý deň nebola,ale vydržala som a na obed som mala to rizoto a bolo fajnové,ale teraz som strašne hladná 😝

janetka
25. jan 2009

aniel: ahoj, ty to uz veelmi dlho drzis... aky mas teraz ubytok?

bystricanka: nooo neviem ci vydrzim bez vinka 😀

dnes si idem robit zeleninove rizotko.. tak uz teraz sa nan tesim... 😉 asi si budem musiet na dopoludnie vymysliet nejaky program.... zeby nakupne centrum? tam mi najmenej chyba jedlo 😀

aniel
25. jan 2009

jnetka-držala som v lete ,vtedy som dala dolu 8kg a teraz by som to držala asi 3-4 týždne ,ale stále som to kazila,takže poctivo to držím od pondelka.Tak asi držím týždeň,keď nepočítam to neustále začínanie 😅

janetka
25. jan 2009

aniel: a drzis si tych 8?

aniel
25. jan 2009

nie ,pribrala som cez sviatky 4kg,tak teraz musím na sebe makať až do leta.Tak mi treba ,nemala som byť pažravá 😀 😀

bystricanka
25. jan 2009

ahojte
ja dnes uh. Nejako to hádam zvládnem. Teraz žujem kiwi a pomaranče. No a oed nejaké cestovinky 😝

janetka...tak už ked vínko, tak červené. Je zdravšie na srdce 😉

aniel....ale ty si môžeš dovoliť mať pri 4 deťoch aj pár kíl nadváhu. 🙂

lucxy
25. jan 2009

ahojte,,,janetka teba si spominam ty tiez si zacala znovu drzat 90dnovku? baby tak rozmyslam ze sa do toho znovu dammmmm 🙂

bystricanka
25. jan 2009

lucxy..však sa pridaj k nám. Ak máš teda ešte z čoho chudnúť 🙂