90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
4. feb 2009

ahojte holky, nestíham teraz už dva dni dobehnúť k pc, pretože som u sestri a domov chodím večer. No ale dúfam, že dnes už stihnem nakuknúť.
držím všetkym palčeky chuduľky. 🙂

marika009
4. feb 2009

zuza80-9kiiiiiiiiilno to je uzasne moc gatulujem to je fantasticke 🙂 😲
ja mam dnes vodu tak uvidim co zajtra ide to celkom v pohode nie som ani hladna .tak sa drzte vsetky a zuzy no to je inspiracia-----------je to proste uzasne tesim sa s tebou ja som si kupila ten carnitin tak uvidim ako to pojde dalej . dufam ze aj ja to budem moct napisat neskor.papa

zuza80
4. feb 2009

morenka,určite budeš mat aj ty a nie len 9kg,ale omnoho viac. 😉
marika vodičku vydrž,už je večer ak sa ti bude dat, chod skoro spat.dúfam, že ten carnitin zabere.ja pijem čaj hanasaki,aj ten má podporovat chudnutie a ešte pijem aj zelený čaj.
ale dnes som zhrešila,dala som si dva také celozrnné rohlíky v hypernove so syrom ☹

jaja0110
4. feb 2009

Babenky ja sa dnes zatial drziiim, cely den pojedam len cerstvu zeleninu a mozarelu syr, zatial hladna nie som, lejem do seba aj vodu a sem tam coldrex kedze som riadne nascipana 😝

aniel
4. feb 2009

zuzzka-super

morenka-tak len sa pekne uč, budeme držať palčeky.

miresta-ani ja moc nestíham ísť k PC

jaja0110-ty moc nehladuj pri maličkých musíš mať energiu 🙂

jaja0110
5. feb 2009

Dievcata tak som predsa len zhresila 😅 spravila som si prazenicu so zeleniou co by nebolo zle kedze som mala bielkovinovy den, ale jedla som to o 22-hej 😝 😝 som nestihla pred 20-tou no co uz 😒
tak dobruuu 😔

alka875
5. feb 2009

aniel ,reduktil veľmi nezabral,ale teraz po vianociach som zase niečo nabrala .tak sa musím prinútiť znova ,ale nejako nemám pevnú vôľu,stále niečo poruším.Držala si tú mliečnu dietu? ako to išlo??

jesika26
5. feb 2009

alka875--prečo ti reductil nezabral???Koko mg si mala 10 či 15?????

bystricanka
5. feb 2009

ahojte baby
nečítala som vás dozadu, lebo ste toho véééľa popísali. Nezanevrela som na vás a ani na diétu. Stále sa snažím chudnúť, ale bez vás, lebo som v BB a mám zlý prístup na net 😒

zuzka...super, že si tak schudla. Som na teba pyšná. 😵 😵

marika...ako si zvládla včerajší vodný den? 😨

jaja...no nevadí, že si zhrešila. Však to dnes pri dvojčatách vybeháš a dáš si menšiu porciu zemiačikov 😉

bystricanka
5. feb 2009

ozaj aniel....ten steper je dobrá vec? Lebo ja som si ho kúpila a neviem, či som zbytočne nevyhodila prachy. Ale pravda je, že vždy ked idem okolo neho, tak si aspon 5minut pocvičím

miresta
5. feb 2009

ahojte, tak dnes by som mala byť doma, aspoň dúfam, takže si vás prečítam aj dozadu čo ste prežili

zuza80 - teby som si prečítala, keďže sme na spoločných dňoch, no zhodila si krásne, ja toľko nie, ja len 5 kíl. No ale možno pomalšie, tak lepšie. Vodu som nev&držala o štvrtej som si dala ananás. A hrozne ma bolela hlava. Dnes už je lepšie.

tak sa zatiaľ držte, potom sa ozvem , pekný deň 🙂

bystricanka
5. feb 2009

miresta...ale však pekne si zhodila. Ja za mesiac len 4 kilá 😖

aniel
5. feb 2009

alka-jaq som mliečnu vydržala len chvíľu,ale ide to pri nej rýchle dolu,ale aj hore

bystričanka-neviem či sú to neni ybytočne vyhodené peniaze u nás cvičí na ňom skoro celá rodina,ale či zaberá tak si myslím,že trochu áno,ale dá sa to docieliť aj inými cvikmi 😉

miresta s ananásom si nič NEPOKAZILA,ten odvodňuje

























e

zuza80
5. feb 2009

ahojte,tak ja mám zatial v sebe jeden banánik a dva čaje.dnes si spravím fazulu.bystričanka ved 4kilá je tiež úspech, hlavné je, že tie kilá idú dole a nie hore 😉
miresta-určite je lepšie pomalšie chudnutie ako to rýchle,ale kedže som mala vela kíl,tak to išlo rýchlejšie dole a ako som písala, už rátam s tým, že tento mesiac to už tolko nebude.možno tiež 5kg a aj to budem spokojná. ono asi pomohlo aj to kojenie.mna v ten vodový tiež bolela hlava, tak som si dala kafé a trošku sa polepšilo.ale zmákli sme to dobre obe.počkaj aké budeme chudulky na leto, nás nebudú spoznávat 😀 a to platí pre všetky, budeme SEXI!!! 😉
jaja-nemyslím, že to bol prehrešok, kedže chodíš spávat o druhej, tak nemusíš mat výčitky

marika009
5. feb 2009

zuzy -tak som to zvladla a mam dole 6kg rano som sa vazila . a to som bola zo zaciatku nestastna ze to nejde dole. som velmi rada

bystricanka -vodu som zvladla celkom dobre,nebola som ani hladna vobec som to neporusila a som nesmierne
rada a to som mala pokusenie veceer,lebo som si hladala recept na dnes na com si pomaskrtim a
vtedy to boli rozne chutky a zacala som rozmyslat co si dam ,ale bolo uz 10hod.vecer tak som sla radsej spat a rano som bola taka stastna ze som to vydrzala cely den o vode. da sa to ale musime sa vela zapriet a to hlavne vecer 😅

miresta-ved to je pekny vysledok nie?????,,,,,,,,,bud rada ze sa nam to pohlo dole 🙂

bystricanka-kedy mas vodny den????????

tak ahojte babenky zatial papa

bystricanka
5. feb 2009

mari...ja už som mala vodný. Aj ja som to zvládla v pohodke, aj ked mna tiež večer chytal strášny hla. Ale dalo sa to zmáknuť 😉

aniel...čo si takú medzeru spravila?Dieťa ti pomáhalo písať? 😀

jaja0110
5. feb 2009

joooj dievcata dneska tazky den 😝 najprv som nestihla obed o 12-tej lebo krpce sa mi po 30 minutach zobudili, tak som "jedla" za chodu o hodinu neskor ako som mala a potom som sa vytocila ked som ich krmila, tak som si od nervov dala maly kusok cokoladky 🙄 🙄 no slahne ma! 😒 🤐

marika009
5. feb 2009

jaja0110- to vobec nevadi ze si nestihla obed o 12 ja stale obedujem okolo pol druhej aby som vecer nebola velmi hladna no a vecera ta ista ,iba mensie porcie .takze kedy si urcis obed vtedy ho mas ja to nemam tiez pravidelne a kilecka isli dole .no a veceru vzdy pred osmou .niekedy si davam o 7hod .aby som nebola velmi hladna vecer a je to v poriadku. teda u mna to tak funguje.

jaja0110
5. feb 2009

marika- dakujem, ja som myslela ze tie 3-hodinove (resp. 4-hod.) odstupy medzi jedlami su dolezite....ale mne to v takych intervaloch nevychadza, jem ked mam cas 😒 a na ranajky mavam pohar vody ale ovocie uz potom akosi nestiham 😒 ale hadam to az tak velmi nevadi 😉

aniel
5. feb 2009

bystričanka-mne moja vždy ťuká do počítača a preto aj teraz chodím menej .Je nevyspitatelná,vždy niečo vymyslí

marika009
5. feb 2009

jaja0110--ak nestihas ovocie tak si daj pohar dzusu to je namiesto ovocia aj v knihe sa to tak pise.takze ked nie ovocie tak pohar dzusu a potom az obed.drzim palce neboj pojde to ,mas toho dost s takymi drobcami je to tak ze na seba nemas cas .ale aj tak to lzvladnes uvidis.papa a prajem aby ta babulienka posluchali ,su velmi zlatucke neboj dovolia sem tam maminke aj ten obed . 🙂 bude to fajn.

jaja0110
5. feb 2009

marika-dakujem, si zlata 🙂 🙂

zuza80
5. feb 2009

marika-no vidíš,že to ide dolu a pekne. ono sa to chce vážit čo najmenej,potom sú tie výsledky viditelnejšie. ja by som sa chcela teraz vážit až po dalšej vode,ale to asi nevydržím.gratulujem

aniel
5. feb 2009

teda baby vy ste dobré ako vám to ide dolu 😵

aniel
6. feb 2009

idem sda odvážiť ,ale myslím ,že nešlo dolu nič.No ako som predpokladala nič 😎

gucz
6. feb 2009

čauko aniel tak aj ja som sa dnes odvážila, mám dolu 2,4 kg, ale teda s riadnymi prehreškami. Teraz som mala mrchu a žravú nemoc, ešte včera som znuchávala čo by som zbodla, padla za obeť manželova napolitánka, hanbím hanbím..... Dnes cestoviny

miresta
6. feb 2009

ahojky žienky, no ale nám to ide pekne dolu, či pomalšie alebo rýchlejšie, hlavne že kilečká ubúdajú.

zuza80 - čo dnes papáš, ja vôbec neviem čo si mám urobiť. Nemám akosi nanič chuť. Totiž zase ma bolí hlava, už skoro týždeň v kuse. Už sa idem zblázniť z toho. ☹

melania85
6. feb 2009

baby, poslete mi prosim tu knizku na adresu: sokolova@inplus.sk???
Ja tuto dietu drzim tiez, ale nemam tu knizku a kamoska ju pyta...
Dakujem krasne a blahozelam vsetkym k ubudajucim kileckam

jaja0110
6. feb 2009

Ahojte, ja mam dneska cestoviny, ale spagiet som sa uz prejedla 😀
Neviete poradit nejaky receptik na zapekane cestoviny- co s cim a ako? 😅 Dakujem 🙂

zuza80
6. feb 2009

ahojte ja som si dala cestoviny s orechami,mala som na to strašnú chut. miresta, to máš migrénu?asi je najlepšie k dr.,alebo to si už absolvovala?
melania pošlem ti to.