90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gab1kaaa
24. jan 2014

@lydka84 tiež som už skoro dve hodiny hore 😀 a rozmyšlam čo bude na obed..

lydka84
24. jan 2014

@gab1kaaa urcite nieco chutne , syte a skveleeeeeee 😝

gab1kaaa
24. jan 2014

@lydka84 Už mám adepta, na obed pridám do kucharskej knihy 😉

lydka84
24. jan 2014

@gab1kaaa skveleeee tesim sa na novu inspiraciu 😝 😝

andrea1516
24. jan 2014

takze 1l vody mam vipite a ide sa do prace 🙂

kaciatkom
24. jan 2014

Dobre ranko dievcata. Tak ja dnes 29 den. No rozhodla som sa, ze vodu vynecham. A pokracujem bielkovinovym dnom.

majkapetrisova
24. jan 2014

@andrea1516 super a len tak ďalej piť 😀

lydka84
24. jan 2014

@kaciatkom jeeeeeeej takze prvy emsiac za tebou a vysledky mame ake???? a coze bez vody ???

majkapetrisova
24. jan 2014

@lydka84 ja či schudnem málo alebo veľa, dám vodový deň :D 😀

lydka84
24. jan 2014

@majkapetrisova ja sa ho osbne bojik ked dlho nejem tak mam pocit ako keby som pila kyselinu a je mi strasne zle takze ja budem mat v zasobe asi uhorky, nakolko je to zelenina co obsahuje 95% vody ..... no uvidime

kaciatkom
24. jan 2014

Ja som si povedala, ze vodu vynecham. Povodne som chcela 2 dni ovocne, ale idem normalne na bielkoviny.
Ja tuto dietku nedrzim 100%. UPravila som ju tak, aby som nebola vyhladovana, ale stravujem sa na principe 90 DD. Az zajtra dam do tabulky vysledky, cize celych 29 dni. Ale uz som sa vazila. Mam dole cca 5kg. Jem tak, aby som nebola hladna, urcite veci neberiem ako prehresky.

lydka84
24. jan 2014

@kaciatkom a ake napr neberies ako prehresok ?????
no na cisla sa tesiiiim 🙂 inak som citala na lslovinskej stranke ze ak nie voda tak vvoda + caj a ak ani to nie tak potom este jeden ovocny den 🙂
myslim ze tu nie je nik co by siel uplne na 100% 🙂 dolezite je, ze sa drzis prncipu a kilecka klesajuuuu

kaciatkom
24. jan 2014

ako prehresok neberiem vinko, kesu oriesky, jem dosyta na obed i na veceru, na obed nieco ine, vecera ine, miesam syr so suchou salamou, privarky v skrobovy den zahustim mukou aj smotanou, do kavy mlieko, vcera v ovocny den vecer o 21:00 pecene gastany na oleji, .... atd. Nedodrziavam odstup od jedla. Ked mam hocikedy chut, jem lieskove orechy tolko, kolko chcem....

lydka84
24. jan 2014

@kaciatkom
tak super ze aj napriek urcitym zakazanym kombinaciam a alkohlu kila klesajuuu drzim palce aby klesali aj dalej 😉
a co sa tyka iny obed ina vecera toto vela bab robi co tak sledujem 🙂

kaciatkom
24. jan 2014

@lydka84 pokial to pojde dole, budem si to upravovat podla seba Ked to uz nepojde, prehodnotim situaciu 🙂

matamisi
24. jan 2014

Ahojte....vcera som zas zhresila 🤐 su u nas svokrovci a tak sme sa poobede vybraly sa pozret do jednej fabrikykde vyrabaju cokoladu,ach jaj tolko som tam chutnala,ze mi vecer aj poriadne zle bolo 😅 v nedelu svokrovci odchadzaju tak uz sa mi bude lepsie drzat dieta....vcera som mala zemiakovu polievku a dnes nejake cestoviny ma cakaju....

lydka84
24. jan 2014

@matamisi a s cim cestoviny sa chystat urobit?

majkapetrisova
24. jan 2014

@lydka84 noo mne i teraz väčšinou ráno nie je dobré na žalúdku...to asi preto, lebo už večer bývam hladná 😎

evelin1986
24. jan 2014

ahojte baby,tak ja dnes bielkoviny, idem si urobit tofu so spenatom,ale akurat mam dilemu,lebo o 17 idem s kamoskou do fitka a neviem,kedy mam dat obed. a hlavne veceru....lebo ist cvicit hladna nie je bohvieco ,ale zas ani cerstvo najedena nie je dobre...domov pridem az okolo 19:00,kym dieta okupem a ulozim je pol 8mej a to mi na bielkovinovu veceru pride dost neskoro...nejake tipy?

2momo2
24. jan 2014

@evelin1986 aj ja mám dnes na obed tofu, ale iba s čerstvou zeleninkou a celozrnným pečivom. Tak ja by som ti odporúčala dať si obed skôr - max o 12tej, potom možno o 16-16.30 nejakú lahšiu večeru a keď prídeš z fitka a budeš hladná tak v klude ešte nejakú čerstvú zeleninu - to môžeš do 20hod

evelin1986
24. jan 2014

Dakujem,tiez vidim skorsi obed ako naj moznost...dojem ho okolo 15:30 (ta pol hodka by nemala az tak vadit) a za hodku a pol by pri nadskakovani uz zaludok snad nemal protestovat.🙂

lydka84
24. jan 2014

palacinkyyyyyyyyyyyyy 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lenka1408
24. jan 2014

@lydka84
Ahoj, nóóóóó, vyzerajú super. Ja si dám na večeru. Keď som ich minule robila, tak som si dala do mraziaka, tak si ich vyberiem. už sa teším. 🙂

lydka84
24. jan 2014

@lenka1408 aj skvelo chutili na to ze tam nie je ani vajce ani mlieko nevedela som si to predstavit ale su fakt skveleeeeeeeee

lenka1408
24. jan 2014

@lydka84
ty si ich robila podľa receptu, čo si dala do knihy, že? ja už strašne dlho robievam palacinky bez mlieka a vajec, keďže som sa stravovala oddelenou diétou. ale ja ich robím trošku inak: 1 hrnček hladkej múky, 1 hrnček polohrubej múky, 2,5 hrnčeka minerálnej vody sýtenej (vždy dávam budišku, čerstvo otvorenú, aby nebola vybublinkovaná), štipka prášku do pečiva, trošku soli, 1-2 vanilkové cukry a ešte kryštálový cukor podľa chuti. Aj tieto sú naozaj výborné. Iné už ani nerobievam. Sú na nerozoznanie od takých, kde ide mlieko a vajce.

lydka84
24. jan 2014

@majkapetrisova s tym problem nemam ale ked dlho nejem mam taku octovu chut v ustach ...tak az do takeho stadia to urcite kvoli vode nenecham zajst....

lydka84
24. jan 2014

@lenka1408 presne tak chutia rovnako a prave ako citam tvoj recept velmi podobny tomu co som dala ja, prvy krat som experimentovala s celozrnou mukou dnes a prave pozeram ze som zabudla dat sol 😀

2momo2
24. jan 2014

@lydka84 palacinky vyzerajú úžasne - ja plánujem na nedeľu tiež palacinky, alebo lievance - ešte nie som rozhodnutá

lydka84
24. jan 2014

@2momo2 odporucam, ja lutujem ze som ich neurobila uz skor 😀 😀 😀

ketrinn
24. jan 2014

@andrea1516 no včera som bola zo sebou na alergologii a dnes z dcerkov ona robi jeden den dospely ch a jeden den zas deti ale v pohode 🙂porušujem od včera neviem čo somnou nestihala som ani pit ☹ ani dnes prišla som domou tak obed a na večeru bude asi tiež pizza len mam nachystanu aj čoko,robila som pokusy,lebo som do cesta nedala droždie ale sodu a kypriaci ale musim este vychytat neni to ono ale na vrchu ta cibula dusena z kukuricou je super dala som tam menšiu štvrtku zel .bujon ked som dusila a nechala som vychladnut a navrch tie feferony a tak tam sadli ako zadok na šerbel xiixi stavnate to bolo a este by som tam dala aj por ale nemala som:(ale chutilo .nemožem paradajky ani papriku ani feferon ale aspon ten 😉 temu neodolam aj ked ma bude potom zduvat xiix