90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
14. jan 2012

ahojte,staci sa prihlasit a je tam vela, vela receptov na kazdu skupinu 😕

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

awooojky
15. jan 2012

@anabelka83 riadna pevná vola ze si odolala blahozelám.. aj ja by som si dala :D no ja ráno kiva a pol banána,, fakt je to lepsie v pohode osm to spapala som si pochutila.. vcera bola rybka a dnes bude rizotko sa táák tesím nan.... moj muzícek sa uz nevie dockat zajtrajska,,, lebo ze to je najlepsí den z diety... :D
ja idem dat Patulka spinkat... inak musím sa pochválit aj tu lebo sa tesím.. malý uz znova chodí na nocnícek krásne a robí pri tom ze ccccccccccccccccccccc....:D

martina_uk
15. jan 2012

cafte baby, dnes mam cestovinky tak asi budu spagety. inak to ovocie aj ja rano jem nasilu, ale nikdy som este nezjedla dva kusy, vzdy iba jedno jablko. Dnes som sa zmerala kedze este stale nemame kupenu vahu a mam 4cm dole z pasu..neviem kolko to je na kila ale snad to pomaly ide dole. ;)
@awooojky sikovny drobec ;) nasa mala sa nejak na nocnik teraz hneva :D respektive nema nanho cas :D musi vzdy len behat ;)

anabelka83
15. jan 2012

ahojte,ja som si na ranajky nastruhala 2 jablčka so skoricou 🙂 a na obed falosna jaternica,som bola prekvapena ake to je dobreeee 😉 😉 😉 😉 mi na nocnik eeeeeeeeeee eeeeeeeeeee ☹

cessy
15. jan 2012

@awooojky no vidis......zajtra si mozes zas spravit jablko nakrajane s jablkom na kusocky a pokvapkat citronom, popripade trosicku medu a ranajky mnam, mnam....... 😵

cessy
15. jan 2012

@awooojky len si treba na to zvyknut, to nieje ako pred tym ked sme si davali na ranajky pecivko, cerealie ☹ 🙄 😠 😀

cessy
15. jan 2012

prave som dojedla falosnu jaternicu, ale nechapem preco to nazvali jaternica, ved to ani nevyzera ani nechuti ani nic ako jaternica. skor by som povedala ze to bolo šošovicove rizoto a nemala by som take ocakavania 🙄
+hlavkovy salatik

cessy
15. jan 2012

@martina020202
martinka ozvi sa, dufam ze si ma v tom nenechala samu ☹ 😀 😀

awooojky
15. jan 2012

@martina_uk no Paťko chodil na nočník okolo 10 mesiacov teda zacal a chodili sme skoro mesiac... normálne som stále trafila a celé dni plienocka suchá ale potom horoooor.. keby nocník behal s ním tak to áno ale ani pol minutky na nom obsediet... potom som to pár krát skusala ale eee..............a nakoniec sa podarilo vcera a dnes parádne tak sa tesím,, len na ako dlho zasa D:

@cessy veru ze niekedy mi pecivo chýba ked dávam malému taku chut mam si odhryznúť ale odolávam...no verim ze si zvyknem pomaličky inak ja som tiez dva kusy ovocia nezvládla raz dve kivi ale inak nee....

awooojky
15. jan 2012

@anabelka83 tu falošnu jaternicu musím nazad precítat ako sa robí ze oskusam... rizotko bolo mnam... :D

anabelka83
15. jan 2012

@awooojky ta falosna jaternica je pohar ryže,pohar šošovice a pohar cibule,uvarit,cibulu osmazit a zmiesat dokopy,korenie,sol ja som dala trosicku aj majoranky nech to ja eako jaternica,ale podla mna staci aj pol pohara tej sosovice lebo ona napuci a je jej vela,takze ja to ani nezjem vsetko 😒 ale nevadi

anabelka83
15. jan 2012

zajtra ma cakaju tie cestoviny a neviem co si urobim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ akosi nemam nato chut 😠 takze idem nieco pozriet v knizke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rebeka1977
15. jan 2012

cafte, dnes mame cestovinky...dalals om na ne z LIdlu rejcinove pyre s bazalkou a tak mrazenu zeleninu, tiez z Lidla, velike balenie, je tam cukina, paprika, olivy...a co ja viem co este, je to fajne...mam odlozene aj na veceru, coko uz bolo v predstihu 😝 , tak vecer uz nedam samozrejme, len stale s ami nedari tie 3 litre vody do man dostat, doobeda v pohode tak 1,5 litra a do vecera max liter.

Ale zajtra som v praci, a mame ovocko zelenina, tak beriem tam rajcinovy a anasovy dzusik, jablca, banan...tak hadam to dako zvladnem. Inak najhorsie je pre mna tak od tej 17,00...no cista hroza vzdrzat....juuuj

cessy
15. jan 2012

@awooojky hore som dala link, otvor a precitaj a hned budes vediet ako na falosnu jaternicu 😵

anabelka83
15. jan 2012

@cessy ja na tom linku nevidim ziadne recepty ☹ ☹ ☹ ☹ to mam citat cele alebo ich niekde najdem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anabelka83
15. jan 2012

@cessy aha uz som to nasla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anabelka83
15. jan 2012

@cessy ta stranka je vyborna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra asi makove rezance budu 🙂 a ozaj viete mi niektora poradit ci mozem hnedy cukor? 😀

cessy
15. jan 2012

@anabelka83 aj mne sa velmi paci ta stranka a je tam vela, vela receptov 😵

cessy
15. jan 2012

@anabelka83 tie makove rezance som tam aj ja vcera pozerala. cukor by sa nemal, ale podla mna troska nezaskodi, ved aj poobede tam mas kus torty. takze...

jania023
15. jan 2012

ja mam taky hlad 😀

awooojky
15. jan 2012

no dievcatá doma dobre ze nie hádka.. pozerala som na tej stránke receptíky a vravím tomu mojmu ze pod sa pozriet na UH recepty ze co mám zajtra navarit... a on od vtedy len ze Buchty, Buchty, a buchty.. a nijak si to nedá vyhovoriť... to mozem fakt spravit ?

afra
15. jan 2012

Ahojte, mozem sa pridat?

Ja som dietu nikdy nedrzala, ale teraz treba treba treba :( Lebo sa uz na seba pozerat nemozem :( Sice o tejto diete moc neviem, ale hadam zvladnem 🙂 Nepridem pri nej baby o mliecko?

awooojky
15. jan 2012

@cessy inak tie makové rezance by som si dala :D

awooojky
15. jan 2012

@afra ahoky :D no to ti ja neviem ako to bude s mliečkom... vedia hovorit ze treba vela tekutin tie budes mat takze.. nemala by si.. ale mne zasa doktorka vravela ze nechudnut ked kojim lebo ze sa skodliviny mozu vyplavovat do mliečka.. no iná zasa ze v pohode... vies kolko lekárov tolko názorov D:

anabelka83
15. jan 2012

@cessy ano presne 😀 😀 😀 😀 😀 ale teraz ma napadlo ,že nasa mama nam robila makove rezance s marhulovym lekvarom,neboli take suche 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a u nas v obchode som videla taky lekvar dia tak asi pojdem na nakup 😉 a hned aj nejaky zakustek na večeru uz sa tesim 😀

1lubika
15. jan 2012

ahojte, ja dnes ráno mandarínka, obed - musela som robit palacinky - no neodolala som 😠 😠 😠 a musela som ochutnať či sú dobré - samozrejme s tvarohom - viem - urobila som chybu, vývar, večera kapusta s maskom. Sama na seba sa hnevám. Malo by sa čo na obed -tak aj večer. Ale tvaroh je tiež bielkovina, tak som sa tým utešila, že som neurobila až tak veľmi zle. Ale na zajtra -ryža uvaraná so zeleninou. 🙂 Nemám rada víkendy, lebo tam viac varím a je to horšie pre mna. odolávať a odolávať. ☹ ☹ Ináč, dnes som sa vážila - po 2. ovocnom a mám len 1 kg dolu. I tomu som rada - za 8 dní 😅 😅 😅 Keby to takto išlo - to by bolo celkom fajn.

rebeka1977
15. jan 2012

@anabelka83 nekupuj nic dia....kup si Agavovy sirup, ja ho kupujem v DM drogerii, a mozno bude aj v dakej zdravej vyzive. Tym si slad co potrebujes, ma nizky glykemicky index, odporuca sa aj diabetikom, a pri redukcnej diete, ma chut ako klasicky cukor, 1 cajova lyzicka je ako 2 plne cukru....ked mam bielkoviny, viem si urobit biely jogurt+ struhany kokos (vynikajuci zdroj vapnika) a tento agavovy sirup - delikatesa!!!!! bud obed, alebo vecera.....

cessy
15. jan 2012

@awooojky hadam sa mozu, ked su tam napisane, ale predpokladam ze maximalne 2-3 kusy 😕 😕 😕