90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
27. mar 2012

TAK BABKY KOĽKO KIL STE POZHADZOVALI...a fofrem,každá 1dna nech sa pochváli,,šak som zvedavá nooo..

miskakyska
27. mar 2012

...a zakoľko dní..som zabudla napísať

mattahari
27. mar 2012

@miskakyska 🙂 🙂 🙂 Nakukni do tabulky a dopis sa 🙂 🙂 🙂 Paaa

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

miskakyska
28. mar 2012

@mattahari no veď to,.ja mám net v mobile a tam mi to nejddeee..by som sa ináč nepýtala..

mijadave
28. mar 2012

@miskakyska ani Ti to neotvori? mne to otvori v mobile, ale nejde upravit, iba cez aplikaciu google docs... ak chces, dopisem Ta, napis mi udaje.... 😉 skusim Ti prilozit aspon jej nahlad 😉 ale asi nie je citatelny ☹

miskakyska
28. mar 2012

@mijadave jeej díky..no šak dopíš..začala som 14.3.2012 176/76 tiež mi to len otvorí a tym to aj hasne..aale šak už mám zapisovateľku 😀 ahojkaj

mijadave
28. mar 2012

@miskakyska v pohodicke, len mi este napis, akuze to mas cielovu vahu 😉

miskakyska
28. mar 2012

@mijadave 68 ??..aby som zas nebola moc štííhla..hehe

mijadave
28. mar 2012

@miskakyska zeby? 😀

taaaaak, tabulka je doplnena a zoradila som nas podla toho, kto kedy zacal 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

mattahari
28. mar 2012

@mijadave Sikovnica, kraaasne si to upravila, teraz mame este lepsi prehlad, ako sme ktora na tom 😉

mijadave
28. mar 2012

@mattahari dakujem, rada 😉

mijadave
28. mar 2012

dievcata, tak som od dnes spat na dietke 😉 s mensimi prehreskami v podobe liekov a sirupov, ale dnes som mala bielkoviny 😉

kacenka1983007
28. mar 2012

ahojkajte žienky moje 😉 🙂 konečne mám chvílku čas tu kuknut a poštudovat čo ste písaly,moji chalani su choučky už 2 tyždeň ☹ a dnes dostaly aj hnačky z tych antibiotík 😠 tak som s toho neštastná,včera som mala ovocie,dost dlho sme boly hore,zostala som akási hladná 😒 piatok mám dostat krámi takže asi koli tomu.dnes mám 38 deň a mala som bielkoviny,mala som syrovy tanier zo zeleninovym šalátikom a navečeru som si dala gulášovu polievočku bez zemiakov,čím dalej tym manej vladzem papat.dnes som sa vážila a 58,4 kg,pomalinky mi to ide dole tak som štastná.ale už dávno som necvičila,nemohla som nechat malého samého takže to je asi všetko,joj normálne už mám zbierku receptov na tu našu dietu 😀 a tomu vdačim aj vám,takže ak má niekto chut nech napíše nejaky dobry receptík,ja som sa rozhodla že na 100% zostavam pri tomto jedálničku 🙂 ako budete sviatkovat?budete hrešit alebo sa budete držat diety? 😔 🙄 a kde budete na sviatky,histáte sa niekam??? posielam Vám ♥ ♥ ♥

mijadave
29. mar 2012

ahojte, dnes skroby, no budem to mat tazke, idem piect kolacik, mm ma dnes meniny.... 😉
@kacenka1983007 moja, to ma mrzi, skore uzdravenie prajem 😉 ja sa budem snazit cez sviatky dodrzovat ako sa len bude dat 😉 na velkonocnu nedelu ideme do BA, ale len na otocku, deti tam budu tancovat tanec vzkriesenia... mala som aj ja, no vdaka mojej operacii to nejde... 😉

ketrinn
29. mar 2012

@kacenka1983007 no budem sa znazit velmi nehresit 😵 sla 😵 sladke nemusim skor som bola na meso ,slaninu zboznujem ale uz som ju od zaciatku diety nemala ,sladke mi postaci v uhlohyd.aj tak nezjem tu cokoladu co je povinna je mi to vela ale teraz som si kupila tu74% tak tej si dam urcite nieje taka sladka,choroba povolila takze teraz budeme pisat romany xixi 😀

mijadave
29. mar 2012

dievcata, toto teraz peciem http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11674 korpus hotovy, este plnka a zelatina a je to... to bude tazke odolat 😀

mijadave
29. mar 2012

@ketrinn som rada, ze je uz lepsie ;) ja som tiez viac na maso, no budem mat aj marlenku, burizonove gule a grilaz a toto ja zboznujem.... aj ked teraz pri dietke uz sladke az tak nechyba 😉

ketrinn
29. mar 2012

@mijadave no co moja uz z casti zdrava? verim ze uz je fajn 😵 ked si sa knam vratila 🙂

ketrinn
29. mar 2012

@mijadave ides piect sama? ja nato nemam nervi 😀 😀 ,mne napecie kamoska mozno ma to preto tak netaha piect,lebo to sladke nemusim 🙂idem kuk co to pecies 😵

mijadave
29. mar 2012

@ketrinn ano, uz mi je lepsie, hoci este nemozem dlho stat, ani sediet s nohami dole... 😉 ale v utorok idem do prace... 😝 ano, ja zas velmi rada peciem, no netrufam si na nejake tazke kolace a torty... ja skor take lahsie.... 😉

ketrinn
29. mar 2012

@mijadave kukla som niekedy skusim ,ja mam dobry recept na pernik ,dnes sa chystam piect ,dala mi ho svagrina a teraz ho musim piect kazdy tyzden raz do tyzdna ,tak si vyberiem vzdy ten den ked ja mozem 😀

sisanka
29. mar 2012

@mijadave
@ketrinn babule vyskusajte tento kolac http://www.toprecepty.cz/recept/26137-vlacny-am... je uplne jednoduchy a vyborny,chvalila cela rodina a dokonca je bez vajec ked su take drahe dnes 😀

ketrinn
29. mar 2012

@sisanka no hned idem kuknut ,moja mala mi ma alergiu na bielok tak si ho hned idem kuk 😉

ketrinn
29. mar 2012

@sisanka co keby som dala namiesto octu stavu z citronu? a pohar aky? nevies piekla si, ? 2dc?ci?

miskakyska
29. mar 2012

Babky ahojte..ja len na skok,skočím vam do debaty...maly má 2hy den 40tky a nejdu dolu nijako..striedam a paralen s ibalginom,zabaly a houbis..keď mal 2ročky dostal febril.kŕče a odvtedy teplota=nočná mora...čo mam ešte skusit?

ketrinn
29. mar 2012

@miskakyska skus mu citron platky na chodidla na zapestie prevaiz vreckovkou a na chodidla daj do bavlnenej ponozky tesnejsej nech mu to drzi potri aj spanyk citr .stav opatrne pozor na oci ,synovi to zaberalo dcerkam nie ale skus ved uskodit mu neuskodi urcite 😉 a daj mu ak mas ten diazepan tusim aby ti nedostal krce dufam ze pomoze ,ja som mala dcerku tuto 5 rocnu a tej nezaberalo nic ani tie zabaly proste nic len pod letnu vodu do sprchy tiez som sa natrapila 😖 aj 3 dni v 40 stup.a ja stale na nohah bez spanku no nezavidim a neprajem nikomu vyskusaj mozno zabere ten citron kazdy organizmus je iny synovy to zaberalo ,je to recept starich materi 😵

sisanka
29. mar 2012

@ketrinn piekla som...pohar asi aky chces,tam ide o to aby si vsetko robila s tym jednym poharom,nie?ja mam trosku vacsiu tortovu formu tak som dala taky vacsi 3dcl pohar 😉
a s tym octom neviem-zevraj on zvyrazni tie chute ale podla mna nic nepokazis ked vyskusas citronovu stavu...inak ten kolac je uplne vyborny,raz som dala do cesta aj nasekane orechy a uplne ze mnam 🙂

sisanka
29. mar 2012

@miskakyska fuuuha tak to mi je luto,moj maly mal tiez febrilne krce v 2rokoch ale musim zaklopat odvtedy bol chory iba raz a aj to trvala ta choroba len dva dni...prajem vam skore uzdravenie...u dr si s nim nebola?

ketrinn
29. mar 2012

@sisanka aj ty rada vylepsujes? xi ja by som tam dala pernikove korenie a polevu coko 😀 ,a mala by soms toho pernik a namiesto vody mliecko🙂 no nic iba chutky robite 😀 idem upiect pernik ,lebo slubujem slubujem a uz musim nemam nic na veceru a uhloh den takze katarinka sup do prace 😀

miskakyska
29. mar 2012

Ženičky potom Vas v noci počítam..u dr sme boli dala mu antibiot..po vyše 2och rokoch..keby sa spotil,by to hneď kleslo..ale nehrozí..no idem sa venovať ďalej môjmu kuriatenku..majte sa a ďakujem