90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
1. feb 2014

@estachova ta co sa stalo? premohli ta chute ci sa to samo na stole objavilo?

aduss
2. feb 2014

dobre ranko 🙂 tak ja som to dala! prvy den za mnou bez prehreskov a vyhovarania a dolu 1,2 kg 🙂 viem, ze je to voda, ale aj to potesi 🙂

dulkagabulka
2. feb 2014

ahojte, moj prvy vodny den, priznam sa k par prehreškom- 5 bobul hrozna a večer, v zachvate hladu,ked všetci jedli grilovane kruacie kridelka, som si jedno dala...ale čo už so mnou...sama som prekvapena, že iba tolko malo som dokazala zjest a velmi sa chvalim za to..šikovnááá,, šikovnáááá, to je dobrééé 😀 😀 😀
a príjemné prekvapenie čakalo rano na vahe- spolu mam dolu 5,5 kg
citim sa omnoho lepsie, lahšie sa mi ohyba, nie som nafuknuta a citim omnoho menej unavy
idem dalej baby, ja tie rifle dam..raz 😀

lydka84
2. feb 2014

@dulkagabulka blahozelaaaaaaaam super druhu vodu uz das bez kurata uvidiiis 😉

lydka84
2. feb 2014

@dulkagabulka inak ta nevidim v tabulkach zapsila si sa nam????

dulkagabulka
2. feb 2014

@lydka84 zapisala som sa, nie je to vidiet? idem kuki
zapisala som sa do kg..do cm som sa ani na začiatku nezapisala, ja by som, priznam sa , odpadla, keby som sa merala..stačila mi hmotnost 😀..ale urcite ubudli aj cm, vidim na obleceni

andrea1516
2. feb 2014

@ketrinn kukala som tu stranku a je tam vela super veci myslim ze si aj objednam...mne kokosovy tuk nosi zakaznicka v Holandksu to stoji velmi malo 🙂chodia tam do velkoskladu kde si kupuju smaa obilniny za drobne a aj oleje a kokosovy tuk a vsetko mozne ...ako ty isiel vcerajsok?mne slabo .teraz ideme do kostola mala bude mat prve svete primanie tak musime chodit a potom im robim halusky ...toto bude premna velka vyzva lebo bryndzove halusky su moja slabost ....

evelin1986
2. feb 2014

Ahojte, tak aj ja mam uz po 1. vode a som stastnaaa, predcila som vlastne ciele. Dole mam 8,6 kg 🙂...a cm isli tiez pekne...dufam, ze druhy mesiac pojde aspon spolovice tak dobre...drzte sa aj vy 🙂

lydka84
2. feb 2014

@evelin1986 blahozelaaaaam tesime s ana doplnene tabulkyyyy

lydka84
2. feb 2014

@evelin1986 pozeram tabulky nadherne vysledky aj v kg aj v cm....aj cvicis ?????

estachova
2. feb 2014

@lydka84 najskôr chute a ešte prišla aj svokra a priniesla závin, a tak dajako som sa naň vrhla 😉

evelin1986
2. feb 2014

dakujem, tiez som prekvapena, ze to ide tak dobre...takto dobre mi to islo aj ked som dietu drzala 1.krat...na 2hy to bolo slabsie... Ano, cvicim...asi 2,5 tyzdna je tomu, co som zacala chodit pravidelne do posilky....tam davam vzdy 30 minut posilnovanie a 50 minut kardio...urcite mi to v tych cm pomohlo. Ale zo skusenosti z predoslych 90dnoviek - vtedy som necvicila vobec , druhy mesiac som vzdy schudla malo, max 4 kg, a ten treti sa to zas rozbehlo, tak uvidime, ako to bude teraz v kombinacii s cvicenim 🙂

lydka84
2. feb 2014

@estachova veru to je najhorsie ked niekto nieco donesie a da ti to pod nos..no nedaj si -... 😀 😀

lydka84
2. feb 2014

@evelin1986 ja som vcera zacala jill presne koncim tie 3 levely v den vody ...tak som zvedava koko pojde za druhy mesiac (hlavne cm ma zaujimaju kilecka by aj 4 stacili) ked som sa uz donutila aj cvicit a hlavne snad s tym cvicenim vydrziiiim 😖 😖 😖 😖

evelin1986
2. feb 2014

@lydka84 jasne,treba nam aj pohyb zapojit a nejaku kondicku ziskat🙂..jo som jill skusala niekedy v maji,vtedy som mala 87kil a teda neviem ci to bolo tou nadvahou alebo len zlou technikou,ale po 7 dnoch som musela skoncit,lebo ma nejak seklo v chrbtici a skoro tyzden som sa nevedela riadne narovnat:-/...Ale tak ja som celkovo dost neschopna na iste cviky,klik napriklad nespravm ani ten "zensky"..

lydka84
2. feb 2014

@evelin1986 ja som v 2008 roku zacala s fitkom a drzalo ma to 3 roky byt tam 3-4 krat v tyzdni potom ma to prestalo bavit ....minulu zimu pilates..... a teraz som rozmyslala ze zacnem zas teraz ale ta jill sa mi v celku zatial paci takze dam jej sancu, vezme to menej casu a ziadne peniaze co je super.........tak snad to pojdeee a casom zapojim aj steper co tu na neho uz rok a pol pada prach 😀 😀 😀 😀 a tie kliky dala som vcera 10 dnes ais 15 a dost musim na to pomaly...sak som rok poriadne necvicila ....

1veroncek1
2. feb 2014

caute baby, gratulujem k vodovemu dnu, ze ste to tak super dali, beriem si z vas motivaciu na zajtra 🙂 no este posledny vitaminovy den pred tazkou skuskou a idem si uvarit mrkvovo zelerovu polievku 😎

lydka84
2. feb 2014

@1veroncek1 no tesime sa ako pozajtra budeme gratulovat tebeeeee 😉

evelin1986
2. feb 2014

@lydka84 tak jasne,kazdemu vyhovuje nieco ine,ale aj tak si s tym fitkom vydrzala dlho🙂...do penazi o ide,to je fakt,ale zas poviem Ti tak, ja mam doma tiez stepper,predtym ako som zacala fitkovat,som sa na nom doma natriasala kazdy den skoro hodinu a ked som vyskusala stepper v posilke,tak som bola ako vyjavena,ze riadny rozdiel a dom t bola asi len strata casu...vstup mi vychadza 2,70 ale zas sa vyblaznim na vsetkom moznom a citim sa po cviceni fajn...jill aj ine su zadarmo,ale zas to ma nebavilo..mne skratka chybaju tie "rekvizity" 🙂...a navyse je tam k dispozicii aj trener velmi ochotny,tak ma aj usmerni a povie,ked nieco robm zle...a to,ze si ten vstup platim ma aspon nuti ist naplno a neflakat to🙂

lydka84
2. feb 2014

@evelin1986 v tom mas pravdu ze kupis pernamentku tak musis chodit aby neprepadla ...no uvidim ze co a ako bude a na kolko ma ta jill bude bavit ... ja by som raz chcela zacat behata to sa uz od maja da len do maja musim daco robit a hlavne dat este 10 kil dole aby som s tym behom mohla zacat inak by to moje klby asi neprezili.... 🙂

evelin1986
2. feb 2014

@lydka84 ano,to je rozumne,najskor schudnut a az potom behat...ja som tiez mala beh v plane,ale to by som vysoko rubala...este k tomu tie moje fajciarske plucka🙂

lydka84
2. feb 2014

@evelin1986 no ja pluca ok ale tiue kila navyse ale ak sa podari dosiahnut ciel ktory som si dala na 90 DD tak sa dam pomaly aj na beh 😉

1veroncek1
2. feb 2014

@evelin1986 @lydka84 ja som na tom s behom velmi podobne...myslim ze moje kolena by sa mi podakovali 🙂 radsej orbitrek tam sa tak nenamahaju klby a aj pluca to zvladaju...alebo len rychla chodza, na beh nemam 🙂

evelin1986
2. feb 2014

@1veroncek1 presne...ja teda som zacala aj na pase,ale len rychla chodza a chodza do kopca....myslim,ze by som nezabehla ani 2 minutovku😀

lydka84
2. feb 2014

@1veroncek1 no rychlu chodzu so robila este dva roky po tom co som prastila s fitkom ale tam uz nesla dole ani vaha ani cm tak som prestala ako uplne znechutena ze naco .....

1veroncek1
2. feb 2014

@lydka84 ja som este stale nazacala cvicit 🙂 lenivec lenivy som ...ale aspon brusaky robit ...tak 4 krat do tyzdna ale to je vsetko..musim sa nejak nakopnut dufam ze po vodnom zajtrajsom dni 🙂

marinka58
2. feb 2014

ahojte kočeny, tak ja mám dnes škrobový deň, spravila som si fazuľový perkelt, mňamky jedna fantázia odložila som si aj naveču 1/3 prosím vsá chcem sa vás spýtať či sa musí piť ten vývar, keď sa cítim byť po obede dosť najedená
ozaj a keď ten vývar je jedno kedy vypijem či pred jedlom či po..... či sa musí nejako dodržiavať poradie???

marinka58
2. feb 2014

@evelin1986
@1veroncek1
@lydka84 ja som zatiaľ pohyb extra nepridala, pokia sa nerátajú denne 2 hodinove prechadzky s detmi, ja musim najskor stravit to že sa inak stravujem a potom pride na rad aj pohyb, všetko naraz by som nezvladla 😀

lydka84
2. feb 2014

@1veroncek1 no mna nakopla tu skupina jill kde baby pisu ako im pekne cm klesaju , skus pozriet fotky a garantujem ti ze zacnes xixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/group/2077/

1veroncek1
2. feb 2014

idem hned na to 🙂 dik a kolko uz cvicis?