90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacenka1983007
11. máj 2012

@mijadave aj pokračovaní je vodovy deň?zatial som pokračovanie nečítala ale budem musiet,ako sa ti dary moja?ja nemam moc času tu chodievat :/
☹ 😠

ketrinn
11. máj 2012

@zoya1 skus halusky🙂na slano ,sladko🙂
@mijadave drz sa dufam ze budes odmenena 😀 😀 nech je kilo dole!
@miskakyska haha 😎 ,mozno mas mrtvy koren vyplneny ked ta neboli🙂ale ja by som sla aj ked neboli 😝 bojim ,bojim zubara 😢 este ze sa to nestalo mne xixi škodoradost xixixi ale som hnusna však?! 🤐

ketrinn
11. máj 2012

@kacenka1983007 zdravim kačenka ako ? pochval sa🙂

mijadave
12. máj 2012

@sajmonkaf moja, dik, aj ja Ti drzim dnes pasticky, nech to v poho zvladnes 😉
@kacenka1983007 ano, aj v pokracovacej je vodovy den, teraz na 25 den 😉 dari sa mi vcelku dobre, no s dietkou ani nie, dost porusujem....
@ketrinn odmena bola, kilo je dole 😉

ketrinn
12. máj 2012

@mijadave vidiš to je super! lmyslela som 🙂 vetsinou po tom vodovom kilo padne 🙂

sajmonkaf
12. máj 2012

no baby,dnes vodááá,od rana do seba lejem citronovu vodu,bola som doobeda s malym vonku,horučava,tak potom ma aj hlava bolela,ale teraz už lepšie,doma v chladku.Asi radšej ostanem doma,ale hlad necitim,aspon zatial 😉

ketrinn
12. máj 2012

@sajmonkaf no len sa držkaj,zajtra bude kilo dole tak to byva po vodicke,potom sa pochval zajtra 🙂

lubinka26
12. máj 2012

ahojte kocky.
davam tip na brutal jedlo cez uhl. den. oprazit vela cibule, pridat sampinony, rozne koreniny, sol. ja som dala korenie na pecene kura, cervenu papriku, cierne korenie. podusit vsetko a zmiesat s haluskami z polohrubej muky. k tomu ladovy salat v sladkokyslom naleve. bolo to strasne dobreeee.

ja mam v pondelok prvy vodovy den. zatial mam dole za 3,5 tyzdna 8 kg, takze sa velmi tesim. hlavne preto, lebo nedodrzujem vsetko do bodky. na uhl. veceru si davam vsetko, na com mam chut a tak ostatne dni vydrzim bez problemov. dnes som jedla na veceru vyprazany syr, zemiaky, tatarka, pred chvilkou som dochrumala cipsy a este som si dala malej gumovych medvedikov 😀 no som zvedava na ten vodovy den, hlavne ked ma byt zle pocasie a budeme sediet doma 😠

sajmonkaf
13. máj 2012

ahojte,tak som prežila tu vodu,dalo sa,trochu hlava bolela,no ale ranné váženie....sa musim pochválit mam -9,5 kg dole,čiže 88,5.tak to mam ešte čo robit!
@mijadave tak poprosim o zapísanie do tabulky 🙂 🙂 🙂 🙂 dnes sa tešim na mäsko,aj vam pekný den uzimený 😀 😀 😀 😀

sajmonkaf
13. máj 2012

.....už ani počítat neviem.....opravujem,mam 78,5kg!!!!!!!!!!!!!!!!

viera22
13. máj 2012

@sajmonkaf pááánečku blahoželám ..... ja som dala dolu len 6 kg ale aj to je niečo ..... ale to je moja chyba lebo som nedodržiavala ako som mala posledné dva týždne dúfam že tento mesiac bude lepší

sajmonkaf
13. máj 2012

@viera22 no mam radost aj ja,dost striktne som dodržiavala,tak asi preto,ale nemala som ani pohyb.tak sa drž aj ty,určite to pojde dole aj tebe....vydrž 😉 😉 😉

ketrinn
13. máj 2012

@sajmonkaf gratulujem pekne si zhodila 🙂 tesim sa s tebou 😵

viera22
13. máj 2012

ahojte babulky tak dnes som konečne zase začala pekne dietovaať dúfam že tento mesiac budem silnejšie ako minulý apôjde to lepšie už nemám trojciferné číslo len dvoj tak sa vytešujem aj to je niečo skúsim sa pomerať tentokrát a dúfam že to na cm bude lepšie minulý mesiac to bolo vidieť na cm lebo som si kúpila o tri čísla menšie nohavice ..... len škoda že zumba bude u nás už len do konca mesiaca no tohot a tri mesiace pauza ale som sa rozhodla sem tam ked budem pri rodičoch ísť niekde v meste si zacvičiť aj doma sa musím zase vrátiť k stroju a k nejakým tým cvikom aby to šlo pekne dolu ale aspoň bruško mi už nevysý ako dakedy tak pekný dník vám prajem babulky a čo to že sa do tabuľky nezapisujete hm

mijadave
13. máj 2012

vsetkym maminam a maminkam prajem vsetko naj k dnesnemu sviatku 😉
@sajmonkaf super, krasne si sla dole... opravene 😉

viera22
13. máj 2012

@mijadave ahoj ty si zapisovala teraz @sajmonkaf kila do tabulky a mne nič tam neukazuje dala som si tabuľku do obľúbených a soms a tam aj zapísala ja ale nič nové iných mi neukazuje nedala by si tu link prosím

viera22
13. máj 2012

@mijadave ďakujem veľmi pekne

mijadave
13. máj 2012

@viera22 😉
ja som si dnes dala mnamku na obedik, rizoto s kukuricou, hraskom, sojovymi kockami a cerstvu redkvicku k tomu, joj, to som si pochutila, sojove kocky som uz nemala celu vecnost... 😉 ok, idem dopozerat hokej a nachystat veci na zajtra a sup na kute... takze Vam prajem pekny zvysok vecera a dobry start do noveho tyzdna 😉

sajmonkaf
13. máj 2012

@mijadave sojove kocky su teda škroby....lebo mam doma,už hodne dlho na nich kukam,tak si asi tiež spravim.

mijadave
13. máj 2012

@sajmonkaf no niekde som to citala, ale nepytaj sa ma kde, uz nepamatam 😉 tiez som mala na nich hodne dlho chut 😉 este lubim zemiakove placky plnene sojovym granulatom na sposob vazeckej pochutky 😉 to zas nabuduce...

sajmonkaf
14. máj 2012

Ahojte,no dnes mam doma drobca,asi bude chorý,tak to bude zas týžden.pokazil sa mi vysavac a teraz mu ani sople neodsajem,kym nebudem mat novy,super tento týžden začal 😝 😝 😝 .Moja mamka ma včera pochvalila,tak mi to dobre padlo,dokonca som poobliekala par veci,čo som nadobro odpisala.tak uvidim,ako to pojde dole,bola by som happy keby som sa dostala aspon na 70-tku 😀 😀 😀 😀.Čo dnes papáte?rozmyslam,že čo na škroby.Minule som si dala ryžu s fazulkou z konzervy,a moc mi to nechutilo.asi ja ostanem pekne pri zemiakoch,tie možem vždy.

viera22
14. máj 2012

tak ja mám dnes UH tak ako vždy cestovinka s cenakom a kečupom to je jedlo božinku .... čo už keby sa mi tak chcelo vymýšľať niečo iné ale len pre seba sa mi nechce najedená som to je základ.....tento týždeň idem k rodičom lebo svokor ide niečo v dome prerábať aby sa manžel po nočnej vyspal aj drobček môj ...... takže zo zumby zase nič ale aby som to neflákala pôjdem v poprade niekde si zacvičiť....mamina chodi na spining ale spojený s cvičením na lopte tak asi tam zavítam ...... joooj babule potrebujem dať zase nejaké to kilo dolu aby ma to zase nakoplo ale už dodržujem ako sa patrí tak dúfam že to pôjde dolu

sotia
14. máj 2012

No tak ja dnes vodový deň, doobedie v pohode, len poobede bude horšie, už mi škŕka v bruchu...už nech je zajtra

lubinka26
14. máj 2012

@sotia zdielam tvoje pocity. ja som este dnes aj mrchu dostala 😠 dufam, ze sa to neodzrkadli na zajtrajsom vazeni a ze ma to demotvivuje 😖

sotia
14. máj 2012

@lubinka26 no ja by som tiež dnes mala, ale zatiaľ nič

lubinka26
14. máj 2012

@sotia ja som mala dostat 3.5. Strasne dlho mi meskala, ale brala som atb a aj zhodenymi kg je to mozno... hlavne, ze dosla 😀

pijes aj caje, ci len vodu?

sotia
14. máj 2012

@lubinka26 no uvidíme, tehotná určite nie som, tak som zvedavá, či ma to vplyv aj diéta....pijem zatiaľ len vodu, ale aj kávu som si švihla, bez nej by som to určite nezvládla

sotia
14. máj 2012

no tak vodový deň som prežila, dúfam, že ešte do polnoci nabehnem do chladničky....ale fest som hladná

sajmonkaf
15. máj 2012

@sotia tiež som z toho mala obavy,ale hladna som nebola,cely den som pila vodu s citronom.rano som hlad necitila až pred obedom,som myslela,že aj klince by som pojedla.a kolko islo dole?