90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yasmin88
24. mar 2014

@lydka84 Ahoj lyduus,ja volako nic nestiham,zhanam novu robotu a tak...teraz same oslavy,tolko jozkov v rodine same pokusenie🙂inak celkom sa drzim,ale cvicit sa mi hrozne nechce,v sobotu korcule s manzelomokrem toho nic Incas plavaren,po vodnom dni -5.9kg hroooozne tesim

zebatox
24. mar 2014

@ingeborgnicol no to chapem len pre mna je raw nerealne kedze ja zeleninu nemusim a financne dost narocne je to... neviem si predstavit stale jest len ovocie zeleninu uz teraz ma obcas boli zaludok ked jem menej a hlavne nieci teple ked nesam do seba

catherrine
24. mar 2014

Ahojte som tu nova a rada by som sa pridala k vam drzim uz vyse mesiaca 90 dnovu no schudla som cca 4 kg je pravda ze obcas porusim...no nejako mi chyba podpora snad ju tu najdem....a chcem sa opytat kolko ste scudli za 1 mesiac......dakujemmm

matchgame
24. mar 2014

@lydka84 hlásim že z tiramisu nepadol za obeť ani kúštiček 😀

lydka84
24. mar 2014

@lovacka ahoj no blahozelam ak k kg aj k cm...pekne si zisla prsia ale aj sirka chrbta - obvod pod prsiami isli dole rovnako co je skveleeeee 🙂 🙂 velke blahozelaaaaaaaam a tesim sa s tebou 😉 😉 😉 😉 😉

lydka84
24. mar 2014

@mirkapramukova hlavne ze drzis a nevdavas sa, poviem ti aj mne tie vitaminove dni lezu krkom, ale na dnes som robila plnene pecene jablka a normalne ze skvely obedik 😝 😝 😝 😝 😝 uz sa v celku aj preto tesim na udrziavacku ze tam je vitaminovy den kazdy 6 😀 😀 😀 😀 ................. a za mesiac 3 kg urcite das aj aj cm pojdu dole 😉 😉

lydka84
24. mar 2014

@yasmin88 jeeej nadherny vysledok (inak moj ciel je mat 70 kil 😉 ) len tak dalej a k pohybu sa treba trosku prinutit a potom to uz bude droga bez ktorej nebudes vediet zit, ale pomaly sa otepluje ( s vinimkou dneska ) tak snad nas to bude tahat viac von a budeme sa viac hybat 😀 😀 😀

lydka84
24. mar 2014

@catherrine ahoj vitaj medzi nami, ak sa zapises do tabuliek budeme len radi ... linky na ne najdes na strane 1550 ... aj vsetko ostatne o nas co sme a co stvarame 🙂))) a neboj spolu to urcite dame a budeme sa podporovat atahat v pred 😉

lydka84
24. mar 2014

@matchgame supeeeeeer blahozelam k neochutnaniu 😀 😀 😀 😀 😀

zazulkaa
24. mar 2014

Ahojte, ako Vám ide tento tretí mesiac, myslím či sa váha pohla smerom dole, prípadne či stojíte..

zebatox
24. mar 2014

Ahojte ja mam dnes 12ty den 🙂 viem nemam na vas co uz mate 3ti mesiac ale zatial bez vaznyvh prehreskov svokra sa zo mna smeje ci za 90dni schudnem a potom 90dni budem priberat tak ma nasr.la a ja jej ukazem !!!
Len bohuzial necvicim lebo mam problemy s krizamibrutal ma bolia aj ked sedi M a nie este cvicit....

lydka84
24. mar 2014

@zazulkaa ja s apomalinky zacinam pohiyat smerom dole ..dost skoro tyzden pred vodou 😠 ale mozem si za to sama prve dva tyzdne samy prehresok 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lydka84
24. mar 2014

@zebatox ahoj ani sa nenazdas a aj ty budes mat za sebou 3 mesiace .... odporucam aspon chodzu ak mozes ... 10 000 krokov v sviznejsom tempe bude stacit 😀 😀 😀 😀 😀

zazulkaa
24. mar 2014

@lydka84 Po pravde ja som tomu tiež moc nedala..ale neboli to veľké prehrešky, ale boli no..a stojí to, prípadne ide trošku vyššie, radšej sa ani nevážim..tak som si povedala a od nes idem na plno 🙂 uvidím čo to ešte dá, skúsim pridať trošku ten pohyb, cvičenie a nech ešte čoto ide dole 🙂 normálne mám teraz pocit, že keď zjem niečo čo nemám tak hneď priberám, už mi z toho šibe :D

lydka84
24. mar 2014

@zazulkaa neboj az tak lahko sa pribrat neda .... no musime sa snazit aby sme sa dostali k tym svojim cielom ..ja ten svoj snad dam do velkej noci ked sa uz nepodari za tych 90 DD

jeinabe
24. mar 2014

Zdravím všetky dievčatá, rada by som sa k vám pridala 😉 ...zajtra nastáva môj prvý deň....v roku 2009 som držala túto diétu a schudla som 13kg, potom som hneď nabrala 2 kg, čiže 11 kg som si udržala rok a pol, kým som neotehotnela.....dnes som sa asi po 2 rokoch postavila na váhu a to ma už naštartovalo vrátiť sa späť....takže idem sa k vám zapísať do tabuliek....a ešte sa chcem opýtať, či sa držíte presne receptov podľa knihy? Ja som vtedy varila podľa seba, na čo som mala chuť, ale samozrejme som dodržiavala dni za sebou....takže idem do toho.....dúfam, že budem mať pevnú vôľu ako predtým.

zazulkaa
24. mar 2014

@lydka84 TAk ja už som svoj zvládla, ale tak zapáčilo sa mi to keď to išlo tak pekne dole aj potom 🙂 Verím, že sa trošku posnažíme zatneme a budeme spokojné 🙂

lydka84
24. mar 2014

@zazulkaa urcite ano, len sa treba trosku venovata trosku viac cvicit a este vaic sa snazit dodrziavat 90 DD a pojde to k nasej spokojnosti 😉

lydka84
24. mar 2014

@jeinabe aho vitaj medzi nami ... co viem podla knihy nejde ziadna, varime na co mame chut a sem tam experimentujeme s knihou ..... zalozili sme si vlastnu kucharsku knihu kde sa inspirujeme navzajom, snad sa pridas a budes aj ty nas inspirovat 😉 😝 😝 https://www.modrykonik.sk/group/5470/ 😝 😝

jeinabe
24. mar 2014

@lydka84 ďakujem a už idem aj nakuknúť do knihy.... 😕

lydka84
24. mar 2014

@jeinabe snad ta v nej nieco zaujme 😉

yasmin88
24. mar 2014

@lydka84 ved na to jediné sa spolieham, pekné počasie jednoducho láka von..to asi skôr niečo pre mna, prechádzky s havom, bicykel, korčule, ale rozmýšlam nad tou jill, ked ju tak ospevujete...žeby som dnes skúsila............?? 🙂

lydka84
24. mar 2014

@yasmin88 skuus a hlavne nevzdaj to a yvdrz do konca ja som to po 5 minutach chcela vzdat ale som happy ze mam za sebou uz cely shred 30 dni ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak hura do toho

lydka84
24. mar 2014

@yasmin88 len nezabudni cvici sa v botaskacha a kolena nemsu presahovat spicky 😉

2momo2
24. mar 2014

@zazulkaa ahoj! som na tom úplne ako ty - po druhej vode viacero malých prehreškov, takže som radšej ani nevyliezla na váhu. Teraz som si povedala, že sa zameriam viac na pohyb, no ale dnes to žiaľ nedám 😖

lydka84
24. mar 2014

@andrea1516 ahoj no co je s tebou neozyvas sa nam, ako sa mas ???

matamisi
24. mar 2014

@lydka84 cauko...mail ti dosiel? inac mne dlho vaha stala a teraz co som bola 10dni prec tak mi za tych par dni 2cm so vsetkeho ubudlo a na vahe 1,5kg 😵 a to som jill dala len raz a kazdy den som chodila na lymfu a vacu power 😵 a myslim si ,ze aj ta citronova voda rano pomaha 🤐

lydka84
24. mar 2014

@matamisi ahoj nepozerala som este , dorobim obedik na zajtra do prace a poziem ..... 🙂

lydka84
24. mar 2014

@matamisi doslaaaaa dakujeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

catherrine
24. mar 2014

Dakujem za privitanie...no nebude vadit a sa odmeriam az teraz ja sa nemeriam ked drzim tuto dietku len sa vazim xi....ozaj a co to vlastme cvicite a ako casto...?dakujem