90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzka3
3. feb 2013

@sisab a minus 5,6kg je super!

zoginka
3. feb 2013

@mariannaz AHOJ PRE MNA JE TIEZ TEN OVOCNY KRIIIZA, ALE NEJAK SOM TO HORKO TAZKO ZVLADLA , DNES BIELKOVINY JUPIIIII.... TAK rano 2 vajicka , obedik masko 🙂
Pknu nedelu prajem zienky chudulky 🙂

lilly07
3. feb 2013

@lucky14 no tak váženie dopadlo katastrofálne, vôbec som neschudla, váha ukazuje stále to isté čo pred týždňom... 😢 😢 Ja tomu nerozumiem, práve že tento týždeň mám pocit, že som schudla veľmi vela, hlavne na oblečení to cítim, aj viditeľne vidím rozdiel oproti minulému týždňu a nič, vôbec nič. Nerozumiem tomu, taká som sklamamá a tak som sa snažila všetko držať na 100% a nič. Mám pocit, že keď robím prehrešky tak chudnem a keď ju držím na plno tak nechudnem. Ale no nevadí, idem dalej, dám priebežné váženie cez týždeň a uvidím. Možno to je aj tým, že po včerajšiu je mi zle a mám plný a nafúknutý žalúdok, bielkoviné dni mi nerobia vôbec, ale vôbec dobre. Nikdy mi dobre nechce stráviť, mám pocit, že mám kamene v žalúdku. ale ja tak straaaaaasne smutná 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lilly07
3. feb 2013

a ešte mi napadlo, že ja mám vlastne dostať menzes a to mám vždy plus tri kilá, vždy, tak možno je to aj tým...

ivka2903
3. feb 2013

@lucky14 ahoj, ja ich mám doma, dnes ráno som si dala pol hodinku pred raňajkami a zapila som to 0,5l vody. budem to tak robiť každé ráno, má to podľa mňa svoj zmysel. Dnes je môj 10ty deň. Robím si zemiačky s brokolicou a cesnakom. teším sa už na obed.. rozhodla som sa, že váhu vytiahnem až po vode, čiže mám ešte nejaké skoro 3 týždne čas 🙂 verím, že to zo mňa pôjde všetko dole.. 🙂 ešte musím začať cvičiť, sakriš.. ale tak nejak nestíham.. snád aspoň kočikovanie trošku pomôže..

zuzu1104
3. feb 2013

ahojte kočky, tak ja som večer dopadla haha, sme teda oslavovali odpust, však to sa musí osláviť 🙂, tak sme si riadne dali do nosa, a v tom opojení som do seba samozrejme nahadzádala všetko možné aj nemožné 😀, už mi je až smiešne z toho, ale však to nevadí. Dnes trpím, ale tak mi treba, keď mi nie je rady 😀
Na raňajky som si dala jeden banán, trošku mandlí a na obed ma už čaká mäsko, už som hladná ako vlk, ale za trest budem jesť až neskôr, keď som taká pažravá.

lucula73
3. feb 2013

@mariannaz ahoj,prosím ťa a vodový deň si teiž dáš?ak hej kedy potom?

baby,ja vás čítam si dva mesiace,z toho dva týždne držím dietu,ale hlavne tie ovocné dni pokazím,vždy večer..........
no keď si tu prečítam tie vaše povzbudzujúce vetičky,čo sa navzájjom pozitívne ovplyvnujete,tak tiež ma to vždy nakopne ,že mám pokračovať 🙂 .za čo vám moc ďakujem,nebyť tejto temy,tak sa k tomu nedokopem 🙂 🙂
a po 12 dnoch som mala dolu 3,8 kg,tak mám veľkú motiváciu vydržať 🙂

a prajem vám všetkým peknú nedeľu bez prehreškov 😉

lucky14
3. feb 2013

@lilly07 isto to bude tym ze mas dostat. Telo vtedy zadrziava vodu. Teraz skus vydrzat s vazenim az po a uvidis isto to islo super dolu. 😀 Ja sa chcem po vede znovu nakopnut ist na 100% aspon nejaky cas lebo u mna sa kazdy prehresok ukaze na vahe. No co uz. Caka ma vodicka v utorok tak uvidim po nej. 😀 Ja tiez nenavidim bielkovinove dni. 😠

lucky14
3. feb 2013

@sisab uzasny vysledok. Blahozelam. 😀 Zasluzis si krasne cisielka super dodrziavas. 😀

lucky14
3. feb 2013

@ivka2903 kazdy pohyb je lepsi ako len posedavat doma. Takze samozrejme aj kocikovanie sa pocita. 😀 Hlavne teraz v snehu niekedy sa citim ako keby som cvicila Jillian ked pridem domov. Neodhrabane chodniky a cesty. Ach jaj. Ale uz sa to pomylicky topi takze od zajtra chcem nabehnut na riadne cvicenie. Pravdu povediac citim ze si uz musim dat do tela. Citit svalovicku. Tesim sa. 😀

lucky14
3. feb 2013

@zuzu1104 Zuzka takze sme vcera obidve popijali. Ha ha ha. No som si povedala ze po vode uz musim skusit byt disciplinovana lebo takto to leta nedam. Cas letiiiiiii!!! 😀

amikka
3. feb 2013

@mariannaz Ahoj, ja som tiež staronová, držala som toto pred dvoma rokmi (-18kg) Robím to podobne ako píšeš, ale na obed si robievam v tento deň mäsko so zeleninou, a na večeru len zeleninku. Takže mám potom ďalší deň znova bielkovinový a tak sa to opakuje. A ide to tiež dolu, po 2 týždňoch mám -3kg dolu.

mimusss
3. feb 2013

Ahojte 🙂 ja mám dnes vitamíny a zajtra vodu 😨 uvidím ako to zvládnem :D a chcela som sa spýtať, dnes máme doma na obed kurací vývar so zeleninkou, tak myslíte, že môžem len tú zeleninu či aj vývar????

aduss
3. feb 2013

ahojte baby, tak dneska bielkoviny..odvazila osm sa po tych 4 dnoch, mam dolu len necele kilo, ale nevadi, pokracujem dalej 🙂

melj
3. feb 2013

Krásny deň vám všetkým 😉....aj keď ja ho mám dnes strašnýýýý--dnes mám vodu.Zatiaľ na 100%,ale ešte je len obed ☹ pôjdem o chvíľu dať malú spať,tak si dám asi aj ja šlofíka...

mariannaz
3. feb 2013

@zoginka a to môžeš na ranajky vajíčka? nemalo by sa doobedu len ovocie a jedlo až po 12-tej? aspon tak si to pamätám ja.Ja som sa tešila, že si dám dnes na raňajky detskú vyživku a ráno pozerám, že synátor mi večer všetky zjedol a hlavne že stáli v skrinke asi mesiac a nikto nič a teraz jak náročky sa do nich pustil 🙂 tak som si dala na raňajky pomaranče , na obed kurča z polievky,zeleninka z polievky , k tomu kyslu kapustu uvarenu a pečienku kuraciu. No a potom samozrejme ešte vývar.

mariannaz
3. feb 2013

@lilly07 to poznám, aj ja som niekedy stála na váhe aj 2týždne a nič, ale ja som sa merala vtedy a cm išli vždy dole, stačí ž si naliata a už váha stojí ale tuk sa pekne pomaly rozpúšťa 😉

mariannaz
3. feb 2013

@lucula73 vodový den si nedám, ja som tú diétu držala prvýkrát asi pre 5rokmi, mala som vtedy 100kg a držala som ju 3mesiace a nikdy som nemala vodový den, išla som normálne po ovocnom na mäsový den a tak som to robila vždy ked mal byť vodový den. Veľakrát som aj ja porušila, že sme išli niekde na návštevu a neodolala som a napchala sa, ale na budúci den som normálne pokračovala dalej akokeby nič alebo ked som mala dostať menzes, tak vtedy som nikdy sladkému neodolala a napchala sa sladkým a aj tak mi zišlo vtedy pekných 15kg. Potom som ju ešte párkrát zopakovala ale len tak na 2-3 týždne ak som chcela zhodiť niečo čo som nabrala no a teraz po sviatkoch mám 78kg a chcela by som aspon na 70kg zísť. 😒

tun1ska
3. feb 2013

@melj mňa to čaká zajtra...tak uvidím, či vydžím, dnes ovocie, tak predpríprava 😉 koľko si za ten mesiac cca zhodila?

dnika2
3. feb 2013

@mimusss daj si vyvar zo zelninou bez rezancov a masa aj ja dnes mam ovocny den atiez idem mat toto

mimusss
3. feb 2013

@dnika2 ďakujem 🙂 jasné že bez mäsa a rezancov ;) tak už mám po obede, a dala som si viac zeleniny ako vývaru, tak mám pocit že som nezhrešila :D

mimusss
3. feb 2013

@tun1ska aj ja mám zajtra vodu, tak aspoň nás bude viac 🙂 keďže mám teraz v škole voľno, tak budem ráno dlho spať aby ma to nevábilo jesť :D a potom večer zase skôr spať 🙂))

zuzu1104
3. feb 2013

@lucky14 presne tak moja, sme my trúbky 🙂, ale tak dnes idem zatiaľ na 100% a ani ma neláka niečo vyžierať 🙂 Drž sa Tánička🙂

tun1ska
3. feb 2013

@lucky14 kedy si začala držať? Lebo myslím,že nejak spolu sme začali a mne vychádza voda na zajtra...teda aspon myslím, lebo viem, že to bolo 8.1...hmmmm 😒 už som popletená.. 😉

tun1ska
3. feb 2013

@mimusss super 😉 budeš piť aj džúsy, alebo len vodu a čaje?

dnika2
3. feb 2013

@mimusss jasne ale mozes aj zeleninove polievky v pohode papat 😀

zuzu1104
3. feb 2013

@melj Ahoj moja, dnes Ti silno držím palce, určite to dokážeš 🙂

zuzu1104
3. feb 2013

@tun1ska
@mimusss kočky zajtra Vám držím palce🙂

mimusss
3. feb 2013

@dnika2 jasné viem že zeleninové to jedávam skoro každý vitamínový 🙂 len mi to nebolo jasné s vývarom, lebo predsa je tam mäso :D

@tun1ska len vodu, čaje a kávu poobede

mimusss
3. feb 2013

@jaja29 takže zajtra voda, držím palce...musíme to zvládnuť ;)