90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
20. okt 2011

@lucanka49 ak mas email,daj mi ho,dietu knihu ti poslem v el,podobe.....
rozito samozrejme mozes.....zeleninu mozes kedykolvek a ryzi a kukurici dneska tiez,su to skroby......mohla si do toho aj hriby priodat,ak dobre viem,rataju sa k zelenine...aspon ja ich tak ratam 😅 😅 😅
a to ked mas hlad dobre riesis ovocim,alebo zeleninou..je jedno ci sa smie ci nie,ber to tak,ze stale je to totalne nulovy prehresok oproti tomu,ked sa neudrzis a das si chlieb s maslom a salamou...no nie????? stejne ked si na dietku zvyknes,uz hlad mavat tak casto nebudes....
ja zajtra varim paradajkovu polievku,deti ju zboznuju a ja zajtra mozem i cestovinu v tom cize aj muku na zahustenie

lucanka49
20. okt 2011

@borabora666 jej tak to budeš taka dobre,moj email je 77wewicka77@gmail.com ...ďakujem moc,ja rozmyšlm že zajtra spravim nejake cestoviny s kečupom alebo špagety..a polievky sa možu ako hocikedy ked su bez muky?? to by som si varila take len ako bujonove,so zeleninou..som zvedava na tu knižku,ja zatial nemusim varit pre našu malu ,lebo ma len pol roka,ale horšie je že muž ten sa rad napapka,a neviem čo by som take varila pre oboch..dnes som mu odložila rizota a opiekla som mu klobasku do toho,tak hadam sa naje,diky vopred🙂

borabora666
20. okt 2011

@lucanka49 mas to tam :D

lucanka49
20. okt 2011

@borabora666 Ďakujem moc :D

fnukkacikk
21. okt 2011

ahojte,tak ja dietu drzim 12 den,mam 4,5kg menej🙂 tak sa s toho vytesujem.este aj kojim tak 5-6krat za 24hod..mala ma osem mesiacov a papka uz aj nieco ine.takze mliecku som asi neublizila,lebo jej stale chuti🙂 a samozrejme mam dobre zasoby,tak sa ma z coho tvorit...uz ani nebyvam tolko hladna aspon tie vecere.sladkosti mi tiez nechybaju,ved si ich dam vzdy ten sacharidovy den.a tak nejako to rychlo ubieha,ze zase je sladka vecera🙂 skor mam problem s tym bielkovinom dnom,maso moc nemusim,tak vyskusam byt asi na acidku🙂 uvidime ci vydrzim...a tiez nejako specialne nevarim.snazim sa varit pre manzela to co mam aj ja,ale samozrejme ja si dam iba nieco z toho...tak zatial to ide🙂

borabora666
21. okt 2011

@fnukkacikk to su fakt nadherne cislicka.......uz sa tesim az aj ja budem mat takeeeee 😀

fnukkacikk
21. okt 2011

@borabora666 no dufam,ze to pojde aj dalej takto🙂 a tebe to ide ako?

borabora666
21. okt 2011

@fnukkacikk ja som len treti den tak uvidime..... ale celkom mam zas na to kopu energie

lucanka49
21. okt 2011

@borabora666
@fnukkacikk
ahojky baby ,ja som tiež treti den,a včera mi to nedalo postavila som sa na vahu a som lahšia o 1kg,ako som s too štastna ale zajtrajška sa bojim ,len zelenina a ovocie a ešte som čitala že čaj sa počíta ako jedlo??to čo je za blbost ved je to len prevarena voda..ja to v ten vodny deň nevydržim,ani čaj ani kava..ja neviem ale ved niečo teple ten žaludok potrebuje nie,ako vy to dodržiavate fakt presne do bodky?? aj tie recepty ako ja nemam ani polovicu z toho čo sa tam piše,že tofu,...poradte ako sa s tym popasovat..musim schudnut a aj cvičim pilates lebo som po cisarskom,tak nemožem zumbu,,,hm ☹

borabora666
21. okt 2011

@lucanka49 tie recepty su len pre inspiraciu moja,toho sa nedrz.....vobec..ale najdes tam napriklad dobry receptik na posuch a tak....nie caj mozes cez ovocny den..pohar dzusu sa bere ako kus ovoce,ale to aj sedi...tolko ta aj zasyti co jedno jablcko alebo tak....v ten vodovy den sa bere caj ako jedlo...v tedy len vodu....ale ja pijem aj dve kavy denne,bez mlieka a cukru a to aj v ten vodovy den a nikdy mi to neublizilo...baby zas pocas celej dietu piju kavu s mliekom a tiez im isla vaha dole...vzdy ber,ze male porusenie neni to co velke 😉 😉 😉

lucanka49
22. okt 2011

mam hlad zjedla by som aj klince....

maricenka1
23. okt 2011

S radostou vam oznamujem ze som tuto dietu uspesne skoncila. Som o 20 kg laksia - pre mna neskutocne!
Teraz mi ostava len si to drziavat.Ostatnym vam drzim palce.

cessy
23. okt 2011

Ahojte zacina niekto zajtra????? 😕 😕 😕

borabora666
23. okt 2011

@maricenka1 veeeelka gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jania023
23. okt 2011

@cessy ahoj asi sa pridam lebo som nejak ten prvy pokus nezvadla ☹

cessy
23. okt 2011

@jania023 ja som ju drzala neako pred letom a vyrzala som myslim ze viac ako mesiac. teraz by som chcela znova len v blizkom okoli sa nikto nechce dat nahovorit.
tak ideme od zajta?????

cessy
23. okt 2011

@maricenka1 tiez gratulujem, musis byt velmi spokojna

borabora666
23. okt 2011

@cessy zlatik,kludne sa pridaj,ja som tiez zas len prvy tyzden 😀

cessy
23. okt 2011

@borabora666 dakujem, no chcem ist na to lebo som sama zo seba nestastna ☹ ☹ ☹ , aky mas zajtra den??? ked tak pocitam tak stvrty, vitaminovy????

borabora666
23. okt 2011

@cessy nie nie,ja mam zajtra skroby..

jania023
23. okt 2011

@cessy ok len dúfam že nebudem mat zase chute na čokoládu 😀 Niekedy mi nechýba aj rok a nikedy sa ladujem

cessy
23. okt 2011

@borabora666 aha tak den predomnou 🙂 aspom budem brat od teba inspiraciu na jedlo

@jania023 ja som čokoholik a sladkosti mozem od rana do vecera, tym sa mi zhorsuje aj ekzem, a aj moja telesna schranka 😠

borabora666
23. okt 2011

@jania023 ja ked som v januari toto drzala tak som po nociach ako som vstavala k malemu za mesiac pojedla isto taky 12 tabuliek cokiny a aj tak bolo po prvom vodovom dni 9kg dole 😀

cessy
23. okt 2011

@borabora666 12 tabuliek alebo kociek????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

borabora666
23. okt 2011

@cessy tabuliek 😀

cessy
24. okt 2011

Dobre ranko

@borabora666 no parada a jak si pekne schudla 😵 😵 😵
idem asi dat banan lebo uz mi kruti v zaludku. ked si dam banan uz ine ovocko do obeda nemozem??? uz si to ani nepamatam ako to bolo 🤐

borabora666
24. okt 2011

@cessy no ja to beriem tak,ze ked si davam banan tak len jeden,ineho ovocia dva kusy na ranajky....neviem ci aj banan mozes viacej,ale zasa v kazdej diete sa banan z ovocia zakazuje,lebo obsahuje vela cukru ci co..takze ja si tiez davam banan,ale len jeden,ale ak budes hladna,myslim,ze si este mozes dat ovocko do obeda,ale najneskor hodinu pred obedom

cessy
24. okt 2011

@borabora666 myslela som ze ci ked si dam banan doobeda uz nic ine nemozem, ale citam to tam, ze banan sa berie ako 2 kusi, presne ako si napisala. a nakoniec som si ho ani nedala, lebo nebol cas a aj mi chut presla

cessy
25. okt 2011

dobre ranko, tu nikto??? a kto ma bude motivovat????

@borabora666 co si mala vcera na obed???

borabora666
25. okt 2011

@cessy dobre ranko....
ja som tu ...😀 vcera som mala ryzu s kapustou cervenou nakladanou....na veceru s nakladanyma cibulkama..dojedam zbytky otvorenych zavaranin 😀
a dneska mam slovensku ryzu s hribikmi a vecer uvidim bud zmrzlinu alebo cinsku polievku 😀