90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

antdem
23. mar 2009

Ahojte. Nehlásila som sa cez víkend,lebo sme neboli doma. Víkend bol super- mali sme wellnes pobyt celá rodina. A ja som poctivo držala 90dňovku- aj keď to bol problém nevybrať si zo švedskych stolov tie všakovaké dobroty. Poctivo v sobotu ovocie a včera bielkoviny, ďalšie 1 kg mám už dole 🙂 - spolu za 25 dní 5,5 kg. Dnes mám škroby. Držím všetkým palce.

monique02
23. mar 2009

ahojte kocky,
prosim mozte aj mne niekto poslat tie knizky? adresa je monika.nogova@azet.sk (dakujem pekne)

ja som 90 dnovku drzala asi 2 tyzdne a schudla som 4,5 kg ale potom som prechladla a sadlo mi to na usi, hrdlo aj priedusky, tak som si sla pre antibiotika, potom sa mi zdalo ze uz mi je lepsie tak som znovu nabehla na 90 dnovku a znova sa mi to vratilo ☹ ma niekto podobnu skusenost? myslite ze to moze byt z toho ze som tak rychlo schudla? neviem co dalej, asi to teraz tak na 3 tyzdne odlozim, kym sa nedam dokopy a potom zacnem znova

drzim palce vsetkym aby sa im podarilo schudnut podla ich predstav 😉

dada27
23. mar 2009

Ahojte prosím mohli by ste aj mne niekto poslať tie zázraćné knihy na chudnutie s receptíkami?Moja adresa dagmar.potocka@post.sk.Ďakujem veľmi pekne.

jesika26
23. mar 2009

monique02, dada27 - už by ste to mali mat v mailoch 😀

dada27
23. mar 2009

ďakujem dostala som,ale keď tak uvaźujem asi sa na to dám až po Veľkej noci. 😀

claudee
23. mar 2009

ja si myslím, že najlepšie je neodkladať to 🙂 myslím to začinanie 🙂 potom sa môže stať, že vyprchá odhodlanie 😝

ja som mala mať dnes UHL, ale jedla som, čo prišlo 😠 zajtra ovocie a tento týždeň chcem poriadne zabrať, lebo v nedeľu ma čaká prvá voda 😉 som si istá, že to neporuším 😎 aleboooo 😀 😀 😀

zuza80
24. mar 2009

ahojte
tak som sa u mamičky pekne rozožrala,neviem kolko som pribrala, na váhu radšej nejdem. jedla som všetko, dni som vobec nedodržiavala,tak od dnes idem na to znova.nebude to 90dní ani nie tak prísne,ale ten základ dodržaivat budem.dnes som mala na ranajky kúsok banánu čo nedojedol drobec a na obed bude cottage syr s chlebíkom.masa som už prejedená 😝
no musím si vás prečítat,pretože nejako som pozadu,je tu nejako vela nových chuduliek.
marika-ako sa darí?

marika009
24. mar 2009

zuzy-ahoj uz si mi tu chybala.ja som tiez pobabrala vikend naplno vsetko doradu a rozny mix.mali sme rozne oslavy tak som vsetko chutnala,povedala som si ved to dodrziavam dobre tak teraz to mozem pobabrat .ale uz od vcera znova naplno no a na vahu aj ja radsej nejdem az niekedy koncom tyzdna .nechcem zazit sok lebo urcite by som bola veeelmi znechutena sama zo seba.zuzy a na cez ten spln som schudla vtedy 2kg ale 1kg sa vratilo tak neviem .no ale chcem este aspon 2-3 kg dole tak preto spekulujem a prehresila somm.myslim si ze este take 2-3 mozno 4kg sa mi podari dat dole a bola by som celkom spokojna.inak ved potom budem mat udrziavacku znova 90dni tak budem este davat veeelky pozor. keby sa vaha zastavila na tych schudnutych kilach tak by to bolo uzasne. ale drzim aj tebe palce moc .urcite sa nam to podari dotiahnut na tie vysnivane kila. tak sa drz a zatial papa.

zdravim aj vsetky nove chudulky a drzte sa .drzim moc palce nie je to narocne iba vecer je to u mna stale bojovanie ale inak zvladam dobre.vecer ma laka vsetko ale to je skor z nudy ked neviem co mam robit tak by som jedla nieco.veceere su nahorsie teda pre mna urcite.tak hor sa do diety.ahojte a drzte sa.

martinaj
25. mar 2009

ahojte 😀 ja som sa vcera po mesiaci vazila a dala som dole 8 kil 😀 parada 😉

melania85
25. mar 2009

martinaj - blahozelam..
baby poslite mi prosim tu druhu knizku - udrziavaciu ... martina.sokolova@atlas.sk

marika009
25. mar 2009

ahojte kocky ako vam to ide?vidim ze zo starych chuduliek som tu pomaly sama .kde ste vsetky?dufam ze sa drzite .tak hor sa do chudnutia. mne zostava uz len 12 dni.tak musim este dobre zabrat.no apotom udrziavacku.drzte sa papa

antdem
25. mar 2009

ahojte. Tu som 😀 .Dnes mám ovocko- a už som aj zhrešila, robila som chlebíky(dnes mam sviatok 😉 ) a nezvládla som to. No ja som hrozná....Najlepšie mi to ide, keď nie som doma a nemusím variť a vstúpiť do kuchyne, ale to je len raz za 100rokov ako napríklad tento posledný víkend 🙂 . Zajtra mám vodu 😖

claudee
25. mar 2009

ahoj 🙂
ja som mala bielkoviny, celkom fajn som zvládla až na tyčinky 😀 ale to neberem ako extra prehrešok..veď aj tak, keď skončím diétu, budem občas papať aj takéto veci 😉 inak, ja držím 90dnovu dietu uz od decembra vkuse 🙂 pravdaže, ak nerátam niektoré dni, keď som pojedla, čo som videla 😖 ale celkový úbytok za tie 4 mesiace=10kíl 🙂 takže spokojnosť, ale samozrejme pokračujeme 🙂

zuza80
25. mar 2009

no ja sa neviem nakopnút,aby som pokračovala.musím sa dat dohromady,usporiadat si to najskor v hlavičke a potom sa na to vrhnem znova.
marika-ja počkám kým to dobojuješ a potom sa dám s tebou na tých dalších 90dní.
martinaj-krásny úbytok, blahoželám.
claudee-teba tá dietka nejako chytila za srdce.si super, že sa tak dlho držíš
dobrú nocku

melania85
26. mar 2009

baby, pošlite mi prosím knihu 90 dňová udržiavacia dieta na mail: martina.sokolova@atlas.sk
Ďakujem Vám pekne..

zuza80
26. mar 2009

melania-poslala som.

antdem
26. mar 2009

Tak ja dnes iba pijem 😢

zuza80
26. mar 2009

antdem-držím palce,ale ty to zvládneš, už si natrénovaná čajmi. že? 🙂

antdem
26. mar 2009

Jóóój to som, ale do večera je ešte ďaleko. Najradšej by som si už teraz ľahla spať a zobudila sa až ráno 🙂.Vďaka za podporu.

claudee
26. mar 2009

zuza80, ja to už neberem ako diétu 🙂 to je na tom najpodstatnejšie..stalo sa to mojím životným štýlom vlastne..nekombinujem tak potraviny ako predtým a tiež nejem tak nezdravo, ako predtým..
samozrejme,niekoľkokrát do týždňa zhreším-sladkosťami..tých sa veľmi ťažko zriekam..zaujímavé, že napr. na mäso alebo salámy a chlieb vôboc nemám chuť, ale sladkosti sú moja smrť 😀 chcem ešte 6 kíl dať dole 😝 ale to s takými prehreškami nepôjde.. 🙄 musím viac zabojovať 😠

antdem
26. mar 2009

Dievčatá,bola som s malou v nákupnom centre a prišli na mňa také mdloby, že som si musela dať pomaranč. Inak by som asi odkvacla vedľa kočíka ☹ . Ale už som doma a je to lepšie. Hrozné stavy.... 😝

veja79
26. mar 2009

Čaute chudulky, ja sa hlásim bo som sa dnes vážila a na 21 deň -5kg. Ale neviem ako to so mnou bude lebo ma v priebehu dvoch týždňov čakajú štyri oslavy a potom sviatky tak asi dietka pôjde bokom- prejedať sa nehodlám ale dni určite nedodržím- by som bola strááášne nervózna že nemôžem čo chcem a to mi za to nestojí- po sviatkoch nabehnem ale naostro odznova - dúfam, že nie aj s počiatočnou váhou 😒
Dúfam ,že vy vydržíte nech mám motiváciu

claudee
26. mar 2009

mno akože dneska sa to celkom dalo...až na to, že som si namiesto večere dala dve misky musli 😝
zajtra mám UHL a budem papať žemlovku...netrápi ma, že v tom je pečivo, mám na to chuť..a keď sa môže večer sladke, prečo by som si na obed nemohla dať?..večerať už aj tak nebudem, pretože ja obedujem až o 16:00..a do 16:00 som len na ovocí 😉

marika009
27. mar 2009

antdem-tak ako si zvladla vcerajsi den do konca?darilo sa ,dobreze si si dala pomaranc ved to je iba stava .

veja -no tie oslavy su riadne zabijaky aj ja som bola na oslavach a pobabrala som to na plnej ciare vsetko som kombinovala zo vsetkym .ale musime si aj niekedy pomaskrtit.no a potom som znova na druhy den naskocila na dietu a je to uz v poriadku a to som sa bala ist na vahu alle vaha je ok.aj ked pobabres a budu prehresky staci znova pokracovat na tvrdo a pojde to dalej dolu. tak sa drz.

ja prave koncim dietu pred sviATKAMI TAK SA bojim ze co porobim na sviatky musim hned naskocit na tu udrziavacku lebo inak to riadne zbabrem .na svietky bude vala maskrt a ako odolavat?uvidime

DRZTE SA VSETKY A BUDE TO ,,OK,,

antdem
27. mar 2009

Ahojte. Tak ja som to zvládla 😝 s vyplazeným jazykom. Musela som si dať ten pomaranč. Dnes mám po mesiaci 6,2 kg dole. Sú tu aj lepšie chudulky, ktoré spustili viac, ale ja som spokojná. Robila som prehrešky, takže to tak nešlo.No ale najviac som si asi pobabrala vylučovanie-odkedy držím tu dietu, tak idem raz za 4 dni a to nie je dobré 😒 ....ani teraz som nebola tak dlho.

janette4
27. mar 2009

ahojte.ja túto diétu nedržím, ale chcela by som skúsiť.kamoška mi požičala j knihu,ale má len druhú časť, ako Ďalej,keĎ zvládnete prvých 90dní.neviem sa z toho moc vysomáriť,už tam nie sú moc rozpísané tie rpavidlá.máte ju niektorá v PC - 1.časť.? mohli by ste mi ju prosímposlať na mail? 😉

a ešte ma zaujíma, koľko asi schudnete za mesiac?Určite ste to tu už písali,ale máte hrozne moc strán popísaných a nemám čas to všetko čítať.Veľmi pekne vám ďakujem.

happysmile
27. mar 2009

ahoj chudulky 😉 , uz dlhsi cas uvazujem nad touto dietou,ale man 8mesacnu dcerku ktoru stale kojim. Tak by som sa chcela opytat, ci niektora kojite? Lebo stale zvazujem ci mam zacat, alebo este pockam kym prestanem kojit. Prosim poradte. Dakujem

claudee
27. mar 2009

janette4, ja som prvý mesiac schudla asi 6 kg..ale je to individuálne. určite sa dá viac, keby si to do bodky držala...a ja to posledné 2 týždne teda vôbec do bodky nedržím 😖
ale zajtra mám ovocie, v nedeľu V-O-D-U, takže už potom sa chcem skonsolidovať a riadne zamakať..!!!

zuza80
27. mar 2009

antdem-takže máš prvý mesiac za sebou,vodu si tiež prežila, gratulujem aj k zhodeným kilečkám.
janette4-napíš meila, pošlem ti tú prvú čast. ja som za prvý mesiac schudla tuším 8 alebo 9 kilov, za druhý asi 4 a tento tretí mesiac som už nedodržala.
marika-tak na sviatky spolu nabehneme na tých dalších 90 dní,ty to úspešne dobojuj.
happysmile-ja kojím a dietku som držala.mliečko mi neovplyvnila.keby som badala nejakú zmenu, hned by som skončila,ale všetko bolo o.k. prvý mesiac som dodržiavala poctivo,akurát na bielkoviny som kombinovala aj maso aj mlieko alebo jogurt(koli tomu kojeniu).

happysmile
27. mar 2009

zuza80 diky za povzbudenie, dnes som sa pustila do psychickej pripravy 😀 😉 , tak snad od 1.aprila (co nieje zart 😀 ) sa do toho pustim a pridam sa k VAM! Pekny vecer...