90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
25. júl 2012

@sajmonkaf no len na UHT tam je sunka, syr a vajicka... 😒 preto som si to dala na bielkoviny, lebo vtedy mozes tiez chlebik... takze mi to slo skor sem, aj ked viem, ze vajicka, syr a sunka by sa nemali miesat, no aj predtym som tak obcas spravila a nic sa nestalo... kila sli dole 😉

ketrinn
25. júl 2012

@mijadave ano teraz mi to dcera hovorila ze sa to učila vo skole ze je to zeleninka!🙂

sajmonkaf
25. júl 2012

Tak babulky,idem ja do postele,ešte pohar vody,už radšej si dam v kupelni,aby som nemusela do kuchyne 😀 😀 😀

mijadave
25. júl 2012

@sajmonkaf dobru nocku 😉

lucky14
25. júl 2012

@mijadave Urcite skusim. 😉

lucky14
25. júl 2012

@sajmonkaf Dobru nocku a sladke snicky. 😀

domyyy
25. júl 2012

baby zajtra idem odznova.... som pevne rozhodnutáááá! 😉

lucky14
25. júl 2012

@domyyy Yeay!!! Ides princezna. 😀 😀 😀

mijadave
25. júl 2012

@lucky14 dobru nocku a sladke snicky 😉
@domyyy supeeeer, drzim pasticky 😉

sotia
25. júl 2012

@mijadave presne ja som si to t
iez myslela.Jednak ze je to tekvica a ovocie nerastie zo zeme ... ale neguglila som

mijadave
25. júl 2012

@sotia ale ved jahody tiez rastu zo zeme a su ovocie 😉

sotia
25. júl 2012

@mijadave ozaj tie ma nenapadli ....

mijadave
25. júl 2012

@sotia 😉

mijadave
25. júl 2012

dievcata, dobru nocku, vodovy den zvladnuty a ide sa na kute 😉

kacena24
25. júl 2012

@domyyy moja neblázni....veď ty si moj vzor,za 5 týždňov je 10,5 kg krásne....ty nás ešte prekvapíš a to pozitívne 😉 a ja ťa chcem nasledovať,tak len nekonči a čakaj na mňa,ja sa v pondelok pridávam 🙂

domyyy
25. júl 2012

@mijadave šikulka!! super 😵

@kacena24 jaj moja budem sa snažiť držať 😒 slúbila som to sama sebe! ešte stále som malá gula ☹ teším sa na teba, už začni 🙂 xixi 😵 🙂

domyyy
25. júl 2012

baby zajtra povinná prehliadka....to zas bude 😅 doktorka ma bude hrešiť koľko vážim, tá aj na riť padne keď jej poviem, že to som už 10kg schudla 😀

kacena24
25. júl 2012

@domyyy v pondelok začínam na milión percent 😉 a s odhodlaním dodržiavať na 100% 😀 a teba mám ako vzor,že to ide,keď sa chce 🙂 dúfam,že aj mne to pojde tak krásne dolu

kacena24
25. júl 2012

@kacena24 ako guľa rozhodne nie si,ale si ma pobavila 😀

kacena24
25. júl 2012

@domyyy jaj bože ja tie prehliadky neznášam...ešteže ma teraz nečaká....

mijadave
26. júl 2012

ahojte kocky, zaspala som uplne v poho, vobec nie som hladna, a mam 58,5kg po prvom vodnom dni 😎 sa tesiiiiiiim este aspon 3,5kg dole a budem v siedmom nebi 😉

mijadave
26. júl 2012

a toto som si na dnes pripravila do prace - ranajky a obed (toho cuketaku je viac, lebo aj kolegynkam beriem, chcu okostovat a na foto mi este chyba vyvar a ta cukornicka, ta bola na stole nahodou, tu neberiem 😉 )
prajem Vam vsetkym krasny dnik a tym, co dnes zacinaju, pevnu volu a nech kilecka idu pekne dole 😉

kacena24
26. júl 2012

@mijadave no ty máš už krásnu váhu...tých pár kilečiek dáš dole ani nebudeš vedieť ako 😉 to už je len na dotiahnutí 🙂

domyyy
26. júl 2012

ahojte baby, tak som doma od doktorky vysmiata jak lečo 😀 😀 😀 mám 162,5cm a jej váha mi ukázala o 1,5kg menej ako moja 😅 😀 😀 😀 😀 brali mi krv a tá mi striekala tak sme boli špinaví všetci a všetko, no čo už 🙂

domyyy
26. júl 2012

@kacena24 jaj som rada, že som niekomu vzorom 😅 to ma posúva vpred 😉 ďakujem 😵 😵 😵

@mijadave ja chcem byť tvoja kolegynka 🙂

kacena24
26. júl 2012

@domyyy no to sa teším,že ťa posúvam ďalej....a naoplátku zase ty mňa,ešte som sa na diétu tak netešila 😀 keď čítam ako pekne chudneš 😉

domyyy
26. júl 2012

@mijadave a skoro som zabudla 🤐 gratulujem k tej váhe!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@kacena24 ak sa spamätám tak budem chudnúť viac, tak už aby to prišlo a ja som dostala rozum 😅 dnes budem pekne dodržovať, ja to viem! 😵

kacena24
26. júl 2012

@domyyy jasné že budeš 🙂 a ja od pondelku s tebou 🙂 spolu to zvládneme aj s lucky14 😉 to je moja spolumliečna trpiteľka,bojovníčka a povzbudzovateľka 😀

domyyy
26. júl 2012

@kacena24 som rada, že aj @lucky14 ide do toho s nami, som rada kočky 😵 😵 😵 😵

ja dnes raňajky klasika 😀 melon 😉

kacena24
26. júl 2012

@domyyy ja som teraz strasne neporiadna,zjem aj zelezo,hrozne so mnou...ale od pondelka pojdem pekne za svojim snom 😉