90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
22. júl 2010

Lucka mas mail. poslala som to na dva razy. Dufam ze to teraz dostanes.

magimary
22. júl 2010

ahojte 🙂
len v rýchlosti, lebo balím-pozajtra ideme na týždeň do N.Tatier, ale reku vás medzičasom musím aspoň pozdraviť 😉 🙂
zatiaľ sa mi daria ovocné (alebo žiadne) raňajky a obedy zväčša všehochuť (pizza/langoš/cestoviny) a večere zväčša UHD... 😕 😅 😉
som zvedavá, ako to všetko moje snaženie "okorení" dovolenka 😝 😅
vod(n)árky, držte sa!
bei, tebe sa ako darí váhovo?
ja sa akosi bojím stavať na váhu... 😕 🤐 😨
som čudná, že? 😅 😝 😀

marianca
22. júl 2010

yani nedráždi 😝 už som prevodovaná fúúúúúúj ja chcém niečo normáááálne, harula, mňa m to by som si dala, ala aj omaslovený chlebík so šunkou, alebo alebo alebo 😝

skajkaze
22. júl 2010

Ahojte,mozem sa pridat aj ja?Ja som uz bola na tejto diete od zaciatku roka,potom sme mali krst a porusila som ju,ale teraz to chcem skusit znova...

yanni
23. júl 2010

@skajkaze juj ved sa pridaj, bude nam veselsie 😉

babyyyyyyyyyyyy kde ste. Drichmete este ci co? Co uz ste take vychudnute ze nevladzete slacit knoflik na pocitaci? 😀 😀 😀 😀

@marianca ja nedrazdim, ja len provokujem 😀 😀 😀 Naaaaa aka bola vodicka???? chutila???? Nie vazne ako? Ved v pohode ci nie? Hod cisla 😉

Ja dnes UH ale nemam nic so sebou, nevedela som co varit. Uz mi dosli napady a aj tak je to stale dookola to iste. Takze mam len vyzivu a jabko. Jabko eeeee a vyzivu som uz zjedla. Dnes poobede robota v pekarni tak si dam praclik s horcicou. Baby to je pochutka, to by mi nik neuveril. A zajtra ovocie a potom voda. No neviem neviem. Ja uz by som nieco normalne zjedla. Vlastne zozrala 😀 Ale ci sa to vobec da, to uz je tak zafixovane toto delenie, ze to mi asi ani nepride na rozum zjest zemiaky s mäsom. Ani ze raz za cas. No ved uvidime. Musim este riadne prestudovat tu delenu, uz som to zabudla ako co, a nabehnem na tu. Pri tej mozem aspon moje oblubene zemiaky v supe s bylynkovym tvarohom. mnaaaaaaaaaaaaam

yanni
23. júl 2010

magi ved skoc na tu vahu. Mozno ti ukaze este menej ako naposledy 😉

nikanika28
23. júl 2010

cafteeeee....jaaj baby...kto mal po druhej vode krizu???? Ale ze aku krizu.... 😝 😝 😝 Kua, neviem, co by som od radosti pojedla....ale tak teraz to pripisujem stale meskacim kramom 😅 😀 😀 😀 😀 .... Aspon sa mam na co vyhovorit 😝
No a pred chvilou som dala korpus piect do truby, robim zaseky taku minitorticku pre mamusu k meninam....jaaaj, jak si uderim potom kusok 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
Ja dnes ovocko 😝 😝 😝 zatial som zedla marhulu, ale kysela jak slak bola, tak druhu som radsej ani nenacinala..dam si radsej hrozno za chvilu 😝 😝 😝 🙄 . Netusim, co zjem na obed, ani melonik nemam, asi spravim nalet do obhoooooda a daky kupim, aj ked nam akosi zdrazeli, ze 21korun, hajzlici 😠 😠 😠 😠 😝
A vitam nove tvaricky 😵
@marianca a ze de su ciselka????? Ja som sa pre istotu nepostavila uz tyzden na vahu, lebo ....lebo. 🤐 🙄

marianca
23. júl 2010

Čafte, takže yani
vodička bola fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj 😖 😖 😖 😖
Ale né vážne do nejakej 16.00 sa to dalo, ale potom mi bolo už fakt blbo, bolo mi totál na odpadnutie, točila sa mi hlava...Asi to bolo aj tým, že už som v podstate týždeň poriadne nespala, decká majú furt nejakú virózu...takže tak..
No ale k veci takže do tej 16.00 som to jak tak zvládla, vypila som za včerajšok 7 l vody fuuuuuj a potom som si dala celozrnnu žemlu s máslom a rajčinou... 😝 Bála som sa,aby som niekde nespadla s malým...dobrá výhovorka, nééé?
ale nie fakt mi to nejak nesedelo.......to ovocko sa ešte dá, ale toto u mňa moc ee.
No napriek tomu som sa dnes ráno postavila na váhu a mala som dolu 4,1 kg čo je úúúúplne super a som spokojná, na cm je to všade nejaké 2 cm dolu 😉 a hlavne to cítim na nohaviciach 😉
Teraz to pôjde zrejme trochen pomalšie, ale som fakt vďačná aj za tie 4 kg.
Yani praclík s horčicou?????haló neny si náhodou tehotnoš????či čo???
ja mám dnes bielkoviny, tak si dám na obed cottage cheese so žemľou a rajčinou a nejaký jogurt. Je to sila, ja som neny na mliečne výrobky, jogurty zjem do roka tak 3 kusy, ale teraz mi ide strašne na chuť, tak si dám 😉
Pekný dník 😵 😵 😵

marianca
23. júl 2010

Nika, no fakt aj u nás zdraželi melóny a ešte sú aj nejaké hnusné prezreté, také pieskové 😠
A ja mám mať za týždeň krámy, takže neviem, neviem. Ja aj keď nedržím diétu počas krámov žeriem jak odtrhnutá a neviem si to predstaviť teraz 😲
Ale aspoň sa je na čo vyhovoriť 😀 😀 😀

bea44
23. júl 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😠

čo to ?? všetky dovolenkujete ??? 😠 kukam že tu sa nechudne 😨
@marianca hod čisla 😕 😕

ja akurat obedujem - kysle rybky s cibulkou . a zemla . / ked rozok je ako dva krajce chleba, tak žemla je kolko ?/ 😕
to som nemala hadam aj 3 mesiace 😀 😀
a na večeru budu zemiaky od včera 😝 vobec ale vobec sa mi nechce variť 😖
a yanni rozmyslam, ze si hodim tu vodu s tebou , nech nie si sama 😀 😀 to budem mat akurat mesiac od skončenia a ked je ten spln.... možno vydžim 😕 😕

bea44
23. júl 2010

kua, šak ja som pozrela predoslu stranu 😅 prepačte mi, nevidela som vas.. 😀
idem si va s prečitat 😅

bea44
23. júl 2010

@marianca - ved to je super 😵 ja som mala po 1 vode len -3 kg 😖
@magimary - ja sa pre istotu aby som nestratila motivaciu, na vahu nestaviam 🙄 na oblečeni necitim zmenu a hodim si na buduci tyzden asi v pondelok, urorok/spln/ vodu . dobrovolne 😀 😀 😀
Nika aj mna sem tam prepadla kriza, ale to tak 1-2 dni a ked som porušila, tak som potom nadavala na seba, že ja krava, načo potom chudneš, ked sa nevieš kontrolovat, 😠 a potom som zas sekala dobrotu 😀 😀

praclik s horčicou - to je ako moje škvarkove pagače plnene slivkovým lekvarom 😀 😀 😀

yanni
23. júl 2010

No co vy mate proti mojmu pracliku s horcicou???? 😀 Ved je to dobre a dietne 😀 A nist tehotnost, iba aj by ma Volko opelil 😀 Nie no ja chudnem, vymakam si peknu postavicku a potom 30 kg priberiem a zase mouem chudnut? No nie 😕

Bei no ja mam v nedelu vodu. Ale ak vydrzim tak skusim aj v pondelok bud len ovocko alebo len tu ciru vodu zo zachodu 😀 nech ma vykydne. No ked je uz ten spln...

@marianca super cisla. Ja som mala po prvej tiez len 2,5 kg dole a po druhej rovnych 5. No a teraz po tretej bude rovnych 5 ale plus 😀 😀 😀

Inak aj ja som mala po druhej vode krizu. A mam ju uz mesiac. Cize nic nezvycajne. To uz ten mpozok sa asi prieci. Stale dookola to iste jest. No eeeee.

Inak marianka druha voda ti pojde lepsie. Pri prvej som si aj ja musela okolo 4 dat kavu. ale ja som ju chlipkala taku len ciernu. fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj hnus to bol. Jest som sa premohla ale bola som strasne nabrusena. no to ked ta hladiny toho cukru klesa.... 😀 😀

yanni
23. júl 2010

@bea44 no bei zistila som ze my sme si podobne. Rovnako stracame kila a este aj tehotenske chute mame 😀 😀
A aj sunky nevyudene 😀 😀

yanni
23. júl 2010

ozaj baby a kolko je to 21 korun? No ja som si kupila pred 2 tyzdnami za 49 centov za kilo, juj jedla som ho do predvcera, mensie boli uz fuc tak ten najmensi co tam bol so zobrala a ten mal 5,5 kg 😕 Ale bol fajnovyyyyyyyyyyy.
A tyzden predtym som kupila za 79 centov. No to uz bolo dost. Ale ked nebude nad 1 euro tak si stale kupim. Kedze uz jablka, hrusky atd nemozem ani vidiet, tak este pokym sa da ostanem na melone a ja strasne rada hrozno a ceresne. Len ceresne to pytaju riadne pecky, raz som natrafila za 3,90 za kg a minule som si za 5,90 za kilo kupila. Ale co uz, ved to len raz za cas.

bea44
23. júl 2010

21/30,126 = 0,697072 - to cca 70 centov 😀

tu mi futr v košickom radiu - omielaju ze do piatku akcia na melony - 40 centov 😝 moze byt aj zadarmo, ked nemam chut a zas mi v chladničke skysne 😨 ale už sa neviem dočkať žlteho, ten možem stale . len je este drahy. tak si kupim iba sem tam. ked natrafim na sladky 😎

yanni
23. júl 2010

aha no 70 centov je OK. Ale asi len pre mna. Na SK pomery asi drahy. Ale tam u vas baby by som nechcela zit. Ved vy mate drahsie potraviny ako ja tu ☹

Inak bei ja zlty nemam rada. Ja som to uz ako dieta nechcela jest. Podobne ako paradajky. Tie tiez eeeee a tiez ananas. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

skajkaze
23. júl 2010

Baby,ktore chudnete po porode,kolko ste pribrali pocas tehotenstva a potom zhodili?ja som otehotnela a mala som vtedy 77kg,ked som isla rodit mala som 99,9kg,tyzden po porode som sa vazila a mala som cca92kg,potom som 3mesiace kojila a ked sa mi mlieko stratilo,tak som si dala 90dnovu dietu a za jeden a pol mesiaca som mala 76kg,takze viem,ze sa da isto a dobre schudnut z tejto diety...

marianca
23. júl 2010

Yani ja žltý melón a ananás že blé, to nemusím, ale zato paradajky milujem dokážem ich zjesť aj kilo denne ,stačí mi že si ich len nakrájam osolím a papám samé mňam 😉
Skajkaze, no tu sú moje pôrodné miery:
keď som otehotnela s prvým synátorom mala som 56 a rodila som s 80-timi kilami, fúha.....sila aj napísať....do pol roka som mala nejakých 60 kg. Pri druhom som otehotnela keď som mala 60 kg a rodiť som išla so 74 kg. Takisto som do nejakého pol roka schudla na 59-60 kg. Ale pri obidvoch som kojila do nejakého roka a tak to išlo samé dolu...Nijak som sa neobmedzovala... A teraz sa pokúšam dostať na nejakých 55kg, prípadne keď to pôjde na 53... Tak uvidíme, ale ide to 😉 😉

pizzamati
23. júl 2010

Ahojte dievcata.

Rada by som sa k vam pridala ak mozem aj ked neviem ci dokazem to co tu robite. Musite mat neskutocne pevnu volu. 🙂 No budem sa snazit aj ja co najdlhsie to tu medzi vami vydrzat. 🙂 Vela uspechov. 🙂

marianca
23. júl 2010

Ahoj pizzamati, no tak keď to jak tak zvládam ja, tak to už každý 😀 😀 😉 😉
Prvé dni sú ťažké, ale potom je to už v pohodke, takže vitaj a aj tebe veľa úspechov 😉

pizzamati
23. júl 2010

@marianca No dik za privitanie uvidim ako mi to pojde. 😀

ninimini
23. júl 2010

Ahoj pizzamati 🙂) a odkedy začínaš ja začínam od pondelka dúfam že sa tu niekto nájde kto pojde tiež od pondelka 🙂

magimary
23. júl 2010

ahoooo 😵 ooooojte Herečky!!! 😵
My zajtra odchádzame do Tatier (Tále) a vrátime sa až v nedeľu večer 🙂
tak si tu pekne chudnite a ja sa pokúsim tam (hoci plná penzia neveští ani nič moc dobré 😅 , no
veď uvidíme 😅 )...
zajtra sa odvážim odvážiť pred odchodom a potom po príchode, dúfam, že ma potom neklepne z toho šoku 🙄 😅 😀
krásne (vraj nebudú až také teplé 😝 ) dni!!! 🙂

yanni
23. júl 2010

Marianka blbosti pisem: po prvej vode 3,5 kg dolu po druhej 5 kg a nie Volko ale Vilko.... boze mne uz zasibava

yanni
23. júl 2010

@pizzamati jej tak si tu? tesim sa 😉

Babyyy hor sa na tie kila 😀

@magimary peknu dovolenku prajem. Ved to si skoro u mna doma 😉))

bea44
23. júl 2010

mag - tak sa tam majte krasne, nech vam neprší, a drž sa 😉

marianka tak ja paradajky taktiez kazdy den a ku všetkemu . a najradšej s mozarelou a bylinkovou solou.
dokonca sa naučil na paradajky aj moj pes a mm , a ten ich pred tym nemusel 😝

skajka - dobre ze si sa ozvala, aspon vieme že nas je viac, aze to ide 😉 a udržala si si vahu? a ako ? čim si pokračovala, mi sa tu totiž bojime uja JOJA 😕

pizzamati - vitaj a začni . uvidiš, ze po dvoch tyzdnoch ani nebudeš vediet ze dietujes. podla mna je to obžerstvo. ja som nikdy tolko nejedla 😀 😀 😀

a ja som na večeru mala UH - fliacky s kapustou a kolačik 😝 😝
yani - este ze uz je koniec, uz mas asi dost 😀 😀 😀

yanni
23. júl 2010

@bea44 ze vraj dost. Ja toho uz mam plne zuby- A ovocie uz bleeeeeeeee. Ale asi sa tohto stravovania uz nezbavime. To sa teraz neda obzierat sa. To by mi asi bolo hned na grc. Budem ja pekne dalej delit a v oktobri zacneme. Normalne sa na to tesi. Ako tu budeme hresit a nadavat na tu poondiatu dietu 😀 😀 😀 😀 😀

No idem ja drichmat. Rano o 3 drnci budik 😠

yanni
23. júl 2010

Dibru nocku a nebudte namesacne smerom k chladnicke 😀 😀 😀 😀 😀

bea44
23. júl 2010

dobru. aj ja zhasinam 😉