90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
11. jan 2012

@cessy veru veru 😀

borabora666
11. jan 2012

@cessy a co ty mas na veceru teda???

suezana
11. jan 2012

@cessy no mne sa nejak nedarí 😒 😒 😒 ani sem teraz nechodím, nemám čas, nestíham.... ale držím palce

cessy
11. jan 2012

@borabora666 ja som mala trosku tych zemiakov z obedu, maly mi z toho este aj polovicu zjedol ☹ , ale nevadi.
idem si spravit capucinko, lebo mam nan chut uz asi tyzden a ked idem do kaviarne dam si len presso a toto ma ani nenapadne

cessy
11. jan 2012

@suezana dakujeme

borabora666
11. jan 2012

@cessy to teda nic moc vecera,ci stacilo?

cessy
11. jan 2012

@borabora666 aj celkom ano.....
teraz som potajomky isla do chladnicky, ze si dam posledne 2 keksiky, no a moj synačik ma zbadal a keksiky chcel on, takze som bez prehresku, este ze ho mam 😵 😵 😵

borabora666
11. jan 2012

@cessy aky je synacik sikovny.....davam mu velku jednotku s hviezdickou....vidis ako lubi maminku a chce ji len dobre???? 😀 😀 😀 😝 😝

cessy
11. jan 2012

@borabora666 no moj milačik, ani mi to moc nechutilo, ale nudim sa tak vymyslam...... 🙄 🙄 🙄 😝 😝

ty si co dala na veceru???

borabora666
11. jan 2012

ved som pisala,ten vyprazany syr bez vyprazania a calamadkou...mne to teda velmi sadlo.....mnaaam

cessy
11. jan 2012

@borabora666 jaj ano spominam si, citala som to ale som zabudla, prepac. ved aj o tej calamade od svokry si pisala 😕 😵 a ake to bolo????

cessy
11. jan 2012

@borabora666 normalne si to davala do šalok na caj???

borabora666
11. jan 2012

@cessy vies co,velmi chutne,zajtra si dam rostlinky ale pozajtra si spravim na obed znova.no ked som ten recept nasla,tak tam je pisane,ze do salok,ale ja som zobrala taku mensiu nerez misku

cessy
11. jan 2012

@borabora666
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992

toto je to??? este som to nerobila, ale moze to byt dobre 😵

borabora666
11. jan 2012

Ano to je ono...velmi mi to chutilo.viac ako vyprazany syr a ten zboznujem

cessy
11. jan 2012

@borabora666 vyskusam si to spravit na bielkoviny, syr velmi lubim

borabora666
11. jan 2012

@cessy aj ja syry velmi lubim...a bez vynimky vsetky

1lubika
12. jan 2012

@borabora666 dakujem, došlo mi to. 😅 Je to dobré, v podstate je to podobné. Ja zatiaľ budem podľa 90 dňovky, uvidím, lebo ten ovocno-zeleninový deň je dosť náročný. ☹ Chcela by som vydržať apon po 1. vodový a podľa toho sa rozhodnem - ako pôjdu kilá dolu. 😨
Dnes mám varené zemiačiky, ku tomu zelen. šalátik. Raňajky už mám za sebou 0,5 l vody, 1 kiwi, 1 mandarínka, nachystaný zelený čaj a potom kávka. Nejako sa každé ráno na ňu teším 😝

martina020202
12. jan 2012

@cessy no mne sa akosi prestalo darit ☹ vcera som si dala na vecer za maly tanierik domacich rezancov s makom jednoducho som neodolala ☹ oddnes som si povedala ze uz ani kusok naviac no len ci to vydrzim ☹

cessy
12. jan 2012

@borabora666 ja som na tom podobne 😅

@martina020202 jeda vazne??? ale od dnesu uz na plno, dobre 😨 😨 😨
pisala si ze si pozerala saty na ples, to si objednavas, alebo len beries inspiraciu????

cessy
12. jan 2012

ja som si rano dala banan a na obed kapustove flaky 😅 . neako mi zachutili 😅

awooojky
12. jan 2012

@martina020202
@cessy no to aj ja dúfam ze to vydrzíme mne sa to nejak strasné nezdá skusala som uz rozne diety a tam som to niesla podstatne tazsie.. tu som taka optimistická.. a uz sa tesím ako si kupim mensie rifle :D ja som velmi pribrala po porode.. pocas tehotenstva len 7 kil a to mal malý cel 5 kíl ale po porode asi po dvoch týzdneoch som sa dojest nevedela... a dlho som zvazovala nejaku dietu ale ked som si pomyslela aka som vedela byt hladná ako mi chýbali niektoré jedlá ci uz maso alebo chlieb ovocie alebo sladké trosku,, tak som to stave vzdala.. a nakoniec tu na konikovy pozeram ze 90 dnová dieta a si myslim sak tu poznam,, pohladala som si knihy na stiahnutie a vravim a ideme na to a manzel ze aj on aj on chce schudnut.. tak sa aj ja tesim ze sa tak rozhodol. teraz vlastne nam varim rovnake a malému stale nieco k tomu.. predvcerom som mu odobrala z vývaru a vyvarila cestovinu tak mal polievocku k masku som mu spravila zemiacky a mal aj druhé.. tak sa velmi tesím na úspechy.. a som rada ze sa tu mam s kym pobavit o tom.......:D
a chcem sa este spytat.. ta pizza dnes mi na kolko vide... lebo neviem ci nam dvom mam spravit tu davko ako tam pisu ale vacsiu.. tam je asi na jednu osobu ze ...

martina020202
12. jan 2012

@cessy no vazne od dnes poctivo uz ani kusok sladkeho do ust ani nic ☹ boze kedy to skonciiiiiiiiiii

saty si chcem objednat na jednej stranke maju velmi pekne a za 55 eciek 🙂

cessy
12. jan 2012

@martina020202 vazne len za 55€??? lebo mne vcera mužik povedal ze ideme na ples, tento rok sme neplanovali. povedala som mu, ze moja telesna schranka na to nieje pripravena ze radsej pojdeme na rok. inak chodievame aj na 2 v sezone

martina020202
12. jan 2012

@awooojky len nech ti to vydrzi ja mam dnes tusim jedenasty den a uz mam toho plne zuby najradsej by som zjedla vsetko co vidim 🙂

cessy
12. jan 2012

@awooojky presne podla knizky som si pizzu este nerobila, ale co dievcata pisu, tak najmensiu/ detsku porciu s rajcinovym zakladom, bez syra a sunky, len so zeleninou 😵

cessy
12. jan 2012

@martina020202 vazne mas krizu???? ☹ ☹ ☹ ja som celkom v pohode

cessy
12. jan 2012

@martina020202 daj link na tie saty, inak ja som taky atyp, ze co nevyskusam to mi nesedi 😠 😠 😠

awooojky
12. jan 2012

@martina020202 to ja som mala vcera vecer také ale na sladke strasnu chut,, som sa styri hodiny premáhala a nakoniec som isla spat :D

@cessy to viem ze len so zeleninou len som nevedela ci tolko cesta ako tam je tam je zo stvrt kila muky...to vídu také dve pizze okruhle ked som robievala z kila jednej do restiky tak mi vyslo 10 okruhlich...tak myslim ze by to malo byt akurat dost.. pre jedného by to asi bolo dost vela... ja nikdy nezjem viac ako jednu pizzu aj tu niekedy nevladzem dojest..

cessy
12. jan 2012