90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
26. sep 2010

ahojte 😀
@miki060707, tabuľka super, ďakujem za aktivitu 🙂 , budeme sa viac sledovať, kontrolovať, závidieť si, ale v dobrom a hecovať sa 😀 😉 . pre tie jednotlivé miery - prsia, pás, boky, stehienko - dorobíš kolonky? aspoň vidíme, z ktorej časti tela idú slaninky najrýchlejšie preč 😀. moje čísla ti pošlem zajtra ráno, snáď budem mať o nejaké deko menej ako dnes po nedeľnom obede 😉. mimochodom som požrala piate cez deviate, všetko nakopu, aj s koláčom 😠
aha, a neviem nájsť krajčírsky meter, pravítkom sa asi neodmeriam 😀 , skúsim to s tým kovovým vyťahovacím 😀 😀 😀
normálne sa toho zajtrajška aj bojím 😒 . ale keď si predstavím, že v tom nie som sama, ale mám aj spolubojovníčky, snáď to nejako zvládnem 😖 dúfam...

lulupopo
26. sep 2010

tak baby ja som si navarila papnicu na najblizsie dva dni, ale zajtrajsko bude kruty...kym si moj rozozrany bachor zvykne 😠

monkula
26. sep 2010

A už ste niektorá touto diétou schudli?

marianca
26. sep 2010

@monkula jasan magimary napr. 17 kg.....adrianapeter tuším okolo 12kg a každá ktorá todržala schudla, niektorá viac niektorá menej. ja som v prvom kole schudla 6 kg, ale tak nejak som aj chcela, ale navnadilo ma to a teraz chcem ešte trocha viac 🙂 Ty chceš koľko?

marianca
26. sep 2010

@ingridka22 inak aj ja som dnes riadne žrala, asi je tonejaký psychologický ekekt, že pre istotu 😀 ale ešte viac to pripisujem krámom, no a asi tým pravítkom sa veru neodmeriaš, teda neviem akú máš postavu, ale kocka to asi nebude 😀
@lulupopo mne to prvý krát trvalo nejaké 2 týždne kým som siporiadne zvykla a potom to bolo úplne v pohodke 😉

monkula
26. sep 2010

@marianca aspoň 12 kg by som potrebovala, ale aj za osem budem vďačná 😝 😀
aj sa popritom hýbete? 😀
ktorá začína zajtra? 🙂

marianca
26. sep 2010

@monkula začíname zajtra skoro všetky zajtra viď tabuľka vyššie, tuším si tam aj ty, no a u mňa pohyb neeeee...nechce sa mi, nemám na to energiu pri malom, on je jak naspídovaná veverička a keď spí som rada, že si vypijem kafe. Ale je fakt, že by to možno išlo pohybom ľahšie dolu...

zuzula25
26. sep 2010

ja tiez zacinam..teda sa posnazim
a pohyb??ja chodim dvakrat do tyzdna na zumbu a moj maly je dost pohyb 😀 ved to vsetky pozname
uz sa len pomeriat a sup do toho
dnes bol este naposledy kolacik ku kave..ale neviem ako si zvyknem na ovocne ranajky,kavu bez mlieka a bez cukru

monkula
26. sep 2010

@zuzula25 no nápodobne.. ja teda pijem kávu bez cukru s mliekom, ale neviem s ipredstaviť kávu bez mlieka, fuj 😝 😝
ja som si akurát prepisovala jedálniček na tri dni.. no bude to zaujímavé 😝 😀 😀 Ale teším sa...
A ak by ste chceli radšej kecať v súkromí, mám tému o chudnutí, vytvorím podtitulok a hotovo, veď @marianca vie 😀 😀

mirka285
26. sep 2010

fuu,vidim,ze zajtra idete na to,ja som tuto dietu uz drzala,takze Vam drzim palce,ak sa spravne dodrziava je naozaj ucinna a kila som naspat nepribrala,resp len dve....ovladam dietu naspamat od zadu aj od predu tak ak by ste potrebovali v niecom poradit kludne sa spytajte 😉 takze hor sa na chudnutie 😉

yanni
26. sep 2010

Caute babule,

no ja som dnes rano dala SK zbohom a uz som aj spät v DE. Zrala som jak trafena, dokonca aj coki a gumace, co ja fakt nemusim. Ale asi som musela 😠 A vcera som sa obzrala haruli, no otec mi chcel asi napriek robit. Ale taaaaaaaaaaaaaak vonala....

Zajtra rano sa odvazim a pomeriam, dufam ze ma neporazi. Inak ja by som este nejake 3-5 kg chcela, to by bolo suprove.Este ze mam zajtra este dovolenku, navarim si aj na utorok do kanclu.

Inak baby predstavte si, ja idem chudnut a doniesla som si slovenske sladke zasoby za jednu tescacku tasku. No to fakt pasuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ozaj, brasko je uz na intraku, ale vcera mu mama volala a pytala sa co robi a on ze je. A mama z hrozou v ociach ze co. A on "no cestoviny, dnes mam tak v kalendari" (no ja som mu musela napisat rozpis az po 90ty den do kalendara.on sa ani neunuval tu dietu citat. no chlapi...). Takze jeho vyhrazky, ze na intraku dietovat nebude, nedodrzal. Asi si uvedomil, ze sa musi toho speku zbavit. . Normalne som zvedava ako bude vyzerat, ked ho na Vianoce uvidim. Dufam ze neodpadnem 😀 😀 😀 😀

Tak babule, idem vybalovat, lebo to bude do zajtra ordel v celom byte. Som tu citala dve hodiny, ste toho popisali.

jankabambulka
26. sep 2010

no a dnes som to zaklincovala - moja kstná mamina poslala obr fantastik mrežovník orechový a zožrala som 7ks - no koza hlúpa, čo viac k tomu povedať. dnes mal byť sacharidový a bol múčny . rozmýšľam , či začať nanovo ale to je v podstate jedno VYHLASUJEM INZERÁT: kto nájde moju stratenú pevnú vôľu, odmena ho neminie !!!!!!

monkula
26. sep 2010

Mohli by ste mi napísať, ako by mali vyzerať tie dni? Lebo ja som si opísala len ten jedálny lístok... 😅

st2
26. sep 2010

babuleeeeee tak zajtra to vypukne, budete sa drzat presne podla knizky alebo podla seba??? no ja asi aj aj, a na zajtra nam idem pripravit salat s kuracim maskom, idem si prave opiect masko

st2
26. sep 2010

@monkula je to jednoduche bielkovinovy den, skrobovy den, uhlohydratovy den a vitaminovy den, to sa strieda dokolecka a raz do mesiaca je vyhlasena hladovka na vode 😝

juli71
26. sep 2010

caute kocky dnes som mala uhlohyd...no dnes som hladna

agika1982
26. sep 2010

ahojte...miki super tabulka...ale dobry napad bol aj meranie v cm... n
niekto tu spominal prepisovania jedalnicka na tri dni....uz vieme dopredu co budeme papat ci ideme podla seba???
kocky uz mam digitalnu vahu.....a idem sa chvalit, mame aj sedacku aj obyvaciu stenu do noveho bytiku

marianca
26. sep 2010

@zuzula25
@monkula čo sa týka pitia tej kávy to bol môj každedenný prehrešok, ktorý som ja dôsledne dodržiavala, t.z. každé ráno kávu tri v fednom, to znamená + mlieko+cukor, bez toho ja nedokážem existovať a fungovať, takže nad tým som ani pri prvom chudnutí nerozmýšľala, že by som sa toho vzdala.....
@yanni no vitaj naspať, očakávam novinky, čo bolo, jak bolo a čo sa týka tej harule, to je jedlo ktorému ani ja nedokážem odolať, mňam 😉
@agika1982 supiš, gratulka s sedačke, aj obývke aj váhe a nech váži dobre smerom nadol 😉
a inak ja som sa nikdy nedržala nejak presne tých receptov, proste jedla som to čo som v ten daný deň mohla a na čo z toho čo som mohla som mala chuť...aj keď je pravda, že ja som mala tie chute vždy nejak naopak 😝 😀
@jankabambulka no šák že mrežovník a potom že nežer, že???? 😝 😀 😀 😀
tak tedy zítra ráno, pá

st2
26. sep 2010

@agika1982 jeeee aj nam donesu buduci tyzden novu sedacku 😎

sinderelka131
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agika1982
26. sep 2010

@st2 a jaku ste kupili??..... tuto obyvaciu stenu http://www.sconto.sk/sk/produkty/obyvacie-steny... a tuto sedacku ale hnede kozenne boky a latkovy potah je prskany http://www.sconto.sk/sk/produkty/sedacie-suprav...

st2
26. sep 2010

http://sedacie-supravy.eu/slideshow.php?pg=seda... my nieco taketo podobne, nie je to tato ista lebo nasa ma tie vankuse aj do tej druhej strany ale podobna je

lulupopo
26. sep 2010

@marianca tak ja som dnes zrala akoby moj posledny den nastal, aka stara taka blba

ingridka22
26. sep 2010

baby, ja dnes asi ani nezaspím 😀 . to čo bude zajtra? pomooooc
inak pijem kávu a jem koláče... čo dodať. takto určite schudnem, ha-ha
@marianca, kocka nie som, skôr valec 😀 😝 , ale na vianoce budem kocka s mäkčeňom 😀 😀 . možno 😉
a krámujem od piatku, tak žeriem všetko, čo mi príde pod ruku. zajtra to váženie bude fuuuuj 😝
@jankabambulka, keď sa ti ozve nálezca pevnej vôle a budeš jej mať priveľa, pošli zvyšok mne 😀 . aj tá moja zdrhla práve teraz, keď ju najviac potrebujem 😠
@mirka285, a koľko si schudla? a čo si robila, keď si bola hladná? lebo môj problém je jedenie medzi obedom a večerou a jedenie večer pri telke ☹ . neviem, čo s tým. asi len to sekundové lepidlo na hubu 😲
@agika1982, hurá, máš váhu 😀 . tak nech ti každé váženie robí radosť 🙂

mirka285
26. sep 2010

@ingridka22 schudla som sedem kil a to som drzala dietu len dva mesiace...ale ja som schudla z vahy 58 na 51.....drzala som ju aj teraz po porode a schudla som z vahy 63 na 58 ale tiez som drzala len dva mesiace,lebo viac mi uz vaha nesla dolu,trebalo by pohyb pridat.....snazila som sa vzdy obedovat neskorsie teda okolo druhej a vecerat okolo siestej siedmej....chce to naozaj pevnu volu ale vtedy to ma fakt efekt 😉 jednoducho sa treba zatat...

ingridka22
26. sep 2010

@mirka285, ach, tvoju váhu som mala asi na základke 🙂 . to ja potrebujem min 10 kg 😝 . a aj to bude málo ☹ ale pokúsim sa posunúť si obedy a večere a budem myslieť na ostatné dievčatá, možno to pomôže 😎

mirka285
26. sep 2010

@ingridka22 ale aspon vies ze ked to ucinkuje pri malej vahe,bude to urcite aj pri velkej..ked som bola strasne hladna,tak som isla radsej vzdy niekam von....

ingridka22
26. sep 2010

@mirka285, vyzerá to tak, že budem vonku asi stále 😀 😀 😀

miki060707
26. sep 2010

ahojte, no trochu som zmenila tabulku, na dva týždne, potom dam na dalšie a bude z toho mesiac, xi
no ok, tak sa zajtra odvážte, pomerajte, ja ako cm si napíšem v sukr. kalendáry, radšej....a tiež je dobrý nápad tam napísať len úbytok, minus tolko.....
ako kto chce, kto sa ešte chce pridať, tak mi napíšte....

miki060707
26. sep 2010

@agika1982 no agi, supeer, ja chcel tie podobnú obyvačku, žádne veliké skrine, tie budú v spálni.... 🙂