90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

79zuzana
25. jan 2012

dobre ranko spolubojvnicky 🙂 Ako vam to vsetkym krasne ide. Ja mam este len treti den ale citim sa super. Asi kvoli tomu, ze dnes bude kolacik na veceru. Budem robit cokoladove muffinky 🙂 Chcem sa spytat, ako casto sa vazite? Viem ze sa nema casto, ale ja aj tak vyskocim na vahu kazdy den 😝 Nemozem odolat, chcem vidiet ci to funguje. Manzel, zacal dietu so mnou, ale uz sa stazuje, ze to nie je dobre na ranajky len ovocie 😀 Haha a zajtra ovocny den, ale som ho potesila, ze moze zeleninovu polievku 😉
@sisanka drzim palce pri cviceni. Ja som zatial cvicila kazdy den, dokonca aj dnes, ale musim povedat, ze to je riadny zaberak pre moje lenive telo, co v zivote necvicilo a jedina fyzicka namaha v poslednych rokoch bola len chodit okolo deti. Toto je vsak ine 🙂

79zuzana
25. jan 2012

@martina020202 juj, vobec ti nezavidim ten ovocny den... tak sa vytesujem, ze moj je este daleko 😅

jania023
25. jan 2012

Co tak si dat na ovocny den? 😕 nejaku polievocku?

mijadave
25. jan 2012

@jania023 kludne si daj nejaku zeleninkovu polievocku 😉

martina020202
25. jan 2012

@79zuzana 🙂 casom si zvyknes aj ked nie uplne ale snazim sa aspon kazde dve hodinky dat nejake jedno ovocie a aj kava mi dost pomaha 🙂 ja sa zas tesim ze ho uz budem mat za sebou a zajtra bielkoviny 🙂

martina020202
25. jan 2012

@79zuzana jaaaaaj az teraz som si to precitala este raz a asi si mala na mysli vodny den 🙂

cessy
25. jan 2012

ahojte

@awooojky cibulku na jemno pokrajanu oprazim na oleji, pridam zmrazeny spenatovy pretlak, podlejem a varim, nezakryvam. ked je uplne rozpusteny, este trosku povarim, pridam cesnak a sol. 😵 takto mi to kazala robit martinka 😵 😵 😵 @martina020202 . dakujem
no a k tomu volske ocko. kto chce aj ten chlebik 😕

cessy
25. jan 2012

tiez mam dnes vitaminky a zatial som mala len hrozno ☹ , co dalej????
moze sa dnes aj zeleninova kocka???? nic ine tu nemam 😠 😠 😠 😠 , len sladkosti 😨 😨 😨 😨 a domov idem az okolo tretej 😠 😠 😠 😠 😠

mijadave
25. jan 2012

@cessy nie som odbornik, ale myslim si, ze ta zeleninova kocka by to nemala pokazit 😉

martina020202
25. jan 2012

@cessy moj nazor ze moze aj zeleninova kocka ked sa moze zeleninova polievka 🙂 si dobra ze len hrozno ja uz grep hrozno banan a akurat chrumem jablko a kde este do veceraaaa🙂

mijadave
25. jan 2012

@martina020202 ja som zjedla hrozno, banan a na obedik dusena brokolica s karfiolom, zelerom a sampionami a fajne okorenene, az ma pusa stipe 😀 aspon vystipe afty 😀 a do vecera este uvidime.... 😉

martina020202
25. jan 2012

@mijadave aj ja sa chystam na dusenu zeleninku ked pridem domov uz sa neviem dockat lebo to ovocie uz mi akosi stoji v krku 🙂

cessy
25. jan 2012

@martina020202 nestihala som od rana....preto som len to hrozno ☹ , ale uz to dobieham, nemala som inu moznost, tak som si spravila tu kocku, ale dala som si len 1/3 z kocky do velkej salky. a bola som taka hladna, ze som sa na to aj tesila 😕

martina020202
25. jan 2012

@cessy mojo zlate viem si to predstavit som cakala ze pomaly po troch tyzdnoch to budeme lepsie znasat ze uz budeme zvyknute ale aspon ja este stale pocitujem hlad ale asi je to aj tym ze nie az tak pravidelne jem kvoli praci musim si prekombinovat jedalnicek lebo prakticky doobeda u mna do stvrtej som len na ovoci a vode pridem domov dam si obed a kolko pl osmej si dam veceru aj ked sa najem na obed tak veceru sem tam vynecham tak asi preto mi to ide akosi pomaly to chudnutie je pravda ze pravidelna strava robi divy 🙂

mijadave
25. jan 2012

@martina020202 mne ju urobil vcera vecer mm a v praci som si ju len zohriala... 😀 na veceru mi ale neostalo, tak si dam asi susene ovocie 😉 lebo tiez mi uz dusena zeleninka lezie krkom a to som len 16. den.... 😒 ovocie zatial v pohodke, ale neviem si predstavit byt cely den len na nom... musim prestriedat aj zeleninu 😉
@cessy to Ti verim, si viem predstavit, ako si sa tesila 😀

martina020202
25. jan 2012

@mijadave no ja som si zapytala svokru nech mi urobi salat s kyslej kapusty minule ho robila a bol super len to malicky hacik ide tam aj cukor ☹ a neviem aky bude ked mi ho tam neda lebo to len premyje kyslu kapustu nakraja na mensie da tam trochu soli mleteho pepru a ten cukor asi tam bude chybat a ked zavriem oci nebudem vidiet ze si tam davam za malu lyzicku 🙂

mijadave
25. jan 2012

@martina020202 neviem, ci sa to moze, ale mne poradili kupit si ovocny cukor, ja som si kupila hroznovy cukor, vyzera ako praskovy... mozno ten by si mohla pridat... 😉

martina020202
25. jan 2012

@mijadave no neviem si dost predstavit tu ovocno kyslu chut ale asi treba len vyskusat 🙂 inak jedna kocka tu pisala ze ona sladi aj agavovym sirupom ze ma nizky glykemicky index ale to mi tiez nepasuje ku kapuste viem ze cukor sa nesmie preto si ani neber priklad zomna ja chudnem pomalsie ale na principe 90 dnovej diety 🙂dnes mam 24 den a celkovy ubytok -6,3 kg takze som spokojna mozno je to tym ze vzdy ak zhresim vypotim na stepperi 🙂

cessy
25. jan 2012

ahojte, takze dobieham vas, uz som zjedla aj banan a pomaranc a neako ma chyta hlad 😖 , vecera sa ziadna nerisuje, t 😖 ak asi radsej pojdem cvicit nech nevymyslam ☹ ☹ ☹ ☹ co ine mi ostava ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cessy
25. jan 2012

ja si tiez vzdy, teda ked sa da varim obed den do predu. nevydrzala by som do poobedia bez obeda.

@martina020202 obdivujem ta ze to vydrzis 😕 😕 😕 😅

1lubika
25. jan 2012

no ja dnes som mala -rezance a za tým zelen. vývar. 🙂 🙂 No a na večeru som si švihla 1 banánik v čokoláde a k tomu jeden nanuk - takú som mala strašnú chut nan. 😝 😝 No a teraz už len čajík a spánok

aneti78
25. jan 2012

@martina020202 ja cukor nedavam, ale davam cibulu na drobno pokrajanu a par kvapiek oleja. ten salat je super 😉

kamoska vravela,ze ona mala krizu v polovici diety, kvoli tomu, ze sa jej zdalo, ze je stale to iste, tak to poriesila tak,ze si nasla na nete nove recepty a problem sa vyriesil, pokracovala dalej.

cessy
25. jan 2012

@1lubika ty si mala dnes UH??? ak ano, tak myslim ze dnes sa vyvar nama papat 😕 😕 😕 😕

cessy
25. jan 2012

@aneti78 a potom tam primesas surovu kyslu kapustu????alebo??? 😕

hava77
25. jan 2012

ahojte dakujem za recepty ja robievam privarok len so smotanou takze teraz mala zmena.
sisanka ta gramaz cestovin je v surovom stave?
tak ja som dnes mala konecne masko 🙂 som si ho tak uzivala ako nic na svete 😎 no a teraz vecer som asi zhresila lebo som si dala kusok domacej klobasky a susenej sunky 😖 jednoducho som uz neodolala 😎

sisanka
25. jan 2012

@hava77 ano v surovom 😉

hava77
25. jan 2012

sisanka tak to je super ved to je pekna porcia 🙂

aneti78
25. jan 2012

@cessy ano a na vrch moze ist trosku mletej cerv. papriky.

79zuzana
25. jan 2012

@hava77 podla mna ked si vsetko dodrziavala, tak ten kusok klobasky neuskodi. Neverim, ze niekto naozaj dodrzuje tuto dietu na 100% . Mozno tie prve dni... teraz som este plna elanu a radosti, ze budem konecne stihla, tak ma to drzi, ale uz teraz viem, ktore dni porusim, lebo idem na stretko s kamoskami vo februari a budem mat ovocny den 😀 😀 😀

79zuzana
25. jan 2012

ja som dnes mala UH... na obedik spagety s paradajkovou omackou a vecer muffinky. Ale teda som zistila, ze to nie je dobre na prazdne brucho jest sladke. Mne z toho vobec nebolo dobre a tak som sa na kolaciky tesila. Zajtra nesiem zvysne kamoske, nech doma nelakaju. Ved bude vitaminovy den.