90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

skusihu
11. sep 2015

@ebby8 že 46 kilo 😀 😀 😀 To som nemala ani na základke

olinka19
11. sep 2015

@ebby8 Ak sa smiem spytat aka si vysoka? 46 kg nie je zrovna vela 😕 🙂

mocca
11. sep 2015

@ebby8 46kg? A akú máš výšku? Tak my sme tu vorvane 70kilové oproti tebe 🙂 🙂 🙂 (neurazte sa prosím žienky). Ja dnes kelový prívarok s párkom, celkom sa dal, ale jedla som už aj lepšie. Zajtra opekané zemiačky, a v nedeľu chcem vyskúšať placky z ovsených vločiek, síce tam ide vajíčko, čo by sa nemalo, ale tak už nič... Inak moja váha nejako stojí, asi telo dostalo šok, čo som sa pár dní prežierala (hlad je hrozná vec) a mala som nabehnúť na druhý level cvičenia, ale po prvom dni som mala strašne bolesti bedrového klbu, tak som si dala dva dni pauzu, skúsim dnes opäť začaž moťno už bude dobre. Držte sa cez víkend, nezhrešte a @skusihu tvoja motivácia (svokra) ma pobavila, už soms a dávno tak od srdca nezasmiala 😀

ebby8
11. sep 2015

@olinka19 😆😆😆😆 Babyle netrapte sa. Pozrite sa ake ste vy vysoke. Ja som malinka 🙂 Malinka som 🙂 mam iba 154 cm takze pri mojej vyske to je tak akurat 🙂

olinka19
12. sep 2015

tak najprv som sa schuti zasmiala na svokre a hned nato na vorvanoch 😀 mocca kolko ti ukazuje vaha? Ja dnes rano 68,3. Dnes skrobovy dnik. Konecne mozem ochutnat slivkovy kolac co som robila. Na obed si dam paleo cestoviny mnam s papajovo-paradajkovou chili omackou. Som vcera kupila novinvku tak musim ochutnat🙂. Pekny sobotu dievcata

michaela2012
12. sep 2015

Potrebujem poradit 🙂 dnes na obed budem robit bryndzove halusky so slaninkou a velmi rada by som si dala 😉 ale dnes mam bielkoviny mozem dnes zhresit a zajtra mozem pokracovat ? Aj tak viem ze sa neoovladlnem a dam si :-P alebo si dat a na veceru bielkoviny a normalne pokracovat ? Dakujem

olinka19
12. sep 2015

@michaela2012 NO... ked tak velmi chces zhresit tak si ich daj ale nenadlab sa na vecer🙂 ...normalne pokracuj dalej.

olinka19
12. sep 2015

@michaela2012 no este ma napadlo ja to robim tak myslim ze je to lepsie. Bielkovinovy den si daj zajtra. Lahsie ti vytravi. Ale aj tak by som si dala velmi lahku nejaku neutralnu veceru.

michaela2012
12. sep 2015

@olinka19 dakujem, dala som lebo som mala na ne strasnu chut 🙂 a na veceru si dam zeleninovy salat ako si mi poradila 😉 a dufam, ze dnes sa konecne dokopem cvicit jullian .....

mocca
12. sep 2015

@olinka19 ja nejako stojím, dnes ráno 70,9kg neviem sa dostať cez tú nešťastnú 70, ale držím odvážim sa až po najbližšom ovocnom, čo je v pondelok, tak dúúúúfam, že už mi tam zasvieti čísielko so 6 na začiatku. Inak ženičky nemávate tráviace problémy? Poslednú dobu z väčšiny jedál hnačkujem, akoby som si rozbila trávenie, neviem či mi nesadlo to ovocie na raňajky alebo čo... ale dávam tomu ešte šancu, dnes som sa rozhodla vymeniť pečené zemiaky za varené, aby som trošku spravila tomu bruchu dobre. A najvtipenjšie na tom je, že aj keď to, čo zjem vlastne vy....... aj tak váha nejde dole, čo toto je?! Vesmír sa proti mne spikol 😀 😀 😀 😀

rrianna
12. sep 2015

Ahojte babenky, tak prve tri dni sa mi zdali v pohode, a vcera s cestovinkami a kuskom torty na veceru parada 🙂 no dnes ovocny den a ja som uz hladna ako peeeeees :-P no snad to uz dajako vydrzim kym pojdem spat 🙂 radsej som dnes cely den upratovala, len aby som zahnala chut na jedlo, ale teraz uz pred TV a trpiiiiim...ale ja to dam!!!! Kila nadomnou nemozu predsa vyhrat, bestijky jedny

olinka19
12. sep 2015

@mocca no ja rano ovocie nejem. Mozno je to zvyk, aj som to skusala ale mne to proste nerobi dobre. Max. banan pripadne niektore druhy ovocia ale napr. citrusy nie. Ani kysle jablka. Je mi to tazke na zaludok. Dnes som mala UD. Takze som si dala na ranajky slivkovy kolac co som mala mat na veceru a teraz na veceru jem supisnu paradajkovu polievku. Vymenila som si to. Zajtra som zvedava lebo idem pracovne na dozinky kde sa urcite ziadne ovocie podavat nebude 😖 Tak sa budem musiet z toho vyvliect....

skusihu
12. sep 2015

Ahojte, dnes mám cestovinový deň. Aj by som to zvládla, lenže máme výročie a muž ma pozval na pizzu, tak som si dala zo dva kúsky 🙂 Keby som odmietla, možno by ma nabudúce nikam nevzal. Zajtra ma čaká ovocný deň, tie sú najhoršie. A hlavne keď ideme na obed k mame 😀

matkakovacova
12. sep 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Ahojte kočky, dnes som natrafila na článok o 90 dňovej diéte: http://www.mojavyziva.sk/90-dnova-dieta-jedalnicek/ a celkom sa mi to páči ... nikdy som diétu nedržala, a vidím, že je na tú 90 dňovú diétu je veľa materiálov. Tak teda púšťam sa do čítania, ak máte nejaké konkrétne jedálničky už, tak mi prosím napíšte do pošty. 🙂 ĎAKUJEM!

skusihu
12. sep 2015

@matkakovacova ahoj, recepty k tejto diéte nájdeš v tejto skupine https://www.modrykonik.sk/group/5470/
Treba požiadať o pridanie do skupiny. 🙂

rrianna
13. sep 2015

Tak vcera som ovocny den prezila a to som bola nakoniec do druhej hore 😀 a dnes sa uz tesim na obedik, sice az o druhej, kedze som si schrupla dnes...babulky zemiaciky na zajtrajsie skroby si ako pripravujete? Prajem krasnu nedelnu pohodicku 😉

skusihu
13. sep 2015

@rrianna možeš pečené zemiaky, grilované, alebo urobit kelovy privarok, fazulovu polievku...

mocca
13. sep 2015

@rrianna ja ľúbim pečené v rúre s cibuľou, ale napríklad včera som mala len varené s troškou masielka alebo tiež štuchané s cibuľkou sú super. Inak tiež klasika polievka s majoránkou alebo ako píše skusihu spraviť si ich s niečím dalším škrobovým

rrianna
13. sep 2015

Tak nakoniec dnes v bielko den grilovany lososik s "talianskym lecom" 😀 leco som urobila takto: opraziila som na troske oliivovego oleja papriiku, ppridala cherry parradajky, oregano,pretlak, cesnak a podliala trosku vyvarom a mnamkaaaaaaa 😀

rrianna
13. sep 2015
rrianna
13. sep 2015

Babulky a dakujem za inspiracie na zajtrajsok 😉 uvidim co nakoniec navarim vecer na zajtrajsok, budem Vas informovat 😉 inak pochvalte sa kolko uz drzite a kolko kg islo dole? 🙂

skusihu
13. sep 2015

@rrianna ja som sa vážila po prvých 8 dňoch a váha ukazovala -3 kilá.... ale to asi preto, že prvýkrát som sa vážila večer najedená a po ôsmych dňoch ráno nalačno 🙂 Ale ako motivácia je to super.

rrianna
13. sep 2015

@skusihu waaaaaaaw tak to je uzasna motivacia!!!!! 😉 my mame zial pokazenu vahu a vdaka frmolu som sa nestihla ani pomerat..az dnes na piaty den som sa aspom zmerala 😉 tak snad budem mat skoro sa aj ja s cim pochvalit 😅

olinka19
14. sep 2015

tak ja sa nemam cim chvalit. Vcerajsie dozinky a vystava dopadli nasledovne: Najprv ochutnavka keksikov a slanych pochutin, hned potom nasledovali syry od kozich az po tvrdene ovcie, nato male pizze od spaldovych az po bezlepkove, samozrejme nechybalo 5 druhov chlebikov, medzi tym par lyziciek roznych olejov a ukoncila som to spladovou kavou kolacom z ovsenych vlociek a organickou colou, sirupmi a asi 4 druhmi limonad. Ale poviem vam som si ten vitaminovy den uzila. A este som zabudla na bodku. Cestou domou som si na pumpe kupila sekanu spikovanu syrom v zemli s horcicou. Som si povedala ked uz tak uz. Takze dnes som sa radsej na vahu nepostavila a dufam ze si tento tyzden udrzim aspon to co mam, lebo toto budem travit urcite dva dni🙂 Dnes mam BD ale kedze beriem antibiotika musim si dat na ranajky aj chlebik inak by mi zle bolo z tych liekov. Ale Vam vsetkych drzim pasticky 🙂 na obedik budem mat halaszle tak sa strasne tesim, robi dedo a su uuuuzasne..

skusihu
14. sep 2015

Nejako som sa začala spúšťať... v sobotu pizza, v nedeľu obed u mamy a dnes celý deň niečo vyjedám. A to je zajtra sviatok, takže to nebude tiež žiadna výhra ☹
Od zajtra sa musím viac držať. Ako ste na tom vy? Zvládate?

michaela2012
14. sep 2015

@skusihu vobec nezvladam, je to kstastrofa .... T_T neviem sa voobec kontrolovat ☹ od zajtra dufam, ze to bude lepsie :-P

mocca
14. sep 2015

ale no tak dievčatá neopúšťame sa, my to dáme, však nie sme žiadne mäkkýše. Takže s novým ránom, nový elán. 😎 Ja sa zajtra ráno odvážim, dnes som mala ovocný deň. Prestala som si z neho robiť strašiaka, navarila som si zeleninkovú polievku, zobkala oriešky, odmietam sa trýzniť hladom, dosť sa trýznim ostatné dni 😎 😎. Zajtra bravčové na kapuste, už sa tešííííím, mňam. Inak som zvedavá na tento týždeň, mám pred mrchou a ja som vtedy schopná zožrať aj vola. Je to vlastne prvá mrcha a predmrchové obdobie počas diéty, dúfam, že to dám bez väčšej ujmy a už sa blíži aj vodný deň. No nič nemaľujem čerta, držím nám palce 😉 Dobrú noc, tie sú najlepšie, aspoň vtedy nie sú pokušenia :D

skusihu
15. sep 2015

Jasné, že to dáme. Len si predstavte tie obdivné pohlady ostatných. 😀 Už len to, že sme sa vzdali sladkostí, pečiva a sladkých malinoviek (teda aspon v mojom prípade/ je úspech.

mocca
15. sep 2015

takže dnes 17-ty deň a mne na váhe ráno svietilo 70,2kg ide to nenormálne pomaly ako ste na tom ostatné, to len na mne tie kilá sedia ako prikované???? Ja ich nechceeeem, niekomu ich darujem, na bazáre alebo čo... Inak idem na svadbu prvú oktobrovú sobotu, som včera bola hľadať šaty, nenašla som samozrejme žiadne o tom potom, tak som sa doma išla vpratať do jedných minuloročných a boli super, pred rokom som si kupila menšie číslo- tiež som do nich chcela shcudnúť a celú svadbu som v nich nemohla dýchať, keď som sa o druhej ráno z nich vyzliekala polhodinu som predýchavala, aby sa mi do pľúc konečne dostal vzduch. Taká som ja herečka, aby ste vedeli 😎 . Čo dnes dobré papkáte?

skusihu
15. sep 2015

@mocca toto presne poznám. Minulý rok som sa vsadila s mužom, že sa dám do starých plesových šatov, keď mi kúpi nový stolík do obývačky. 😀 Držala som túto dietu asi mesiac a zmestila som sa. Inak kilá nemusia íst dole, ale centimetre možu ubúdat, preto je dobré sa pomerat. Ja mám pocit, ako by som trochu vyfučala, alebo "odpuchla". Cítim sa pohodlnejšie v rifliach. A kilá mi tiež stoja. Chce to čas, nemozeme schudnút za mesiac. Preto sme sa dali na 90 dnovku. 🙂