90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

monika13
18. jan 2009

🙂 Ahoj ja som tu dnes prvy krat tak ani neviem presne ako to tu chodi 😢 keby bol niekto ochotny tak mi pomozte co mozem a co nie...dnes mamovocny den a v poradi4....

zuza80
18. jan 2009

ahoj bystricanka,pod k nám a podporuj, my budeme teba. ja som si dnes dala trošku nezdravé masko, mleté hov. a brav.,urobila som si z toho roládu a upiekla, ale aj také občas. k tomu zeleninový šalátik a dobre som sa nadlábla. tak kočky s ovocíčkom,držím palečky.

bystricanka
18. jan 2009

baby...díky za privítanie. 🙂
morenka...tak my sme začali v ten istý den. Tak musíme len vydržať 🙂

zuzi...tak obedík si mala fajnový. My ovocné ti závidíme 😅

ja5ka
18. jan 2009

ahoj bystricanka ..vcera som bola v BB ..ale to len tak mimochodom 😀 ..vitaj ! drzime si palce

ja5ka
18. jan 2009

inak zeny ..som mala taku krkovicku na obed s hubami a dresingom a tak mi prislo zle som skoro vsetko prave vyvratila ☹ ..neviem co to sa robi

bystricanka
18. jan 2009

ja5ka...možno zlá kombinácia...dresing a huby 😝 alebo žeby si bola tehu?? 😨

ja5ka
18. jan 2009

uuuaaa no tak dufam ze to bola zla kombinacia 🙂 ..to druhe radsej ani nezvazujem .. 😕

ja5ka
18. jan 2009

inak mimo temy ..ale ak mate cas pozrite si www.hairmixer.com , mozete si tam menit vlasy na fotkach, aj tvare..celkom sranda 🙂

aniel
18. jan 2009

ja5aka-tak to je super stránka 🙂

zoescott
18. jan 2009

ja mam ovocny zajtra :( dnes bola pizza aj s troskou syra :( hihi a na veceru kolacik 🙂 mnam 🙂

čo si mam spravit na skrobovy den? spenat a zemiaky mozem???

bystricanka
18. jan 2009

zoe...no myslím, že špenát a zemiačiky by si mohla. Ale špenátik len uvariť a nezahusťovať ničím 😉

idem kuk tú stránku čo si dala link japäťka 😀

mysel
18. jan 2009

Ahojte dievčatá 🙂 Onedlho budem patriť do vášho klubu, materiály sú na ceste 😀 Chcela by som začať hneď ako prídu, t.j. asi zajtra, najneskôr v utorok. Od stredy máme ísť s kamarátmi na 4-dňovú lyžovačku, tak uvažujem, či to neposuniem 😅 Ale aj po lyžovačke sa určite bude niečo diať - ahá, ples - takže by som to mohla odsunúť po ňom... 😅
Že toto nie je správna cesta ? 😀 😀 😀

bystricanka
18. jan 2009

no mysel....takto si to posúvaš a onedlho bude leto a popôrodný sval na bruchu 😀 Takže pekne začneš s nami bojovať od utorka najneskôr od stredy, ok? 😉

mysel
18. jan 2009

😉 jasné
Už sa na to vážne veľmi teším. Ani som nejako veľmi neskúmala pravidlá, len tak okrajovo, aby ma to veľmi nevyplašilo. Hlavne, že sú na to dobré ohlasy a výsledky. Najviac sa mi na tejto diéte páči, že by mala naštartovať metabolizmus, takže to nie je len také "bezduché" diétovanie.
Budem rada, ak mi poradíte, čím sa mám zásobiť na prvé dni 🙂

morenka
18. jan 2009

ahojte...tak ked si vas tu citam tak uz sme poriadna kôpka..

bystricanka - hej spolu drzime ako si dnes dopadla? ja som bola na navsteve a keby si vedela co to bolo...skoro som umrela vsetcy ma nukali chlebickami, tortou a vajecnym likerom...skoro som odpadla ale nedala som si nic...moj priatel bol natolko ohladuplny ze mi spravil ovocnu misu a zeleninovu misu a papkala som toto...joooj nebolo to ze torta ale nejak troska ma to ukludnilo...tazke je sa premahat...ale som rada ze som taku skusku zvladla a dodava mi to sili do dalsieho dna a diety....

mysel - neodkladaj...ja tiez idem vo februari na ples...uz som pripravena ze porusim dietu a preto som si povedala ze do plesu nesmiem nic porusit aby som si mohla na ten jeden vecer dovolit full servis🙂))))

zoescott
18. jan 2009

ja som sa raz pokusala uz niekedy zaciatkom novembra, no vzdala som to po styroch dnoch, teraz som sa pokusala od minuleho pondelka a zasa som to vzdala, ale uz tyzden sa ako/tak drzim 😀 teraz vas tu je dost vela, vtedy v novembri nikto 😀 to teraz povianocne dietky???

bystricanka asi kupim mrazeny, rozseknem ho na polovicu a spravim si len to, lebo moj drahy to jest nebude 😀 a zahustovat nemusim 😀 ja aj riedke spapam 😀

elise
18. jan 2009

babulky čím môžem nahradiť sušené ovocie? ja sušené nelúbim žiadne. môžem si dať normálne jablčka?

morenka
18. jan 2009

zoescott - ja som prvy krat zacala v januari minuleho roka a vydrzala som mesiac no potom som to vzdala a pribrala som ovela viac ako som schudla...hrozneeee....takze teraz som zacala a podstivo a mojim cielom je vydrzat az do konca....bezpodmienencne

elise - jasne ze mozes cerstve ovocie...ja vobec susene nejem...tiez ho velmi nemusim....ovocie mozes hocijake len banan nie vela lebo ma vela cukru...inak bez obmedzenia aspon co ja viem...🙂

elise
18. jan 2009

morenka dakujem taj si nabalím jablčka a pomaranče to milujem. 😝 😝
ja som sa rozhodla vydržať až do konca a dufam že sa mi to podarí. 😉

morenka
18. jan 2009

elise - drzim palce ja mam tiez taky ciel a som pevne rohodnuta do posledneho dna drzat dietu a ak to bude aktualne zacnem dalsich 90dni na udrzanie tu druhu knihu...este ju sice nemam ale dufam ze zhodim tolko kil kolko chcem a mienim si to udrzat pretoze chcem byt konecne pekna a môct si oblict to co sa mne paci...🙂))
ja ranajkujem stale jeden bananik a rada mam mandarinky...po jablkach som skoro hladna tak troska menej ich papam...ale staci mi to🙂)))

morenka
18. jan 2009

halo zeny?nikto tu nieje?a ja ze s niekym pokecam...no skoda☹((

ja5ka
18. jan 2009

ahoj tu som 🙂

ja5ka
18. jan 2009

panecky..tak uz ked ty nemas pevnu volu tak nik ..to by som ja nevydrzala 🙂 ..teda velka poklona

morenka
18. jan 2009

ja5ka - uz som sa chcela odhlasit🙂))
uuuu dakujem...fakt neviem skadial sa to berie ta sila...ja co mam slabu volu jak das a teraz bojujem jak drak...normalne iny clovek som🙂)))

zoescott
18. jan 2009

ja som na tom podobne, vola slaba ako cajik, este sa teraz aj na statnice ucim 😀 ale snazim sa drzat, a tiez by som rada do konca, a tiez by som potom chcela tych dalsich 90 dni, no tu si kupim az ked uz budem tuto koncit ... mne celkom tie ranajky vyhovuju, lenze jeden banan mne nestaci, ja si k tomu davam vzdy este jedno-dve kiwi, alebo papam ananas, najlepsie ked je cerstvy, teraz ho maju v hypernove aj v tesku tak investujem ... a ananas ma nadlhsie zasyti. Ja chcem byt krasna chuda, a tiez si obliect co sa mi paci a citit sa v tom dobre a nie sa stale sama za seba hanbit ... ach jaj :( vydrzime to a budu z nas krasky 😀 uvidite 😅

aniel
19. jan 2009

no to by bolo super vydržať,len tá moja slabá vôla 😠

miresta
19. jan 2009

ahoj baby, tak vy ste toho včera popísali. Prečítam si vás neskor teraz len tak narýcglo, lebo mala sa mi zlostí, že sa jej nevenujem ale ťukám do klávesnice.

zuza80- čo si dnes robíš na obed?

inač včera som si kúpila litchi, či ako sa to píše, a je to super ovocie - je veľmi zvláštne. No idem si dať raňajky, dám si grep. Inač som zistila, že vemi dobre prečisťuje organizmus a čítala som , že je vynikajúci na chudnutie. A ja ho mám rada, tak si ho doprajem .

Zatiaľ pekný deň, 🙂

aniel
19. jan 2009

aj ja mám rada grep asi si tiež dnes kúpim aj ananás mám rada.

moja sa tiež hnevá,že tu ťukám ako ďatel 😀

zuza80
19. jan 2009

ahojte. aj ja som mala na ranajky grep.
miresta- dnes si urobím hrachovú kašu.ja sa vždy tak teším na obed.

marika009
19. jan 2009

ahojte babenky ja mam dnes bielkoviny urobim si grecky salat mnam vcera boli vitaminy ovocie no celkom fajn som to zvladla aj ked vecer som mala chut na pagacik az tak volal na mna daj si ma ale nedala som neporusila som nic 😉 tesim sa sama zo seba .
miresta tak ja poctivo ranajkujem to ovocie ako si pisala a som rada ze si mi to napisala lebo uz som spekulovala 😉 ale zvladam to papa