90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
15. nov 2012

čaute kočky, takže som práve dojedla tú moju excelentnú pizzu, nikdy som nemala taký dobrý pocit, bola veľmi chutná.
Tak sa chcem so všetkými podeliť o prípravu 🙂
Takže cesto už viete, krásne mi vykyslo (nechala som ho kysnúť 2 hodiny), cesto som si rukou roztlačila na pekáč potretý olivovým olejom do kruhu, tak, že som cesto zo stredu vytláčala k okrajom. Okraje som si potrela s roztlačeným cesnakom zmiešaným s troškou soli, olivovým olejom a mletou sladkou paprikou, celé cesto som potrela tenučkou vrstvou domáceho pretlaku, na to som pohádzala čerstvé nakrájané šampiňóny, kukuricu a posypala korením na pizzu. Piekla som 13 min( lebo som chcela takú chrumkavú, inak pečiem asi 9 min) na 200 stupňov. Bolo to úžasné, jedna báseň 🙂 Skúste neoľutujete.

katarina789
15. nov 2012

@estachova
@cutty
@lucky14 Dakujem ;) dnes mam ovocny den tak hadam ovocicko pomoze aj na moju chorobu.

kacena24
15. nov 2012

ahojte tak ja som to vcera cele pokazila ☹ ale som spat vdaka Tanicke...dnes som mala len tanier polievky,nech to nejak odcinim....vecer si dam druhy a staci a od zajtra zase bielkoviny...vaha mi ukazala 77 kil,tak dufam,ze som to cele nedovrzala....a ze tych 5 az 7 kil mi este zide.... ste skvele babulky ako sa drzite 🙂 len tak dalej 😉

skamo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina789
15. nov 2012

@kacena24 🙂 usmev ani nechci vediet kolko krát som JA porusila ... zaklad ze stale najdes ist cestu dalej ... pojde nam to pomalsie ale urcite kila sa pohnu ... velky obdiv patri tym kt. dokazu ist bez prehesku ...

zuzu1104
15. nov 2012

@skamo žiadne tablety a ani nápoje nezaberajú,treba sa len dobre stravovať a cvičiť, to jediné pomôže, ostatné je len vyhodenie peňazí, už som sa o tom x krát presvedčila

katarina789
15. nov 2012

@zuzu1104 presne tak chodila som do Natur Haus , pila som zelenu kavu ... a akurat som sa musela premahat tie veci uzivat .... je to nezmysel ... radsej vela pit , obmedzit sladke, chlieb .. a jest viac krát do dna ...🙂

ajka804
15. nov 2012

ja si to nemyslim ja som z tej kavy schudla co mi predal som spokojna este raz dakujem skamo

katarina789
15. nov 2012

@ajka804 kazdy ma sice ine skusenosti ... ,ale ja urcite za take veci peniaze davat nebudem kazdy nech robi ako uzna za vhodne 🙂 ja to nepreferujem ... a nemusim ... ponaucila som sa . 😀 😀 😀

zuzu1104
15. nov 2012

@katarina789 no moja myslím, že sa nás nájde viac takých, ktoré si to myslíme, aj som dokonca pracovala s prípravkami na chudnutia, ale až keď som to na sebe odskúšala, až vtedy som to stopla a prestala to predávať, lebo by som sa za to len hanbila a klamala ľudí

katarina789
15. nov 2012

@zuzu1104 Stale na 100% ?? 🙂 Uz si si tak zvykla ze nepocitujes hlad ?

zuzu1104
15. nov 2012

@katarina789 áno stále na 100%, už mi iné jedlo ani nechýba, niekedy by som si síce dala niečo nezdravé, ale už som si zvykla a takto mi to vyhovuje. A ty ako Katka? Aké je dnes ovocko?

zuzu1104
15. nov 2012

@katarina789 Už týždeň mi mešká m-ko a neviem či je to z toho, že držím diétu a že teraz veľa cvičím alebo to bude niečo iné :(

katarina789
15. nov 2012

@zuzu1104 Tak ja som dnes kustik porusila ,ale len koli tomu ze som lieky brala ...ale snazim sa inak pekne dodrziavat od kedy som sa nakopla .... pekne tesim sa ze sa Ti tak dari dufam , ze raz aj mne to tak vkuse pojde ... bez prehresku ale dnesok ani nepovazujem ze som nieco navyse zjedla ... papam pekne nadalej kazde 2 hod. ovocicko 🙂 auz sa neviem dockat kedy budem mat UH 🙂 ten den MILUJEM 🙂))))

zuzu1104
15. nov 2012

@katarina789 tak super si fantastická 🙂
Ja tiež tento deň milujem, ja ho mám dnes, robila som pizzu. Vyskúšaj určite ten recept, čo som sem dala, veľmi si pochutíš, to ti garantujem 🙂

kacena24
15. nov 2012

@katarina789 :dakujem moja....no ja som vedela ist bez prehresku len prvykrat a to ked som bola 3 mesiace po porode....pekne som dala dolu 33 kil a ziadne vybocenie z cesty,ale ja sa uz nejak na taku cestu vratit neviem....ja som uz taky pochabel,ze pekne sa drzim aj tyzden,dva a pak baaaaaaaach a pak som jak odtrhnuta z retaze 😀 sa cudujem sama sebe ako som to predtym zvladla

katarina789
15. nov 2012

@kacena24 tak to velky obdiv 33 kg dat dole stoji riadnej namahy ... teraz kolko este potrebujes zhodit ??

kacena24
15. nov 2012

@zuzu1104 aj ja si robim pizzu...davam na nu sampiony udusene na cibulke, cerstve cherry rajcinky a davala som uz aj brokolicu...prihodila som ju k tym sampionom a tam sa pekne udusila....riadna mnamka 😉

kacena24
15. nov 2012

@katarina789 nooo len teraz do leta som zase pribrala zo 72,8 kg na 86,7 kil,tak zase zhadzujem to...ted 77 kilov,ale do tehu by som chcela 70 kil

zuzu1104
15. nov 2012

@kacena24 noo fakt pizza super zasýti, však? Ja moc nemusím cibuľu, tak ja som si tie šampiónky len tak porozhadzovala po pizzy, ale inak je to veľmi dobrý obed s radosťou by som si ho zopakovala 🙂

kacena24
15. nov 2012

@zuzu1104 joj je to super obed....veru aj ja by som ho rada opakovala... najlepsi den z tych styroch dni 🙂

zuzu1104
15. nov 2012

@kacena24 som toho istého názoru a ešte to sladké na večeru, to je proste paráda. Ja si o hodinku dám veterník s horúcou čokoládou 🙂

kacena24
15. nov 2012

@zuzu1104 fiiii to bude skvela vecera... ja mam inak pri tomto najvacsi problem,ked pride den vecere sladkeho...potom mam co robit stopnut sa,aby som nezjedla toho sladkeho viac

zuzu1104
15. nov 2012

@kacena24 ja to zas chvála Bohu viem, lebo inak by som zožrala asi celý pekáč, ale stopnúť sa viem 🙂

kacena24
15. nov 2012

@zuzu1104 no ved prave,chce to vela namahy stopnut sa 😀

zuzu1104
15. nov 2012

@kacena24 Práve som dovečerala a musím povedať, že som ani celý veterník nezbaštila, len polku, nevládala som,to je tiež pokrok :D

zuzu1104
15. nov 2012

Kočky ja sa s Vami pre dnes lúčim, idem do kinaaaaaa na Twillight a už sa veľmi teším, v kine si nedám ani pukance a ani kolu, takže to bude fajn a zajtra idem opäť na ovocie, ale len ovocie, žiadna zelenina🙂 majte sa tu krásne a dúfam, že zajtra si prečítam len samé pozitívne správy, čo tu napíšete 🙂

kacena24
15. nov 2012

@zuzu1104 tak to je skvelé moja....riadny úspech 😉 uzi si to v kine...papa

matchgame
15. nov 2012

@lucky14 ahoj!!! no som rada, že si ešte tu 😉 som sa nejaký čas trápila na Dukanovi, vypekala tie smiešne placky z otrúb a tlačila do seba biele jogurty 😖 ešte teraz ich cítim. Zhodila som na 67, celkom to potešilo, ale potom prišlo obdobie problémov, na dietu som ani nepomyslela a jedávala, teda žrala 😠 čo prišlo pod ruku. Momentálne mám plných 71 kíl!!! ☹ dnes mi to moc nevyšlo, zajtra mám neskorú pracovnú večeru, takže reálne to vidím až od soboty. Ale to už ozaj musím zabrať lebo ináč môžem nakupovať novú garderóbu 😔 a ty si na tom s váhou ako?

lucky14
16. nov 2012

Dobre ranko koceny!!! Takze vysleodk od pondelku presne 2,3kg dolu.....tesim sa ako male dieta....a to som mala v ut a str vecer 2dcl cerveneho vinka...dnes bielkoviny....pokracujem s velkym usmevom na tvari!!! Krasny den prajem vsetkym a pevnu volu!!! 😀 😀 😀