90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

79zuzana
24. jan 2012

@mijadave hm... tak to ti zavidim... uz sa neviem dockat zajtrajska, nech si dam vecer cokoladku 😅

mijadave
24. jan 2012

@79zuzana ja mam cokoladku dnes, celkom sa tesim, je to fajn, ze mi nechyba... ale na zaciatku som bola na tom ako Ty, ved si len 2. den... ja som uz 15. den, uz len 75 dni 😀

cessy
24. jan 2012

@79zuzana no jasne ze aj ja mam ovysnute vsetko, ale asi niekde tak niekde daleko sa skryvaju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
24. jan 2012

@martina020202 no makove rezanceky, aj som si ich dala, lebo teraz som dosla naspat od kadernicky a nechce sa mi cakat pokedy mi zas spravia pizzu ☹ .

cessy
24. jan 2012

no zjedla som rezance a teraz mam chut na pizzu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

martina020202
24. jan 2012

@cessy no vidíš keby si mi nechala rezancov ja ti nechám z pizze 🙂 🙂 🙂 🙂

mijadave
24. jan 2012

@cessy a rezance si robis s makom, cukrom a maslom alebo ako?

79zuzana
24. jan 2012

mam za sebou druhy obed, dnes som mala sosovicu a veru na nu uz nemam chut na veceru. Vy mate vecer ked su bielkoviny a skroby toto iste co na obed? Tak som citala, ze sa ma jest to iste. A este ste ma naladili na tie rezance s makom (deficit sladkeho 😀 😀 😀 ), tam moze ist aj cukor?

anabelka83
24. jan 2012

@79zuzana asi moze ked ten den sa moze aj torta 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja si davam dzem a mak a je to aj tak sladke.kazdemu ako chuti 😉

mijadave
24. jan 2012

@anabelka83 ja som si kupila hroznovy cukor, tak ked, tak ho na to pouzijem 😉 davala som si ho aj do palaciniek, co som si robila jablkove bez mlieka a vajec... 😉

79zuzana
24. jan 2012

@anabelka83 vidis to ma nenapadlo, ze vlastne v ten den sa aj tak je sladke 🙂 hura... uz nech je zajtra

aneti78
24. jan 2012

ahojte

tak ja som po dlhom presviedcani seba samej zacala s touto dietou v nedelu 😉 asi sa tu sem-tam ukazem ak vydrzim nejaky ten tyzden. chcela by som do maja schudnut 10 kg, idealne 15. a strasne ma na to navnadila kamoska, ktora schudla 25 kg a cvicila len posledny mesiac. potom drzala tu udrziavaciu a nepribrala, uz asi dva roky sa stravuje normalne a v pohode. je z nej iny clovek 🙂

cessy
24. jan 2012

@mijadave vyvarene cestovinky posypem makom, teda kupujem uz mlety mak v ktorom je zamiesany cukor 75%maku a 25 cukru. na rezanceky si dam asi tak 2 polievkove lyzice, nieje to moc sladke. nedavam si ani maslo ani lekvar. keby sa normalne stravujem, tak by som si asi lyzicu cukru este pridala 😨 😵

cessy
24. jan 2012

@79zuzana ja si v bielkovinovy a skrobovy den na obed a veceru davam to iste, samozrejme na veceru len polovicu z obeda 😉

79zuzana
24. jan 2012

@aneti78 tak ti drzim palce. Ja som este tiez ziadnu dietu nedrzala a tuto moju prvu drzim od pondelka, takze vlastne akoby sme zacali spolu 🙂 Tiez potrebujem zhodit aspon 10 kil alebo aj 12 🙂 Verim, ze to vsetky spolu dokazeme 😉

79zuzana
24. jan 2012

@cessy dakujem, tak teda to budem dodrziavat aj ja. Dnes som mala na obed sosovicovy privarok, ale mi nejak zle sadol na zaludok, ani som ho nezjedla prilis rychlo, tak nechapem. Este stale ho citim v zaludku, takze dnes veceru vynechavam. V podstate mi ani velmi nechutil 😝 😝 😝 , dam ho do mraznicky a niededy na skrobovy den rozmrazim 😅

veronka2008
24. jan 2012

ahojte babenky som tu nestihala som ale konečne som tu dnes ovocničkovo zeleninkkovy den zajtra bielkoviny už mam nachystane lečo do prace mnam už sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zatial mi slo dole 6 kg uvidime zajtra važim sa prevažne rano zatial sa držim pozeram kolko novych babeniek je tu len to vydžať ja mam za 24 dni a zvykla som si len ten ovocničkovo zeleninkovy den je hrozny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale da sa

1lubika
24. jan 2012

@aneti78 Ďakujeme za podporu 🙂 🙂 😀 😀 . Aspoň nás niečo poženie dopredu, ked je to overené a sú aj nejaké dokázané výsledky. Hned má človek lepšiu náladu, lebo ked túto dietu drží prvý-krát, tak si tak nie je istý, čo ho čaká a ako to dopadne. 😒 Takže som rada, že si napísala a dodala nám chuti do chudnutia. 😀 😀 Držím palce všetkým nám 😵 😵

1lubika
24. jan 2012

@veronka2008 ja sa normálne teším aj za teba. 🙂 🙂 Si naozaj dobrá. Ja mám 18 deň a odvážim sa po ovocnom dni - čiže až piatok ráno. 😕 😕 Uvidíííím ??? čo to bude. 😨 😨

veronka2008
24. jan 2012

počuvajte babenky musi sa cvičiť počas diety lebo ja sa v robote dosť nachodim a mam aj pohyb tak neviem 😲 😲 😲 😲 😲 😲

aneti78
24. jan 2012

@1lubika no fakt keby som nevidela na vlastne oci, neverim ani ja. ja mam po dvojcatach ale brucho hrozne, uz aj chirurg mi povedal,ze na toto len plastiku,ale lepsie by bolo keby som schudla. tak uvidim, ked schudnem ako bude vyzerat 😀

@79zuzana to je super, ze ideme skoro spolu, aspon ma budes motivovat 😉

79zuzana
24. jan 2012

@veronka2008 jej, tak si dobra... tesim sa z tvojich kileciek dole 🙂 a to si ani necvicila a tak sa ti dari 🙂 super

hava77
24. jan 2012

ahojte tak ja dnes 4 ovocny den a 4 kg dole tak sa tesim 🙂 ....ten ovocny den je zabijak ked vidim ovocie tak je mi zle 😎
ste mi spravili chute na tie rezance s makom, ja len pri cestovinach som v rozpakoch lebo neviem ze kolko si ich mozem dat.
a sosovicovy privarok ako varite?
pekne sme sa rozdietovali a rozrastli tak si drzme palce 😉
kocky ak mate dake gramaze co mozme spapkat tak to sem prosim hoddte

79zuzana
24. jan 2012

@aneti78 tak moje brucho nie je po dvojcatach, ale moja mala vazila jak dvojcata spolu 4635 gramov, tak si viete predstavit ake obrovske brusisko som mala 😀 😀 😀
@hava77 moj sosovicovy privarok: Vopred uvarim sosovicu a potom scedim vodu. V druhom hrnci rozprazim cibulku na 1 lyzici oleja, pridam uvarenu sosovicu s troskou vody, pridam pretlaceny cesnak, kari korenie, paradajkovy pretlak, cierne korenie, trosku soli, trosku povarim a vypnem. Ochutim lyzicou cukru a lyzicou octu. Zvycajne tam davam aj oprazenu klobasku 😀 😀 😀 ale teraz nemozem miesat,,, tak len tak nasucho... s jednym opecenym toastom )

sisanka
24. jan 2012

@hava77 cestoviny a ryza su po 120g a ine robim od oka 😀 a este cesto na pizzu z 250g hladkej muky - to mam z knizky
ja si robievam sosovicu na orientalny sposob - sosovicu dopredu namocit, oprazit cibulu a cesnak na oleji,pridat pol lyzicky kari korenia,potom sosovicu aj s vodou v ktorej bola namocena..pridam pretlak,niekedy aj kecup a necham varit kym nie je makka,ak je malo vody tak prilievam po troske aby sa ta voda vyparila nakoniec cela ( ale ta sosovica ju pekne vsiakane do seba tak netreba zahustovat) a potom dochutim-sol,cukor,vegeta a cesnak este..aj 3-4struciky...ako kto ma rad 😉 a teraz citam ze je to podobne ako pisala 79zuzana

mijadave
25. jan 2012

dobre ranko dievcata 😉 ja mam dnes vitaminy 😉 prave maskrtim bananik a na obed bude nakoniec dusena brokolica s karfiolom, zelerom a sampionami a tak trosku okorenene 😉 chuti to fajn, mm sa vcera posnazil, ze vraj teraz on navari mne... a celkom sa to podarilo 😀

awooojky
25. jan 2012

dobre ranko.. vau kolko sa nas tu nazbieralo....ja mam nieco s chrbtom krízami.. som si tu vcera pat krát sadla ze napisem a precitam si nieco.. ale nedalo sa...dnes ovocie... tak sa tesím na obed na polievočku :D zeleninkovu.....Maly mi uz konecne prespí celu noc do rana no do 5 vtedy sa uz vrtí... ale aj tak fajne...vcera sme mali znova placky plnené indické boli mnam aj Patko jednu spapal.. joooj a jak mu chutilo... vecer gabco ujedal este s vianocných kolačov ale ja som nemohla nemala som vobec chut... zajtra bielkoviny neviem ese co spravím....
chcela som sa spytat @cessy ako robis ten spenat.. a aky mam kupit ak by som chcela spravit.. ja s nim nema vobec ziadne skusenosti tak vobec neviem ako na to...
dievcata a ako robíte zeleninové salátiky mne uz dochádza fantázia..predvcerom som uz vobec nedochucovala ani ziaden nalev nedala len holu zeleninku...

sisanka
25. jan 2012

ahojte ja som sa vcera odhodlala zacat cvicit 😀 konecne,ved uz bolo na case a dnes uz mam cvicenie za sebou tak som plna elanu teraz,snad mi to aj vydrzi 😀
inak mam dnes skroby a asi si budem zase robit rizoto-mame doma asi 10kg ryze tak to treba konzumovat 😀

sisanka
25. jan 2012

@awooojky ja si odstavim citron,zmiesat s olivovym olejom,dam trosku horcice-vymiesat a pridam trosku medu...a salat samozrejme este osolim a okorenim...je to celkom fajn a niekedy este pridam aj worcestrovu omacku... 😉

martina020202
25. jan 2012

ahojte dievcence dakujem za skvely typ na sosovicovy privarok milujem ho ale nevedela som si ho predstavit bez muky a smotany a ten co ste pisali ma inspiroval dnes ovocny den takze ziadna slava ale na skroby si urcite uvarim sosovicovy privarok chtiac nechtiac sa mi blizi vodny den ☹ to bude masaker lebo ja stale pocitujem hlad aj ked len ovocie ci zeleninka ale aspon nieco ale voda?uz nech je zamnou som zvedava ake cislo napisem do tabulky 🙂 drzim vam palce🙂




@awooojky