90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
26. jan 2012

@cessy to hej, je to fajn, a este mame aj rovnake dni 😉 len mamina je nejaka demotivovana, ze jej vaha nejde dole a pritom jedia s ocinom rovnake jedla... ☹
@martina020202, @cessy hladate tuto tabulku? https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?authkey...

martina020202
26. jan 2012

@mijadave ty si poklad ano hladame tuto tabulku ja som prehladala kazdu stranu od tejto po 989 a akosi mi asi unikla dakujeme🙂

79zuzana
26. jan 2012

@1lubika to je super, ze mame rovnake dni. Ja som zjedla dva pomarance, na obed chcem uvarit zeleninovu polievku. S tym by som mala v pohode vyzdrzat do vecera. aspon si tak predstavujem 😀 Inak som sa dnes prvykrat zobudila s pocitom, ze nemusim sladke... asi preto ze vecer bol kolacik.
@mijadave je to fajn ked drzi dietu spolu s tebou este niekto. Je to dobre na psychiku. Ja som zacal spolu s manzelom, tak sa aspon podporujeme a on si hlavne nerobi vecer predomnou sendvic 😀
@cessy 1 kilo za tyzden uplne staci. Tak som aj ja citala v mudrych knizkach.

martina020202
26. jan 2012

@mijadave inak aj my sa uz snazime nieco cez rok o babätko ale hormonalne lieky nechcem presne kvoli tomu ze sa z nich celkom fajn pribera tak to nechavame na prirodu snad sa pomyli ako u nas tak aj u vas 🙂

79zuzana
26. jan 2012

@mijadave dakujem aj ja za tabulku... uz som tam 😝

mijadave
26. jan 2012

@martina020202 nie je zac... ja som si ju pridala so zaloziek 😉
@79zuzana no tak to ja musim pre mm aj deti varit, a to je skuska pre mna... ale kostnut vzdy musim, ked dochucujem.... 😉 ele mam este dalsie 2 kamosky, co to drzia, len su o den predomnou... 😉

79zuzana
26. jan 2012

@mijadave teda ako s varenim, aj ja musim varit osobitne pre deti, ale pre mna bol najhorsi ten vecer, ked deti odisli spat a my sme sa tu rozlozili s papanim pri telke 😅

mijadave
26. jan 2012

@79zuzana tak to ma mm uz tak neprovokuje, snazi sa jest v kuchyni... vcera vecer som bola sama a mala som problem si niedat kusok salamy... taku chut som na nu mala... nie hlad, chut.... 😉

awooojky
26. jan 2012

ahote dievcata...u nas siiiipe sneh... ale riadne.. mne krize konecne povolili.. ale neda sa ist von...do tej fujavice... vcera som piekla rozky.. a vydarili sa super... malý mi uz dlho nechcel papat.. a dnes celý rohlíček spapkal tak sa velmi tesím... ja som mala zatial len dzus rano... chcem sa spytat mam prave mesiaciky...no mrchu..a ked som sa dnes zvázila tak váha este o 4 gramy vyssia ako predtým.. som sa az zdesila... ze ako je to mozné...moze to byt nou...?
dnes nejaké masko....joj som vcera poobede u nas obehala vsetky obchody chcela som spenát kupit.. no nikde som nezohnala..

cessy
26. jan 2012

no tak ja tiez varim pre rodinu, ale da sa to. sice chutky su vseliake.....

cessy
26. jan 2012

@awooojky urcite to moze byt tymi tvojimi dnami, teda u mna to tak byva, niekedy aj kilo hore a potom sa to zas vrati na povodnu vahu.

no a spenatik si nezohnala??? ved to maju hadam vsade ☹ . a co budes namiesto toho robit???

mijadave
26. jan 2012

@cessy hej? mne vcera skoncili, no ziadna zmena na vahe... 😒

cessy
26. jan 2012

@mijadave no je to individualne, ale co sa ja tak sledujem, tak vzdy som taka naliata a aj na vahe to vidim 😒

awooojky
26. jan 2012

@mijadave mozno je to u kazdého inak.. ja som predtým vahu nemala a ani som to nejak nesledovala.. ale suseda mi vcera vravela ze ona ked ma svoje dni tak nosí vacsie císlo riflí aj podprsenku.. som sa tak cudovala
@cessy nie nezohnala som si tiez myslela ze isto budu mat ale bola som sklamaná..v jednom mi povedali ze vobec spenat nedrzia lebo ho nik nekupuje..
asi spravim nieco ako strogano a salat... no zasa maso... ale aspon sa muzik potesi.. ten jak pocul ze bude spenat..tak si uz vcera na obed zbalil na desiatu jeden rozok..lebo ze on nebude hladovat.. a este aj doma...:D

mijadave
26. jan 2012

@cessy, @awooojky no ja som si tiez vsimla, ze ked mam svoje dni, tak sa nalejem, ale nikdy som to nesledovala na vahe... tak teraz neviem, zeby som pribrala??? 😀 kaslem na to, hlavne, ze to ide dole... 😉

martina020202
26. jan 2012

@awooojky o 4 gramy? a to si sa vazila na kuchynskej vahe?🙂 si chcela napisat asi nieco ine nie?🙂 ale urcite je to tym ze mas mrchu mne prave skoncila a som bola tazsia o kilecko takze nestresuj 🙂)))

awooojky
26. jan 2012

@mijadave no uvidim dalsi ovocny... alebo mozno vydrzím az ked bude vodový den...:D

awooojky
26. jan 2012

@martina020202 nie nie na kuchynskej...na digitalnej :D

awooojky
26. jan 2012

@martina020202 no fakt som hlupost napisala a som si to ani neuvedomila.....:D

cessy
26. jan 2012

@mijadave no ja sa vazim skoro stale, to len teraz sa kontrolujem a vazim sa po vitaminovych dnoch. preto to viem 😉

mijadave
26. jan 2012

@cessy ja som sa nechcela vazit, no zvedavost ma zdolala 😀 tak sa snazim vazit len na bielkovinovy den rano 😉 a ms som zatial mala pocas diety len teraz... 😉

martina020202
26. jan 2012

@awooojky v pohodke aspon som sa trosku zasmiala ale asi tam malo byt trosku ine cislo 🙂

martina020202
26. jan 2012

@cessy aj ja sa vazim skoro stale najradsej by som sa aj trikrat dodna 🙂 mm uz je zo mna chory 🙂

awooojky
26. jan 2012

@martina020202 400 gramov...
dufam ze som zasa nenapisala hlupost..:D

1lubika
26. jan 2012

no dievčatá, som prekvapená, že až tak držíte dietu pri vašich váhach 😕 Ved ja mám oveľa viac a ide mi to tiež pomaly. 😠 Váha ked je väčšia 85-90 kg - tak ide určite rýchlejšie dole ako u tých, čo majú okolo 65 kg. No ja mám aj väčšiu váhu a aj tak mi to ide pomaly. Ja som dnes na vitamínoch, dala som si parad. džús a na obed zeleninovú polievočku. 😝 Ak dobre počítam - mám 20 deň a zajtra sa odvážim. ???. Ale dnes som bola u kamošky na káve, s ktorou som sa nevidela vyše mesiaca - pred vianocami naposledy - a tá hned zbadala, že som schudla 😵 😵 Taká som sa dotešila že aaaaažžžžž. 🙂 🙂 🙂 Že mi išli zo stehien dole a z brucha. 😅 😅 😅 Jój, taká som bola rada. Budem k nej chodiť asi každý týždeň, aby ma to hnalo dopredu. 🙂 🙂 Doma si to ani veľmi človek nevšimne, skôr zbadá taký, ktorý ťa vidí po dlhšej dobe. Tak huráááááá. 😀 😀 😀

1lubika
26. jan 2012

@79zuzana ani ja nemám chuť na sladké po včerajšku - čokol. a nanuk 🤐 . Len dnes musíme veľa piť a piť a zas len piť. Dnes budem doma robiť pre rodinu harulku - zem. placky. Už teraz si pomaly vravím : Musím odolať a musím. a ja to aj dokážem. 😠 😠 Hádam si to po tej pochvale nepokazím no nie??? 😵

awooojky
26. jan 2012

tak super.. to musel byt urcite super pocit.. no ja mam tiez velku vahu.. na zaciatku parada no 5 kil mam dole ale mam pocit ze sa to spomalilo.. uvidime dalej ako to pojde..

martina020202
26. jan 2012

@awooojky nie nie toto uz je realnejsie aj ked taketo gramy nemozes brat ako pribratie lebo staci ze v ten den vypijes viacej vody a ono sa to odzrkadli preto kazu sa vazit rano lebo cez den ti to skresluje vsetko co zjes a vypijes 🙂

awooojky
26. jan 2012

@martina020202 som sa rano vazila.. ja viem ze to ziadna pohroma.. len tak ma to kus..cuklo so mnou..:D ale dietujeme dalej.. uz sa ais vazit nebudem nech nestresujem.. hlavne je ze sa citim dobre...

cessy
26. jan 2012

chodite niektora na zumbu??? 😕