90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
17. apr 2012

@viera22 to ano, no s mm sme obaja z 3 deti a tuzili sme po nom a aj deti stale chcu surodenca 😉 ale tesim sa z nich... to verim, ze je rozumne sa osamostatnit a aj tie kilecka ked das dole, lepsie je to pre telo a aj sa vraj rychlejsie otehotnie 😉
@zoya1 hmmmm, ja som mala v nedelu na veceru, boli sme oslavovat synov postup 😉

viera22
17. apr 2012

@mijadave no ja musím schudnúť mám 103 kg....a na to zas pribrať tak to už nie pri Viki som pribrala 47 kg a to je neúnosné ...... musí ísť to preč heh

viera22
17. apr 2012

nič babulky moje idem ja asi bubať ..... tak dobrú nôcku ... papa

mijadave
17. apr 2012

@viera22 tak to si naozaj dost pribrala... ja som pri Dankovi pribrala 15kg a pri Veronike 9kg, no dole to slo tiez pomaly, no zislo to aj bez diety, sice nie na moju vahu, ale aspon nieco slo.... a pri tej hormonalnej liecbe na otehotnenie som nabrala 12 kg a po nej dalsie kg este dosli... cize z 57kg som sla na 71kg... pred dietkou som zisla dole na 68,5 a teraz mam 59kg 😉 drzim Ti pasticky, nech Ti to ide pekne dole... mne najviac slo dole prvy mesiac, potom mi mesiac vaha skoro stala... a potom este trosku sla dole ale len malo... 😉

lubinka26
17. apr 2012

@ketrinn prepac, nevsimla som si, ze si sa ma na to pytala 😒 beriem euthyrox

@zoya1 kolko sa tej pizze chystas zjest? ja si dam asi spagety so sojovou omackou alebo s pretlakom a hribami.

baby na veceru som jedla varene zemiaky a buchla som tam tu plechovku fazuliek z lidl. ale v zlozeni som nasla cukor. to nemvadi? tak ale uz je to jedno, lebo som to cele spraskala 😝 no a za cely den som vypila nieco cez 2 litre vody, kavu a pol litra caju. tesim sa. len keby som na to wcko furt nechodila. a mala so mnou 😀

miskakyska
17. apr 2012

....pred chvíľkou som zmastela pol babovky....z každého rohu nemienim počuvať,že či som nejaka chora,keď som schudla a že som to prešvihla a bla bla bla no dovidopo ..môžem na to dlabať :o( ale vam akože držím palce ďalej

ketrinn
17. apr 2012

@miskakyska ta akoze moja konciz z dietkou, ? ved zostan medzi nami ved latkova vymena sa nastartuje az po 90 dnoch tak som citala ,vrati sa ti to rychlo spet nie:?

miskakyska
17. apr 2012

Kati mam taky pocit,že som si dohukala štit.žľazu...a mam depkuuuuu...

mijadave
17. apr 2012

@miskakyska takze koncis s dietkou? ale pekne si zhodila, len tie dalsie mesiace sa uz vacsinou nejde az tak dole s vahou, ide skor o to, aby sa organizmus zresetoval a nenastal Ti jojo efekt... ale je to na Tebe 😉 nikde nie je napisane, ze ked s tym teraz seknes, tak to naberies spat, moja mamina s tym tiez sekla a nenabrala zhodene kilecka spat 😉 tak drzim pasticky, nech si tu vahu udrzis a dufam, ze sem obcas zavitas 😉

mijadave
17. apr 2012

@miskakyska to ma mrzi, a to s tou dietkou si si to dohukala??? 😲

ketrinn
17. apr 2012

@miskakyska myslis ze zacala byt hyperaktivna? trasu sa ti ruky?potis sa privelmi,?,lebo ak si tak schudla moze byt len hyperaktivna ako mam ja ale nemyslim ze z dietkou,sice.......ja cakam uz 2 tyzdne na vysledky ak mi povie ze mam zle tak to bude asi tak.dietovat by mali len ludia ktori su uplne zdravi,ale lekar mi povedal ze nieje drasticka ze ju pozna ze je to dobra dieta mas prisun vsetkeho ,tak sa utesujem ze pridu vysledky ok ,citim sa fajn okrem toho pankracu.

miskakyska
17. apr 2012

..no veď to..ja som si toho vedomá,.že mi hrozí jojo..v štvrtok idem na endo na krv..som zvedava

ketrinn
17. apr 2012

@miskakyska nech ti vyjdu dobre vysledky!!!! mozno to je len depka z mm xixi,riadne vidno ze si podrazdena .🙂

miskakyska
17. apr 2012

@mijadave niee,pred 6timi rokmi po pôrode začala haprovať..
@ketrinn keby len paprče,celá sa klepem a pulz jak keby som maraton bežala...no šak uvidím

ketrinn
17. apr 2012

@miskakyska no tento stav nevyzera dobre ,ak mas doma conkor daj si polovicku.to sutake tabletocky pri vysokom pulze srdiecka 🙂 ak nemas daj si mlieko z medom a najedz sa riadne ,telo bude musiet zacat spracuvavat stravu tak sa prestanes klepat lebo ti aj metabolizmus spomali ked bude musiet spracuvat viac potravy viem o com hovorim ja uz 5 rok liecby taham 🙂

ketrinn
17. apr 2012

@lubinka26 nevadi ,takze preto tak priberas ,lebo ju mas spomalenu 🙂,ja mam opak hyperaktivnu:( teiz mi ju brzdia az tak zabrzdili ze sa nemoze rozbehnut takze nabrala som tiez kvoli stitke tak dietujem ci sa nerozbehne xixi

ketrinn
17. apr 2012

dobru noc zenicky idem ja spinkat ,farma skoncila ,zaby mi skvrkocu v bruchu 😀 😀 ,idem ich ulozit 😀 😀

miskakyska
17. apr 2012

@ketrinn concor som nepotrebovala dotlačila som sa na noc a som spokojna,sice sa mi budu snivať horory ale neva..
@mijadave čo to tu počuvam?..že by tá diéta bola ozaj taká účinná?..teším,teším s Tebou!!

mijadave
17. apr 2012

@miskakyska kiez by bola, no to nie je iste, ja uz po 2,5 roku snazenia neverim ani vlastnemu telu 😉

dievcata, lucim sa, idem spat, dobru nocku 😉

lubinka26
17. apr 2012

@ketrinn presne, mam znizenu funkciu a zistili mi to na zaciatku tehu. mala som hrozne hodnoty, 3x vyssie TSH ako je horna hranica, takze som s tym zrejme mala problemy aj pred tehu, len som o tom nevedela. zacala som na euthyroxe 50, postupne som priberala, nakoniec som pribrala 37kg a to som sa faaakt ze neprejedala. vysplahala som sa na davku 100. po porode mi ju endokrinologicka znizila, ale vysledky boli zle. mam brat zasa 100vku, ale aj tak mam vysledky na hornej hranici. kamos obvodak mi poradil, ze nech si pridam na hormonoch, tak som si sama zvysila davku na 125. po mesiaci na diete pojdem k nemu na krv, ci je to ok, pretoze na endo mam ist az v juni a zbytocne sa trapit nechcem.

ta stitka, to je pomaly civilizacna choroba.... ale co by sme chceli po cernobyle a roznych inych katastrofach na tomto svete ☹

dobru noc kocky 🙂

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn ja taku ladovu zbožnujem,aj deti tiež 🙂 🙂 🙂 🙂

viera22
18. apr 2012

@mijadave ďakujem....no dúfam že to pôjde dnes ráno som sa odvážila a kilo dolu ta jaka šťastná som bola

sajmonkaf
18. apr 2012

-3kg 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
18. apr 2012

@viera22 no vidiš,super,to poteší,že?

sajmonkaf
18. apr 2012

dobre ranko bojovničky,včera som sa k Vam už nedostala... 😉 rano som vypila nalačno pohar vody s jablčným octom,a za tym další,tak mam v žaludku bazen,nevadi,ale po 4 dnoch 3 kg dole,nie je to privela naraz?či je to len voda?ovocny den bol na počudovanie v pohode,hlad som necitila.ešte som si pokupila šelijake koreniny a zeleninku na šalatiky do zasoby,tak dnes hovädzinku mam,jak sa teším. 🙂 🙂

zoya1
18. apr 2012

@sajmonkaf Aj ja som to dnes nevydržala a postavila sa ráno na váhu. Ukazuje mi - 2 kg po 3 dňoch sa mi to akosi nezdá, ale asi to bude fakt len voda, alebo neviem čo 😀 Ale keby to fakt takto išlo dalej tak v lete som jak twiggy 😀 😀 😀 Ja dnes raňajočky - strapec hrozna.

ketrinn
18. apr 2012

@miskakyska ja som to casto robila ked ma to chitilo ,najlepsie bola vtedy slanina chleba a cibul 😀 ,ked som sa doslova nažrala tak to prestalo,myslim to trasenie aspon docasne ,este je dobre si dat magnezium ja ho mam stale po ruke ak by si mala vysoky tep aby ti srdiecko vydrzalo🙂 mna tak raz xhytilo a to bolo na zaciatku ,ze mi zacli trpnut od spodu nohy az ku hlave zjasne tep 120 a vysoky tlak ,ked zachranka dorazila hned vysoku davku magnezia a potom do nemocnice(mala som slabi infarkt z poraskou)ale to dobre ze slabi bola som pri vedomi len ma tak triaslo ako vybračne xixi,no nerada si na to ani spomynam odvtedy ked ma lapne viem presne ze zabere riadne sa nažrat aby sa zpomalil metabolizmus a tak aj tep a klesne aj tlak 🙂
@lubinka26 moja nieje to len černobil,vravi sa ze štitka je obrazom detstva ako si ho prezivala a chorob,mne to sedi detstvo som nemala ziadne pretoze moji rodica boli aj su alkoholici 😢 ,mozno sa ti nastartuje touto dietkou a pojdes len na minimalnu davku eutiroxu,touto dietkou sa zrychluje metabolizmus a travenie,mne ju tiez zastavuju liekami az mi nefunguje vobec tak jej touto dietkou chcem pomoct riadne pracovat ,uvidime cakam aj na vysledky z endikrinol co som bola 3.4 este dodnes nedosli neviem či este sviatkuju!? 😀 😀
@viera22 no vidis super!!!mas motivaciu len vela pi nezabudaj 🙂
@sajmonkaf super!!! kocky vidite ze to ide len tak dalej 🙂 ,nie to je len voda z tela a este pojde to sa ti zadrziavala v organizme z tox .latkamy teraz ide von spravnym stravovanim,minule to bolo v telke v babinec-ze tusim az 4-5 tyzdnou sa ta voda vyplavuje a az potom tuk!tak vela pevnej vole ☹

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf vidis tak si ju urobis sama a namiesto mlieka mozes dat smotanu sladku ak budes mat bude este lepsia 😉 len moja pozor vsetko zarovnane lyzice,neprelej lebo potom by bola riedka 🙂 ak ju urobis presne podla rad bude suprovavyde ti z tej davky cca 35 ks mensich šuhajd ,ja som kupila tie mensie kosicky 😎 aby bolo viac 😀 😀

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn aspon ze pojde von všetok "humus" z tela.včera som strasne vela vypila,nechcem velmi večer,lebo v noci potom musim na wc.ja sa chystam na ten tvoj pernk,"upečiem si" na narodeniny namiesto torty,už som si bola kupit ten prášok.a tie šuhajdy budu nabuduce.

sajmonkaf
18. apr 2012

@zoya1 parada,ja sa tiež velmi tešim,ale len tak potichučky.uvidim,ako to pojde dalej.dnes mam mesko a aj chlebik si dam,nechcem uplne vynechat pečivo.