90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
29. jan 2014

@matamisi skveleeeeeee
no som zvedava ako to zajtra dame ....

matamisi
29. jan 2014

Aaaaaaaa na piatok sa najviac tesim ...nhned rano sa budem merat a vazit 😵

lydka84
29. jan 2014

@matamisi ja ze an piatkovy obed 🙂

matamisi
29. jan 2014

@lydka84 jasne aj na obed 😀

lydka84
29. jan 2014

@matamisi 😝 😝 😝 😝 😝 po vitaminoch a vode to bude ina mnamka xixix

matamisi
29. jan 2014

@lydka84 od tolkej radosti ani nebudem vediet co si mam uvarit 😀

lydka84
29. jan 2014

@matamisi ja uz mam 5 napadov a neviem co by som si dala skor 😝 😝 😝 😝 😝 a to ledva vitaminy koncia xixi

andrea1516
29. jan 2014

@lydka84 dam vediet ako to ide 🙂

lydka84
29. jan 2014

@andrea1516 co myslis?

andrea1516
29. jan 2014

@lydka84 no pisala si drzim palce a ja na ved dam vediet ako my to ide 🙂

lenka1408
29. jan 2014

Ahojte bambulky, nehodí sa to sem, ale dnes som bola u toho gynekologa a zistilo sa, že čakám dvojičky 🙂 . sranda, že. povedal, aby som žiadne diety nedržala a jedla všetko. Povedala som si, že budem jesť pravidelne 5 krát za deň ako tu už spomínala aďka. Zajtra vám všetkým držím palce, aby ste ten vodný deň dali. Vy to zvládnete, ale netríznite sa za každú cenu. Určite to bude zabijak. Ja by som to asi nedala. Pa

lydka84
29. jan 2014

@lenka1408
jeeeeej to je jake super 😉 😉 😉 😉
takze teraz papas za troch 😀 😀 😀 😀

andrea1516
29. jan 2014

@lenka1408 ahojky gratulujem tesim sa stebou a dvojnasobne🙂takze nedietuj papaj casto a menej a davaj pozor na tich dorbcov v brusku 🙂a ostan snami aspon kukaj ako nam to ide a pis ze ty vy sa mate ako 🙂

lenka1408
29. jan 2014

@lydka84
No zatiaľ nie, lebo mi býva nejako divne. Ale povedala som si, že budem papať pravidelne každé 3 hodiny. desiatu a olovrant si dám ovocie alebo zeleninu. No a dúfam, že tak veľa nepriberiem. inak mám z toho hrôzu, že bude zo mňa riadna gula ☹

lenka1408
29. jan 2014

@andrea1516
Ahoj moja, ďakujem pekne. Jasne, nebudem sa trápiť dietami, ale zase nechcem jesť nezdravo. Skúsim tú pravidelnosť, lebo všetci hovoria, že to pomáha. Jasne, že tu ostanem, ak to nikomu nebude vadiť a budem si vás stále čítať. 🙂

andrea1516
29. jan 2014

@lenka1408 nebudes myslim ze to pisem za všetky a kludne pis ako sa ty dari ,,,aj ja som uvazovala a myslim ze u mna tiez ta nepravidelost jedenja je problem telo nevie co sa deje a uklada si zasobi preto nie som hladna vobec tak skusim tuto dietu zjednotit s 5krat jedenim ak sa to podari a uvidime 🙂a ty ked budes zdravo papat to bude tiez super kamaratka jedla cely cas zdravo a v ramci ormy cvicila mala je krasna a usmievava zdrava a oo behom dvoch tyzdnou sa vratila na povodnu vahu ...a mam zakaznicku ktora ma mesiac a pol do porodu a +25kg ja si myslim ze tehotenstvo sa da tiez zdravo zvladnut 🙂gratulujem

mirkapramukova
29. jan 2014

@lydka84 Ano dala som ich na utierku.No neviem,ale chutili tak som spokojna

miskakyska
30. jan 2014

dneska vodaaaaaaaaaaa 😀 😀
jupííííííííííííííííííííí

ketrinn
30. jan 2014

@lenka1408 no super 🙂hned dve ratoliestky stou dietou som mala predsa pravdu ,že ked si tehotna maš to nechat lebo potrebuješ toho viac 🙂držkaj sa a papaj nech rastu 🙂

ketrinn
30. jan 2014

@andrea1516 no moja tak skus tak ako ti radia doktory ,a uvidiš či to zaberie
🙂

aduss
30. jan 2014

ahojte kočuľky, tak v prvom rade vam dneska drzim palceky na vodnom dni a v druhom rade sa k vam uz dufam na 100 % zajtra pridam 🙂 tesim sa na vase ubytky po zajtrajsom vazeni a dufam, ze aj mna to bude tahat vpred 🙂

vevericka2002
30. jan 2014

aj ja drzim palce na dnesny den, ja vas budem podporovat, ale nakolko som si nasla na TT //, tak budem len moralna podpora. dala som dole 4 kg, do tabulky sa mozem este tento mesiac pomerat, na porovnanie... 🙂

mirkapramukova
30. jan 2014

Ahojte zienky,je tu niektora co ma dnes vodu????Ja sa chcem spytat ci mozem si dat caj a kavu.Lebo voda mi uz nejde 😢

matamisi
30. jan 2014

@lenka1408 waaau gratulujem....😉 a pekne vsetko papaj nech sa babetka maju dobre a pekne rastly....po porode ani chudnut nebudes potrebovat,budes na plno zamestnana tak ti kila pojdu same dole...🙂
@vevericka2002 gratulujem ....🙂
Tak uz dve tehulky tu mame,parada....dufam,ze ja tu pri vas neotehotniem.... 😀

matamisi
30. jan 2014

Ako sa vam dari dnes s vodou,mne zatial super🙂

matamisi
30. jan 2014

@mirkapramukova jaaa caj si mozes dat ale necukrit a kavu tiez bez cukru...ja som doteraz liter caju vypila a pol litra vody🙂

miskakyska
30. jan 2014

@matamisi aj mne v pohode..klop-klop 🙂

mirkapramukova
30. jan 2014

@matamisi uz som si spravila a dala som malu lizicku medu do 1,2 litra caju.... ☹ tak taky mini prehresok 😝 Ja uz 1,5 vody vypila a teraz mam pred sebou 1,2 litra caju...obed 🙂 tak dufam ze to dam a ze vecer ma nechyti nejaka zravka

matamisi
30. jan 2014

@mirkapramukova trosku medu nevadi....aj ja sa bojim vecera,ale mam na plane ist o 20.00 s babami ist spat ,aby som nezhresila 😎 doobeda som si svoje odcvicila,aby som vecer nemusela 😝

estachova
30. jan 2014

ahojte, ja som dnes zatiaľ veľmi málo pila, bola som u lekára a vrátila som sa až o 14hod. ale zvládam to, tak uvidím či aspoň 0,5kg bude dole, lebo u mňa je to bieda 😠