90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marianca
14. júl 2010

Bei túto deformáciu som mala aj ja, robila som špeditérku....takže čo ŠPZ, čo kamión, som rozmýšľala či som ho neposlala niekam inam či je na dobrom mieste..... 😅

marianca
14. júl 2010

Yani to som si aj ja pozrela pár dielov a ohromne som sa pobavila.......nebolo to ako nejaká reality show, ale čistá komédia 😀

bea44
14. júl 2010

a zabudla som nie dopravnom inspekt. ale špediter -dispečer, zhanam robotu - kamionom 😒
@sarlotka27 a aku kavu 😕 nie je neskoro na kavičku 😅
marianca - nič si z toho nerob, asi sme trocha bokom od temy

magimary
14. júl 2010

ja som si tiež dnes nedala klasickú zmrzku, ale smotanový "cornetový" nanuk z Lidla 😝 😅
ale inak u nás v PK bola vždy vychýrená a najlepšia v okolí zmrzka, ale tí juhoši, čo ju tak preslávili ju už nerobia, ale robia iní 😉

marianca a yanni, vy sa netrápte! 😅 😀
ani nie je čo chápať-skrátka sme tri naraz písali o rôznych veciach a asi len ja a bei sme nestratili niť, lebo sme si vzájomne odpovedali, ale nebolo to nič podstatné 😅 😀 (a najmä to nijako nesúviselo s dietkou 😀 😀 😀 )

yanni
14. júl 2010

@magimary ah to sa teraz ta cvokaren tak vola? a to ten pinela to je nejaka kapacita ci preco ju tak pomenovali? no to ako u nas v BB Roosweltka. No lepsie meno jej nemohli dat 😕

bea44
14. júl 2010

tak toto uz ozaj uplne bokom od temy. ale mne nevadi . 😝 aspon som sa zasmiala 😵
@marianca - takze vieš o com to je 😲

magimary
14. júl 2010

Pinelka sa tak volá už dávno (predtým to bola KPL-Krajská psychiatrická liečebňa-tuším 😅 😝 ) a teraz to má meno po známom psychiatrovi 😉 😉

magimary
14. júl 2010

a, tak, bei 😀 , raz si to snáď môžeme dovoliť, či? 😅 😀

marianca
14. júl 2010

Bei, tak my sme mali rovnakú robotku 😉 ale ja som s tým sekla po tom ako sa narodili krpci, bo tosa nedalo....

yanni
14. júl 2010

Aha no tak dispecerky, nieze poslete ten kamion s tymi slovenkymi klobaskami namiesto do Mnichova niekde do ruska. Ti maju svoje, ja potrebujem slovenske 😀 😀 😀
Ozaj ta to je ten zakaz len cez prazdniny? No tu je to stale od piatku 22 do nedele 22 h. Cely rok. no proste stale.
A ja som sa minule aj cudovala, isla som z BB spät ku mne v nedelu a ze nakladiaky sa po dialnici smerom do BA premavali. Som si pomyslela ze asi maju nejaku vynimku. lebo tu tiez su vynimky.

yanni
14. júl 2010

juj baby tu j srandaaaaaaaaaaaaa

bea44
14. júl 2010

magi - som sama doma, stary je v nočnej , pes spi pri nohach, tak saom sa troška pobavila 😵
mne to určite neva.
mariamca - ja to robim cca 25 rokov od skončenia školy. a poriadne mi to už lezie krkom ☹
ale čo budem robit 😕 , ine neviem 😒

marianca
14. júl 2010

Yani no aj tu nemôžu, alebo nemohli kamióny cez víkend jazdiť, neviem či sa niečo zmenilo ....
a jáj že klobásky, fuj, aké to máš nerestné myšlienky?????? 😲 tam si daj polystyrén 😀

yanni
14. júl 2010

a hlavne ze ja uz by som mala ist do spisa
rano ma ani sväty nezodvihen z perin
ozaj bei diky za srot-maily. to ja rada take. cely den v robote len cotam a obrazky kukam 😀 Ozaj a co si to odomna nedostala?

marianca
14. júl 2010

bei, že 25 rokov, ja som to robila 5 rokov a teda stačilo.......ale teraz je to asi jednoduchšejšie, keď sú neny colnice, čakačky a tak, nééé?

yanni
14. júl 2010

@marianca no ty ma chces zabit, ze vraj polystyren. aby som sa zadrhla tym prachom 😀 nie ja dom o 9 zbastila fazulu. aspon vykurim zajtra moju kolegynu. ked uz smrdiet tak riadne 😀 😀 😀

bea44
14. júl 2010

no yanni - vy ste ina sorta - tam v tom nemecku 😖 vy uz nepotrebujete v sobotu jazdit, ste za vodou 😨
ale chudobny slovak pojde aj cez zakaz, aby viac otočil, apotom plati pokuty, bl bec 😝
v nedelu sa nesmie cely rok , ale v sobotu len cez prazdniny

marianca
14. júl 2010

Yani 😀 aj ja som mala fazuľu takú velikánsku bielu 😀 😀 😀 😀 ale ja aspoň nikam nejdem, akurát deti vytrápim.... 😝

sarlotka27
14. júl 2010

@marianca 🙂 júj ja jem všetko čo ma nezie 🙂 áááále s mierou ! áj tak mám kilá navyše , ale verím že časom to pojde dole 😀 😀 😝

bea44
14. júl 2010

yanni - daco modre tam malo byt. a nevedela som otvorit 😀 aj sa rymuje 😝
marianca- je to lahsie, ale je horšia situacia ohladom roboty 😢 nevieš, ktora f. kedy skrachuje. zoberieš robotu a panboh zaplat 🙄

yanni
14. júl 2010

@bea44 no ved to tie pokuty.
ale never tomu, aj tu musia kamionisti makat. skosaju ako sa da. ale ked ich nacapu tak maju po riti.

@marianca no aj ja tu bielu od bonduelle 😉

marianca
14. júl 2010

Sarlotka, jasan, že pôjde, babám všetkým išlo, tak prečo by nie tebe??? 😉 😉 😉
Keď mne by to možno tiež aj išlo, len ja som žrala v podstate furt, mne by možno stačilo trochen s mierou jesť, ale to u mňa nejde, keď žrať tak žrať, takže takáto diétka mi aj vyhovuje, trochen ma to usmerní 😀 😝

yanni
14. júl 2010

@bea44 no same modre obrazky. skusim este raz,

sarlotka27
14. júl 2010

@bea44 : 🙂 no já už kávu pijem dlho predlhooo chi a ked ju vypijem teraz tak nejak neúčinkuje 😉 no ako sa vraví "telo má íst do hrobu zhumplované" hihi

ále nie srándujem ! 😎

bea44
14. júl 2010

tak kočky idem do hajan 🙂 rano treba vstat 😲

marianca
14. júl 2010

Yani ja ee takú v plechovke, ja som si origoš uvarila 😉 taká som já šikovná 😀 😀 😀 😀

yanni
14. júl 2010

bei poslala som. to je power point prezentacia. takze tym programom to otvoris.

yanni
14. júl 2010

@sarlotka27 este stale pijes kavu? ved je uz polnoc 😕

yanni
14. júl 2010

@marianca no ja nemam tolko casu. ja vkydnem plechovku, osolim okorenim a aj s tou stavou zozeriem. no fajnotka 😉

yanni
14. júl 2010

ozah bei a tie dni narodenia co si mi poslala. tak na mna to sedi do botky. hlavne ta posledna veta 😀 😀 😀 😀 Pozri si 27dmicku