90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
1. aug 2012

@miskakyska Dakujem. Takze som to dnes posr..a. No co uz zajtra ovocie. 🙂

kacena24
1. aug 2012

@miskakyska dobre vedieť 🙂 ja milky veľmi ľúbim 🙂 len chcem byť na seba teraz prísnejšia,nech to ide dolu.... len či vydržím

mijadave
1. aug 2012

tak dievcata, mm si to najprv ani nevsimol, potom pozrel, oci vyvalil a nic nepovedal... 😒 no co, aj to je reakcia, aspon nie je nastvany 😉 stale sa pozera... zvyka si 😀 a to ja tiez, vzdy ked prejdem okolo zrkadla, pozeram, ze kto to tam je 😀 pa a dobru nocku

lucky14
1. aug 2012

@mijadave Typicky muz....Dobru nocku aj Tebe. 🙂

kacena24
1. aug 2012

@tina1711 ja mám ,..... a ešte aj mužovi som robila papať....včera o pol dvanastej v noci dva rožky a dnes o deviatej chleby,no táááák mi to voňalo,strašné niečo...ale čo mu poviem,nespravím ti jesť,lebo mne to vonia? 😀 musím sa ovládnuť....a ešte keď malinký papá a nechá....ufff dnes som ten jeho chlebík položila na kredenc a obchádzala ho až kým neprišiel muž...pak mu vravím rýchlo ten chleba zjedz 😀

suezana
1. aug 2012

ahojteeee
na uhľohydráty môžte aj cestoviny napr. s kapustou kyslou, makové rezance..... moja mňamka 😉
@lucky14 ja som mala dnes na večeru rožok s maslom 😀 😀 😀 ve´d to je ako torta 😉

kacena24
1. aug 2012

@lucky14 moja neva ak aj posrala,hlavne ze vaha klesa 😉

kacena24
1. aug 2012

@mijadave muži sú už raz takí 😀 ale isto sa mu páčiš....dobrú noccc

tina1711
1. aug 2012

@kacena24 ha tak to je mega pokusenie mne priatel drzi dietku somnou som ho donutila nejako 😀 chudak teraz je v robote a bude az do 4 rana a mal len muffin tak sa tesim ako bude zajtra nadavat na ovocny den 😀 a ja malej urobim presne tolko kolko viem ze spapa a ked nespapa tatko je cely stastny 😀 aky den mas ty zajtra?

lucky14
1. aug 2012

@suezana Makove rezance veru tie ma ani nenapadli. Tie uz som nemala vecnost. Tak to sme dve s niecim zakazanym 😉 na veceru. My sme ale hriesnice. 😀 😀 😀

kacena24
1. aug 2012

@tina1711 zajtra mam ovocie....moj dietu nepotrebuje,vela sportuje,ale aj keby potreboval,on by to nevydrzal 😀 umrel by od hladu 😀

sotia
1. aug 2012

@miskakyska ja som tuuuuuu,len nestíham čítať...ako sa máš moja???

mijadave
2. aug 2012

dobre rano kocky, dnes ovocie a k tomu dnes asi dorazi ms, no to bude tazke sa premahat, vtedy by som jedla a jedla 😀
@lucky14, @kacena24 no ved jasne, chlapi 😀
prajem Vam pekny dnik, pa 😉

kacena24
2. aug 2012

@mijadave bré ránko,sme na tom rovnako,aj ja mám ms a dnes ovocie 🙂

poki10
2. aug 2012

dobré ránko kockyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 ja mám dnes pizzovy den. zacinam sa citit neprezrato. a to je super 😵
dokonca som to vecer zvladla bez toho medu.
@mijadave ved ovocie je sladke, tak mozes jest a jest a jest dnes mas den ako stvoreny pre ms 🙂

suezana
2. aug 2012

dobré ránko 🙂 🙂
júúúúj teším, ďalšie dekááá dole 😀 😀 😀 😀

Dnes ovocný deň - kto máte už ovocia po krk - môžte si na obed napr. uvariť brokolicu, karfiol, kapustovú polievku.... výborné sú opečené jablká posypané orechami 😵 😵 😵 rozvonia to celý byt 😀 😀 😀 alebo odšťavujte zeleninu a ovocie - na ráno a na chudnutie je ideálna cvikla, jablko, .... a už neviem presne čo, ale je to ako pohladenie žalúdku, skúsim nájsť foto, ja som to pred rokom fotila 😉

kacena24
2. aug 2012

@suezana bre ránko. aj mne zišlo od včera 0,5 kg,tak sa vytešujem 🙂 ja čo mám kuchárku delenej stravy,tam zakazujú miešať ovocie so zeleninou,ale čo je na tom pravdy netuším....podľa mňa to nejak ublížiť nemože 🙂

suezana
2. aug 2012

@kacena24 no veď sa nemusí miešať - ráno ovocie a na obed zeleninku, alebo na večeru - keď mám pocit, že potrebujem niečo teplé 😉 😉

kacena24
2. aug 2012

@suezana jasné je to tak lepšie, ja som zjedla pol ltého melóna,ale ako vidím dnes ro istia jednoznačne kávy,inak nemám šancu vydržať

suezana
2. aug 2012

@kacena24 ja práve pijem kávu, raňajky si dávam tak o desiatej - mám nektarinky, potom pôjdem pohľadať melón - no kávy veľa nepi, aby ťa nebolel žalúdok 😉 😉

suezana
2. aug 2012

@kacena24 ty si na materskej, však? 🙂

kacena24
2. aug 2012

@suezana ten je uz zvyknuty,raz ked som drzala dietu,tak to bola cista hladovka....schudla som tak 20 kil a jedine kava ma zachranila vzdy 😀 hej na materskej aj ty?

suezana
2. aug 2012

@kacena24 nie, robila som, ale dostala som výpoveď 😒 😒 😒 mala som niečo na pláne, ale zatiaľ nevyšlo, tak som v očakávaní - akurát včera som sa bola zaregistrovať na UP 😢 😢 😢 😢 😝 😝 😝

suezana
2. aug 2012

ale užívame si s malou prázdniny 😉 😉 v zavretom byte 😖 😖 s kašľom a antibiotikami 😖 😖 no prázdniny ako vyšité 😀 😀 😀

lucky14
2. aug 2012

Dore ranko vsetkym a prajem krasny den. Dnes mam ovocnicka tak sa tesim. Melon som prave rozkrojila a je uzasny. Sladunky a cervenucky ....moj spolocnik dnesnym dnom. S nim to isto vydrziiiiim. 😀

kacena24
2. aug 2012

@suezana joj tak to ma mrzí....dúfam,že si čoskoro nájdeš niečo lepšie.... dnes mať dobrú prácu je veľmi ťažké....budem ti držať palce

suezana
2. aug 2012

@kacena24 ďakujem, ja som bola veľmi spokojná, ale teraz ma čaká niečo krajšie 😉 už len nech to príde 😅 😅

suezana
2. aug 2012

@lucky14 držím palce, nech zvládneme všetky spolu 🙂 🙂

kacena24
2. aug 2012

@suezana určite áno 🙂

poki10
2. aug 2012

kocky ja som mala dnes na obed doma upecene suche pizza stangle s trochou cesnaku.
uz citim ako kysnem 😠 po kolkych dnoch zacina ist vaha dolu?
na nejakej stranke, som si vypocitala, ze mam 7 kg nadvahu podla mojej idealnej vahy (podla veku, vysky, hmotnosti a obvodu pasu.) Moja idealna vaha by mala byt 61 kg. Ja mam ciel 60. Mala som objednany steper a zatial stale nedorazil, tak asi idem objednat nejaky iny. Nech tie kila idu cim skor prec.
A este jedna otazka, myslite, ze si mozem dat vodovy den aj skor? napriklad zajtra?