90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
27. mar 2014

@lovacka raz kupis stoji to par € .... a Jillien ta nelaka ??????? aj ja aj @matamisi chudneme aj vdaka nej 🙂

matamisi
27. mar 2014

@lydka84 no dobre si ma prehovorila 😀 a stvrtok bude velke vazenie,meranie a fotenie 😵

lydka84
27. mar 2014

@matamisi presne tak, stredu pijeme stvrtok bude strielat sampanskeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
27. mar 2014

@lydka84 JIll mam aj stiahnutu ale cvicim na orbitreku a potomuz nejako sami nechce resp nevladzem est epol hodku jill 😀 😀

lydka84
27. mar 2014

@lovacka chapem, ale aj tak ti odporucim striedat to, jeden den jill a jeden orbitrek a uvidis ci to nezacne lepsie zaberat ..... 🙂 😉

lovacka
27. mar 2014

@lydka84 som rozmyslala ze mesiac som dala orbitrek mesiac jill...zajtra si dam jill som doma ideme s malym to znamienko vyberat 🤐
idem si aj lahnut nech je rano cim skor za nami.
tak dobru noc dievcence

lydka84
27. mar 2014

@lovacka dobruuuuu

matamisi
27. mar 2014

@lovacka ja si myslim ako @lydka84 ti radi,keby striedas tak pojdu cm dole urcite...dobru noc

lydka84
27. mar 2014

@matamisi inak zacala som ripped ze celkom zabava ....s kolko kilovymi cinkami cvicis ??

matamisi
27. mar 2014

@lydka84 ja som ripped cvicila minuly mesiac week 2,3,4 a 1som preskocila ,lebo mi jedna baba poradila,ze je lahka,ze ju mam vynechat a cbicim s kilovimi cinkami...a ty?

lydka84
28. mar 2014

@matamisi len flase som amla 0,5 a teraz som vymenila za 0,75 ....

jeinabe
28. mar 2014

@lovacka hmmmm mňaaam dobrý nápad s tou praženicou, to si musím uvariť na ďalšie bielkoviny.... 😀 a k tomu celozrný chlebík..... 😵

jeinabe
28. mar 2014

Včera som si chcela ešte večer dať kúsoček vysnívanej čokoládky a pripraviť sa na dnešný prvý vitamínový deň, no ale nevyšlo to.....prišla som z práce a malý mi celý deň zvracal a hnačkoval, ale dnes je to už zatiaľ faaajn.....takže nebol čas....dúfam, že dnešný deň zvládnem bez hriechu 😀 ...zatiaľ mám 1kg dole.... 😉
Ináč obdivujem vás dievčatá, že už ste pred cieľom...... 🙂

jeinabe
28. mar 2014

Dievčatá prosím vás, ešte mi vysvetlite tú Jillien...to každý jeden level sa cvičí 30 dní? Stiahli ste si ju na DVD? Má to účinok? Je to ťažké, dá sa to zvládnuť? Ďakujeeeeemmmm.... 😉

lydka84
28. mar 2014

@jeinabe do ciela mame este daleko len 90 den sa nam blizi 😀 😀 😀

lydka84
28. mar 2014

@matamisi no podla mna rippe 1 je dost zaberak na nohy ....

lydka84
28. mar 2014

@jeinabe Jill cvicime podla youtube ... alebo inych www stranok kde su videa nahrate, popripade si ich mozes stiahnut do svojho pc - poniektore ..... .......kazdy druh sa cvici inak, shred sa cvici 3 levely kazdy 10 dni, riped sa cvici 6dni+1 den pauza 4 tyzdne atd .... odporucam skupinku tu na MK https://www.modrykonik.sk/group/2077/
je zamerana prave na cvicenie s jill a tam sa vsetko docitas, ja tiez cerpam len odtial ... a pomaha mne sa vdaka tomuto cviceniu pohli pekne cm smerom nadol ..... 😉

jeinabe
28. mar 2014

@lydka84 dik za info, takže dám sa na to....tie baby naozaj krásne schudli..... 😉

lydka84
28. mar 2014

@jeinabe mna namotivovali prave fotky v tej skupine co som tam videla ....a vidim na sebe ze cm pekne klesaju ,,,,

jeinabe
28. mar 2014

@lydka84 tak to aj mna motivovali tie fotky.......inac krasne si schudla, pozerala som tabulku..... 😉

jeinabe
28. mar 2014

@lydka84 a začínala si tým shredom 1,2,3 ?

lydka84
28. mar 2014

@jeinabe no z tych cm som nadsena aj ja kolko slo dole ....s kilami horsie ale nevadi sak cm vidiet 😉

jeinabe
28. mar 2014

@lydka84 veď práve aj cm sú podstatné, aspoň si spevňuješ telo....

lydka84
28. mar 2014

@jeinabe ano isla som shred prvy ale cvicila som to okolo 45 dni ...mala som tam 2x 5 dnovu pauzu - kramy ..... ...ide o to ze odcvicis 10 krat prvy level a ides tak na druhy ...ak nebudes moc cvicit denne nevadi len cvic .....stale dalej ....

lydka84
28. mar 2014

@jeinabe presne tak od druhej vody viac menej stojim ale na cm idem dole ..... a to je super lepsie ako keby vaha ukazovala menej ale saty by boli tesnejsie....

jeinabe
28. mar 2014

@lydka84 myslím, že na začiatok mi to bude úplne stačiť 😀 ....aspoň nejaký pohyb.....pri prvej diéte som cvičila na rotopede, ale už som ho dala preč, lebo slúžil ako vešiak 😀 ...takže cvičiť určite chcem začať popri diéte....

lydka84
28. mar 2014

@jeinabe ja som zacala po prvej vode ....januar som bola chora a nevedela som sa dostat z vianocneho zapalu priedusnice ...a poviem ti je to zaberak, prvy krat pohoda a po druhom dni som myslela ze nevstanem z postele....vyzera to hravo ale zapotis sa az az 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
28. mar 2014

ahojte cice 😀
my uz mame vybrate znamienko aaj navarene....fu na ranajky jeden banan obeda som sa nevedela dockat mala som kalerab a mrkvu z polievky a krkovicku na sampionoch a syrovej omacke 😀 😀 zaberak den tak malo som nejedla asi ani jeden den ako dnes na ranajky ktore som mala o pol 11 😀 😀
este pocvicim a mam uspesne dalsi den za sebou. a kedze som navarila tonu ryze 😅 zajtra mam urcite nejake rizotko

lydka84
28. mar 2014

@lovacka krkovicka v syrovej omacke ???? 😕 😕 😕

lydka84
28. mar 2014

@matamisi a co cvicis teraz ked uz mas aj riped za sebou ?????

matamisi
28. mar 2014

@lydka84 doobeda 6w6p a vecer banish .... dnes som si volny den spravila aj od cvicenia aj od diety....zajtra zacinam s bielkovinami... :-P