90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cipsinka
3. jan 2011

@kubkovka mnaaaaaaaam placky a to ako??To akoze normalka budes piect ci??

kubkovka
3. jan 2011

no uz som ich robila, nastruham, pridam cibulu, cesnak, dochutim a vyprazam...........bez muky a bez vajec, su super

borabora666
4. jan 2011

@kubkovka tak je asi dneska vyzkousim.....vubec nevim co si mam dat....

kubkovka
4. jan 2011

@borabora666 no to ani ja neviem, ci zemiaky alebo ryzu......no fakt neviem

borabora666
4. jan 2011

@kubkovka akurat vyprazam tie placky a vonia fakt lakavo,k tomu podusim zeleninku a jedlo na dneska hotove😀 detem spravim dneska muffinky,tak si jeden odlozim naq zajtra

llumka
4. jan 2011

Babenky, tak na ranajky som mala jablcko a mandarinka.
uz som hladna ale vydrzim, tesim sa na obed budem mat rizoto bez masa.
dnes mam skroby a to sa pije vyvar po obede? ci pije sa iba na bielkovinovy? 😕
este sa spytam ze huby,sampiony do ktorej kategorie patri?

kubkovka
4. jan 2011

@borabora666 no super, ja nakoniec upecene zemiaky s cesnakom a calamada.........zajtra neviem, ale asi halusky s kyslou kapustou

cipsinka
4. jan 2011

@llumka ja si myslim,ze huby mozes aj skrobovy den aj pocas uhloh.ja ich budem davat do paradajakovej omacky na cestoviny 🙂

kubkovka
4. jan 2011

@llumka huby vsade, vyvar som ani ja doteraz nepochopila, ze ci aj na skroby, ale ked si das, nic sa nestane

cipsinka
4. jan 2011

@kubkovka ja mam este jednu otazocku som si kupila tekvicove jadierka osupane a dala som si ich teraz do ovocneho salatu,myslim,ze som si ho tak posypala to sa moze nie?? 😅 😅 😅

kubkovka
4. jan 2011

tak ja si vyvar dnes dam, zeleninovy bujon, mam nan chut

kubkovka
4. jan 2011

@cipsinka no ja si myslim, ze ano.....

inak dievcata, ja zacinam na vahe 90 kilov, je tu nejake mne podobne hrošíča?

helkal
4. jan 2011

@blumchen Dnes som sa prihlasila na túto stránku ako nová kvôli 90 dňovej diete. Môžem Ťa poprosiť, nemáš vypracované tie 4 dni. Chcem to veľmi skúsiť, ale nemám nejaké skúsenosti, hlavne vydrž. Dakujem

borabora666
4. jan 2011

@kubkovka kliiidek...ja som este vetsie...mam 97😀,takze 27musii dole,alebo aspon 22😀

kubkovka
4. jan 2011

@borabora666 no zas zavisi na vyske......ale tak jasne, ja by som chcela dat dole tych 15 kilov minimalne, udrzat si ich, to uz bude pre mna lahsie......takze hor sa do toho

kubkovka
4. jan 2011

A inak dievcata, uz som tuto dietu drzala dva krat, ale co ma dost trapi, su tie ovocne ranajky.....vsade citam, ze sa treba rano najest, dokonca aj prislovia sa toho drzia a tu je, ze do 12 hod len ovocie.......to je pre mna take matuce

borabora666
4. jan 2011

tak pokial hubnem tak toto nriesim...mne to celkom vyhovuje,lebop ja rano nikdy nestiham a to som na materske,jo...😀😀😀😀😀😀,takze mam dost co robit abysom zjedla ovoce minimalne hodku pred obedom

borabora666
4. jan 2011

ja mam spis inu technicku otazocku....voda mi cez zimu nechuti,pijem caj,len myslite ze mozem aj ovocny???

kubkovka
4. jan 2011

@borabora666 no ja tiez nestiham, len som hladna........no ja si myslim, ze mozes, ked ho nesladis, tak sa nic nedeje

borabora666
4. jan 2011

@kubkovka ja si tiez myslim...inak vdaka za tip,placky boli uzasne....len mi je vseci zozrali a mne ostalo len na obed,na veceru uz nie😀

kubkovka
4. jan 2011

@borabora666 no vidis, a teraz co? urobis si nove?

borabora666
4. jan 2011

@kubkovka nie...ostala mi zelenina,tak to uz doklepem s nou🙂

kubkovka
4. jan 2011

@borabora666 a co zajtra? co si dievcata robite? ja fakt neviem, co si uvarit

marianca
4. jan 2011

čafte baby 😉
no ja idem nato tretíkrát......prvý krát v pohode, druhý som to více méne flákala a teraz po vianociach sa potrebujem trochen učlovečiť.. 😀 Takže bodlo by nejaké to kilečko dolu 😝
A to o akých plackách tu hovoríte? Aj ja lúbim placky... 😉
TaK priebežne sa budem hlásiť, ale ja som neny nejak extra super disciplinovaná, tak uvidíme...
pekný večierik 😉

ciernypeter
4. jan 2011

kocky drzte sa

borabora666
4. jan 2011

@marianca LEN ZEMIAKY NASTRUHANE a ochutene...bez vajca,muky a mlieka...
@kubkovka no ja sa zas inspirujem tebou...takze halusky s kylsou kapustou😀

gabika11
4. jan 2011

ahojte, tka ja mam dnes za sebou
2) den skorobvy a zjedla som tu spominanu ryzu s hraskom bonduelle. musela som minut zasoby v chladnicke, tak nabuduce urobim segedinsku polievku, ale ja ju robim uz pravidlene z cervenej sladkej kapusty, a je to mnamka mnamkova...
Dufam, ze nevadi, ze som si vecer dala niekolko suchych fig, lebo by som nevydrzala. Predsa mi chyba ta super pevna vola 😒
Zajtra mam mat UHLOHYDRATY, ale neviem, ci budem mat cas spracuvat cesto na pizzu, ked mam obe deti doma, asi rychlo zbucham cestoviny s paradajkovou omackou a hotovo, ale este si to rozmyslim, lebo velmi chutna je pizza so spenatom, je to mnamka, ale je to pracne, ako som spominala.
Kocky, ale mne tie kupovane kocky bujonove len tak samotne vobec nechutia, mne je z toho az zle, i ked kupujeme tie nature, ale nie je nad ozajstny masovy vyvar, alebo zeleninovy...

gabika11
4. jan 2011

@borabora666 a to sa spoji v placku len tak bez niecoho ako vajce alebo muka?

gabika11
4. jan 2011

ja by som rada zhodila tak, ze namiesto 42 konfekcnej velkosti, ktoru si len tak tak teraz obliekam, obleciem aspon 38ku...ja chodievam na spinning, ten mi plne vyhovuje, zumba ma moc nebavi prave kvoli tej choreografii, lebo mi nikdy ani aerobic nesiel...

borabora666
4. jan 2011

@gabika11 NO SOM TO ZKUSILA A DRZI........A SU OVELA LEPSIE,LEBO SU TO LEN CISTE ZEWMIACIKY