90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
24. mar 2014

@lydka84 ah oj ky d neska so m mala zacet 90d novu zase ale n edalo sa dako odišla išpiracia a skv or zere m :/

lydka84
24. mar 2014

@catherrine no mnohokrat cm idu viac ako kila hlavne pri cviceni preto sa oplati aj merat ..... a co cvicime : niektore chodia do fitka ine maju doma rotoped a poniektore cvicime podla Jill Michaels je to individualne

zozole1886
24. mar 2014

Zdravím Vás mamičky. Mám takú netypickú prosbu, dúfam, že neprestanete čítať po prvej vete emoticon Som končiaca študentka na psychológii UK v Bratislave, robím diplom.prácu na tému Zážitok virtuálnej komunity, kde zisťujem, aké sú vzťahy v online skupinách na internete a aká je vzájomná podpora členov/členiek medzi sebou. Je to len 22 otázok , na pár minút, ak by ste si našli čas veľmi mi to pomôže a budem vďačná. Týka sa to tejto komunity MODRY KONIK, čiže ak Vás môžem poprosiť odpovedať vrámci nej.
Ďakujem pekne a ostatným sa ospravedlňujem za tento príspevok.

tu je link na vyplnenie
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo...

lydka84
24. mar 2014

@andrea1516 ahoj ta co sa deje ??? a ides aspon dalej podla toho sveta zdravia ???

andrea1516
24. mar 2014

@lydka84 nie moja mam dva kila hore a papam a necvicim uplne minus rano zacnem dietovat vecer zerem pecivo a sladke :(musim sa pozbierat april sa blizi a lekar ma dobije ale mam tolko nervy kaderko peniaze ako dalej ze nemam silu ešte sa aj na to sustredit dieta je to najposlednejsie ked neviem ako dalej na dlho ...musim sa pozbierat a pustit ta do toho dako to vyriesit na dlho ale chcem zase zacat tuto dietu lebo pri nej som aspon nepriberala

lydka84
24. mar 2014

@andrea1516 no musis byt psychicky v pohode inak to nedas ..ja som tak skusala v oktobri a novembri asi 5 krat a vzdy som to do 10 dni vzdala ..... takze klud naladit sa a pojde to 😉

mirkapramukova
24. mar 2014

@lydka84 No drzim ju lebo ma strasne bavi.Len ja som cokoladkova tak dost casto si ju davam.Ale vypotim to vo fitku 😉 No a v udrziavacke je kazdy 6 den vitaminovi ale dva dni po sebe su skrobi a to je pre mna tiez katastrofa...chutia mi tak akurat opekane zemiaky a ryzoto.A to je tak vsetko.No vyskusam a uvydime co s udrziavackou.a ak nie tak budem pokracovat dalej v 90DD 🙂

andrea1516
24. mar 2014

@lydka84 kaderko my nejde ako ma ist cakam papiere so školy prihlasila som sa na vysoku a cele to je ako mix...ale idem na nu urcite lebo pomohla ta svet zdravja ja ju neviem drzat 5krat jest malo vela pit ono je to sice pekne ale ja potrebujem rezim a zakazane a dovolene lebo inac zerem :(a tebe sa dari ako?

lydka84
24. mar 2014

@mirkapramukova ano mas v pravdu ale na veceru si mozes dat bielkoviny alebo UH alebo zeleninu .... proste tam sa drzi len obed podla dna ..a to je super konecne pri cviceni na veceru bielkoviny, syry , pacovane masko ryby a veeela zeleniny 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
24. mar 2014

@andrea1516 tak ja som tie dva tyzdne mala desne ale od minuleho pondelka som zase nabehla aj na dietku aj an cvicenie a ide to , tak snad pojde aj dalej (nesmiem sa spustit cez kramy, to je moje kriticke obdobie) zatial do velkej noci 90DD , snad dam svoj ciel 76,7 a po velkej noci chcem ist na udrziavacku.... aspon na nejaky cas a uvidim ci ju potiahnem 3 mesiace alebo sa vratim k 90DD

zebatox
25. mar 2014

Ahojte 90dnovky 🙂 co dnes varite? Ja uz peciem krkivicku a cervenu kapustu k tomu mnam jak sa tesim na obed 🙂 aj vaha ma rano potesila keby este bolo pekne pocasie...

keikasik
25. mar 2014

Ahojte🙂 no ja uz viem ze nesplnim svoj ciel...ale nevadi snad este nieco dam dole...ved koncim 13.4....uvidim ci si vodu neposuniem na 13-teho na posledny den...v kalendari uz mam zaznacenu udrziavacku do 13.7:-D...ale jedno nechapem...ja som bola vzdy masova...a teraz si namiesto masa dam radsej syr...uplne som besna za syrom😀

zebatox
25. mar 2014

@keikasik no poznam par ludi ktori drzali tuto dietu a prestali jest maso hlavne koli tomu ze bez zemiakov im nechutilo... 🙂

lydka84
25. mar 2014

@zebatox ahoj ja som robila tresku plnenu spenatom a bolo to bombastickeeeee
posielam link na inspiraciu :
https://www.modrykonik.sk/group/5470/bielkoviny...

lydka84
25. mar 2014

@keikasik ahoj , nevadi ani ja ciel za 91 DD nedam ale do velkej noci sa snad podari ak nie tak o nieoc neskor..hlavne je nevzdavat sa
a syry su super 😝 😝 😝 😝

jeinabe
25. mar 2014

@zebatox práve dnes som prišla na to, že mäso tak skoro jesť nebudem......ešte na obed som si ho vychutnala, ale večer už mi nešlo.... 😝

jeinabe
25. mar 2014

Dievčatá a môže sa na bielkovinový deň jesť cottage syr ? 😅

lydka84
25. mar 2014

@jeinabe ano moze sa , a mozes ho nakombinovat s hocijakym inym mliecnym vyrobkom ( tvaroh, smotana, jogurt, mlieko, iny syr , maslo......)

jeinabe
25. mar 2014

@lydka84 super....takže na ďalšie bielkoviny to istí, mäso už nechcem....prvý deň, ale už je pre mňa dosť krutý 😀 ...a najviac mi chýba čokoláááádka.... ☹

lydka84
25. mar 2014

@jeinabe uz len dva dni vydrz a bude aj cokolaaaada a dokonca povinne 😀 😀 😀 😀 😀 inak partia tu aj tofu morske potvory, sojove kocky, vajicka, ryby ,... takze podla mna kym to prestriedas vsetko tak prejde aj mesiac, kym sa dostanes k dalsiemu masku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
25. mar 2014

@jeinabe inak videla som ze si nam pridala receptik do kucharkesj knihy a dufam ze ich tam este kopu pridas aj kazdy dne jeden ench sa nam to tam pekne nakopi a nech sa mame cim inspirovat 😝 😝 😝 😝

jeinabe
25. mar 2014

@lydka84 veľmi sa mi tá kniha páči, lebo mám aspoň nejaké inšpirácie 😉 .....už som si aj vybrala niektoré recepty.....no budem sa snažiť pridávať, keď bude na to čas 😎 ......a čítala som, že aj cvičíte?

lydka84
25. mar 2014

@jeinabe no zaleozena bola lebo ma nebavilo posielat cez IP co varim ..... tak sand splnila ucel..aj mna v nej vela kociek inspirovalo receptikmi .... a predsa clovek ked to vidi skor zhodnoti ci sa do toho pusti alebo nie...... ano civicm JILL Michaels ... v nedelu som docvicila 30 day shred a dnes som zacala ripped

sisa1971
25. mar 2014

@lydka84 asi na udržiavaciu a potom zase pokračovať v tomto...alebo sa dá aj toto držať dlhšie a potom udržiavaciu? ďakujem za radu

lydka84
25. mar 2014

@sisa1971 malo by sa ist na udrziavacku podla knihy .....

zebatox
25. mar 2014

@lydka84 no super recept ja sa nabuduce chystam na brokolicu s nivou rozmixovanu a dat do rury upiect ako fasirky 🙂 joj musim nabuduce skusit

lydka84
25. mar 2014

@zebatox ja som to skusala a robila v mafinovych kosikoch a bolo to super 😝 😝 😝

maricenka1
25. mar 2014

Ahojte za chvilu mame koniec aj nam bude smutno. 🙂

lovacka
25. mar 2014

ahojte dievcata,
vcer som sa sem vobec nedostala a dnes tiez nestihacka....riesime maleho, mame zle znamienko a idu nam ho v piatok vyberat lokalne tak sa desim ja toho ako mu to budu umrtvovat a vyrezavat za ziva 😝

@lydka84 dakujem krasne za pochvalu 😵 😵

lovacka
25. mar 2014

pozeram ze rozoberate recepty...ja som dnes mala zemiaky s cervenou cibulkou,sampionmi a tekvicou.
Som si na troske oleja oprazila sampiony pridala por a cibulku cervenu.zemiaky som obvarila a ukladala na plech zemieky,cuketa a sampiony a zakryla som to znova zemiakmi a dala do rury upiect akoze ina mnamka
a dokonca aj mm a maly jedli smaskom 😀
zajtra mam cestovinus cuketkou a sampionmi a paradajkami