90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
5. nov 2009

ahojte 😉 😉
vcera som bola grogy total,no uz som sa naucila davat cipky,tak zabrali a konecne sme sa trosicku vyspinkali(ja som mu mu predtym nestihla zavriet ritku,tak potlacil a bolo..)ale stale ma 38teplotu,tak sa mam co obracat..
baby som rada ze nas je tu tolko,ani ja by som inak nevydrzala 😅 😅 😅
silvi,no konecneeee 😀 inak ja by som si kludne nechala od tvojho muzika naordinovat nejaku presnu dietku,ved isto vie o com to je,nie? 😉
tak kocky,mne idu kila dole lebo tooooolko vazim ☹ ☹ 😀 😀 a zemiaky robim uuuplne nasucho,ziadny omastok a nic podobne,len ich posypem susenym cesnakom-nech to ma nejaku chut a hodim na panvicu(to mi manzelik kupil tu najdrahsiu as co existuje,kvoli zdravemu stravovaniu..vobec sa to nepripali a su fantasticke...a takto robim aj maso aj zeleninu..ziadny olej,maslo,nic len korenie..
bea,super,nevadi toho ovocia,,sak ty si to mozes dovolit--ja mat tvoje kila tak dam aj rozpustenu cokoladu--sak akoze je to voda 😀 😀 😀
chamuda---blahozelaam k uspesnej vodovke aj kilaam dole,,no ano,v australii sa to niekomu chudne,v takom teple to vypotiis 😀 😀 aj zeleninka je tam v plnom rozkvete,ze? 😉 😉

ivella
5. nov 2009

antdem,tak ahoj medzi nami,inak ze 20kil,kraaasne..ake dietky ti zabrali?
markiza,posielam..

krasulka
5. nov 2009

CAfte zeny, ja peciem tie zemiaky som to pokropila olivovym olejom velmis a na ne tesiiim.

Bea super si to zvladla a ze len jablko a banan, to je nic to sa strati 😀 😀 😀 len tak dalej pekne nech idu kilecka dole 😵 😵 😵 😵 mNa caka voda za tyzdne to tu uvidite tie prispevky vrazedne 😀 😀 😀 😀

krasulka
5. nov 2009

Chamuda az teraz citam tie kilecka wooow to je krasne aj ja ceeeeeeeeeeem ☹ ☹ ☹ ☹ Sikula 🙂 Inak ze Australia..juj zavidim, ze leto..Ja som v uprsanom Irsku.. 😒

krasulka
5. nov 2009

Uz ste to niekto poslali markize na mail? nech to nema zas 20 razy od kazdej 🙂

ivella
5. nov 2009

poslala som jej to,nech moze zvesela od zajtra zacat 😀 😀
najlepsie cez vodovy sem ani nechodit,lebo ked baby popisu co jedia,,no koniec 😀
ja robim palacinky-teda ci sa to da vobec tak nazvat-skor len taky posuch,,ale maly mal uz davno chut,tak jemu dzemik a mne dovnutra zelenina..a rozmyslam co vecer...si robim chutky na nejaky zakusok,,len kde ho narychlo zobrat 😀 😀

krasulka
5. nov 2009

Mna napadlo, zajtra mam Uh to by som mohla aj pizzu ristorante mrazenu ale tu zeleninovu? ci nie?

Uz mi akosi neberu tie cestoviny..aj ked mi chutia ale bodla by zmena 🙂

Muza mam doma este dnes robim mu hovadzie na stave s ryzou

markiza
5. nov 2009

ivella, dakujem. mail som dostala, ked mi zaspi drobec pustim sa do citania a od zajtra aj do diety, len este musim nalomit polovicku, on tiez chudne 😉

inak, uz dlho vas citam a gratulujem k vysledkom, je to parada!!! 😵

bea44
5. nov 2009

ja teraz obedujem, samozrejme pri bedni 😉 , tak som sem nakukla pre inšpiráciu 😅
davam si rybku len tak na divoko a k tomu zeleninu a kusok chleba, šak pišu že mozem 😀 .
a mozno aj tu čokoladu / ivella/ 😉 , ale nie žartujem, nič nebude ! a basta 😲 .

Krasulka aj ja dumem ze čo zajtra, / tiež uz cestoviny nemožem/ asi pizza, myslim že moze aj mrazená, až taky prehrešok to nebude 😉

Markiza Vitaj v klube a držim palec, ja som prve 4 dni mala chaos ale po tyždni to už ide samo, neboj, zvaladneš 😉

bea44
5. nov 2009

len som vam chcela povedat, ze normalne nevladzem zjest obed ☹ ☹ ☹ .
ostalo mi v miske na dne sice, ale ostalo ! a šalat viac ako polovica ! a viac už nedám 😖 .
Co sa to robí ???? 😀 😀 😀 😀
žeby učinok vodoveho dňa ???? ☹

ivella
5. nov 2009

markiza,to bol teda veeliky prehresok,nas len citat...uz si mohla za tu dobu mat 5kil dole 😝 😝 😝
aj ja som sa preto dala na palacinky,lebo cestoviny uz moc nejdu dole krkom..takze mam hribiky,karfiol a ruzickovy kel v palacinke a ono mi to dokonca chutii,tak mam radost..popri tom posilujem...mojho drbca v babyvaku nosim skoro od rana,zase je nesvoj 😢

bea44
5. nov 2009

Ivella: dobry napad s tou palacinkou a zeleninou, skusim. 🙂

no to ti poviem, to posilovanie, a tie nervy ti nezávidim, už aby sa vam to polepšilo, posielam pozitivnu energiu, obom, nech sa drobček čím skor uzdravi 🙂 🙂 🙂

natali1985
5. nov 2009

baby aka je to vodova dieta?nechce sa mi to citat vsetko...da sa s tym schudnut?

adamko05
5. nov 2009

ahojte....

... ja som mala pečienku kuraciu na cibulke a tiež tmavý chlebík... 😝 .... len som sa dáko "vyfaulovala" s večerou, lebo pečinku bez chleba.. to veru nieee... tak si asi dám banán... uvidím... ved píšu, ked nestíhaš obed, večeru.. daj ovocie... tak snád ...

ivella.. tu "zazračnu" panvicu mám a tie zemiaky su uuuuzasnéééé... 😝 .. aj rýchle... tiež si také robievam.. ale minule došla chut na tak upečené aj troška olejové 😠
si ma nainšpirovala, zajtra si tie zemiaky asi urobím....

všetkým, čo ste sa odhodlali na vodový den, gratulujem... supeeer ste to zvldádli.... asi aj ja sa dám... vyskušam.....

a tie kilečká, super vám idu.... ja by som tie po 29 dni bral tie 4 kg dolu, ale neviem 😖 😖... tak ale dnes v meste som mala 3/4tové gate, čo som nezapla pred nedávnom, teda zapla, ale pretekalooooo všetko.. dnes OK, ale ešte daké 4 kg dolu isto treba... aby to bolo SUPER OK 😵

majte sa, idem dat krpatého spat a asi sa pridám, včera som makala, upratovala, varila... dnes budem vegetit... dufam, že sa počasie umudri a pooobede pôjdem s krpcami aj von..

bea44
5. nov 2009

natali: to nie je vodova dieta, to je 90 dnova , / každy 29 den je len voda/ preto tu spominame ze mame dnes vodu. nezačali sme ju naraz, tak jedna to ma skor a ina zas neskor . a davame si rady ze ake to bolo, aby tie co ich to caka vedeli do čoho idu.
cav

antdem
5. nov 2009

Ahojte. Tak ja som to včera rozbehla. Dnes som mala na obed ryžu a zeleninku. Od rána behám na WC, už pijem 3. l čaju 😉.
ivella-ďakujem, neviem čo najviac zabralo-vždy som s každou dietou sekla, lebo boli o hladovaní ☹ , ale najviac urobí pohyb a veľa veľa piť. Ja som prestala cvičiť a zabudla som piť, tak sa 3 kg vrátili.
Už dlhšie si Vás tu čítam, no a keď som videla koľko ste schudli a hlavne ivella, tak ma to naštartovalo.

ivella
5. nov 2009

no pekne od vas,mne pojde vzorom kto?????????? 😀 😀 😀 😀
ale pozor,mne na zaciatku vzdy idu kila rychlo dole a potom nic,,takze pocitam ze za druhy mesiac ma vsetky este aj predbehnete ☹ 😉
antdem,ja som tiez vzdy hladovala--takze vodovy den v pohode 😀 ale tie kila boli neskutocne rychlo spat 😠
no som sa rozhodla,ze teraz im to nedovolim a basta 🙂 🙂
inak tri litre uz na druhy den-perfektneee,ja si musim stale pripominat ze mam pit
sak by som rada na dovolenku 😎 a moj muzo je taky chudy,ze pri nom vypadam jak tekvica(doslova) 😖
sa mi kooonecne podarilo maleho uspat na balkone,este sa trochu nacesem 😵 a vyrazam do skolky,,takze pc vypinam(aj vzadu poistku)lebo velky syn by tu bol schopny aj nocovat..zavislak jeden..a ukazem sa vecer,ak sa mi podari uspat aspon jeho,s malym to dopredu vzdavam.
takze papa a drzim novacikom palce 😉 😉

antdem
5. nov 2009

Veď sa už z toho čaju cítim ako námorník na vode 🙂.

krasulka
5. nov 2009

Baby ja sa citim jak podvodnik. Ja som dala do misy najrajane zemiaky, poliala olivovym olejom, osolila okorenila, posypala oreganom a cervenou paprikou a klasicky upiekla v trube. A zozrala som plnyyyyy tanierisko a k tomu ladovy salat v sladkokyslom naleve..To asi nebolo moc dietne co? ☹ ☹ ☹ ale hadam nejako bude no.,

adamko, ked uz ti nechuti obed ja to na veceru v B den riesim jogurtom ovocnym a je 🙂

Antdem, vitaj v klube, to si sa teda rozbehla s tym pitim 😀 ale len tak dalej, nech to ide. Ja vacsinou pijem vodu so stavou z citrona, alebo medovkovy caj, a lravidelne puert, 3 krat za den 🙂

Ach ju..vecer si tie zemiay asi uz teda nedam,asi uz len salat aj tak som nazrata az do rana 😎 😎 😎 uvidiiim ako sa vyjadrite vy 😀 😀 😀

markiza
5. nov 2009

bea, dakujem za privitanie. zajtra na to skocim.

ivella, ja som citala, ale nezahalala. teda nie doslovne. podarilo sa mi za 6 tyzdnov dat dole 10 kg, ale uz to nejak nejde... tak skusim toto.

adamko05
5. nov 2009

markiza... fuuu.. krásny ubytok, akým zázrakom sa ti to podarilo... tak nazdar a všetky začínajuce....

ja práve pijem kávičku, 3v1, som dostala na taku chut... a večer dám asi ten banán, pečianku som odložila do mrazáka na iný bielkovinový den.... a možno dám ten jogurt, uvidím... tiež občas mávam.. ked je na obed syr, večer jogurt

a zajtra budu zemiaky "podľa ivelly"... také mnááám... škoda, že si nemôžem dat tatarku k tomu ☹ ☹

krasulka
5. nov 2009

No tak ja som toe zemiaky nakoniec mala aj na veceru.akosi mi od obeda vytravilo 😝 Zajtra za toho boha neviem co..asi zasa cestoviny 😎 uvidiiiiiim. 🙂 Tak pekny vecer 😵

markiza
5. nov 2009

adamko, kedze mam vysoke bmi, tak to ide lahsie uz len zmenou jedalnicka. alebo islo to, uz sa to spomalilo a mna to desne desmotivuje... len som castejsie jedla, 5x denne, menej a viac zeleniny... tot vsjo.

kto ma zajtra bilekovinovy den? ze by sa podelil s jedalnickom?

ivella
5. nov 2009

tak ja som si konecne sadla a zistujem ze som od obeda nic nejedla,este aj caj sa mi luhuje uz niekolko hodin...nemam cas,maly prehucal cely vecer,no uz ho nevladzem nosit,chrbticu mam krivu jak paragraf..starsi nechcel byt v posteli sam,tak som ho az pred chvilou uspala a mláďa moje vzlyka v spanku v kociku
myslim ze som ani neni hladna,aspon ze tak 😉
markiza,kraaaasa 😉 😉 aj tak sa da,s kazdou dietou 10 dole a hotovo 😀 no aj ja sa bojim ze ked sa to zastavi,poviem si ze sak som neporusila a nejde to dole,tak to mozem aj porusit 🙂
aaale nastastie existuje konik a tam by ma baby tak do....li(hladam slusny vyraz a nenapada ma 😀 )---clovek potrebuje podporu..napr.moja mama zacala akoze zaroven so mnou,ja mam 10dole a ona mozno viac hore nez mala.lenze nechodi na net,doma sa kazdy vkuse vypytuje,preco je cokoladu ked dietuje a nez to vysvetlit,,, 😠
adamko-tatarka-aj ja o nej snivam..nemohli by sme ju pretlacit do diety?sak je biela=mliecny vyrobok jak vysity 😀

markiza
5. nov 2009

ivella, ten tvoj ubytok je skvely, na jednicku. uvidim ako to pojde mne. pridava sa ku mne aj moja polovicka, tak snad sa nam to lepsie potiahne.
tobiaskovi zelam skore uzdravenie.

ivella
6. nov 2009

baby sak uz tolko nejedzte a podte na kona 😀
ja som si bola kupit banan,prepadla ma chut...a inak klasika,jablka a mrkva
no ale caka ma tazka skuska,malemu som kupila na veceru salatik vlassky,vsetci ho milujeme,tak som zvedava ci mu ho nezjem ☹ 😀 😀

antdem
6. nov 2009

ahojte. Malá mi zaspala, tak niečo píšem...Ďakujem všetkým, ktorí ma prijali do klubu 😉. Dúfam, že sa budeme spoločne podporovať. Ráno som za malou dojedla jogurt ☹ , ale tie predošlé dni som sa držala. Tak namiesto 3 l čaju si dnes dám 4l, aby to vyplavilol. Pokiaľ nie viac, do večera ďaleko a hriech na každom kroku...Dnes pečiem pizzu... 😅
ivella- s tým šalátom si mi teda narobila chute. Musíš byť riadne unavená, keď nocami nespíš a k tomu dieta. Ja som dnes konečne spala celú noc- po dlhom čase. My sa tiež stále budíme a to sme už o hodne väčší .
Baby vypínam PC, idem niečo porobiť, kým malinká spinká.
Držím palčeky všetkým 😵

adamko05
6. nov 2009

čaute...
... nevyspatých nás je viac .... ☹ od 23,15 do cca 2.15 sme nespali.. včera krpec nekal... tak sme dali čikup, kadli a potom asi hodinu už nevedel zaspat, čo sa tak prebral... ja som jak uderená, spí... tak asi idem za ním, aj ked by som mohla zmyt a tak.... možno ani nezaspím, ale poležím... a ked vstaneme, povysávame...

ja som včera bola dáka mimo, dáka depka, všetko som brala osobne, s manželom sme sa chytili (ale večer udobrili 😀 😀 )... tak som zjedla pásik, teda PAS, lebo bola veľká, čokolády.... ☹ ☹ ☹ ... hanbím sa, som koza... som sa ráno vážila a stále 64, ja sa z tej váhy asi nikdy už nepohnem, ked budem fut dačo naviac mat... dokelu aj so mnou ☹

dnes si dám asi zemiaky, kupila som aj brokolicu, ale neviem... uvidím, a na ranajky nič, potom neskôr si dám kávu..

a ešte, zajtra máme ist s MM (to ešte k mojim narodkám, slubuje mi to už od minulého roku 😀 😀 ) na večeru... tak neviem... isto nebudem o 3 kopčekoch zmrzliny.... ☹ ☹ (mám UH)

zatím sa majte, ešte kuknem...

ivella
6. nov 2009

antdem,ja robim zasadne ked je maly hore,zatial sa to da..ked pred nim beham s handrou,berie to ako velku zabavu 😀
unavu uz dajako nevnimam,starsi mi nespal do roka skoro nic ☹ skor ma boli chrbtica
jogurt rano sa este da--ak bol ovocny 😀 😀 😀
ja idem v pondelok na pizzu s muzom,no ale uz vidim ze ju zozeriem celuuu 😠 😝

krasulka
6. nov 2009

CAfte zeny, tak vcera bolo asi cosi vo vzduchu ale mala tiez mala uplakan noc..mam podozrenie ze ju bolelo brusko, ale neviem zistit ze z coho. Aj som rurku davala, aj masirovala..ale nejak nepomahalo..plakala ako diva..aj panadol som jej dala, ze az by zubky..fakt neviem chudatko..Dufam ze uzbude lepsie aj u vas. Ja neviem co to je za cas toto...A este ani nemam nic doma pre malu na bolenie bruska musism sa dnes vybrat sem do lekarne, nech mi nieco daju pre isotu.

No a k diete, co to tu cutam? vsak vy ze normalne uz myslite na to cim by sa dalo zhresit tak aby neuskodilo. Ziadne take! 😠 😠 😠 😠 Este stiahnete poctivu osobu ako som ja na nejaky prehresok 😀

Ja dnes UH..Asi budu tie spagety. Nemam silu byt kreativna a nieco vymyslat. Vecer klasika jablkovy kolaaacik a tesim sa na zajtra. Mne tie vitaminove dni najviac akosi vyhovuju lebo vzdy den po sa odvazim a zakazdym je menej 😀 Ozaj uz minule soms a chcela psytat v tej knizke je napisane ze kazdy den rano treba nalacno vypit vodu s jablkovym octom, aj to pijete? ja iba citronovu vocu lebo jablkovy ocot tu nemaju 😒 Ale som aj rada nviem si predstavit to pit fuj