90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dasa0402
2. jan 2013

@mg25 ahoj ja tuto dietu drzim a maleho aj kojim zatial som nepostrehla ziadne problemy co sa tyka dojcenia takze nemusis sa bat ja pri tom malemu nedavam ani UM len kojim a prikrmujem

mg25
2. jan 2013

@dasa0402 tak to sa teším 🙂 nerada by som, aby aj to málo mliečka čo mám zmizlo.

zuzx
2. jan 2013

Ahojte baby, tak ako?

perla200
2. jan 2013

@zuzx ja tlačím ryžu so salatom........

zuzx
2. jan 2013

Ja mam dnes teda bielkoviny, na ranajky som mala mandarinku a banan, teraz sa nalievam s matovym cajom...Na obed si chcem dat prazenicu z dvoch vajec, spravenu na kvapke oleja, mozno na to dam par platkov sunky. A na veceru to iste.

zuzka2010
2. jan 2013

baby nemate skusenosti s plavanim a chudnutim z toho?potrebujem aj spevnit telo, tak rozmyslam,.,

santerra
2. jan 2013

čavte kočky, tak som tu zas po skoro 3 tyž. pauze 🙂 Dnes 1.den bielkoviny 😉 Ranajky grep a pomaranč, obed masovy gulaš, šalat z čin.kapusty k tomu krajec chlebika, večera ešte ostava visieť 😀 A jasne ide sa aj cvičiť.
Pekne vítam nove baby. Prajem krásny den všetkým a do skorého schudnutia 🙂

santerra
2. jan 2013

@mg25 Ahoj neboj mliečko sa nestratí 🙂 aj ja kojim 😉

dadli
2. jan 2013

ahojcek. ja som dva dni teraz porusovala co sa dalo :-/, ale dnes zatial na 100% na obed cestoviny s chilli paprickou a cesnakom, na veceru asi to iste. o siedmej mi zacina spinning, dufam, ze tentokrat tam aj pojdem a neostane len pri planoch 😉
@zuzka2010 podla mna akykolvek pohyb je vynikajuci a plavanie je skvele, precvicujes cele telo naraz.
zajtra vitaminovy den- to zas bude boj 😀

fialocka84
2. jan 2013

ahojte, takže dnes sme zacali.ranajky 1 jablčko no a kavička bez cukru a mliecka.rano po litra zeného čaju ,.na obed som si dala praženičku z 2 vajec s mozzarelou, samozrejme bez oleja a ku tomu 1 hrianku a zeleninku.no a na veceru tak to este neviem. velmi sa mi cvičit nechce. poradte mi dajake obre cviky. 🙂 😖 🙂 🙂

zuzx
2. jan 2013

Ja mam za sebou obed, nakoniec to boli dve varene vajicka, k tomu asi za dve lyzice cottage syra a salat z cerstvej cervenej kapusty. Na veceru asi prazenica a cvicenie 😀

fialocka84
2. jan 2013

@zuzx a ak cvicenie ked sa smiem spytat.neviem ako to mam zacat to cvicenie

zuzx
2. jan 2013

@fialocka84 ja cvicim podla Zuzky Light: http://zuzkalight.com/

Ale neviem aku mas kondicku, ci si niekedy cvicila, z akej vahy ides dole...je to velmi namahave, hlavne na klby, takze pri vacsej nadvahe by som to urcite neodporucala. Ak to budes robit prvy raz, tak sa dva tyzdne nepostavis, to ti mozem garantovat 😀 Ja som cvicila minuly stvrtok a horko tazko som sa v pondelok vyhrabala zo svalovice a to som trenovana, ja to cvicim uz dva roky 🙂

Mozno by si mohla skusit zumbu (ja to neznasam), to je na zaciatok v pohode....alebo aerobik, na youtube mas plno cviceni najroznejsieho druhu 🙂

zuzx
2. jan 2013

Tak ja som dnesok zvladla, na veceru som si spravila prazenicu z jedneho vajicka, na to som hodila par platkov sunky a zjedla som to so salatom z kapusty, nic moc kombinacia, ale ku podivu to bolo celkom dobre. Dopijam treti liter caju a uz len odcvicit a spat.
Zajtra si budem robit pecene zemiaky s vela, vela cibulou.

katarina789
2. jan 2013

Ahojte kocky , tak o5 s Vami 🙂 dnes 1 den uspesne za mnou tak hadam konecne az do uspesneho konca .. vsetkym drzim prsteky aby v Novom roku boli ste nie len zdravucke ale aby aj kila sa rychle kotulali dole .Stastny a uspesny rok 2013 🙂

lovacka
2. jan 2013

ahojte....
chcem sa opytat ako dodrzujete dietu ak sa stravujete v restikach resp takych stravovacich zariadeniach....v praci chodime na obedy...pokial bude bielkovinovy den Ok dam si salat a maso aj zemiaky zvladnem so salatom ale horise bude 3a 4 den....
ja som dnes nic moc s dodrzanim ranajky banan....obed sosovicova polievka 😀 a vecera maso....ale uz len to ze ranajky a veceru ako tak mam za sebou....a dala som si 5minutovku na orbitreku ale poviem vam to je ina makacka som uz vysla z kondicky 😝

zuzx
2. jan 2013

@lovacka ja sa stravujem v zavodnej jedalni a robim to tak, ze vzdy na konci tyzdna pozriem jedalny listok na dalsi tyzden a spravim si v mysli plan - zapamatam si ktore dni si mozem vybrat nieco v jedalni (maso-zelenina, zemiaky-zelenina a pod), ak nie je v dany den pre mna nic vyhovujuce, tak to viem dopredu a pripravim sa na to - tj spravim si jedlo doma a prinesiem do roboty so sebou v krabicke. Vacsinou nejake tie cestoviny, ale stane sa aj ze ziadne maso zrovna nie je... Cez ovocne dni nejedavam nikdy v jedalni, kupim rano v lidli ovocie a dzus a stravujem sa s takymito zasobami 🙂 Dolezite je len naplanovat si to dopredu. Neboj, ked si na to zvyknes, stane sa ti to rutinou. Len ta to nesmie zastihnut nepripravenu - ze pojdes do restauracie bez toho aby si vedela co budu mat na vyber - lebo vtedy to zasadne porusis, nakolko sa ti to nebude dat napasovat do diety.

kacenka1983007
2. jan 2013

ahojte 🙂 dávno som tu nebola,dietuje tu niekto zo starších báb čo sme spolu držali??? 🙂 😉 no ja som si dala predsavzatie že zasa začnem s dietou ☹ 😎 no dufam že sa mi podarí,plánujem od zajtra si dať najprv ovocie na prečistenie a potom hurá do toho 🙂

kacenka1983007
2. jan 2013

@mg25 nechcem ťa strašiť ale ja som tuto dietu držala a pritom som kojila,no mliečko som mala ale nie také kvalitné,bolo to dosť vodové,bez chuti ☹ tak si davaj pozor 😅

kacenka1983007
3. jan 2013

@zuzu1104 jej aká som rada že si tu dala našu staru tabulku 🙂

kacenka1983007
3. jan 2013

@miskakyska ahoj moja som rada že som ťa tu našla,tak čo začíname spolu?alebo si už začala?
🙂 😉 ♥

kacenka1983007
3. jan 2013

@mijadave ahoj moja,aj ty si tu? ale som rada 🙂 a nech ťa nenapadne dietkovať ani cvičiť 🙂 dávaj si na seba a male drobatko pozor ♥ ♥ ♥

mijadave
3. jan 2013

@kacenka1983007 ahoj moja, neboj, ja som sem len prisla nakuknut 😉 isto teraz ziadna dietka ani zumba 😉 az po porode 😉 Vam dtzim pasticky, nrch idu kilecka lahko dole 😉

fialocka84
3. jan 2013

dobre ranko takze dnes co na obed? asi len zemiaky a salat a aj to len okolo 4 hod ked dojdem z roboty, dovtedy sa napchavam ovocim.pekný den Vam prajem

perla200
3. jan 2013

dobré ranko dievčatá......ja som sa krásne držala až na to že v noci soms a zobudila hladná ako vlk z červenej čiapočky a na škrobový den zajedla si dva pagače:( čo už......
dnes UHT - asi pizza aleb o cestoviny.....

@lovacka ja si vyberám restiky kde sa mi akurát čo hodí do diéty....ak sa inak nedá napr. ovocný den tak si dam niečo lahsie ale na večer už sa snažím nejesť - teda teraz držím diétu len tretíden ale predtým ked som držala 90dnovku

dasa0402
3. jan 2013

ahojte baby poradte co robim zle ja tu dietu drzim 10 den a este zatial len 1 kg dole a pri tom bez velkych prehreskov zacina ma to pomaly odradzat ☹

dadli
3. jan 2013

@dasa0402 ahoj dasenka. a z akej vahy chudnes?
ked chudnes z nizsej vahy,moze to byt tym. alebo chyba moze byt ta, ze neprijimas dostatok tekutin cize aj 3 litre vody. Alebo necvicis. Lebo ked necvicis vsetko ide ovela pomalsie. nezufaj, rozbehne sa to !

dasa0402
3. jan 2013

@dadli ja idem dole z 85 kg no vypijem liter a pol vody denne ale asi to je malo rozmyslala som ze ci to nemoze byt aj tym ze kojim moze to vcetko spomalovat ja len dufam ze a to rozbehne a tiez budem musie zacat cvicit

miskakyska
3. jan 2013

@kacenka1983007 jasnačka..dneska začíííííínam..už 59 raz a dúfam posledny 😀 😀 tak lovu zdar 😎 😎 ešte @sotia mala záujem,tak šup,šup Evi 😎 @kajsicka kuk sem 😉

dadli
3. jan 2013

@dasa0402 no ja by som na Tvojom mieste pila raz tolko 😉 vyskusaj, nic za to nedas. A to s tym kojenim, moze byt pravda, telo si asi setri tuky na mliecko. A mozno mas aj spomaleny metabolizmus. Takze treba len cas, nezufaj, lepsie kilo dole ako kilo hore! ja som zatial 8my den a vysledky nevidno, nezufam, ale dufam, ze aspon to kilo bude dole zajtra po ovocnom dni. 😉