90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
17. apr 2012

šuhajdy uhlohydr.den
5lyzic krystalu cukru (preto su take krasne leskle)
5lyzic mlieka
1/2 palmarinu
coko52% z lidlu je na foto
plnka ziadna🙂
sice tvrdnut budu az do zajtra ale budu chutovo nieco ako ladova coko mnam,mozte si urobit aj z plnkou

sotia
17. apr 2012

@ketrinn prosím ťa vo vitamín. dni možem na večeru zeleninu toľko koľko chcem, alebo je to gramážou obmedzené?Skoré vyzdravenie, nech ten pankreás už poslúcha

sotia
17. apr 2012

@ketrinn jaj už som hladná, ke´d pozriem na jedlo...a tie šuhajdy mňaaaam

ketrinn
17. apr 2012

@sotia dakujem ,zotavujem sa ale ide to pomaly a ja na suhajdi tiez len kukam ,nestoji mi to za tu bolest ktora bi po poziti nasledovala🙂 len vas tu provokujem xi pevna vola kočky ,pevna vola takto len oci napasiete 😀 😀 myslim ze ano kolko chces ,neni to gramazou obmedzene aspon o tom nic neviem ,bojis sa ze budes hladna čo? xi lebo mas vitaminovy viem vtedy je mozne ze pocitis vetsi hlad ale ked pocitis vipi 2dl vody alebo caju a navecer si daj tu zeleninku alebo paradaj stavu ja tu vecer pijavam je husta a zasiti vpohode

ketrinn
17. apr 2012

@zoya1 ked mas knihu kde patri kukurica ,a olivy? dakujem

sotia
17. apr 2012

@ketrinn no ide o to, že ideme s kamarátkami vo štvrtok, ked mám vitamínový deň do reštaurácie, tak som nevedela, že ak si dám nejaký zeleninový šalát, či si mám pýtať polovičnú porciu....

ketrinn
17. apr 2012

@sotia jaj nie klasika daj si celu porciu 🙂

sajmonkaf
17. apr 2012

@ketrinn fiha vyzeraju velmi pekne,skusim aj ja.

ketrinn
17. apr 2012

@lubinka26 neodpisala si mi ake lieky beries na tu stitnu zlazu?

ketrinn
17. apr 2012

@sajmonkaf su vinikajuce niesu tvrde ako ked das ivu su nieco ako ladova cokolada ak poznas predava sa v takom spici take male kockyv pestrom papieri ,no proste nebicko v papulke 🙂 ja som len oblizla lyzicku ,viac som mala strach ☹ keby ze nie ten pankrac tak zjem aspon jednu ☹ a tak len oci maju hostinu.ja som recept nikde neodpisovala ,ja rada skusam takze som sama od seba urobila. 😎 ak skusis tak nechaj volne vychladnut ked das do zimy tak nebudu take pekne leskle 🙂urob a nechaj do druheho dna niekde hore na kredenci nech si pomaly tuhnu.

sotia
17. apr 2012

@ketrinn Ďakujem za info...

ketrinn
17. apr 2012

@sotia neni zac,aj tak sa nudim ,vies ako na materskej predlzenej 🙂 byvam prec z dediny takze nemam ziadni kontakt z ludmi tak aspon tu pokecam ,dakedy az moc ma tu je xii

sotia
17. apr 2012

@ketrinn moja malá ma 11 mesiacov, predtým som bola na pn celé tehotenstvo, mne už doma teraz hrabe.Staršia ta ma 12, tá ma už svoje záujmy a mne neostáva už nič iné len chudnúť xixixix

zoya1
17. apr 2012

@ketrinn V knihe to nemôžem nájsť, ale na dnes som si mohla dať zapekanú ryžu s kukuricou (mám škrobový deň( takže kukuricu priradujem ku škrobom 😀 a olivy netuším moja.

ketrinn
17. apr 2012

@sotia ja mam 5 rocnu sice bude mat pet v septembri a 15 rocnu ,stou tiez neni reč xixi
@zoya1 dakujem olivy su asi zelenina nie? myslim

sotia
17. apr 2012

@zoya1 ja strašne lubim olivy...v tej knihe som to ani ja nenašla, kam s nimi

ketrinn
17. apr 2012

@sotia hm ja ich beriem zatial ako zelenina 🙂 mam kupenu taku zmes mrazenu a je pisane zemiaky zo zeleninou a su tam aj olivy 😀 takze asi zeleninka
aj ja ich mam rada mnam

mijadave
17. apr 2012

@ketrinn dakujem, ano sadli sme si a aj v praci sme si sadli 😉 aj sefka je v pohodicke 😉 dnes prvy den dietky, vcelku v pohode, uz sa to az tak nelisi od normalnej stravy... na veceru moze clovek aj chlebik 😉

ketrinn
17. apr 2012

@mijadave sa mas! xixi mozes aj miesat_?

viera22
17. apr 2012

ahojte tak ja som dnes po druhej hodine zumbi a mám dosť nevládzem som si povedala že už nezhreším aj keby neviem čo lebo potom sa biedak trápim pri cvičení heh ..... dúfam že to bude pomáhať aspoň úpostavu vyformujem

mijadave
17. apr 2012

@ketrinn no nie celkom, su tam nejake ulavy, nemam to moc nastudovane este, ale pisu, ze obcas sa moze aj na veceru chlebik 😉 zakladne pricipy ostavaju, no moze sa aj ryza s mliekom obcas... 😉 na zajtra si idem zas urobit ryzu s fazulou alebo mam este zemiakove knedliky a kyslu kapustu, tak mozno si dam to... este neviem... knedliky treba dojest, tak asi si dam tie a nemusim varit 😉

mijadave
17. apr 2012

@ketrinn priznavam, ze sa mi nechce studovat tu knizku, mam dost studovania v praci 😖 teraz som rada, ze som... asi dnes idem skor spat, lebo chcem, aby bol uz koniec tyzdna... 😉 moje telo si zo mna totiz asi robi dobry den... vzdali sme snazenie o babo, len si nedavame pozor a od minuleho tyzdna ma hroooooozne bolia prsia, krize, v podbrusku a rapidne sa mi zhorsila plet... to sa mi objavilo len pri brani liekov a to tiez najskor 4-5 dni pred ms a nie 1,5 tyzdna vopred, lebo ms ma dorazit koncom tyzdna... 😉 to by bola haluz, keby sa teraz zadarilo babo 😀 takze som napnuta ako struna na Dankovej gitare 😀

viera22
17. apr 2012

@mijadave tak prajem aby to bolo bábo...:D

mijadave
17. apr 2012

@viera22 dakujem, si zlata 😉 to by bolo super 😎 a v novej praci by to hadam nejako prezili 😀 no aj tak si myslim, ze ma zas moje telo len natahuje... raz sa mi to stalo, ked som merala BT a vtedy zas podla teplot vsetko ukazovalo na to, ze som tehu... no len sa so mnou hralo... 😒 ale zas iskierka nadeje tu je 😉

viera22
17. apr 2012

@mijadave tu iskierku vždy treba mať a raz dôjde na to že to bude naozaj bábo juuj by som sa tešila s tebou ma festky také správi tešia asi pre to že by som brala bábo aj ja ale ešte sa mi nedá

ketrinn
17. apr 2012

@mijadave no uvidiš,potom vdaka diete xixiix,prajem aby ti vysiel test ale asi este zavcasu vsak:?

mijadave
17. apr 2012

@viera22 iskierka je, tuzbu som trosku v sebe potlacila a udupala, kedze sa nedarilo skoro 2,5 roka, ale bolo by to fakt super... a susede sa dnes narodila 4. dcerka, je rozkosna... tak vo mne vsetko zacalo kricat, ze aj ja cheeeeeeem 😀 ale keby nie, nevadi, zivot ide dalej, mam dve krasne deticky a robia mi radost a ked budem chciet ponosit babo alebo pokocikovat, skocim o 2 posch. vyssie 😀
@ketrinn asi ano a aj to, ze som to pustila z hlavy, prestala sa sledovat, prestala merat a testovat a nejako som sa zacala zmierovat, ze asi ostaneme styria 😉 na testik je este skoro, kedze ms ma dorazit niekedy koncom tyzdna, no neviem ani kedy bola ovulka, cize fakt sa to neda odsledovat a mne nikdy neukazal testik kym nemeskala... ale teraz po vysadeni liecby mam ms tak plus minus 2-3 dni 😉 neboj, ked budem testovat, dam Vam tu hned vediet 😉 len som zas zacala merat BT a dnes mam pokles, cize tazko povedat, moze to byt implantacny pokles alebo nie.... 😉

zoya1
17. apr 2012

Tak ja na zajtra pečiem pizzu - dúfam že to bude jedlé 😀 a ráno strapec hrozna mňammmmm

viera22
17. apr 2012

@mijadave heh veď hej ... je fajn že už máš detičky že človeku nie je to až tak ľúto ... má tikto robiť radosť.... ja mám jedno dievčatko dvojročné a chcela by som ešte jedno ale najprv musím schudnúť nedá sa mi na tie kilá ešte pribrať a som povedal že sa musím najprv odsťahovať od svokrovcoch aby som konečne si užila tehotenstvo a aj potehotenstve tie chvíle malú som si moc neužila ale to je nadlho heh ..... tak daj vedieť potom čo to bolo či bábo abo to druhé

viera22
17. apr 2012

@zoya1 určite tobude jedlé..ja čo neviem vôbec variť a mne s podarilo tak aj tebe...hmm hrozno to by som brrala mne zásoby ovocia postupne dochádzajú trebalo by dokúpiť