90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
1. jan 2012

noooo veru, ani ja som nečakala, že niekto okrem mňa dá dnes ovocko 🙂 🙂 🙂
inak pijem sennu, nech to rýchlo ide 😉

mimika4408
1. jan 2012

@suezana aj ja som ukoncila dnesne prezieranie ovockom 😀 😀 😀 😀 dojedla som ananas 😉

cessy
1. jan 2012

@suezana sennu som nikdy nepila, to je ten caj z listu senny alebo to pijes nieco ine 😕 😕 😕

rebeka25
1. jan 2012

Ahojte , dufam sa možem medzi Vas votriet, od zajtra mam v plane drzat 90 dnovku 🙂 Dneska este rychlo napeceny biskupsky chlebik, dorazim nacate cipsy a od zajtra hadam idem na to a že aj vydrzim 😅

veronka2008
1. jan 2012

tak dnes prvy den celkom v pohode uvidime ako to bude pokračovať

veronka2008
1. jan 2012

borabora666 dakujem

suezana
1. jan 2012

@cessy normálne v lekárni som kúpila senna čaj - nálevové vrecká - má to dobrý účinok - večer piješ, ráno ideš 😉
@rebeka25 jasné, pridaj sa, len dnes už nič nedojedaj, lebo sa ti to zajtra nepodarí 😉

suezana
1. jan 2012

ja som zatiaľ zvládla ovocko..... len asi by som mala ísť už spať pre istotu 😅 😅 😅

cessy
1. jan 2012

@suezana no kupin si to, lebo s tym mavam pri diete problem 🤐

cessy
1. jan 2012

@suezana no spat by som mala ist aj ja lebo neako mi kruti zaludok 🙄 😖 😠

shakes
1. jan 2012

Čaute baby aj ja sa k vám pridám ale až od 3.1. ešte musíme podojedať čo ostalo a idem znova na to. Tiež som ju držala pred rokom ako suezana a mimika a tiež som pribrala takže naspäť na dietu a snád to nejako zvládneme. Budem chodiť aj na zumbu tak dúfam že to pojde dolu. Baby to je hrúza jak lahko sa priberá ale to chudnutie potom to je des. Aj môj manželík zase ide na to so mnou takže to mám velikú oporu a nemusím mu vyvárať dobrotky čo by ma lákali len malému niečo ukuchtiť a hotovo. Tak sa teším že tu mám staré spolubojovníčky a držím všetkým palčeky aby to šlo.

suezana
2. jan 2012

dobré ráno.... júúúj to bola noc - od pol jednej mi krútilo črevami 😖 😖 😖 😖
@cessy no neviem či som ti dobre poradila 😀 😀 😀 ale funguje to- stačí však raz za pol roka 😀 😀 😀

@shakes nič nedojedaj, všetko vyhoď a poď na to 😉 😉 😉 (alebo daj do mrazáku)
pravda to je o tom priberaní, ja kebyže sa neutrhnem z reťaze, tak som si váhu mohla kľudne udržať - jedla som všetko, aj sladkosti, len doobeda len ovocie a nepriberala som..... a postupne som prešla na nočné vyžieranie, fernetík, radler, likér.... a bum 😒 ja si už celý život budem musieť dávať pozor - ale zas je pravda, že som sa cítila stále unavená..... a verím, že to je jedlom a prejedaním

rebeka1977
2. jan 2012

veru veru, lahko sa pribera, clovek niekedy si ani nevsimne a je to tam......inak vcera som sa stretla s jednou znamou ta je vraj vsetko a je akesi vyzivove doplnky z Green World - nebudem to tu rozoberat, ak chcte kuknite na web - ako schudla to je vidno -14kg od polovice septembra- ale ja to akosi uz moc neverim, co si sama neoddriem, to nemam 😠

Takze podme do toho, podrzme sa, podporme sa....ja vcera bielkovinky tak na 80% uspesne, dnes si dam asi zemiaky s calamdou a zajtra cestovinky s omackou - v Lidli maju super rajcinove s bazalkou, alebo olivami . nic viac netreba.

Ozaj ked som to minule drzala, tak pizzu som si robila tak, ze som si kupila mrazene cesto a poukladala zeleninu, naspodu rajc.pretlak a sup upiect - a v pohode vaha sla dole, takisto co sa soje tyka - robila som si ju k zemiaklom, alebo ryzi a v pohode, aj kukuricku som po troske strkala kade tade...mnam🙂

veronka2008
2. jan 2012

ahojte baby nikde v diete som nenašla olivy môžu sa jest??

rebeka1977
2. jan 2012

olivy jasne, a podla mna kedykolvek, ved aj tak sa ich neda zjest vela.....

|nak dnes som to pokaslala / varila som svieckou.....dlho osm odolavala, len som kostovala, ci je a dochucovala, to by bolo ok, ale ostal nam este tatarak / ten kto vie o ocm hovorim, ma snad aj pochopi/ ....nuy urobila som topinky, cesnacik a tatarak , a bol mnam obedik....ale uz sa opat nalievam puerh cajom, ten mi pekne tlmi chute

cessy
2. jan 2012

@veronka2008 niekde som citala ze olivy sa mozu v BIELKOVINOVY den. 😉

cessy
2. jan 2012

@suezana ten caj myslis ze raz za pol roka jedno vrecusko????? 😨 😨 😨 😨 😨 😨

cessy
2. jan 2012

ja som dnes doobeda jeden banan dala, na obed kapustovu polievku. inak nic ine ☹ 🤐 🤐 🤐

cessy
2. jan 2012

ak sa mozem opytat, ten vyvar, to si aj robievate??? to len z kocky, alebo normalny zeleninovy vyvar???????lebo ja neako necitim potrebu obed tym zapit

borabora666
2. jan 2012

@cessy ja na neho velakrat zabudnem....a chudnem aj bez neho,nekedy ho zasa ani nevladzem,tak sa nazeriem

inak babulky ja zACINAM az od zajtra...bolo mi luto te kopy jedla a dneska vecer mna bude mm tetovat tak musim mat plny zaludok,takze ja zacinam az od zajtra....tak budem o den pozadsie

janettan
2. jan 2012

Ahojte! Včera som tu na vás narazila. Chcem sa vás opýtať (táto diskusia je veľmi dlhá 🙂 )aké máte s touto diétou skúsenosti, za aký čas a koľko ste schudli a či je podľa vaších osobných názorov drastická? Ďakujem pekne 😅

rebeka1977
2. jan 2012

@janettan ahoj...nie nie je drasticka, je prijemna, jes vlastne vsetko, ale postupne.....cim viacej vazis, tym rychlejsie chudnes / ak mas 56 kg a potrebujes 54kg tak sa moyno potrapis, ale ak mas 97 tak po mesiaci poctiveho drzania moyes dat dole 6 az 10 kg ....dolezite je si to v hlave dobre nastavit, vydrzat aspon 12 dni a uz to pojde samo....no ten zaciatok je uplne najtazsi

suezana
2. jan 2012

ahojte
@janettan nie je drastická, dá sa to, najlepšie v skupine, nech je podpora - budeš mať kopu energie, dobrú náladu z každého úspešného dňa - mne sa naozaj upravilo trávenie a vydržalo mi to takmer celý rok.... najrýchlejšie ide dole prvý mesiac - druhý som aj pribrala, lebo som sa už tak nesnažila a potom tretí som sa zaťala - zo 74 na 64 😉
@cessy no myslím, že je písané, že ten bujón treba v bielk. a sach. deň - že to práve má rozbehnúť to trávenie - a mne chutí, tak neriešim

ja dnes skoro úspešné bielkoviny, až na to, že sme večer skončili s mm pizérke a dala som si pol pizze 😒 😒 😒 😒 so syrom a šunkou - takže bielkoviny 😅 (jedla som len obed, ráno jablko) tak hádam to nebude také zlé 😅 😅 😅 a neskončím na čokoláde večer/vnoci 😝

cessy
2. jan 2012

@suezana a robis si kocku???

suezana
2. jan 2012

@cessy polku kocky na pohár - ako tie polievky do pohára instantné 😉

veronka2008
2. jan 2012

@rebeka1977 viem o čom hovoriš pre mna su ešte stale pokušenia ale zatial sa snažim odolavať

veronka2008
2. jan 2012

dnešny den zvladnuty na 80% dufam že to bude lepšie

martina020202
2. jan 2012

no kočky aj ja som sa oddnes odhodlala mam za sebou prvy bielkovinovy deň za sebou a zvladnuty na 98 % a zemiakovo cibuľkový šalátik už sa na mňa usmieva z chladničky na zajtra nieosm hladná ale strááááášne mi chyba sladké ☹
cessy dík za odporúčanie tejto diskusie a držím nám všetkým palce snáď nam to pôjde spoločne ľahšie a už sa teším na prvé výsledky ktoré si budeme vymieňať 🙂

llumka
2. jan 2012

ahojte,dnes som zvladla na 95%.na zajtra som spravila falosnu jaternicu. som rada ze nas je viac , musim verit ze vydrzim az do konca.

@veronka2008 ja si myslim ze olivy sa moze jest hocikedy, vzdy som robila na UHL cestoviny so cesnakom a olivami tu zboznujem

@cessy ja vacsinou robim ako @suezana aj mi chuti

suezana
2. jan 2012

jéééj, ale nás je 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja mám strašnú chuť na sladké - mám v kabelke niečo 🤐 🤐 🤐 moja myseľ je tam s tým 🤐 🤐 🤐 ale odolááááám, odolala som aj mm, keď ma nahováral na vínko - hovorím, veď mi urob pohár vody s citrónom a štrgneme si 😉 😉 😉 a je to, aspoň jeden úspech dnes 😎 😎 😎