90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miki060707
25. sep 2010

to sa robí tušim v exceli, nie???? 🙂

miki060707
25. sep 2010

tak skusim nečo, ale neslubujem, xi

st2
25. sep 2010

@miki060707 este navrhujem do tabulecky aj kolko islo dole na centimetroch

st2
25. sep 2010

ja sa uz normalne neviem dockat pondelka, a som rada lebo drahy ide do toho so mnou, ze aj on bude drzat ako sa len da, tak som zvedava kto dlhsie vydrzi, urcite to budem ja, ale aj taka podpora z jeho strany sa rata 😀

miki060707
25. sep 2010

kuknite si to baby a možno ste tam neni ani všetky, ak ne, tak to dám do druhej tabulky,.....môže byť???

miki060707
25. sep 2010

niejaké je to malé, dam si to do fotoalbumu

miki060707
25. sep 2010

tam mi píšte svoje váhy a mieri, ja tam asi svoje mieri nedám, lebo mám doma len jeden meter 😀 nemala by som čím nadpájať.....a tam mi napíšte, že kto tam chýba..

mia85
25. sep 2010

ahoj baby, mozem sa od pondelka pridat aj ja??? kila musia doluuuu!!!

majca424
25. sep 2010

ahojte, takže od pondelka začíname, ale ja ešte stále nemám tu dietu, prosímVás, možte mi ju niekto poslať? dakujem, alebo kde ju nájdem? 🙂

miki060707
25. sep 2010

ja by som potom spravila krajšiu tabulku...toto je len tak narýchlo......tak dalšie dve sa pridali, sa tešime, že baby????

miki060707
25. sep 2010

môžme spraviť súťaž, niejaké ceny prvým trom výhercom, xixixi, aby to bolo také motivovanejšie, xi, ale zas 60 kilový človek nechce schudnuť ako sto kilový, takže to bola blbosť,xi

danulicek
25. sep 2010

babulky, občas som to tu čítala, ale musím vám prispieť. držím palce a máte môj obdiv 😉 ani neviete, koľko pondelkov som začala a vzdala som to ešte skôr, ako skončil pondelok ☹ tak sa držte a nech vám to ide podľa predstáv 😉

miki060707
25. sep 2010

no idem ja ha ha, tak kto sa chce pridať, tak nech mi napíše IP a ja ho tam pridám....ak máte námietke sem s nimi, no hadam vydržím vác než týden, xi

miki060707
25. sep 2010

@eyya no vidiš teba v tabulke nemám, tak si to baby kuknite a ozvite sa mi, ok? ......ja to zajtra doplnim napíšete mi v pondelok požadované údaje, ok?

ninka123
25. sep 2010

Ahojte, aj ja sa k Vam pripajam, cez vikend mame oslavy, este si uzijem 😀 😀 😀 Ja ju vsak nedrzim az taku striktnu, takze u mna idu kila pomalsie dolu, ale dufam, ze nieco pojde 😅 😎

zuzula25
26. sep 2010

ahojte
ja poprosim tiez do tabulky,neviem ako sa tam pridat..od pondelka valcime spolu,sa tesim som plna elanu,len aby to po prvom dni nezlyhalo

st2
26. sep 2010

@miki060707 ze jeden meter hahahaha
ja sa budem merat vecer asi ale najprv ten meter musim najst 😀 😀 😀 , a odvazim sa az rano tak potom poslem

marianca
26. sep 2010

ACHOJTE 😉
hmmm baby koľké odhodlanie, som zvedavá jak dopadneme 😉

@miki060707 dobrá tabuľka, len si tam mala tie cenťáky trochen rozpísať, vieš lebo ty si dala kg/cm, ale ktoré cm?
Mala si to rozpísať nejak že prsia, pás, boky, stehno....vieš, aby to bolo také prehľadnejšie a aby sme si to vedeli kontrolovať presne, veď ide hlavne o tie cenťáky 😀
...tak ja sa idem ešte niečoho dobrého napapať, aby boli zásoby, miki tebe dám potom presné údaje, ale asi až zajtra ráno.
Tak čafte zítra ráno 😀

mexx
26. sep 2010

No ja teda neviem, ja som dost zakomplexovany prdko, a vahu alebo objem zverejnit, to by ma polozilo. 😅 😎 Skor by som prijala, keby tabulka zaznamenavala ubytok cm a kg za jednotlive obdobie. 😕 Ze netreba udavat vychodziu ani konecnu vahu alebo objem, ale hlavne ten ubytok. Aj to je dost motivacne, nie? 😅
No a to aby som ten meter isla hladat... 😎

st2
26. sep 2010

@mexx podla mna kto si tam co da to tam bude mat, a ked sa necitis na to zverejnovat vahu a cm, urcite nas bude motivovat tvoje -kg a -cm, 🙂

jankabambulka
26. sep 2010

ja sm včera bola v bratislave na opere - harmony koncert-možno tam ste tam boli aj vy. ale po ceste domov som schraščala balík kukurice mexiko-praženej a dnes bych jedla čo vidím 😝

andrea100
26. sep 2010

@st2 meraj sa a váž sa vždy ráno keď vstaneš. Večer budeš naliata vodou a možno aj nafúknutá zo zeleniny (ja som sa nafukovala asi dva týždne než si moje telo zvyklo na nové stravovacie návyky)

miki060707
26. sep 2010

@mexx no tak akú váhu mam ja, takú nikto nebude mať, tak kludne by som sa na tvojom mieste nehambila, xi, ja asi nedám cm, lebo fakt mam toho dosť...

no šak skusim tak prerobiť tabulku, to bolo narýchlo....

janka5861
26. sep 2010

Ahojte, tak ja sa tiez pridavam s Vami ... este poprosim tu dietku na email poslat ... kujeeeeeeeeeem ... no a to meranie a vazenie 🙂) Vaha pukne ,meter neobtiahne 😉 😉

monkula
26. sep 2010

ahoj kočky.... 🙂

cencula
26. sep 2010

baby kde ste, čo robíte a aký máte dnes den? ja uhlohydrátový

marianca
26. sep 2010

servuste 😉
@monkula jéj nazdar osobo, aj ty si sa tu vyskytla, chceš byť krááásna , čóóó????
@cencula no kde sú, no žerkajú, aby to od zajtra zvládali, robia posledné zásoby 😀
@mexx ty sa prosím ťa nedeprimuj, možno keď to uvidíš čierne na bielom ešte viac ťa to bude motivovať a veď všetky tu chceme schudnúť, tak buď v pohodke 😉
@andrea100 aj ja som bývala zo začiatku nafučaná.....a je fakt, že medzi ránom a večerom som mala v pohode 1,5 kg rozdiel 😝

monkula
26. sep 2010

@marianca nazdar... 😀 😀 😀

eyya
26. sep 2010

ja som na 1.ovocnom a nad vodou ma drzi zeleninka 😀