90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
2. feb 2012

dobre ranko,,,včera som potom isla do prace,,,a rano som bola vlidli si nakupit dake ovocie a zeleninu,,,tak prave ranajkujem hrozno+mandarinku+banan +jablko vsetko spolu v miske nakrajane 😀 naobed si dam zemiaky so zeleninou
a co vy? 🙂

nicollka
2. feb 2012

ahojte tak jedu druhý den, včera už jsem se bála že nevydržím, ale dalo se, teplý čaj je super zaháněč hladu. Dnes se přeměřím konečně v cm a váhu zkusim po týdnu jestli se hne nebo ne

lucxy
2. feb 2012

neboj nicollka vydrz,, 🙂

lucxy
2. feb 2012

inak aj hannasaki caj je super

1lubika
2. feb 2012

@sisanka
@hava77 baby neviem, ale je písané že vodový deň má nasledovať za vitamínovým, ja by som ho radšej potom posunula o 4 dni neskôr. 😠 No zvážte a uvidíte. Ja mám v sobotu vodový. Dnes mám už za sebou mandarínku a trošku hrozno - taká menšia chuťovka 😝 . Dnes večer sa už teším na zumbu a sama neviem, či si dám niečo sladké pred ňou alebo po nej. 😅 😅 Skôr si dám pred, lebo cvičenie je večer a to by bolo asi neskoro. Tak sa držte.

79zuzana
2. feb 2012

@nicollka super, teply caj pomaha, ja zvyknem vypit len teplu vodu, lebo caj velmi nelubim 😅 a tiez to pomaha. Ked vydrzis, urcite po tyzdni uvidis prve odozvy na vahe 🙂 Drzim palce 🙂

79zuzana
2. feb 2012

@lucxy ahoj, na ranajky by si mala mat len 2 ks ovocia, aspon tak sa pise v knizke 🙂 Obedik si si dala dobry 🙂 Nezabudni si dat za tym aj zeleninovy vyvar, bude ti lepsie v brusku 🙂
Inak dievcata, dnes konecne prvy den co nemam chut na sladke. Som taky pocit este nezazila 😀 😀 😀 Konecne, super. Dnes mam UH, rano som zjedla bananik, obed bude domaca pizza a na vecer nam idem upiect malu torticku 🙂 Zvysila sa mi plnka co som vcera piekla, tak aspon ju nemusim vyhodit 😀

1lubika
2. feb 2012

@79zuzana ja tiež nejako nemávam chute na sladké. Možno je to tým, že jeme viac ovocia a to obsahuje dosť cukru. 😝 😝 Aj minule som piekla také kysnuté rožky so slivkovým lekvárom a zjedla som len dve - aj to vtedy, ked som mohla na večeru sladké. A predtým nebol problém zjesť oveľááááá viac. 😵 😵 Ja keby som tak pekávala ako ty, tak sa asi medzi dvere nespracem. Obdivujem vás - tie čo vypekáte torty. 😨 😨 Ja len občas pri nejakom výročí. 😝 😝

79zuzana
2. feb 2012

@1lubika vies co, voci tortam som uz asi odolna 😀 lebo ich peciem velmi casto. Akurat stale ochutnam malicky kusok z cesta a mozno pol lyzicky z plnky, ale to musim, nemohla by som odovzdat tortu ked neviem ci chuti dobre 🙂 Problem vsak bol s cokoladkami, ja som nevedela vypit kavu bez cokoladky a dnes normalne mala jedla cokoladku a ja nic 😀 a ani mi nechybala 🙂

cessy
2. feb 2012

ahojte, tak konecne som sa naobedovala 🙂
robila som si kalerabova bezvajecne fliacky, teda neboli to fliacky, ale iny druh cestovinky 😀

@79zuzana pridaj neake fotky torticiek, rada pozriem co si pekne napiekla, dnes mozem aj na sladke pozerat, mam UH. 😵 😵 😵
ja tiez trosku peciem, prave som doplnila torticku 😕 , ale ja neochutnavam 😨 , vobec 🤐 🤐 🤐 , mne to uz ani nechuti. moj ochutnavac je moje dieta 😅

nicollka
2. feb 2012

ja mam takovou ale takovou chut na sladké že nevim co se sebou :(((
Jinak mam dvě mandarinky, ted zeleninové rizoto - rýže, brokolice, kukuřice a lečo mnam. ale do večera nevim jestli vydržím, manžel dojel po dvou týdnech a to ted bude pořád mlsat a tam tyčinky, chypsi, sladké , klobásky auuuu

cessy
2. feb 2012

@nicollka tak si daj na lyžicku trosicku mediku. pomoze ti to a neuskodi, ako neaky keksik.
ja som si tak uz dala ale 2x a pomohlo 😵

79zuzana
2. feb 2012

@cessy tak tu su moje posledne z poslednych dvoch tyzdnov 🙂 Pre tie co zacinate dietku, radsej nepozerajte, aby som vas nezlakala na sladke 🙂 Ta s drakom bola pre mojho syna, uz ma 10 rockov 🙂

cessy
2. feb 2012

kraaasne torticky
@79zuzana si šikulka

cessy
2. feb 2012

@79zuzana prosim ta, tu labutienku okolo poslednej torticky si kde zohnala???????
pisala si ze nebyvas na SR, tak daj aspom typ kde to mam pozerat 😕

1lubika
2. feb 2012

@79zuzana ty si fakt jednička. 🙂 🙂 Obdivujem, že to vôbec niekto dokáže urobiť. Ja viem, ale len také obyčajské, ja to len pre našich a tieto z marcipánu vôbec neviem urobiť. No perfektnéééééé 😀

79zuzana
2. feb 2012

@cessy
@1lubika dakujem dievcata, ja som tiez predtym take torty nepiekla len obycajne, ale nejak ma to pochytilo. Inak tu ma MK je forum Marcipanove torty a su tam fakt super zienky, co ochotne poradia na vsetky otazky 🙂
Tu bielu labutienku som kupila v takom lacnom obchodiku, kde je vsetko za 2 eura. Bola k tomu aj taka korunka na hlavu a nausnice, kvalita hrozna 🙂 ale mne slo o tie pierka 🙂 Su to podobne obchodiky ako Ludovka, maju tam vselico mozne za jednotnu cenu 2 eura ;)

cessy
2. feb 2012

@79zuzana lebo sa mi to paci a videla som to na tortickach.
inak tu na marcipanovych tortach som tiez zacinala 😵 a tiez ma to neako chytilo 😀 😀 😀

cessy
2. feb 2012

aj @martina020202 pecie krasne torticky.........je nas tu viac takych zavislich na peceni 😉 😉 😉

shakes
2. feb 2012

ahojte dievčatá ja som mala vodný deň pred 2 dňami a zatiaľ - 8 kg takže som radaaaaa strašne uvidíme ako to pôjde dalej zatiaľ je moja veľkosť 40 tak možno bude raz aj 38.

shakes
2. feb 2012

a aby som nezabudla dodať za chvíľu sa ide na zumbu tak už sa teším zase pôjdem domov s dobrým pocitom že som niečo pre seba urobila.papapa

79zuzana
2. feb 2012

@cessy to pecenie je ako droga vsak 🙂 ukaz aj nejake tvoje torticky nech sa inspirujeme 🙂 alebo aspon poslintame ;)
@shakes jej, tak to gratulujem k takemu uspechu. 8 kil za mesiac je super. Ja tiez snivam, ze sa stlacim znovu do mojej 38. Zatial som 40-42 ☹

1lubika
3. feb 2012

dobré ránko, tak dnes vitamíny - už mám za sebou banánik, teraz zelený čajík 🙂 🙂
@shakes gratulujem k takému krásnemu úbytku. Ja určite nebudem mať tolko, ale nejaké to kilečko je dole. 😵 😵 Som sama zvedavá, či zvládnem vodový deň. Dúfam, že áno. 😨 😨 Budem si musieť predstaviť - ako vy, že sa spracem do nejakého kostýmiku, ktorý je o pár čísiel menej. 😖 V lete som si kúpila také strašne úzke rifle - ako podpora na chudnutie. Už ich nosím bez problémov. 😀 😀 😀 Asi budem musieť niektorý deň zamieriť do obchodu a znovu si kúpiť ešte niečo menšie, asi najlepšie nejaké nohavice a tým sa budem snažiť viac, aby som sa do nich spratala. 😅 😅

cessy
3. feb 2012

@79zuzana odfotim najnovsie co dorobim a potom pridam 😕

@1lubika dobre ranko, ja tiez dnes vitaminy, mam nachstane hrozno, ale este nie som hladna, tak pijem len telu citronovu vodicku 😵

mijadave
3. feb 2012

dobre ranko dievcata 😉
tak ja som sa vazila po 4 dnoch a 1kg dole, cize po 24 dnoch diety mam dole 6kg 😉 tesim sa, no len sa bojim vodneho dna... ale nejak to zvladnem, dufam... 😉 len som nachcipana, akoby na mna liezla chripka, tak som si vcera na vitaminovy den dala aj kyslu kapustu... 😉 a rozmyslam, ze si zajtra urobim nieco s tou kapustou, lebo mi je fakt blbo... kym som bola ok, tak som nemala chut porusit, zvladala som to, no od vcera mam hrozne chute na salamu, rohlik s maslom... 😠 co by som za to dala... 😀 ale ta kriza musi prejst, idem dalej, ciel 55kg je este velmi daleko... 😉

1lubika
3. feb 2012

@mijadave len tak ďalej. 🙂 🙂 Ja nemám ani len vysnívanú takú váhu, ako máš teraz ty. My - také trošku plnšie, budeme radi, ked sa dostaneme na 75. A my to predsa dosiahneme. No nie ??? 😵 😵 😵 Máme pomaly mesiac za sebou - väčšia časť nášho ženstva s tým začal po novom roku a budú pomaly aj zapísané naše výsledky v tabulke. Niekto lepšie 😵 niekto horšie ☹ . Ale myslím, že každá išla dole a upravila si tak trošku aj strav. návyky, aj sa lepšie cítime. 😀 😀
Dnes vitamíny - mám parad. šťavu 100% - tú mám strašne rada a zaženie hlad. 🤐 🤐

mijadave
3. feb 2012

@1lubika dakujem, ale vacsina z Vas ja aj vyssia ako ja... ja som take male pivko 😀 ale vraj su uz pokroky viditelne... a ano, vystihla si to, upravili sme si stravovacie navyky... 😉 dnes som trosku porusila, mam bielkoviny a na obed som isla s kolegynkou do restiky, lebo vcera som nebola v stave varit a ona nema vodicak a najblizsia restika je dooooost daleko od firmy a sme tu dnes len same dve.... tak som si dala zapekane masko s volskym okom a syrom a k tomu kooooooopec cerstvej zeleninky... na mna kukali v restike, ze co chcem a k tomu len cisty kuraci vyvar, tak nechapali 😀 tak sucitne pohlady, ked som im povedala, ze mam proste taku dietu, to ste nevideli... mala som dost, aby som sa nerozosmiala 😀 hned mi to zdvihlo naladu 😉

mijadave
3. feb 2012

@79zuzana nadherne torticky 😉 hned by som si dala, joj, milujem marcipan.... ja take neviem, nemam na to nadanie ani trpezlivost.... tiez by som take rada vedela piect, no mozno niekedy sa to naucim.... 😉

79zuzana
3. feb 2012

ahojte, dnes mam aj ja vitaminovy den, na ranajky som zjedla jablko a teraz cakam , kym sa mi trosku vychladne zeleninova polievka 🙂 Ja sa uz normalne tesim, ked mi pride mama na navstevu v maji a uvidi ma. Naposledy ma videla v oktobri, to sme boli na Slovensku a teda pri pohlade na mna bolo na co pozerat 😀 😀 😀

katka654
3. feb 2012

🙂 tak baby ja som sem uz pisala ze zacinam a som nezacala ale uz od zajtra zacinam fakt lebo sa nemozem na seba kukat ale ja mam taky problem mozno ze mi budete hovorit ze nak nechudnem ze nech neblbnem ale cous hej ja mam vysku 173 cm a vahu 63 kg a ked schudnem vela tak budem podvyzivena co nechcem za ziadnu cenu tak ze ci by som nemohla skoncit niako po 40 dnoch alebo tak diki za rady a prida sa niekto ku mne?? 🙂