90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
29. jún 2014

@matamisi tak si si to prehodila, aj tak sa da 🙂

lydka84
29. jún 2014

@matamisi tak to nezavidim, ja som tiez taka nedobra este som sa nedala dokopy do dovci, snad sa to moje travenie pozbiera raz dva

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 ja neviem preco ,ale posledne roky mam zle vyprazdnovanie aj 3-4dni nejdem na zachod a ked uz konecne idem tak je to horsie ako porod 😢 hrozne nieco a to kazdy den na lacno pijem prevarenu teplu citronovu vodu potom hned slivky vo vode co su 24hodin namocene a tam tiez horucu vodu dolejem nech je tepla a 4litre vody za den vypijem a nic mi nepomaha 😕

lydka84
29. jún 2014

@matamisi ja mam momentalne po egypte opacny problem ....

lydka84
29. jún 2014

@matamisi neskusala si pohankove vlocky alebo vlakninu psylicium, ?

marinka58
29. jún 2014

@matamisi no podla mna ty si už svoj boj vyhrala, vyzeráš skvele hlavne vidno, že cvičíš žiadna huspenina, to ked pozriem na seba brrrrrrrrrrrr
dnes som si už zacvičila Jill tak aspon čosi a od zajtra idem bielkovinovy den, dúfam, že na to do rána nezabudnem 😅

marinka58
29. jún 2014

@matamisi u mna funguju sušené marhule a ovsene vločky zaručene

lydka84
29. jún 2014

@marinka58 @matamisi na mna zabera kava s mliekom, este ani nedopijem a uz utekam 😀 😀 😀 😀 😀

marinka58
29. jún 2014

@lydka84 na každého niečo iné len si treba najst to svoje, inak je to prirodzene že niekto ide za den 3 x a iný zase raz za tri dni pokial to nespôsobuje iné problémy...

jeinabe
29. jún 2014

@lydka84 ja mam zajtra tiez UH a tiez som chcela slovensku ryzu,ale prisla som nedavno na to,ze mi dosla...takze zajtra cestoviny so zeleninou..,a vecer sladke,len neviem co skor si dam 😀

lydka84
29. jún 2014

@marinka58 to ano suhlasim ja kedze jem vela ovocia a zelniny prblem s tym nemam

lydka84
29. jún 2014

@jeinabe co skor? a na co ams chute? z coho vyberas?

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 pohankove vlocky nepomahaly a psylium som jedla prve tri mesiace tak to som kazdy druhy den ,to bolo perfektne ,ale uz mi ten psylium lezol hore krkom,ale asi zacnem znovu 😝
@marinka58 susene marhule mi nepomahaju a dokonca ani figy 🙄
@lydka84 kavu neznasam to by skor grcala 😀
Moj mm 4krat za den a obidve dcery vzdy po kazdom jedlo to je 3-4krat 😀

lydka84
29. jún 2014

@matamisi no tak sa asi budes musiet vratit k psyliu ked ti toto robilo dobre

lovacka
29. jún 2014

@matamisi ja mam ten isty problem ako ty....aj 3-4 dni trvy kym mi treba na wcko som uz zufala z toho...rano pijem teplu vodu s citronom tak ako ty ale teraz posledne dva dni coo som skakala cez svihadlo hned som sla 😀 😀 😀 😀 dnes 900 preskokov, 30 minut orbitrek a brusacikyk tomu 🙂
a inac mne tiez nepomahaju ani susene marhule ani slivky ale urcite zabera velke mnozstvo cerstvych marhul,slivak a hrozna...toho ked mame na zahrade a jem kazde rano tak aj na zachod chodim 😅

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 asi 😝
@lovacka ze 900 super,perfektne to ma rychlo dobehnes ja dnes 1400 bez prestavok,nechcelo sa mi odychovat,lebo som to chcela mat rychlo zasebou,ach a ku koncu prisiel sused,ze co sa to robi v pivnici 😕

lovacka
29. jún 2014

@matamisi a skace z vacsej casti nohy spolu nie prava lava.....ale mala som co robit som mala strasne tlaky v hlave 😕

lovacka
29. jún 2014

@matamisi dufam ze zajtra dam tisicku 😵

matamisi
29. jún 2014

@lovacka ja som este neskusala spolu nohy...jasne ,ze das tisicku 😉

matamisi
30. jún 2014

Ahojte...pomoooc ja sa nudim 😝 od vcera tu prsi tak nemozem ist s babami ani von,vsetky hracky mi tu porozhadzovaly po celom byte asi ma porazi 😅 mm isiel vcera po robote hned do nemecka auto pozret a cakam kym mi zavola,ze kupil a mozme ist k svokre ak nekupi zostavame doma 😲 zachvilu dam malinku spinkat,ale cvicit sa mi nechce 😕 asi dolahlo na mna toto hrozne pocasie 😲 prvy den prazdniny a hned a jej prsi 😠

marinka58
30. jún 2014

čaute kočice, tak ja som nezabudla, ýe o dnes začínam 😅 😅 😅 hneď ráno som sa zobudila veľmi hladná, tak som si dala 2 broskyne a zopár mandlí a hneď aj kávu zaliala lebo inak neviem čo by som ešte pojedla, potom ma ten hlad prešiel a teraz si varím lečo už mi tu rozvoniava, to zbaštím hneď o 12
inak neviem či môžem dnes si dať aj nejaký olovrat ako sa poznám vydržať do večere to sa nedá, bude to v pohode ak si dám o 16:00 jogurt biely alebo nejakú zeleninu? nebude to spomaľovať chudnutie?

@matamisi aj u nás prší ale ja mám rada aj takéto dni tak 2-3 a potom zase slniečko

lovacka
30. jún 2014

ahojte,

@marinka58 urcite zo zaciatku zjes toho viac...ja si bezne dam oriesky alebo susene ovocie ak citim hlad.
ja mam dnes vitaminy a tak papam salatik so slnecnicou.
poobede si dam este melon, ktory tu mam narezany.
@matamisi ja som niekde pozerala ze sa nohy viac namahaju ked cvicis spolu cez svihadlo tak neviem cvicim tak ze spolu,potom prava,potom lava a zase spolu a po 50 si to menim ale snazim sa nohy spolu urobit viac ako striedaciek.
dnes mam o zabavu postarane...caka ma zavaranie cucoriedok 😝 mnam budu cucoriedkove muffinky 🙂

matamisi
30. jún 2014

@lovacka moze byt,ze spolu nohy sa viac namahas 😉 ja niekedy tiez vyskusam 🙂 a potom skaces na jednej? tak to si dobra,ja len utekam,ale po tej 800 uz zo mna tecie pot 😵 milujem to ked po schodoch idem domov a hned do sprchy 😵

matamisi
30. jún 2014

@lovacka mnam cucoriedky posly mi zopar aj maffinky 😵

lydka84
30. jún 2014

@marinka58 ahoj kludne si daj aj jogurt cez bielkovinove dni ako olovrant ak chces ale hladaj taky co ma co najmenej cukru ... zeleninu po 12-stej mozes kolko chces a aj ovocie ja si davam aj teraz abstim melon 😝 😝

matamisi
30. jún 2014

Mm kupil auto jupiiii uz budem mobilna po dvoch tyzdoch 😀 a uz sme v madarsku 🙂 dnes som si spravila volny den od cvicenia 😎

kvetka58
30. jún 2014

@lydka84 aha a nemusím tam mať 4 hodiny odstup? obed (bielkovina) - olovrant (zelenina) trda pre mna neskutočne tak dlho bez jedla byť 😀

dnes som jedla to lečo obed aj večera a teda mám ho plné krky 😝 zajtra si urobím jasmínovú ryžu so šampionmi a mrazená zelenina už teraz sa teším ako sa nabaštím 😵 😵 😵 ale aj tie paprikové zemiaky čo si dávala recept vypadajú fantastiky

kvetka58
30. jún 2014

@matamisi tak ja som si dnes zacvičila inak ako inokedy, dala som 600 preskokov to si ma ty inšpirovala 😅 striedavo obe nohy a potom na striedačku pravá ľavá, dala som ešte tú výzvu na zadok ale len dve série a brucho, kedže manžel prišiel neskoro domov Jill sa dnes nekonala ale aj tak cítim, že dnes stačilo
dúfam, že aj zajtra dám zo 2 série na zadok teda ja cítim viac nohy ako zadok 😕

kvetka58
30. jún 2014

@lydka84 a nemáš typ ktorý má najmenej cukru? ja kupujem biele ale nevyznám sa sacharidy som nejako neriešila doteraz

kvetka58
30. jún 2014

@lydka84 a melón sa môže jesť až po 12:00 kedže je to zelenina? ja som plánovala dať si ho zajtra na raňajky