90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bubulacka
23. júl 2014

@lieenka13 no ja sa vzdy utesujem, ze je to necelých 30 min aj so strecingom a ze to musim dat. Ale cely človek ma boli, to je pravda.... Ale zasa úplne tomu rozumiem, nemám žiadny pohyb, stále len sedím ako knedla, takze telo teraz čumí, čo mu vystrájam, ze uz 12 dní denno denne pohyb 😀

lovacka
24. júl 2014

dievcata ja som nasrata ale ze uplne
vobec som neschudla za posledny mesiac ale ze vobec 😝 ani cm a to cvicim stale 🙄

bubulacka
24. júl 2014

@lovacka nie je možné, ze si uz prišla na svoju ideálnu váhu? A cvičením uz iba formujes postavu?

bubulacka
24. júl 2014

Baby dnes mam škroby. Mozem papať kukuricu varenu? Dakujem! 🙂

lovacka
24. júl 2014

@bubulacka no od idealnej vahy mam teda riadne daleko 😀 😀 😀 😝 😝 😝 pri vyske 176cm asi 70kg nie je ideal 😔
ale ze ani cm neubuduju 🙄 to co je a to nejem vobec pecivo ani sladke viac menej no proste nerozumiem
asi zacnem jillian 6w6r alebo neviem fakt netusim ako je toto mozne 😠
ja dnes som mala na obed a veceru hlivovu polievku a na zajtra si urobim tarhonu a k nej hlivovy perkelt

lovacka
24. júl 2014

@bubulacka jasne ze mozes dnes je ten den kedy bez akehokolvek problemu si ju mozes vychutnat 😀 😀 😀 mnam ale ze by som si aj ja dala

bubulacka
24. júl 2014

@lovacka no uz som to nestihla, nevedela som ci mozem tak zatiaľ čaká v chladničke 😎
No podla mna je tá váha super, zase si treba uvedomiť, ze po pôrode telo ako 15 ročne dievča nema každý 😀 niektoré kocky tu na MK síce maju to stastie, ale napr. ja aj ked som neviem kolko sportovala a jedla len velmi malo, nikdy som nebola chudá, vzdy som bola skôr pevnejšia - svalnata, nikdy nie velkost XS 😀

lovacka
24. júl 2014

@bubulacka velkost XS ani mne nehrozi 😀 ja som bola stale tak 38 velkost.ani viac ani menej teda potom to nabralo spad po porode na XL 😝
moj hlivovy perkelt na zajtra sa uz vari dam si k nemu tarhonu tu uz mam uvarenu aj ked je to z bielej muky ale co uz posledne som jedla len tie grahamove cestoviny a to sa mi k tomu nehodi 😀 😀 😀
este ma caka cvicenie sprcha a spat a zajtra posilka o 4 tej 🙂 sa uz tesim velmi prevelmi

lovacka
24. júl 2014

tak dievcata ja mam odcvicene....leje sa zo mna tak som spokojna...zacala som znova jill ale je to iny masaker 😝 no m 😝 ala som co robit odcvicila som to tak na 50% ale neva za par dni sa do toho dostanem a budem cvicit naplno 🙂

matamisi
24. júl 2014

@lovacka zavidim aj by som rada cvicila,,ale musim este par dni pockat 🤐

lovacka
24. júl 2014

@matamisi dala som si 6w6p a brusaky a 20 minut orbitrek no mam dost 😝
neviem co mam robit vaha mi uplne stoji klesla minuly tyzden na 68,8 to bolo zatial najmenej co som mala terza je znov na 70 😢 nechapem tomu 😔

lieenka13
24. júl 2014

@bubulacka tiez sa motivujem tym ze je to len 30 min, ale mala mi akurat o takomto case zaspava a teraz sa mi uz naozaj nechceeeee ☹ Ale citim, ze ako som trosku pochudla, tak sa na mne este viac vsetko trasie, chcelo by to pohyb.

lovacka
24. júl 2014

zajtra sa mam vazit a kedze som nic neschudla myslim si ze mi trener zmeni aj jedalnicek a budem musiet dodrziavat jeho plan.
inac merala som si lytko a mam ho hadam hrubsie ako pred mesiacom 😕

lovacka
24. júl 2014

@lieenka13 ja bezne cvicim az po tom ako dam maleho spat a koncim aj o pol 11 niekedy aj neskor 😝

lieenka13
24. júl 2014

@lovacka no zda sa, ze sa z toho nevyhovoriiiim 😀 😀 😀 musim tiez zacat 😀

lovacka
24. júl 2014

@lieenka13 veru nevyhovoris sa pridaj sa k nam a sup sup stiahnut Jill a cvicit 😀

matamisi
24. júl 2014

@lovacka moznoze by si potrebovala restartovat telo a aspon tyzden necvicit a potom zas makat...ja zajtra idem domov a v sobotu sa budem doma vazit a merat tak ti potom poviem ci po 4tyzdnovej pauze som pribrala 😝 dufam,ze nie....inac ma porazi..

lieenka13
24. júl 2014

@lovacka stiahnutu ju uz mam asi 2 tyzdne 😀 len ja som lemra lemrava 😀

matamisi
24. júl 2014

@lieenka13 tak pome sup,sup zapnut pc a cvicit 😉 pisanim a stazovanim neschudnes 😝 a o pol hodku tu chceme vydiet napisane,ze s teba leje pot a trasu sa ti kolena 😉

lovacka
24. júl 2014

@lieenka13 ak sup sup podme cvicit.ja mam tiez dnes prvy den odcvicene 😀
@matamisi ja neviem co to je ale vobec to nie je dobre nepaci sa mi to 😝 takmer vobec nejem ziadne pecivo chlieb cestoviny grahamove nechapem tomu fakt nie ako priberat nepriberam lebo 70kg mam uz vyse mesiaca ale ani neide dole.a nerozumiem preco 🙄

lovacka
24. júl 2014

@lieenka13 uz si mohla mat odcvicene 😀

lydka84
24. júl 2014

@lovacka ahoj moja nestresuj prave to ze cvicis sposobilo ze si schudla tuk a nabrala svaly, na vahe to nevidiet ale na cm urcite ano , len tak dalej 😉

lovacka
24. júl 2014

@lydka84 lydka praveze mam pocit ze ani cm neubudli ba naopak 😨 lytka a stehna sa mi zdaju vacsie ako pred mesiacom 😕

lovacka
24. júl 2014

brucho mam uplne hrozne mlandrave 😝 ja uz neviem ako zhodit z brucha 😝

lydka84
24. júl 2014

@lovacka no vidis vypalila si niekde tuk a nabrala svalovinu na stehnach a litkach 😉

lovacka
24. júl 2014

@lydka84 ja ti raz neviem no uvidim co zajtra povie trener moje brucho je naozaj otrasne

lydka84
24. júl 2014

@lovacka neboj sak na to ho platis aby urobil s tebou spolu zazrak nie? 😉

lovacka
24. júl 2014

@lydka84 sak hej idem 5x aziaden zazrak nie je vidiet 😝 len aby som ho neplatila zbytocne 🙄

lovacka
24. júl 2014

prave som si vyratala idealnu vahu k mojej vyske a viete co mi vyslo?62kg...cize este 8kg by som mala schudnut....rozmyslam prave ci njem velmi vela na ranajky a desiatu ovocia. Ja zjem strasne vela melonu mozno aj 1,5 doobeda....chodim sice casto na wc ma vela vody ale ci nema prilis velky podiel cukru a preto nechudnem 😅

lydka84
24. júl 2014

@lovacka vsetko chce svoj cas, par rokov dozadu som aj aj cvicila pod dozorom trenera a prinieslo to svoje ovocie treba vydrzat a necakat zazrak za mesiac 😉