90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
5. jún 2016

@eririka tak ja so mala teraz to iste ...zajtra zacinam zas bielkovinami odznovu , lebo posledne dva tyzdne tragedia to bola ...... snad uz to pojde ...

mariana242
6. jún 2016

@lydka84 🙂 ja vcera zle zle dnes si beriem melon 🙂 tak nebudem mat cim porusit 🙂

lenka1408
6. jún 2016

@lydka84 ahoj, tak dnes som veru začala. dúfam, že to vydržím. 🙂

lydka84
6. jún 2016

@lenka1408 ja tiez , mala sopsky salat ik a prave som aj dovecerala...na zajtra si idem urobit kelovy privarok so zemiakmi ...dufam ze vydrzime obe

lydka84
6. jún 2016

@mariana242 ja sa na melonik tesim zajtra

mariana242
7. jún 2016

@lydka84 no ako?ja som teraz opekala s detmi ze rychla vecera 🙂 ale len ovocie cely den ,zajtra este neviem co ... sa mi nechce varit

lydka84
7. jún 2016

@mariana242 tak ja som od vcera zacala odznova zatial fajn tak som sama zvedava ako dalej

minnie55
8. jún 2016

Ahojte 🙂 Môžem sa k vám pridať ? Držím diétu už tretí týždeň, ale mám nejakú krízu, dochádzajú mi nápady, čo variť a momentálne mám pocit, že by som zjedla aj vola 🙂 Dnes mám uhlohydráty 🙂

mariana242
8. jún 2016

@minnie55 ahoj 🙂 no inspiracia nna varenie najhorsie... ja mam zajtra UH a asi si dnes urobim pyrohy a bude mnamka 🙂 alebo posuchy robim z ovsench vlociek so zeleninou alebo ovocie a ovsene vlocky a mas placky fajne

lenka1408
8. jún 2016

ahojte, baby mám dilemu, kde patrí slovenská ryža a tarhoňa. normálna obyčajná ryža patrí medzi škroby a slovenská ryža a tarhoňa medzi uhlohydráty ako cestovina, či???? dnes mám uhľohydráty - na obed som si spravila palacinky bez mlieka a vajec, miesto cukru som dala med. a na večeru neviem, lebo teraz mám pocit, že sladké už nechcem, ale uvidíme. no a zajtra vitamíny - môj zabijak ☹

minnie55
8. jún 2016

@lenka1408 slovenska ryza je cestovina 🙂 Ja mam zajtra tiez vitaminovy den, uff.....

lydka84
8. jún 2016

@lenka1408 aj moj zajtra bude tazky, mam melon hrozno a banany snad to dame ..... a @minnie55 ma pravdu , slovenska ryza aj tarhona su UH su to cestoviny

matrix87
9. jún 2016

Ahojte,pridavam sa k vam,zacala som od pondelka,dufam,ze to vydrzim 🙂

lydka84
9. jún 2016

@matrix87 jeej aj ja a @lenka1408 sme zacali v pondeok tak sme na tom rovnako .... a ako to baby ide ?? ja dnes fajn dokonca bez orieskov, len ovocie a zeleninova polivocka .... rozmyslam co si urobit na zajtra

lydka84
9. jún 2016

@matrix87 a este pozvala som ta do skupiny kde su receptiky , snad ta inspiruje a aj ty nejaky pridas aby si inspirovala ostatnych 😉

matrix87
9. jún 2016

@lydka84 mne sa zatial celkom dari tiez. predtym som mala detox, takze niektore tie jedla vyuzijem aj tu 🙂 paci sa mi, ze nemusim varit dve jedla, pre seba a pre manzela so synom, takze vyhodne... dokonca dnes, co som si myslela, ze manzel bude jest len pizzu svoju, tak si dal ovocie namiesto toho 😀
a dakujem za pozvanku 🙂

mariana242
9. jún 2016

@lydka84
@matrix87 ahojte ja som dnes mala cuketove placky a mnamka. Jedla cela rodina 🙂 zajtra jablka a banany 🙂 keby som sa dostala do lidlu tak aj melon cez vikend planujem volnejsie bude oslava

lenka1408
10. jún 2016

@lydka84 no ide to celkom v pohode, zatiaľ som neporušila. včerajší deň som zvládla celkom dobre, ale už večer som bola nejaká hladná a bolela ma hlava. dnes si spravím ryby, manžel mi chytil ostrieže, tak si ich opečiem na masielku. a na zajtra neviem čo vymyslím.

eririka
10. jún 2016

babenky, koľko ste už schudli ?

lydka84
10. jún 2016

@minnie55 ahoj poslala som ti pozvanku do skupiny - rcepty k 90 DD diete, snad sa niecim isnpirujes a aj inspirujes nas co papas ty

lydka84
10. jún 2016

@matrix87 tak to je fakt super ze sa to da oddelit a zjes nieco bez prilohy napr...a to varenie je jednoduchsie

lydka84
10. jún 2016

@lenka1408 ahoj ja sa tiez drzim ... ja ma na zajtra zemiakovo kelovy privarok ...

lydka84
10. jún 2016

@eririka tak dnes mame len 5 den, ja som sa popravde nevazila a ani sa zatial nechystam kedze zatial je to o vode a ta dost kolise podla toho co clovek zje

monya13
21. jún 2016

@lydka84 super pomocka....ja drzim prave druhy den a celkom fajn....mam 75 po porode a v auguste sa mi vydava sestra tak drzime obe spolu 😀

zuzka2010
23. jún 2016

@monya13 ahoj, zajtra mas bielkoviny?zhanam partacku na dietu, zacala by som zajtra, ale sama to nedam..

monya13
23. jún 2016

@zuzka2010 ano mam bielkoviny..pod do toho..ja som dnes 4 den a v pohode....ziaden hlad ako pri ostatnych dietach co som drzala a mam 3 cm z brucha dole lebo som po porode

zuzaneckanr
23. jún 2016

skuste si k tomu piperine forte doplnok vyzivy a kila pojdu dole rychlejsie

monya13
23. jún 2016

@zuzaneckanr a co to je za doplnok?

zuzaneckanr
23. jún 2016

@monya13 je to doplnok stravy... mne ho odporucila svokra ktora vdaka nemu schudla 18kg a nenastupil u nej jojo efekt

zuzaneckanr
23. jún 2016

@zuzaneckanr je na prirodnej baze cize v nom nie jje ziadna chemia, ja ho uzivam a odvtedy chudnem rychlejsie, lepsie mi pracuje metabolizmus citim sa celkovo lepsie viac energie mam