90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
13. aug 2012

čaute kočky, tak som sa odvážila no to som robiť nemala 🤐 samozrejme, že za tri týždne plus 5kg 🙄 🙄 je mi zle zo seba ☹ tak dnes dieta.... raňajky boli 1broskyňa a na obed sa bude variť segedýn tak si dám bez mäsa a knedlu tiež nie 🙂

@kacena24 gratulujem, šikulaaaaa 😉

poki10
13. aug 2012

@suezana myslis, ze to sampnaske nevadi az tak? 😖

kacena24
13. aug 2012

@domyyy hmmmm plné črevá 😉 vydietuješ 🙂 hlavu hore a hor sa do chudnutia 🙂 ďakujem...velmi sa tomu tesim

lilian365
13. aug 2012

@lucky14 Ahoj lucky 🙂 tak ako si na tom?? možno si si myslela,že som skončila ,ale nie je to tak 🙂 Aj keď neprispievam,každý deň vas čítam a to mi pomáha 🙂 Inač začať s touto diétou bol pre moje telo asi šok, doteraz nebolo zvyknuté takto zdravo sa stravovať,ale som spokojná -5kg 🙂 Najhlavnejšie je ,že sa cítím dobre a už nie som taká nafúknutá,takže pokračujem ďalej 🙂 🙂 🙂 🙂 prajem pekný dník 🙂

domyyy
13. aug 2012

@kacena24 dúfam, že za dva týždne budú fuč 😉 🙂 a potom keď schudneme sa stretneme 😵 😀

@lilian365 wau super! 🙂 😵 len tak daleeeej 😉

baby čo dnes papkáte? 😉

kacena24
13. aug 2012

@domyyy jasneeee ze budu,aj skor 😉

kacena24
13. aug 2012

@lilian365 krásne,gratulujem 🙂

mijadave
13. aug 2012

cauko babenky, hlasim, ze moj mm sa konecne spamatal, zas je to moj mm doma a nie cudzi clovek, som mu napisala list, co si myslim, co citim a uvedomil si, ze mi ublizival.... sa vytesujem, hned sa bude lahsie dietkovat a riesit co s dovcou bud. tyzden 😉 dufam, ze mu to uz vydrzi... snad Vas niekedy stihnem docitat 😉

domyyy
13. aug 2012

@mijadave som rada, že už je to lepšie 🙂 niekedy si chlapi neuvedomujú ako nám ubližujú 😖 ale som rada, že vy už ste ok 🙂

suezana
13. aug 2012

@domyyy tak nie som sama 😅 😅 ja mám plus 2 kg 😒 😒

suezana
13. aug 2012

@lucky14 tak bola som kúpiť posledný melón (už mesiac kupujem posledný 😀 😀 ) a dala som melón a kávu..... najlepšie by bolo u mňa ovocko - nemusím ani variť, keďže mm má z nedele...... noooooo, to je výzva 😅 😅 😅

suezana
13. aug 2012

@kacena24 áno, na pohotovosť nechcú dieťa s vysokou teplotou, ale tiež nechápem - veď to môže byť vážny stav, matka nezistí, či neni nutná hospitalizácia 😔 😔 😔 keď sme ležali, tak záchranka priniesla pani s dievčatkom s laryng. a nechali ich tam. Na druhý deň dr, čo mala službu sa ironicky opýtala mamičky, že čo panikárila a načo volali záchranku 🙄 🙄 🙄 Pritom tak im povedali, že keď dostane záchvat - podať liek a nemocnica. Akoby to išlo z peňazí tých lekárov 😝

kacena24
13. aug 2012

@suezana hej presne moja,aj my sme tam prisli,totalne ma este psychicky odrovnala viac ako som uz bola a poslala nas domov,pritom ju nezaujimalo,ze ma taku teplotu....povedala robte zabaly a ked tie nepomahali,tak co si to mam skocit uz rovno...neviem naco tam sedia,ja som cakala,ze dostane daku injekciu,alebo co,ze mu pomozu a vratime sa domov uz spokojnejsi,ale oni nie,prisla som este viac zmordovana....hlavne ze peniaze pytaju uz len preto,ze tam clovek vstupi...

kacena24
13. aug 2012

@suezana no stavím sa,ze keby ta pani zostala doma anepanikarila a nieco by sa stalo,zhodila by ju zase zato,ze nic nerobila....ani tak dobre a ani tak

zibi
13. aug 2012

@4ocka no ja som schudla cca asi za tie necele dva mesiace..potom som tu dietu dodrziavala uz nie na 100 percent ...najviac slo dole prvy mesiac ..ja by som ani neverila ze sa tak da schudnut..treba sa len do toho zakusnut...a samozrejme ja som vela aj cvicila v posilke..teraz ale necvicim a schudla som cca 2 kg a mozno aj viac...kedze pred kramami sa pribera 1 kg hore dole tak mozno mam uz aj 80 kg a to som mala vyse 83 tak si myslim ze po tyzdni 2 kg je dobra sprava ... 🙂 treba sa len do toho pustit ...a ani nei som hladna....dnes mam ovocny den a na obed si dam zeleninovy salat..lebo nezvladam cisto ovocie...ale inak pohoda..melon, hrozno , slivky, teraz je toho ovela viac ako je v zime..takze smelo do dietky 🙂

zibi
13. aug 2012

@suezana no ja som mala take iste ranajky..kava a melon 😉

suezana
13. aug 2012

@zibi budeš tu? aj ja si dám ovocný deň dnes ......

4ocka
13. aug 2012

Celkom dobra pomocka 🙂 akurat zistujem co mozem a co nie,mam strach ci to vydrzim 😖 ach jaj,preco nejde chudnut tak.rychlo ako priberat

lucky14
13. aug 2012

@lilian365 Ahojky. Velmi sa tesim ako sa Ti dari. Uzasny vysledok. U mna je to horsie. Ja dodrziavam 5 dni vaha krasne klesne dolu a potom pride vikend a vsetko je v kybli. Posledne dva vikendy same rodinne oslavy a som slaboch pred vsetkymi oznamit ze nejem nic som na diete. Tak sa radsej najem a priberem....Takze kazdy pondelok vaha ukaze viac aspon o 1,5kg ako v piatok. Ale buduce 2 vikendy nemam nic tak dufam ze vydrzim. Uzasne ako to zvladas Ty. Manzelik je isto prekvapeny aka je z Teba sikula. 😀 😀 😀 Len tak dalej. Tesim sa ked budem od Teba zase pocut. 😀 😀 😀

lucky14
13. aug 2012

@domyyy No poviem Ti ze 5kil nie je vobec vela na 3 tyzdne moja. Ja mam po vikende hore 1,5kila len taka radost. Ale pojdu rychlo dole to som si slubila. Prajem krasny den a vela trpezlivosti. Ozajky a vcera si mala aky den? Dala si tu vodu? 🙂

lucky14
13. aug 2012

@suezana Aj ja som mala zatial iba banan. Chcem vydrzat dnes aj zajtra na ovoci a zeleninke. Nech sa odlahcim. Po vikende som mala plus 1,5kg. No hroza....vsetka ta namaha z celeho tyzdna v kybli. 😠 Uz aby bol piatok a my sme si mohli napisat ako nam to krasne kleslo. 😀 😀 😀

lucky14
13. aug 2012

@mijadave Ahoj. Velmi sa tesim s Tebou. 😀

domyyy
13. aug 2012

@suezana
@lucky14 baby musíme to dať dole, to neexistuje aby sme priberali! 😀 😀

@lucky14 včera som mala vážne obžerstvo, to si ani predstaviť nevieš 😀

lucky14
13. aug 2012

@domyyy Veru moja musime......pre aky den si sa rozhodla dnes?

domyyy
13. aug 2012

@lucky14 dnes mám už bielkoviny 🙂

lucky14
13. aug 2012

@domyyy Ja sa teraz idem snazit ma 2 dni vitaminy a potom pokracovat dalej uvidim....dufam ze to vydrzim 😀

domyyy
13. aug 2012

@lucky14 ja neviem či by som to zvládla 😅

lucky14
13. aug 2012

@domyyy ...ja som si povedala ze ked sa zvladnem 2 dni napchavat mala by som zvladnut 2 dni na ovoci a zelenine. 😀

domyyy
13. aug 2012

@lucky14 to máš pravdu moja 😀 aj ja by som to tak mala robiť 😀

lucky14
13. aug 2012

@domyyy ...ved uvidim ci vydrzim..... 😀 dam Ti vediet 😀