90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

viera22
27. apr 2012

no babulky tak mne sa dnes nepodarilo do seba nič dostať kurnik dúfam že to čo lezie na mňa hneď ak zlezie lebo nedobre to ..... vipila som len liter a pol a dosť nič totalne nič a nie klamem kocku čokolady 70% aj keď dnes nemôžem ale aspoň niečo vo mne

sajmonkaf
27. apr 2012

@viera22 a das aj nejaku fotečku potom???

viera22
28. apr 2012

@sajmonkaf jasne že dám .... dobre že o tom píšeš by som zabudla batérky do foťáka kúpiť.....joj to som ale zábudlivá....... inak ráno hrôza a noc tiež zimnica so mnou triasla potom zas horúco mi bolo ..blbé sny ....a ráno som bola hore o piatej a už som nespala a určite mám hnisavú angínu...poteší...kurnik

ketrinn
28. apr 2012

@mijadave ahojky ,takzeto mas pravdu s tym zdutim 🙂 ked sa mi stane ze neco primiesam tiez ma hned vzduje ako telnu kravu 😀 😀 ,ked dodrzujem na 100% tak v pohode .ako v praci? ide to?

ketrinn
28. apr 2012

@miskakyska ak sa nieco zaujimav edocitas daj vediet 😉

mijadave
28. apr 2012

@ketrinn je to tak, no pred tym, pri prvych 90 dnoch to nebolo tak, aj ked som porusila, tak som nebola zduta.... no nevadi... dnes som bola na jednej strane milo prekvapena, na druhej mi bolo luto... mam jedny uzasne sportove nohavice, ktore som uz nezapla, mozno keby nebolo zapinanie na cvocky, tak by som to nejak nasukala, no to je jedno... a dnes som ich vytiahla, ze ved je pekne teplo, a vies co? su mi volne.... je to super, no je mi to luto, lebo mi padaju a neda sa na nich dat opasok... vyznie to mozno cudne, no mala som ich hrozne rada... uz spekulujem, ako ich upravit tak, aby som ich mohla nosit, lebo pribrat do nich naspat nechcem 😀 😀 😀 😀 je to super, ale asi budem musiet nejako prejst satnik a rozlucit sa s vecami, ktore som mala rada, ale kedze su velke.... 😒 v praci je fajn, da sa to vydrzat 😀 je to uplne nieco ine, no hadam casom postupim vyssie, lebo call centrum nie je to, kde by som chcela dlho robit.... 😉

ketrinn
28. apr 2012

@mijadave a co tam robis moja si zamestnana ako co? a co to je ta call centrum🙂 ,viem aky je to pocit ked mas oblubenu vec a bud ti je mala alebo velka 😀 😀 😒 ja si este ponecham pre istotu vo vreci na pojde 😀 😀 aj by som to popredavala ale nik ti za to neda co si dala ty aj ked niektore len par krat mas na sebe ,radsej dam na pojd a co ked mi este bude treba ak budem niekedy mozno tehulkovat ,nato si nemyslela? 😉

mijadave
28. apr 2012

@ketrinn pracujem ako operatorka call centra, teda info linky... denne vybavim aj 100 telefonatov ohladom produktov nasej firmy v oblasti financnictva... mozno to vyznie divne niekomu, ale pre toto som si nerobila VS... ale vzala som tu pracu, lebo je to velka firma a je tam aj moznost postupu... tak preto dufam, ze neostanem na tomto mieste dlho, ale ze sa posuniem vyssie... 😉 nie je to zla praca, no niekedy pri niektorych klientoch mam chut sa rozbehnut oproti stene a nezastavit... 😒 ale co narobis, aj taki su ludia a aj im treba vysvetlit... 😉 a s tymi vecami, ja ich nedavam prec celkom, teda nechcem, no mm stale hundre, ze ved mam plnu skrinu veci a nemam si co obliect 😠 chlapi... jemu staci par triciek a kosiel, troje rifle, sportove gate a je spokojny 😉 a tehulkovanie, no nejak som to potlacila, ked to pride, budem rada a ak nie, no co uz... vies, ja nemam pojd, kde to skladovat... zatial 😉

ketrinn
28. apr 2012

@mijadave tak sa tam drz nech ti ta praca ide a postupom casu aj urcite postupis vysie !!!!! drz sa a zase sa tu prid kuknut 🙂

ketrinn
28. apr 2012

zenicky dnes tu mozno ani nepridem ☹ mam vela prace ,este mi treba zrylovat zahradku ist jednej babicke nachystat lieky na tyzden to bude 8km chodze 😉 takze dnes je krasne a prechadzka prospeje ,potom cakam navstevu a odide az zajtra takze mozno dojdem az v nedelu vecer ,tak sa mi majte a chudnite 😉 pap

mijadave
28. apr 2012

@ketrinn dakujem, to dufam 😉 jasne, ze pridem... teraz v tejto praci mam zablokovane stranky ako emimino a aj mk, takze sem tam vecer, ked vyjde sem pridem kuknut 😉 aj ja mam kopu prace a straaaaaaaaasne sa mi nechce, no idem, lebo o chvilu idem po deti a este idem malej pozriet korcule.... tak pekny vikendik... 😉

sajmonkaf
28. apr 2012

Ahojte,tak dnes ma uhlohydratiky,tak som si na dnes vymyslela,že upečiem posúch,bez kvásku,tak som sama zvedava.no a večer už sa teším na jogurtík🙂tak Vám prajem pekný víkend,je krásne,tak si to užite.A maródujúce sa rýchlo zotavte 😉 😉 😉 😉 😉

zoya1
28. apr 2012

Ahojte, tak mi dnes bielkoviny - boli sme na chalupe spojazdniť ju pred lebom 😀 takže obed som odbavila diétnou salámou a celozrnným rožkom k tomu mladá cibuľka. Zajtra ideme na tú oslavu, takže znova porušíme, ale no čo už narobím 😀 😀 😀 Inak pochválim sa, dnes som skočila do KIK a kúpila si letné nohavice - už "iba " číslo 46 😲 takú radosť som mala doteraz som kupovala 50, v tom lepšom prípade 48. Takže ešte 78 dní 🙂 a dúfam že sa vopchám aj do 42.

sajmonkaf
28. apr 2012

@zoya1 no super,ja si radšej este menšie veci nekupujem,ponosim čo mam,aby som to potom zase zbytočne nevyhadzovala.Ja by som aspon 40-tku chcela dosiahnut,ale to je este daleko 🙂 🙂 🙂 Tak zajtra peknu oslavu 😉 😉 😉

miskakyska
28. apr 2012

@sajmonkaf Simi čauko...dneska tu celý deň nik nenazrel?..rekord! :o)

mijadave
28. apr 2012

@miskakyska to asi preto, ze bolo vonku krasne a nik necucal doma 😀

sotia
28. apr 2012

@sajmonkaf chcela by som sa spýtať, jogurty sa môžu v deň, keď máme uhlohydráty alebo bielkoviny?

mijadave
28. apr 2012

@sotia jogurt mozes v bielkovinovy den, ak si zvolis mliecne vyrobky, nemoze sa kombinovat ani maso a mliecne ani vajce a mliecne alebo ani vajce a maso.... a na uhlohydraty si mozes dat jogurt namiesto zakuska na veceru 😉

sotia
28. apr 2012

@mijadave diky, tak dobre, lebo ja som mala dnes bielkoviny a večer som jedla jogurt-biely so zeleninou

mijadave
28. apr 2012

@sotia nie je zac, tak si ho dobre skombinovala... spravne by sa malo dodrzat aj to, ze ked mas na bielkoviny na obed maso, mas ho mat aj na veceru, ak mas na obed vajcia, tak aj na veceru a to iste plati aj o mliecnych vyrobkoch... 😉 cize nie na obed maso a vecer jogurt... to len taka poznamka... 😉

sotia
28. apr 2012

@mijadave no na obed som jedla cottage cheese so zeleninou a teraz som hladna ako vlk, mala by som isť spať....

mijadave
28. apr 2012

@sotia tak si to super skombinovala 😉 jasne, radsej ist spat, ako porusit dietku... tiez zacinam citit hlad, ved mam aj preco, dnes som jedla len na obed trosku zeleninky a teraz si uvedomujem, ze odvtedy nic... len voda.... teda... no uz sa tesim na zajtra, masko... ideme opekat, takze to moze byt, az take porusenie to zas nebude... 😀 nic moja, idem ja spat... cakala som na mm, ale ten nechodi, tak idem spat... pa dobru nocku 😉

sajmonkaf
29. apr 2012

@sotia ked mas bielkovinovy,tak podla mna biely sa može,ale to potom aj na obed aj na večeru asi,ale ja som si dala smotanový-kávový jogurt namiesto torty na UH den,lebo odkedy dietujem,tak som nemala nič mliečne,už som mala strašnu chut.A samozrejme aj čokoladku.

sajmonkaf
29. apr 2012

@miskakyska no vidis,aj ja som sa čudovala,ale to asi tým slniečkom 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
29. apr 2012

Ja mam dnes ovociéééé,v kuse som smädná,hlavne poobede,aj vy?

kacenka1983007
29. apr 2012

ahojte..tak ja mam dnes deň 70 ty,už sa nám to kráti.... 🙂 😉 😎 ja mam dnes UH nemam šajnu kolko vážim,či mi to ide dole či nie 😠 ☹ 😖 😢 včera som mala varené zemiačky s karamelizovanou kapustou a zel.polievočku... riadne som sa najedla. 😀

miskakyska
29. apr 2012

Ahojteee..tak aj ja sa pochválim ja mám dneska vodu :o) dobrovolne nasilu,lebo posledný týždeň som už nedietovala,lebo som mala v pláne zhodiť max.5kg a zhodila som osem...no lenže som bola ako odtrhnutý dezorientovany vagón a zobkala som piate cez deviate,večer zdutá ako koza..tak pojme pekne dneska vodička a zajtra moj pekný režim na ktorý si asi telo zvyklo pokračuje...zjem čo mám,vychutnám si to a som spokojná..A VIETE,ŽE 90 DD VLASTNE ANI DIÉTA NIE JE? Je to len zmena stravovania!.

miskakyska
29. apr 2012

@viera22
@kacenka1983007
@sajmonkaf
@ketrinn
@mijadave
@zoya1
@sotia a peknúú slniečkovú nedeľu prajem všetkýým! :o)

miskakyska
29. apr 2012

...ak som na niektorú zabudla,tak sa ospravedlňujem! :o) ..a hor sa na hory!! (och,keby sa mi ešte tak chcelo)

zoya1
29. apr 2012

Tak ja dnes porušujem čo sa dá 😢 😢 😢 ráno som sa zabudla a dojedla za dcérou žemľu posypanú tekvicovými jadierkami, dnes máme škrobový deň ale kedže ideme na tú oslavu - opekačku tak na obed som si dala diétnu salámku, aby žalúdok nedostal šok keď večer zjem grilované mäso 😖 no ale čo už narobím, od zajtra znova diétka śtrašne sa teším do roboty - mám pocit že kým som bola v práci tak sa mi diétovalo lepšie, a hlavne som dokázala počas pracovnej doby vypiť aj 2 l vody. Teraz som bola týždeň doma s dcérou a nevypila som 2 l vody za celý ten čas. Tak prajeme všetkým krásnu nedeľu my sa odchádzame prežierať k prababke - no jej sa nedá povedať, že neprosím si. Má 78 rokov a neskutočne ju uráža keď vás núka jedlom a vy si nezoberiete. 😉