90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jankabambulka
22. jan 2011

@kubkovka ja pomelo milujem - ale asi som iná a to nedokážem zjesť ani celé - je nesmierne sýte. inak amoje deti aj chlap máme veľmi ho redi - mne rpíde ako taký sladší grep 😀 😝 ale o kúlinček drevnatejšia dužťinateda nie je tak šťavnatá

marianka0101
22. jan 2011

@jankabambulka
Ja tiež zbožňujem pomelo. Je to ozaj sladší grep a nieje to také šťavnaté. No ale chutí mi aj manželovi a dokonca aj náš malý sa ide za ním potrhať. Baby ale ono dosť záleží aké kúpite. Nám sa tiež pár krát stalo že bolo zlé, to je ako aj s ostatným ovocím. Keby ste si teraz kúpili broskyňu, tiež poviete, že je to hnusné ovocie 🙂

bystricanka
23. jan 2011

dobré ránko 😵

baby....dakujem za privítanie. Ste zlaté 😵

dnes máme škrobový deň. Tak si spravíme zemiakové placky. Preto píšem, že máme, lebo somnou drží dietu aj manžel.Ved ako vždy 🙂

inak aj mne viac šmakuje grep. Ale nejedávam to, lebo mám pocit, že po jeho zjedení som viac hladná 😀

kubkovka
23. jan 2011

@bystricanka no tak to mas fajn, ze aj manzel dietuje s tebou..........moj by sa asi stratil 😀 😀 😀
ale tak ja vzdy varim tak, ze im pridam nieco navyse a obed hotovy

borabora666
23. jan 2011

dobre ranko.....
@marianka0101 mas pravdu s tym ovocim,len aj to,ze je dost drahy,ked kupim jeden kus za to kupim viacej grepov....tak aj preto....
@bystricanka to mas super,aj mm uvazoval,len mu trci len brusko,ale chodi na montaze,robi denodenne dvanactky a ja som toho nazoru,ze sa musi najest,ved on ani tak nezje vela.....
@kubkovka presne tak varim aj ja.....dnes bielkoviny a peciem kuracie stehna s ryzou...dnes si dam stehno,zajtra na skroby ryzu...

kubkovka
23. jan 2011

@borabora666 no ja zajtra netusim, co si dat

borabora666
23. jan 2011

@kubkovka ja som teraz uvazovala ze spravim ryze tolko ze akurat pre lilith a ja zajtra zemiakove placky a mam tu vela salatov....kapustovy,uhorkovy,sopsky....tak si dam k plackam.....alebo pecene zemiaky s cesnakom so este nemala.....alebo pucene zemiaky s cibulkou......no uvidime este....ale salaty tu mam a tak je treba jest,lebo este musim zlikvidovat cinsku kapustu,neviem kolko mi vydrzi v chladnicke,tak jeste jeden salat planujem....

kubkovka
23. jan 2011

@borabora666 no ja isto zemiaky, ja som zemiakova

borabora666
23. jan 2011

@kubkovka ja aj aj...lubim aj ryzu....staci mi len ryza pokvapkana maggim tekutym do polievok co je......a k tomu salat,len sa neviem od zaciatku diety dohrabat k sosovici,alebo fazuli...tak sa tesim,ale vzdycky spravim nieco k salatu....lebo k fazulovemu gulasu velmi salat nejde

ivella
23. jan 2011

chi,ja asi za celu dobu diety nesiahnem po fazuli ani sosovke a pod.,vydrzala by som na zemiakoch.. 😀

ivella
23. jan 2011

mam vitaminy,za sebou 15min na rotani,myskňlim ze mi to bude zaberat na zaludku,,citim ho riadne

borabora666
23. jan 2011

@ivella tak ja je mam rada,jen se k tomu asi nikdy nedopracuju...snazim se stale jest hodne salatu...po tom asi vic se chudne

marianka0101
23. jan 2011

@ivella
ahoj, môžem sa ťa opýtať ako na rotane cvičíš?držíš sa pritom niečoho?, lebo ja sa držím vždy okna a tak sa vytáčam doprava, doľava, ale vraj sa to tak nemá. Nemala som k tomu návod, tak neviem presne. Ja keď sa ale nedržím, tak sa postupne otočím o 360st.

jankabambulka
23. jan 2011

@marianka0101 presne aj aj - preto na tú rotanu už nechodím , lebo mna točí dokola a po pol minute strašne ma pichá v boku ale desne a ke´d zídem z toho tak ešte aj 5minút ma to tak strašne bolí

marianka0101
23. jan 2011

@jankabambulka
Pichať v boku pichá aj, ale aj keď sa držím, minule niekde hovorila, že keď ťa pichá v boku tak je to preto, že zle dýchaš, ja som aj skúšala dobre dýchať, ale asi neviem ako ☹

ivella
23. jan 2011

baby ja sa nedrzim,dam ruky ako pri behu,aj sa snazim taky pohyb robit...neotaca ma to ,kedyśi ano,no ked robis taky isty svih tam aj spat,tak by nemalo..(inak sa pri tom riadne namakam)
v navode je nakresleny chlap v miernom podrepe,ruky akoby predpazi ale drzi ich spolu pred prsiami..
skusala som to tak a je mi to nepohodlne 😨

suezana
23. jan 2011

Ahojte 🙂 práve sme prišli z hôr 😉 vítam nové tváre 😉 zvládla som dietku aj mimo domu - jupí 😀 som s tým skrátka zžitá, a to som robila aj zákusok, aj varila.

@kubkovka ja m i l u j e m pomelo, ale kupujem ho iba v akcii, t.j pod 1euro, alebo málinko okolo 😉 Od pomela nebudeš mať také potečené prsty od šťavy a tá dužina ťa super zasýti, lebo je veľká. My ho tiež nezjeme naraz a na druhý deň je už obschnuté ale vôbec mi to nevadí... skrátka okoštuj. Ja som už aj liči kúpila, aj granátové jablko - láka ma skúšať.

borabora666
23. jan 2011

@suezana sikulaaaaa...som si hovorila kde si nam zmizla......ale chvalim ta... 😀

silvuska
23. jan 2011

Ahojte baby,
rozhodla som sa že vyskusam tuto dietu, tak dufam že vam nebude vadit ak trosku prešmejdim vaše forum. Od porodu mi zostalo 8 kilo navyše a už je načase s tým niečo robiť ☹ idem to naštudovat a od zajtra začinam 😉

janielik87
23. jan 2011

Ahojte 🙂
ja uz som raz tuto dietu drzala, no bohuzial som v tom nevytrvala, ale citila som sa lepsie. Aj ked je pravda, ze som sem tam dost nadavala, ze akurat dnes je taky alebo onaky den. :D Ale od zajtra sa idem opat pokusit, pretoze som za posledny semester v skole nabrala peknych par kil...normalne sa bojim aj na vahu postavit. 😲

kubkovka
23. jan 2011

@silvuska
@janielik87 no vyskusajte dievcence, za to nic nedate, ja sa tu citim s dievcatami velmi dobre, ani nepocitujem, ze dietujem........tak sa tesime a vitam vas

borabora666
23. jan 2011

@janielik87
@silvuska vitajte,pridajte sa,je tu super....s takymi babami by som tu dietu drzala aj dlhsie nez 90dni

koala11
23. jan 2011

ahojte, nemate niektora elektronicku podobu knizky 90-dnova dieta? 🙂 vela o tom citam, pocuvam a rada by som to skusila 😉 dakujem!

kubkovka
24. jan 2011

@koala11 ahoj, posli mail

silvuska
24. jan 2011

@kubkovka
@borabora666
dakujem baby, mam za sebou prve ovocne ranajky 😀

kubkovka
24. jan 2011

@silvuska no ja zatial jednu mandošku........

marianka0101
24. jan 2011

@kubkovka
ja jedno jabĺčko 🙂 ale baby dnes som sa merala. Ako viete ja sa budem vážiť až po mesiaci, ale to dnešné meranie ☹(((( som nešťastná, merala som si iba pás a tam mám stále 111 cm ako pred 2 týždňami, prečooo???? ach, nech sa to už pohne, asi som sa nemala ani merať, lebo teraz budem negatívne naladená ☹

kubkovka
24. jan 2011

@marianka0101 no presne ako pises, nemala si sa radsej merat.......ono je lepsie sa odvazit po dvoch tyzdnoch ako odmerat........lebo nie vzdy ti to musi ist dole z pasa ci sa mylim?

borabora666
24. jan 2011

@marianka0101 marianka...moje posledne vazenie 6,5kg dole...z pasa 1cm.....takze to tak nemozes brat...tiez nechapem,lebo mi brucho splasklo,ale na cm nie

suezana
24. jan 2011

Ahojte 🙂
Tak ja som hore od 6.hod. rána - nemohla som spať 😀 lebo ja som sa včera zabudla navečerať (mala som škroby) a zistila som to o 21 hod. večer a som si povedala, že to už pekne vydržím 😉 No ale ráno sa mi už nedalo zotrvať v ležiacej polohe, tak že idem na pc a prečítam vás a 😠 koník mi nešiel až doteraz 😠 tak som si dala kávičku s bebe dobré ráno (hrooozne hladná 🤐 ) a hrala som aspoň karty 😝
Ovocie mi zatiaľ neprišlo na chuť, tak som si len 100%džús dala a na obed budú grahamové fliačky s kapustou 😉
Vítam nové tváre - pridajte sa, ja som nadšená, mám zo seba dobrú náladu, cítim sa super - je to oveľa krajší pocit ako mať čokoládu v puse 😀 😀 😀 😀 (a to by som si dala pre ňu aj vŕtať do kolena 😀 )