90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
2. apr 2012

@ketrinn nie, ja somar som mala doteraz doveru k dovere 😠 koniec, odchadzam z nej, len ma drzia v sachu, odist mozes, no platne to bude az od 1.1.2013 😠 😠 😠

miskakyska
2. apr 2012

@ketrinn to ti veru nepoviem ako to funguje na počitači..mne stači a vyhovuje net v mobile..hocikedy môžem na vas kuknúť..aj za jazdy v robote..som si zvykla..len už som mala nedavno spaleny softwer,tak sa musim krotit

miskakyska
2. apr 2012

@ketrinn
@kacenka1983007 tie šampiony ozaj stači chvílu podusiť?..ja som myslela,že to treba dllllho varit,dusiť ako aj ostatné huby...maju spotrebu do 5.4..môžem ich dať do mraziaka?..budú po tom jedlé?..ja Vám mám akýsi rešpekt pred hubami..šampióny,nešampióny

1lubika
2. apr 2012

Ahojte, kočky 🙂 🙂 Konečne som sa sem dostala. 😵 Mám čo doháňať čítaním o vaších zážitkoch doma, či u lekárov. Ja sa už nad tým ani nerozčulujem. Všade človek čaká, kým príde na rad a za prednostné pýtajú už nehorázne ceny. Ja som bola na sono prsníkov - a bác za objednanie 8 Eur. 😠 😠 Ale radšej človek dá, len aby bol spokojný že to má v pohode. S diétou som OK, ale asi si dám vodový deň na velký piatok - vychádza mi na Veľkonoč. pondelok a asi radšej to dám ten piatok - tak sa riadne postím. 😀 😀 Dnes masko, už sa teším na večeru. Kuracinka s uhor. šalátikom mňáám. 😝 Tak sa držte. 🙂 🙂

ketrinn
2. apr 2012

@miskakyska ja by som ich dusila 15 min ,a dala by som ich do mrazaka ved tam sa im nestane nic ale mozes udusit teraz a nechaj vychladnut a ostatne daj do kelimka uz udusene a potom len vytiahnes ked budes mat chut 🙂

ketrinn
2. apr 2012

@1lubika moja ja vsade davam 5-7 euro ,lebo sa mi nechce cakat a nemam kde nechat malu tak ju vlacim vsade zo sebou tak mi je snou zle cakat ,vies ake su deti (podme uz dooooomou 🙄 😖 😠 😖 ,tak radsej zaplatim a som vybavena hned a este ked clovek cestuje 50 km na osetrenia ☹ citala som ze sa dni nemozu zamienat ale myslim ze na tom nic nieje pretoze ja som zamenila ovocny za bielkovinovy na zaciatku a nic sa nestalo dala som dole krasne 🙂 v delenej strave je jedno aky den mas len nesmies miesat ,mozes aj 3 dni bielkoviny alebo ako ti pasuje to sa mi paci 🙂 ja tiez rozmyslam ze zas zamenim na velky piatok ideme piect rybky na masle a to si nedam ujst (cely den dam dietu len obed si dam rybky zo zeleninou a budem pokracovat sacharidmy xixi no co odstreli ma dakto zato? 😎 😀

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska dávam mu ale vobec nič nezaberá,doktorka mu dala aj hilak a nič,na silvestra bol taky chorí mal 40 stupnové teploty a dostal tiež tie isté antibiotiká a mesiac mi hnačkoval nič nezabralo doktorke som ukazovala rytulu a ona že žial to tie lieky hovorím no dakujem pekne no ona že na 1 vec pomože a na 6 veci škodí,no skoro som odpadla,odvtedy ak nemusím tak mu nedám,normalne tá koža akoby spálená,obarená,a to mu plienočky vymieňam a kontrolujem stále,už som mu dala aj slipi a hovorím ked sa pociká tak ho umyjem ale aspoň ta koža dycha. ☹

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska do mrazničky možeš dat len vtedy no v surovom stave,dusené už nie.tak som niekde čítala, 😎 😒

miskakyska
2. apr 2012

@kacenka1983007
viem si to živo predstaviť..moja dcera to mala take dobojovane,keď plienky nosila..jej to urobil moč...teraz si nespomeniem ake to boli antibiotika..mala to rozožrate.., mudr.čakala,že dostane zapal moč.mechura..ja som ju kúpala v hypermangane,to jej tak vysušilo

miskakyska
2. apr 2012

@kacenka1983007 doktorke to nebolo divne,že ho tak dlho prehanalo?..na gastro Vas neposielala?..aby nebolo za tym niečo iné,vieš?..chudiatko malé..pije Ti aspoň dobre?..mi sme mali rotavirus srajda vracanie horučka skončili sme v nemocnici..keď mal rok a pol...a pol roka nato zas s febril.krčmi...to bol taky blbý rok..

miskakyska
2. apr 2012

@kacenka1983007 to je koza..mala mu dať iné lieky,keď vedela,že mu tie nerobia dobre...

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska no vtedy mi vybral 2 balenia antibiotik lebo z jednej mal hnačky a druhá že vraj bude lepšia ale ked sa to nezmenilo tak som povedala dost žiadné antibiotiká a tak ked som mu vysadila to tak pomalinky prestalo,na gastro by som ho nebrala,sama som zažila na sebe a na staršom synovi čo tam robia,pomoct nepomožu a hlavne že ked sa tam zastavíš hned endoskopiu treba spravit,no v žiadnom prípade,moj starší syn mal problémi s kakaním mala som strach s toho tak som ho tam zobrala no ale čo sme tam zažili si neželám nikomu a že v okrese je najlepčia gastoenterologička,no nikdy viac....

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska nasadila som mu mastné preklady na hrudník a hvala bohu je to lepšie,doktorka mi povedala ked sme boly na kontrolu že nech sa nečudujem ak to dostanu naspat,že to je také počasie,tak hovorím že tak ked viem tak ím nekupujem lieky každy tyždeň za 30€ ale im navarím čaj s citronom medom a po domácky to vyliečime do ry....ti.... tak ja nechápem načo platíme za zdravotné a za lieky ked nič nezaberá..a ten moj byvalí ked som mu povedala že maly kašle mi odpovie že však mu daj nanuk to mu pomože,no ten je exot.. 😠 😢 ☹

miskakyska
3. apr 2012

@kacenka1983007 ja som chodila na gastro s malym,lebo zadržiaval kakanie..po tom rotaviruse,ako ho prehaňalo začal štrajkovať..ale robila mu len sono,že takym detom nedava hadicu,,no mi vtedy odľahlo ..že vraj len psychika..sme sa namordovali

zanulienka
3. apr 2012

cafte babule..nestiham chodit na net,mame trasne vela roboty okolo bytu a este k tomu deti maju vyse 2 tyzdnov prazdnin...takze......musime vymalovat,ale pri malej to velmi nejde,len na etapy,pretoze ona chce tiez pomahat a potom tak to aj vyzera..

ketrinn
3. apr 2012

no dosla som z endikrinologie ,myslela som ze ma zjazdi a naopak ,povedal ze super ze som tak pekne schudla a netrasu sa mi ruky🙂 ale este vsetko ukazu vysledky ci su ok vzal krv a do 10 dni mam cakat od neho email a ak budu dobre ,tak sa mam objednat na operaciu stitnej zlazy ,bodaj by boli 🙂 teraz 10 dni ako na nozoch 😀 😀 obehla som rychlo sla som z domu o 5.00 rano 😝 ale nahlila som sa lebo len tak tak som stihla autobus spet este ze som mala zaplatene na hodinu inac by som sa vratila vecer 😒 , dnes ovocny dnik dala som si po odbere pomaranc a cestou v autobuse som chrustala oriesky ,na obed som su urobila zelenu fazulku na masle a cesnaku ,celu 7dl flasu som zdusila 😀

ketrinn
3. apr 2012

@kacenka1983007 joj katuska virusy su svine 😀 😀 ,na ne nezaberaju antibiotika len dietka a probiotika 🙂 a plna penazenka penazi 😀 😀 ritku mu skus natriet rybacou mastou ,malej perfektne zabera a to ma 5 rokou a vselikedy krici (mama pooooooooooooood natri mi ciculu bo ma stipe)xixi mysli tym zadok 😉 takze stale ju mam po ruke,teraz je strasne vela viroz,plne cakarne aj u nas ☹ my zatial celkom dobre nejdem zariekat ,a ked nieco lezie medik z pelom ,propolisova masticka,alebo citronik 🙂 ako hovoris stare lieciva nasich materi(pozor docitala som sa ze ked davas antibiotika nesmies tieto vcelie produkty lebo su same o sebe antibioticke a z antibiotickou liecbou sa neodporucaju lebo rusia ucinost liekov.mam z netu

miskakyska
3. apr 2012

@ketrinn u nas majú chrípkove prazdniny teraz v škôlke..2týždne dozadu boli v škole..ale ja osobne sa viróóózy nebojím,lebo mám skrz 90dnofke prísun vitaminov až,až..ako nikdy predtym...hehe aby som teraz do večera nezaľahla..to tak býva,keď sa niečo pochváli...ja idem na endo po Veľkej noci..už sa tesím.

ketrinn
3. apr 2012

@miskakyska a co mas s nou?,myslim z stitkou.vysoku ci nizku?

miskakyska
3. apr 2012

@ketrinn teraz mám spomalenú..ale začalo sa to zrychlenou ..

ketrinn
3. apr 2012

@miskakyska uzivas aj lieky?ja sa liecim uz 4 roky na zvysenu ale ide von!

miskakyska
3. apr 2012

@ketrinn pred 6timi rokmi po porode,keď začala blbnúť som mala carbomizal 3*5tab denne..teraz zas uživam euthyrox na lačno,že vraj na furt..

ketrinn
3. apr 2012

@miskakyska ja som najprv nemohla otehotniet .,lebo som mala nizsie hodnoty a potom som otehotnela a hormony boli ok ,a po porode cca 5 mes sa zblbla tak ze som musela 6x3 denne a blbne stale ,uz som ju vlani mala ok a tak vyskocila behom 3 mesiacou ze zas musel nasadit tyrozol,povedal ze ak sa to zopakuje bude sa to robit stale a keby som chcela babo tak neni sanca ,len ju dat von ,lebo tablety by plodu uskodili,a potom po operacii sa mozme zacat snazit ak sa zadari🙂

miskakyska
3. apr 2012

@ketrinn jeej vy chcete babulietenko ešte?..do novej chalúpky veru treba...aj mijadave som si všimla,že sa snažílkuje...keď som začínala s diétou baby sa mi na FB smiali,že či chcem babo..že každá čo držala tuto dietu otehotnela..

ketrinn
3. apr 2012

@miskakyska xixi jak sa podari tak bude fajn mam druheho manzela a stymto mam len jedno dievcatko patrilo by sa 😀 prvy mal radsej flasu 😖 😀 ako mna atento ma lubi aj mi domcek postavil a som snim uz 8 rokov a sme stastny ,je sice o 5 mladsi ale rozdiel nevidno ja som stale taky šaško 😀 😀 vecne mlada 😀 ja sa necudujem ze potom sa lahko otehotnie ked je nastartovana latkova vymena a organizmus vycisten 🙂 😵

miskakyska
3. apr 2012

@ketrinn supeeer..podarí sa,uvidíš!!!

ketrinn
3. apr 2012

@miskakyska ned ak sa podari super ,ale ked nebude nevadi svet sa nezruti 🙂 🙂

miskakyska
3. apr 2012

@ketrinn no veď jasnačka,hlavne,že ste zdraví a máte sa radi!!

ketrinn
3. apr 2012

@miskakyska to je hlavne 🙂 idem von sa prejst konecne vyslo slniecko ,sice zubate ale aj to je dačvo. 😎

ketrinn
3. apr 2012

no co ludia nik nedietuje? 😀 😀