90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubinka26
29. apr 2012

Ahojte kočky. Tak ja mam dnes škrobovy den a robila som super polievku s fazulou, zemiakmi, karfiolom atd. 🙂 zjedla som za 2 taniere a uz sa tesim na veceru. zajtra sa chcem odvazit, ale kedze som cely tyzden len lezala, ktovie, ci sa nieco pohlo.

baby, dodrzujete presne tie hodiny na bielkovinovy den 4 a na skrobovy 3? ja som vcera ranajkovala o 10tej a o 13tej som vybrala stehna z rury a normalne som sa zacala triast. dala som si 2 pohare vody, ale doslo mi strasne zle. tak som si nalozila a jedla. hned mi bolo lepsie. veceru som jedla az pred 8mou, pobede mi nevadi dlhy casovy rozdiel no doobeda je to katastrofa 😒

miskakyska
29. apr 2012

@lubinka26 ahoj..ten 4h a 3h rozdiel platí iba medzi obedom a večerou!!! Doobeda možeš jesť do dvanástej každé 2h ovocie. :o) aj Tebe pekný zvyšok nedele!

lubinka26
29. apr 2012

@miskakyska dakujem, velmi si ma potesila. tak to bez problemov zvladam aj viac hodin 🙂
aj ja prajem vsetkym pekny zvysok nedele 🙂 😎

sajmonkaf
29. apr 2012

@miskakyska ja sa tej vody strašne obávam,či vydržim,či dakde neodpadnem 😝 😝 😝 A ty moja ze z čoho chudnes?sak som videla fotku,že jaka si cica? 😀 😀 😀

sajmonkaf
29. apr 2012

@lubinka26 aj mne je doobeda niekedy tazko,hlavne ked som doma.a poobede je to lepšie,obed si vychutnam, 😀 😨 😨 😨 snažim sa obedovat presne o 12hod a potom večera medzi 16-17 hod

miskakyska
29. apr 2012

@sajmonkaf Simi ty stary lichotník 😀 dobre si ma rozosmiala na noc!..čo sa týka tej vody,neboj..nie je to až také hrozné,ako to vyziera..keď nevydržiš,nevydržís svet sa nezrúti..čosi zaješ a budeš sa tváriť,že si nič nezjedla,nooo

sajmonkaf
30. apr 2012

Dobré ráno,kde ste všetky?Asi máte všetky predlžený víkend,či?... 😎 😎 😎

ketrinn
30. apr 2012

dobre ranko ,ja že sa ani nedocitam ,že tu bude tolko napisane 😀 😀 a tu skoro nic asi vsetky sadite jarujete ako ja čo? este mam pol zahrady zrylovat a posadit ,no neviem ako to stihnem ked nevladzem 😖 ,vcera som bola po navstevach 🙂 takze vykend super .nikde som nejedla aj ked nukali povedala som ze mam problem zo zaludkom a dali pokoj ,akurat 2v1 som si dala po dlhej dobe 🙂

lubinka26
30. apr 2012

Ahojte kocky. Kedze je pondelok, tak som sa odvazila a na vahe svietilo cislo 77,5kg 🙂 tolko som este po porode nemala. dufam, ze to takto krasne pojde aj dalej. akurat, ked som sa priatela pytala, ze ci je aj nieco vidiet, (ved. je to 5kg), tak on hovori, ze nie 😀 uz to nebude hadam iba voda, ci?

dnes na obed si chcem spravit vodove halusky a oprazit veeeeeela cibule na to. robili ste to uz niektora?
@ketrinn super si sa drzala 🙂

sajmonkaf
30. apr 2012

@lubinka26 nic si z toho nerob,ani na mne tých 5 kg dole nevidiet,fakt asi len voda sla dole.akurat nohavice mi lepšie sedia,lebo su volnejšie.len tak dalej 🙂

ketrinn
30. apr 2012

@lubinka26 ja som na vode skusala ale mne sa z toho urobila kaša xixi ale skus mozno sa ti podari🙂 vies ze by som urcite porusila to som si ista len viem ze ma zacne boliet pankrac a zlcnik takze preto som sa nicoho nechytila 😀 😀 mala som strach z bolesti 😎 inac by som urcite si dala nieco zo stola🙂 vaha ti ide super dole len tak dalej🙂

sajmonkaf
30. apr 2012

dnešný obed-bielkoviny:vajíčka na medvedom cesnaku,celozrnný chlebík,dnes bez šalátu,len rajčina 😵 😵 😵 😵

kacenka1983007
30. apr 2012

ahojte ja som bola tiež včera na navštevu a všetko som hutala ako sprosta no váha mi stojí furt na 58kg 😠 dnes mam ovocie,som si dala 2 jablká a teraz na obed dusenu kyslu kapustu čo sa mi zvyšilo,musím skočit kupit ovocie,už doma nemám len zeleninku.som rada že zajtra mám bielkoviny aspoň možeme opekat 😎 😀 😅

ketrinn
30. apr 2012

@sajmonkaf mnam ides v mojich kolajach xixi drazdiš? 😀 😀 😀 vyzera to super 😉
@kacenka1983007 to sa tesis co? xixi jaj ja som si objednala domacu grilovaciu klobasu ☹ ale papat ju nebudem ☹ ale je 2 kg tak schovam mozno o mesiac dva budem moct 😉 ,ked vyzd 😉 aviem a mozno aj prv 😲

lubinka26
30. apr 2012

@kacenka1983007 co by som dala za tvoju vahu 😀 😀 😀
@ketrinn robila som tie vodove halusky a dobre vysli. az som bola aj prekvapena, ake to bolo dobre s tou cibulkou. urcite toto este niekedy urobim.

na veceru si spravim cokoladovy puding, uz sa tesiiiim 🙂

miskakyska
30. apr 2012

Čaute kočeeeny 🙂 už sa Vám môžem venovať!...uf,aj u Vás tak kúria?

miskakyska
30. apr 2012

..nezávidim ľudom,čo berú lieky na tlak,cholesterol,srdiečko,cievy..priam v spravach v rádii hovorili,že zdraželi o desiatky eur...im to hrabe v tych prašinách už načisto...pokapeme ako muchy,.však čo si myslia,že každí ma melón nad riťu ako papaláši vo vláde..no tfuj,normálne vytočili!

ketrinn
30. apr 2012

@lubinka26 z akej muky si robila ? a to si dala len sol muku a nic viac?
@miskakyska no slniecko pali 😎 ja som uz spalena ako uhol od rana v zahradke a aj tak nemam hotove a som hotova 😝

zoya1
30. apr 2012

Ahojte, tak ja dnes raňajky nič 😒 teda káva, obed bezvaječné cestoviny s kapustou a teraz na večeru 2 pribináčiky - mňamky takééééé boli dobréééé. Váha mi stojí - už som nasr...., ale dnes som bola po týždni v robote a môj riaditeľ že "ale ty si schudla nie???""" no mala som ho chuť vybozkať. 😀 😀 😀 Takže zajtra vitamínky ale mám taký pocit, že keď chcem aby váha išla znova dole, tak budem musieť začať cvičiť - a to ja tak nerada 😎

lubinka26
30. apr 2012

@ketrinn z polohrubej 🙂 ano len muka sol a voda

lubinka26
30. apr 2012

idem sa vam "pochvalit". pred hodinou som zjedla asi pol litra cokoladoveho pudingu s bananom, potom som zjedla polovicu brumika, co mala nezjedla a teraz tlacim syr niva s cibulou. mala som strasnu chut a radsej dnes ako zajtra... je to zle, ze??? ☹ 😠

miskakyska
30. apr 2012

@lubinka26 jasnačka,že to není zlé...u mňa to niva s cibuľu istí každý deň..aj vodovy..hehe :o) že vraj syr,nie je až taký prehrešok..tak sa toho držím...ja také halušky že voda,pol.muka,soľ robím bežne..mne sa zemiakove robiť nechce..a dobré su aj keď miesto vody daš zakysanku.

miskakyska
30. apr 2012

@viera22 ani sa nepochváli,ako bolo na svadbe..a čakáme aj na foto so
@sajmonkaf a nič 🙂 Simi zajtra varíš čo dobreho?
@ketrinn ty to nepreháňaj s tým slnkom,teraz je zakerné!..moj malý dneska prišiel zo škôlky rozpaleny,oči červené,zvyš.teplota pomaly upal.

sajmonkaf
30. apr 2012

@ketrinn no minule som to nestihla odfotit,lebo som bola taka hladna už,ale tentokrat som sa na to pripravila& 😀 😀

sajmonkaf
30. apr 2012

@miskakyska ešte neviem čo bude zajtra,som u rodičov na dedine,večer sme opekali a ja som zjedla koliesko uhorky.Tak zajtra asi dajaku ryžu či zemiaky,ešte sa na to vyspím.Dobíjam si baterky,je to pre mna neskutočny relax 😉 😉 😉 😉

sajmonkaf
30. apr 2012

Babule,nezabudnite zajtra na prvomájový bozk pod rozkvitnutou čerešňou 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sajmonkaf
30. apr 2012

@lubinka26 ty nam teda riadne davas chute,mnam.... 😉

ketrinn
1. máj 2012

@miskakyska ahojky, no neprehanam zo slnieckom ,ale nemozem zato ze prave vtedy svieti ked ja makam 😀 ale predtym som sa natrela lanovym 100% olejom za studena lysovanim ,palilo ma to sice a mala som to cervene,ale vyspala som sa v pohode a dnes to mam krasne hnede a nelupe sa to 😎 😵 takze cosi ten olej zaucinkoval ,by som povedala ze super!
@lubinka26 no skusim to raz viem ze som skusala ale neviem aku som mala muku 😒

ketrinn
1. máj 2012

@miskakyska dnes som dala na ranajky 2 jablčka a uz ma 2 krat prehnalo ,je mi lepsie ale raz mi nebere nic co obsahuje kyselinu ci co ,sakra a myslela som ze uz pomaly zacnem pokracovat v tej nasej ale mam v zaludku asi vela kyseliny lebo mi je lepsie ale sa mi grga .som zvedava kedy ma to prejde 😒

mijadave
1. máj 2012

ahojte dievcata, ako sa mi mate? ja som celkom stratila sebadisciplinu co sa tyka diety 😒 nastastie kila nejdu hore, no pri takomto porusovani asi ani dole nepojdu... 😒 tak Vam prajem pekny den, ja musim ist na zahradku, uz len nasa je neupravena... ☹ pa, vecer sa tu zastavim... 😉