90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
27. jún 2014

@lydka84 aj ja som sa medzi lososom a morcacim rozhodovala a vyhralo morcacie 😉

lydka84
28. jún 2014

@matamisi u mna vyhral losos 😝 😝

matamisi
28. jún 2014

@lydka84 dobru chut to si pochutnas 😉

lydka84
28. jún 2014

@matamisi no to ano idem na nakup kupim zeler a urobim si k nemu zelerove hranolky, uz teraz sa tesim ... som odmerana odvazena tak hura 90 dni 😝 😝 😝

matamisi
28. jún 2014

@lydka84 aj ja som sa odmerala,odvazila a aj odfotila 😉

lydka84
28. jún 2014

@matamisi ja som sa fotila predvcerom tak sa dnes uz nebudem ... ale normalne sa tesiiiiim ze zaciname zas spolu 🙂

matamisi
28. jún 2014

@lydka84 aj ja sa tesim,ze budeme sa spolu motivovat,ale ja som bola teraz taaaaak strasne hladna a unavena,lebo uz od 5.00som hore a po tych dvoch ovocnych dnoch ovocie ani vydiet nemozem tak som zjedla mozzarelu s rajcinou 😠 ved mam dnes bielkoviny 😀
O pol noci som isla spat dva krat som malinku kojila a uz od 5.00hore no neviem ako dnesok zvladnem.mm nema volno a ja sama s detckami 😝 este ma byt dnes cez 30stupnov,auto sme pred dvoma tyzdnami predaly a na druhom ide mm do roboty tak nemam ani ako niekde ist len na bicykly ale v tom teple asi tazko niekam pojdem.... v pondelok ide mm do nemecka kupit auto,dufam,ze sa mu podari a nech som uz mobilna 🙂

lydka84
28. jún 2014

@matamisi ja som prave dosla z nakupu : melon, banany, broskyne, nektarinky,hrozno, paradajky, cuketa, rimsky salat, rukola, olivy, zeler, ladovy salat - riadne som sa vysantila pri ovoci a zelenine xixi 😀 😀 😀 😀 😀 prave som si dala banan a obed bude losos so salatikom ideme na zahradu rano bola zima ale teraz je v celku prijemne .... tak ideme po hrasok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacka
28. jún 2014

ahojte cucisky 🙂
ja som taka mrtva.... 😝 vcera sme mali tu firemnu akciu a beoirusila som bielkoviny comu sa naramne tesim 🙂
prisla som domov o 4:30 a uz ma maly zobudil cize som ako vyorana mys 😅 😀 😀 😀 😀 sme skoncili nakoniec este na disce a baby ci verite ci nie od 11 nieco do 4 som ale ze vkuse tancovala....nohy ma tak bolia ze tyzde ich budem davat dokopy.....ale co je hlavne ze ide vaha dole 🙂 a dnes to je uz ze 69 rovnych.cize aj vcerajsie cvicenie mam odmakane na parkete 😀 😀
dnes vecer budem cvicit plus to svihadlo sa uz tesim strasne prestrasne....este 4 kg chcem dat dole a budem mozno spokojna 😀
vcera som mala mini saty 😀 ma tak vsetci chvalili az som neverila ze to fakt mne hovoria 😀 😀 😀
a od pondelka by som asi parkrat tyzdenne zacala chodit aj do posilky nech mi da trener nejake cviky na brusne svalstvo a trosku ma povedie tak uvidim 😝 rozmaslam nad ty uz dlhsie a tym ze pocas skolky sa mi neda teraz je idealna prilezitost na to 😀

lydka84
28. jún 2014

@lovacka ahoj no super .... inak tanec je velmi vhodny k chudnutiu, my sme to minule zhodnotili s kamoskou ze ked sme chodili kazdy tyzden do Irishu sme super vyzerali a vaha klesala ... ale potom sme chodit prestali ... k tym 69 kg blahozelam, krasne ti to ide dole a aj k tym komplimentom v minisatach samozrejme 😉 a ktoru posilku zvazujes a kde?

lovacka
28. jún 2014

@lydka84 dakujem lydus 😵
ja robim v presove a mame blizko roboty jednu najleosiu v PO.tak to pojdem omrknut v pondelok a kamoska tam ma trenera nejakeho dobreho kamarat tak uvidim....len sa bojim toho ze oni mi asi urobia aj jedalnicek a to bude koniec s 90 dnovkou 😨 ☹ lebo predpokladam ze k cvicebnemu planu robia jedalnicky

matamisi
28. jún 2014

@lovacka no ja som blondina ja som hladala ten prvy link co dala ,ale aj tento je dobry 😉
A uz si dnes vyskusala svihadlo?ja idem zachvilu nato 😵

lovacka
28. jún 2014

@matamisi 700 som dnes dala....ale necvicila som na orbitreku mam take otlaky na nohach ze svihadlo mi stacilo az az 😝

matamisi
28. jún 2014

@lovacka super ja som prvy den dala 740 takze tak isto ako ja...a co hovoris na svihadlo..

matamisi
28. jún 2014

kedze to je uz pol roka co sa stravujem podla delenej stravy a taky isty cas aj cvicim tak vam sem dam moju premenu...vsetko sa da len treba makat a nevzdavat sa...jasne,ze som velakrat zhresila a kebyze nejem kazdy den cokolady tak urcite vyzeram este lepsie ,ale nevadi budem nadalej makat a raz budem mat dokonalu postavu 😝 @lydka dakujem ti,ze si ma tu vzdy povzbudzovala bez tejto skupiny a skupiny na fb chudneme s jill by som to urcite nedala... 😅 DAKUJEM 😵

lovacka
28. jún 2014

@matamisi wau ze aka cica

matamisi
28. jún 2014

@lovacka diky,ale este vela potu musi pretiect ,aby som bola cica 😉

lydka84
29. jún 2014

@matamisi wau wau wau jaka cajocka po 2 detoch a 6 mesiacoch chcenia 😉 😉 😉 😉 😉 😉 si nam obrovskou inspiraciou a vzorom 🙂

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 diky,ale bez teba a tejto skupiny by som urcite takto nevyzerala....este raz diky Lydka 😉
Co budes dnes varit?ja budem asi jest rizoto zeleninove,lebo vcera mm babam spravil a este zostalo tak si asi dnes to dam a k tomu kysle uhorky 😵

lydka84
29. jún 2014

@matamisi ale dala som som tu len sem tam motam 😀 😀 😀 😀 asi si urobim pecene zemiaky alebo nove na paprike a k tomu zeleninovy salat .... este nie som rozhodnuta na 100%

lydka84
29. jún 2014

@matamisi a pocuvaj z coho este chces chudnut ? a kam sa chces dochudnut ? aky mas dalsi ciel ?

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 ppocuvam ta 😀 este zo vsetkeho po 2-4cm a do prs by som chcela pribrat 😀 neviem preco ,ale na fotkach uz celkom dobre vyzetam,ale v skutocnosti to tak neni 😝

lydka84
29. jún 2014

@matamisi na fokach vyzeras skvelo a v skutocnsoti urcite tiez 😉

lydka84
29. jún 2014

@matamisi zemiaky so zeleninovym salatm spapane, recept pridany do kucharskej knihy a teraz rozmyslam co si uvarim na zajtra do prace na UH den 😖 😖 😖 😖

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 ach jaj ,ja som bola mm zaviest do roboty a dala som si u neho pizzu 😅 takze dneskajsi den 0bodov,dokonca som ani necvicila,ale vecer svihadlo musim dat!!!!!!!!! 🤐 a zajtra neviem co budem jest,lebo asi pojdeme do budapesti k svokre 🙂 c

lydka84
29. jún 2014

@matamisi tak sa nechas prekvapit co uvaro svokricka 🙂

marinka58
29. jún 2014

čaute baby, tak ja od zajtra tiež začínam od znova, už som raz skúšala ale nepodarilo sa mi to, dúfam, že teraz to výjde

@matamisi ty si sa krásne vymykala vidno, že si cvičila, si kočica 😵 😵 😵
a aký je tvoj cieľ?

@lydka84 ty naša motivátorka 😅 aj vďaka tebe idem odznova už som sa popísala do tabuliek 😅

lydka84
29. jún 2014

@marinka58 ahoj ja som zacala vcera opat po 3 mesiacoch 90-tky a 3 mesacnej pauze 😀 😀 😀 😀 😀 takze sme v tom spolu 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

marinka58
29. jún 2014

tu čítam baby, že drtíte na švihadle, myslíte, že to bude mať nejaký účinok aj bez švihadla, keby som len tak poskakovala "akože na švihadle" 😀 😀 ja som začala tiež cvičiť Jill fučím pri nej ako vrtulník