90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
28. feb 2014

@misena741 jasne ze budeeeeeeeeee, velmi sa na tie foto tesiiiim ?) to mas po kolkych dnoch respektive mesiacoch ??? a kolko kil dole???? vsetko potom napis k foto nech sa mame cim inspirovat , si nasim vzorom

matamisi
1. mar 2014

@lydka84 tak to ti gratulujem....normalne aj ja viem vydrzat len na vode cely den,ale zial moja dcera posledne dva tyzdne nevie v noci spat ,lebo sa jej zuby tlacia a z toho ma nadchu takze ani dychat nemoze tak sme celu noc hore:-X uz by som potrebovala sa poriadne vyspat 😝 o 12 dni ideme k ocinovi tak mu dam malinku do spalne nech sa konecne odnauci od nocneho kojenia a ja sa budem moct konecne vyspat a nabrat energiu🙂

matamisi
1. mar 2014

@misena741 aj ja dam sem foto,ale az po tretej vode,nech je poriadny rozdiel vydiet😉

lydka84
1. mar 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝
dobre rano dievcata takze mnohe z nas mali vcera vodicku, a je cas odvazit sa a odmerat, pridavam linky kde su tabulky s nasimi kileckami a mierami a samozrejme s úúúbytkami 😀 😀 😀 😀 😀
takze tabulka na kg:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...
a tabulka na cm :
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...
tak sup sup zapisovat sa
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
1. mar 2014

@matamisi no na moje pocudovanie voda sla bez problemov,a ovela lepsie ako prva vodam dokonca som sa jej ani nebala ako minule,,,,,,stale som popijala vodu s citronom a hodiny ubiehali aj v praci som ostala normalne potom som sla na masaz a lymfodrenaz, dosla som domov ze idem cvicit ale po 7 minutach som to vzdala , totalne bez energie som bola, drzat ruky hore bola katastrofa pre mna takze cvicenie vcera odpadlo.... hladna som ani nebola ale mala som pocit ze mi niekto zmyka zaludok take divne to bolo ale len pokial som bola na masazi a potom preslo aj to, doma som si zaliala bylinkovy cajik "stihla a fit" a toto je nieco neskutocne pre mna ..... to zabera na hlad na 110% a je uzastny takze ten ma zachranil 😉

misena741
1. mar 2014

@lydka84 drzim od 21.7,takze 7mes.boze ako to leti.aj ti pomaha ten caj?ja som si ho tiez kupila,ale nechuti mi.tak dnes sa vazime.ja som este v postely,nechce sa mi vstavat.ale uz sa tesim na vazenie. 🙂

misena741
1. mar 2014

@matamisi ja som tiez rozmyslk,ze az potom.no uvidim,musim sa odfotit a ak to bude ok,pridam to. 😉

lydka84
1. mar 2014

@misena741 sak ty si za 3 mesiacmi uz davno 😉
inak v noci som nemohla spat a tak som chcela kvoli vode, tak som chytila do ruk knihu dalsich 90 DD a rozhodla som sa ze po 90-tke idem na to na 3 mesiace na udrziavacku a potom ak este budem potrebovat tak sa vratim zase k 90DD 😉 😉 😉 😉 je povolnejsia takze aspon to co teraz sa povazuje za mini prehresky tak tak to bude ze dovoleneee 😝 😝 😝

lydka84
1. mar 2014

@misena741 mne ano, strasne tlmi chute dokonca teraz urobili Pur-er + ananas + slivka, a je skvelyyyyyy 1000x lepsi ako klasicky spalovac, ...ja pijem len bylinkove caje takze by som sa v nom mohla kupat aj teraz mam jeden zaliaty, na moje pocudovanie nie som hladna tak som i zaliala kavu + cajik mam a chystam sa cvicit ............ a inak som odvazena a pomerana uz a z vysledkov som happy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misena741
1. mar 2014

@lydka84 tak aj som odvazena. Zapis ma prosim vaha 60.5, teda - 4,5.som spokojna .mohlo by to ist troska rychlejsie.ty si dala kolko dole?ja idem tiez potom na udrziavacu.inak co je z andreou?Nejako ju tu nevidim 😉

lydka84
1. mar 2014

@misena741 takze od minulej vody -4,2kg ale tie cm 🙂 🙂 🙂 🙂 a od zaciatku dietky mam dole -11,8 kg 😀 😀 😀 😀 a Andrea neviem, musim jej napisat co sa deje ...bud nema internet alebo fakt netusim
a si zapisana

misena741
1. mar 2014

@lydka84 tiez musim zacat cvicit.rozmyslam aj nad fitkom. Na bud.tyzden chcem ist na masaz,tak si obhliadnem aj fitka.mne ten caj nechuti.ja pijem len vodu.zatial mi celkom chuti.

misena741
1. mar 2014

@lydka84 nie.zapis ma.tak mame narovnako ja -4.5.si spokojna?

lydka84
1. mar 2014

@misena741 a neskusala si cvicit JILL ? mna to velmi chytilo cvicis doma 27 minut a efekt uzastnyyy 🙂 🙂 🙂

lydka84
1. mar 2014

@misena741 velmi spokojnaaa,dala som si realny ciel , zdravym chudnutim aby to bolo do 5 kil mesacne ked to spriemerujem a zatial mi to ideeee,,,,,,, ak dam dole za dalsi mesiac 3,6 kg tak som si splnila ciel za 90 dni ..... mam momentalne vahu ako pred 15 rokmi...sice s cm je to horsie ale je to na dobrej ceste vdaka cviceniu , a som veeeelmi namotivovana ist dalej

misena741
1. mar 2014

@lydka84 nie neskusala.ale zacnem.ja len ten rotoped a cinky.inak pozerala som tu tabuku, ktovie kolko ludi este drzi.v january bolo velke bum a teraz uz nic.malokto ma zapis po 1 vode.som zvedava co teraz.po 3 vode budeme uz len my.mas tu udrzivacu dietu aj stiahnutu?Mohla by si mi to poslat!dik za zapis

majkushka
1. mar 2014

@lydka84 ahoj ktory den je prva voda ? dakujem 🙂

majkushka
1. mar 2014

@lydka84 obdivujem taaaaa

lydka84
1. mar 2014

@misena741 tak vyskusaj mna to velmi chytilo 🙂 🙂 🙂
no ja som to zistovala minuly tyzden a dosla som k zaveru ze po prvej vode tam maj 30 kociek zapisane ubytky ...a minuly tyzden sa mi ozvalo 20 ze drzia...s mensimi aj vacsimi prehreskami ale drzia a to je dolezite, takze ja som aj tak milo prekvapena ze kolko nas ide dalej ....
ja mam knihu original ale zda sa mi ze som ju nasla na internete ze sa da stiahnut, ak to najdem kde poslem ti link 😉

lydka84
1. mar 2014

@majkushka prva voda je 29 den....drzis 4 tyzdne a 1 den voda, zase 28 dni a 1 den voda, zase 28 dni a 1 den voda a potom 3 dni a 90dni ani nevies ako mas za sebou 😉
a ze dakujem ale nechapem v com 😀

kaciatkom
1. mar 2014

Ahojte dievčatá. No dnes sa nebudem vážiť na svojej vahe, lebo sme u svokrovcov. Váha mi ukázala 68,5 kg takze dúfam, že výsledok nebude nejak skresleny. Inak Vám gratulujem k nadmerným ubytkom. Ste super

lydka84
1. mar 2014

@kaciatkom blahozelaaaaaaam aj tebe aj aj chcem tolko aby moja vaha raz ukazala 🙂 🙂 🙂

kaciatkom
1. mar 2014

@lydka84 prosím ťa, môžeš mi zapísať úbytok -3,1kg? Mam momentálne len iPad a nedá sa mi dobre písať do tabuľky. Nechcem tam nič vymazať. Dakujem

lydka84
1. mar 2014

@kaciatkom jasne idem na to 😉

estachova
1. mar 2014

ahojte, tak už som pomeraná zapísaná do tabuľky, mám dole od minulej vody len -1kg, ale aj za to som vďačná, dúfam, že ďalší mesiac to pôjde lepšie a nebudú prehrešky 😒 😒 😒 , idem ďalej, idem variťsviečkovú, tak sa teším, si ju odoberiem bez smotany- hurá

lydka84
1. mar 2014

@estachova urcite to pojde len vydrzata hlavu horeee, neboj spolu to dame 🙂 🙂

vianoce2000
1. mar 2014

ahojte o akej diete sa tu dnes bavíte ??

lydka84
1. mar 2014

@vianoce2000 90-dnova rozlisovania dieta ....nieco poodbne ako delene strava .....ak chces pozri si prispevok odomna na strane 1615 , tam su linky kde si o tom vies precitat viac alebo stiahnut knihu 😉
a nebavime ale drziiiime 🙂

lydka84
1. mar 2014

@estachova nieco sa mi na tej tvojej tabulke nepaci, snad nemas 7,5 kg 😲 😲 😲 😲 😲

boldy
1. mar 2014

cauko, takze som sa zapisala k vam do tabulky... ste super po vode...dnes mam vodu ja, tak drzte palce 🙂