90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
10. feb 2014

@andrea1516 tak skus zacat jest na bilekoviny pecivo popripade aj na sachariky a uvidis ze na UH si na ne ani nespomenies 😉

andrea1516
10. feb 2014

@lydka84 nechyba my tie dni vobec a opcas ai neriesim ked si dam..a ved rohlik by som ja skvor zaradila na uh je tam muka a tak a v uh sa moze jest sladke a aj kolace kde su vajcia a tak

2momo2
10. feb 2014

@lydka84 ja dnes radšej ani nepíšem , lebo zas som porušila 😀 ale tento krát úplne vedome a plánovane -ešte pred začatím dietovania sme mali kúpené kupóny na hamburger, takže dnes bielkoviny v duchu obžerstva. Drahý už síce maká v posilke, ale ja som dnes KO, takže nerobím vôbec nič 😕 ale na zajtra už mám navarení kel so zemiakmi, takže pokračujeme ako keby nič

lydka84
10. feb 2014

@andrea1516 no podla mna ked si das na bielkoviny tak t anebude tahat za nim na UH den...

lydka84
10. feb 2014

@2momo2 tak tak zajtra sa zabudne co bolo dnes 😉

matamisi
10. feb 2014

@majkushka ja kojim a aj cvicim uz 5 tyzdnov😉

1veroncek1
10. feb 2014

no dnesny den na jednotku :
ranajky dve jablcka so skoricou na desiatu este jedno, obed talianske pucce a kapustovy salat a vecera , moj hokus pokus skoricova bublanina a dve kocky 70% ciernej cokolady s pomarancovou korou z ekvadoru 🙂 dobru noc 🙂

maricenka1
10. feb 2014

Ahojte dlho som tu nebola zacala som tiez 2.1 kedy nam vychadza druhy vodny den? A kolky den to mame celkovo nechce sa mi ratat 🙂)))

lydka84
10. feb 2014
lydka84
10. feb 2014

@maricenka1 druhy vodovy mame 28.2. a dnes mame 40 den ..zeby? 😀 😀 😀

maricenka1
10. feb 2014

Nestihla so napisat 5 kg dole.Tak na take 2 TYZDNE vaha stala ale znova klesa .prehreskov nemam moc ale dnes som to prehnala so sladkym az mi bolo zle ☹(( ale co uz aj pazravost musi byt 🙂

lydka84
10. feb 2014

@maricenka1 dufam ze si najdes chulu a dopises sa nam aby sme videli ze si s nami vydrzala a ides dalej aj ty.... k 5 kg blahozela, .... a dnesok nevadii zajtra sa ide dalej 😉

maricenka1
10. feb 2014

@lydka84 ale mame dnes UH pravda?

lydka84
10. feb 2014

@maricenka1 ano mame UH dnes a zajtra vitaminy

maricenka1
10. feb 2014

@lydka84 uf to som si vydychla musim povedat ze to lepsie znasam teraz nez ked som ju mala po prvy raz. Aj ked kila mozno stoja objem ide dole a to hlavne.A neboj urcite vydrzim do konca len sem tam sa spytam kolky je den 🙂 tak pekne rataj.

lydka84
10. feb 2014

@maricenka1 no ja tiez od vody viac menej stojim ale ako aj ty pises cm pomaly klesju teda podla metra ani to nie ale na obleceni to vidiet.... takze som spokojna a osobne zvladam velmi dobre....ide mi to tak prirodzene sem tam porusim ale to nerieism a idem dalej.... sak uz mame skoro polovicu az sebou co je uplne skveleeee ...a kludne sa pytaja s priebezne ozivaj ze ako to ideeeeeee

matamisi
10. feb 2014

Baby ja som si teraz vyskusala o cislo mensie rifle a mne su dobre vobec som v nich neni napraskana a este aj pri zapinani kusok volne....PARAAAAAAADA to su uz 4 rifle to znamena 4cisla som uz dala dole=-O 😵 wauuuu a dokonca uz ani pneumatika tak moc neprevisa 😵

lydka84
10. feb 2014

@matamisi skveleee na obleceni to vidiet ze naj naj naj 😉 😉 😉 😉

keikasik
11. feb 2014

dobre ranko...odmerana, odvazena...zapisana...a spokojna🙂)

majkushka
11. feb 2014

@matamisi juj velmi sa tesim chcem sa ku vam pridat a neviem ci to mieco z mlieckom nespravi aj ked uz mame 15 mesiacov ale predsa , nedari sa my schudnut od porodu aom stale na jednej vahe u teba nejake rady Dakujem

majkushka
11. feb 2014

@matamisi a ešte daj tip na cvičenie 😉

matamisi
11. feb 2014

@majkushka moja malinka ma 9mesiacov a uz 5tyzdnov kazdy den cvicim a mliecka mam dost aaj jej chuti,takze nemusis sa bat😉..cvicim jillan michels na you tubu si najdi tam je od nej vela videi,najlepsie je zacat shred 30day su to 3levely kazdy sa cvici 10dni....odporucam ti sa pomerat,lebo kila moc dole nejdu,ale cm vela ....🙂

andrea1516
11. feb 2014

precitajte si to ...nie je to cele o nas ale tam ta tema o sladkostiach ma zaujala a ked je to pravda ma presla chut na sladkosty 🙂 http://feminity.zoznam.sk/c/892676/20-najkurioz...

majkushka
11. feb 2014

@matamisi dakujem

cutty
11. feb 2014

Tak dneska skroby - ranajky 2 platky ananasu, potom cvicenie 😀 obed kapustova polievka a ryza so salatom 🙂 juuuj dala by som si daco sladke 😠 Ale vydrzim do zajtra !

lydka84
11. feb 2014

@keikasik krasny ubytok blahozelaaaaam 😉

andrea1516
11. feb 2014

Ahojte ako sa vam dari dneska u mna pohode idem si spravit zeleninovy salat na veceru a konec dna....pisala som si z doktorkou kvoli tej muke a tiez my potvrdila ze pri transplantaci sa moze objavit cukrovka celiakija a dalsie choroby a ze my spravja test ak aby si to overila tak tak

lydka84
11. feb 2014

@andrea1516 ahoj dobre sa dariii vitaminy vitaminy a na veceru zeleninova polievockaaaa 😝 😝 😝 😝 snad tie testy budu ok , drzim palceky

andrea1516
11. feb 2014

@lydka84 super aj to je namka 🙂ak si mam vybrat medzi cukorovkou a bezlepkov tak racej nech mam tu a otovo 🙂

lydka84
11. feb 2014

@andrea1516 a mozno ti ijde len ako mne potravinova intolerancia ....